• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

M+J

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
4,011
مگه ادبیات من چی داشت؟ پی لاین با احترام جواب میداد :|
مشاهده پیوست 930764
خیلی با شما خوب برخورد کردند.
در تمام سایتهایی که استارت میزنم، در قوانین سایت، بخش تماس با پشتیبان رو کامل مینویسم و این نوع حرف زدن مساوی هست با بن شدن یوزر.
اگر هم پی لاین با شما درست برخورد کردند واقعا اشتباه بوده کارشون!

پ.ن: توجه کنید که تمامی پشتیبانان یک شرکت آقا نیستند، در بیشتر اوقات نیروهای پشتیبان، خانم هستند...

Amirmob4u

Registered User
لایک‌ها
289
کجا خوبه ، اینجا که یک روز آفتابیه ، ۱۰ روز بارونی .
خوبه هرروز آفتابی باشه ؟؟
آواتار منو ببینین... چن ماه پیش... دلمون خیلی زود واسه اون هوا تنگ شد:general503:
باید جنوب باشین تا قدر هوای خوب رو بدونین..

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
فقط تو ایرانه که مثلا به یه تعداد مجوز میدن بعد از یه تاریخی بخش نامه میاد که مجوز ندید

حالا یه سری مجوز دارن به یه سری مجوز نمیدن

محصولات هم مو به مو مشابه هستش

rezatak6

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
خیلی با شما خوب برخورد کردند.
در تمام سایتهایی که استارت میزنم، در قوانین سایت، بخش تماس با پشتیبان رو کامل مینویسم و این نوع حرف زدن مساوی هست با بن شدن یوزر.
اگر هم پی لاین با شما درست برخورد کردند واقعا اشتباه بوده کارشون!

پ.ن: توجه کنید که تمامی پشتیبانان یک شرکت آقا نیستند، در بیشتر اوقات نیروهای پشتیبان، خانم هستند...
یعنی هیچگس نفهمید منظور من از گذاشتن این عکس اینجا چی بود؟ :|
اصن ولش باوا ...
حقیقتا من تاحالا اینجوری نه به پی لاین پیام دادم نه هیچ جای دیگه این تایید و عکس هم واسه یه چیز دیگه اینکارو کردم که فکر کردم میگیرد منظورم رو اینجوری حرف زدن که گاوم بن میکنه!
ولی ناموسا هیچی دقت نکردید یا من درست نرسوندم منظورمو؟ :|

Amirmob4u

Registered User
لایک‌ها
289
سیمرغ پی رو تست کردین ؟

mahanusefi

Registered User
لایک‌ها
29

orginalfilm

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,539
اصن ولش باوا ...
حقیقتا من تاحالا اینجوری نه به پی لاین پیام دادم نه هیچ جای دیگه این تایید و عکس هم واسه یه چیز دیگه اینکارو کردم که فکر کردم میگیرد منظورم رو اینجوری حرف زدن که گاوم بن میکنه!
اقا میشه منظورتون رو‌بگید؟ من ک‌نفهمیدم

فرستاده شده از GLX Spider1Sِ من با Tapatalk

siavash-61

Registered User
لایک‌ها
444
اصن ولش باوا ...
واقعیتش منم نگرفتم منظورتون رو!
از وقتی هم پستتون رو دیده بودم به معنای واقعی تعجب کرده بودم و نمیدونستم یعنی چی. چون آخه خیلی عجیبه یکی به پشتیبانی تیکت بده واینجوری حرف بزنه. یعنی سوای بحث خوب و بد و ... کاملا عجیب بود برام.
لطفا شفاف بگید منظورتون رو. خیلی کنجکاو شدم من شخصا.

rezatak6

کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
اقا میشه منظورتون رو‌بگید؟ من ک‌نفهمیدم

فرستاده شده از GLX Spider1Sِ من با Tapatalk

واقعیتش منم نگرفتم منظورتون رو!
از وقتی هم پستتون رو دیده بودم به معنای واقعی تعجب کرده بودم و نمیدونستم یعنی چی. چون آخه خیلی عجیبه یکی به پشتیبانی تیکت بده واینجوری حرف بزنه. یعنی سوای بحث خوب و بد و ... کاملا عجیب بود برام.
لطفا شفاف بگید منظورتون رو. خیلی کنجکاو شدم من شخصا.
بیخیالش...
من از همه بابت اون پستم عذرخواهی میکنم امیدوارم ببخشید :(

siavashx

کاربر فعال
لایک‌ها
6,667
کسی میدونه بلواستکس دقیقا از چه پورتی تو ویندوز استفاده میکنه؟:rolleyes:

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
ناموسا برو پستی که توش عکسه رو خوب بخون و دقت کن زیاد سخت نیست :|
دیدم ولی نکته عجیبی نداشت.
منظورت اینه خود امیری جوابتو داده؟
یا اینکه دیروز ثبت نام کردی؟

Hamid2day

مدیر ارشد بازنشسته
لایک‌ها
20,164

WebPirate

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
سلام دوستان

تا حالا کسی تجربه ی فروش فایل هایی مثل "نرم افزار پول ساز" و.... رو داشته.

برای مثال اگر ما این فایل رو با قیمت 29 هزار تومان بزاریم برای فروش و 50 هزار تا تبلیغ پاپ آپ براش بگیریم حداقل 1000 نفر می خرن که میشه 29 میلیون تومان!!!!!

روی کاغذ که خیلی درآمد جالبی داره ولی آیا عملی هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
آیا برن دلیل دیوانه‌ شدن پادشاه دیوانه است؟
یکی از تئوری‌های جالبی که بعد از اپیزود سوم به سرعت بین طرفداران پخش شد، این بود که آیا برن در سبزبینی‌هایش می‌تواند روی گذشته تاثیر بگذارد. ما در اپیزود اخیر سریال دیدیم که وقتی برن، پدرش را صدا کرد، انگار ند استارک صدای او را شنید و برای لحظه‌ای به اطراف نگاه کرد. خب، قصه‌ی تئوری طرفداران این است که برن در یکی از سبزبینی‌های آینده‌اش، شروع به صحبت کردن با اریس تارگرین می‌کند و اریس هم که به خاطر شنیدنِ زمزمه‌ها و صداهای عجیبی که منبعشان مشخص نیست، دیوانه می‌شود و این‌طوری مسیر تاریخ عوض می‌شود. اگرچه این تئوری شگفت‌انگیزی است که عناصر داستان‌های سفر در زمانی را هم به دنیای فانتزی سریال اضافه می‌کند، اما در حال حاضر وقوع چنین چیزی خیلی دور از ذهن به نظر می‌رسد. هرچند این حقیقت را هم نمی‌توان رد کرد که به نظر می‌رسد برن به مرور زمان بیشتر از قبل سعی می‌کند تا از یک تماشاگر محض، به کسی که با اطرافش ارتباط برقرار می‌کند، تبدیل شده و سعی می‌کند تا گذشته را تغییر دهد. چون هم‌اکنون ما و برن می‌دانیم که «گذشته» می‌تواند صدای او را بشنود و به حضورش واکنش نشان دهد. در این زمینه باید به یکی از نماها در تریلرهای فصل ششم اشاره کنم؛ جایی که به نظر می‌رسد شاه شب برن را دیده و دستش را می‌گیرد. شاید تدوین‌گرها این نما را به‌طرز گول‌زننده‌ای بریده باشند، اما به نظر من تلاش برن برای صحبت کردن با نسخه‌ی جوانِ پدرش یک‌جور زمینه‌چینی برای تلاش‌های آینده‌ی برن برای تعامل برقرار کردن با گذشته بود. خب، حالا باید دید در این زمینه کلاغ‌ سه‌ چشم چیزی را از برن پنهان کرده یا نه. آیا آنها واقعا می‌توانند گذشته و آینده را تغییر دهند یا تعامل آنها با دنیای اطرافشان مسیر اتفاقات را عوض نمی‌کند. راستی حالا که حرف از وایت‌واکرها شد، احتمالا نباید زیاد برای روشن شدن چشممان به جمالشان صبر کنیم! از آنجایی که اپیزود چهارم چند دقیقه طولانی‌تر از اپیزودهای قبل است، شاید باید انتظار یک صحنه‌ی اضافی برای دیدار با وایت‌واکرها را داشته باشیم.

payam-nice

Registered User
لایک‌ها
3,274
سلام دوستان

تا حالا کسی تجربه ی فروش فایل هایی مثل "نرم افزار پول ساز" و.... رو داشته.

برای مثال اگر ما این فایل رو با قیمت 29 هزار تومان بزاریم برای فروش و 50 هزار تا تبلیغ پاپ آپ براش بگیریم حداقل 1000 نفر می خرن که میشه 29 میلیون تومان!!!!!

روی کاغذ که خیلی درآمد جالبی داره ولی آیا عملی هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
قبلا به طور مفصل تو یک تاپیک مجزا تو همین بخش کسب درآمد وبسترها زده شده و روش بحث شده، برای اینکه چند ساعت دیگه وقت نذارید من خلاصه اش رو میگم: به آمار روی کاغذ توجه نکن! یعنی واقعا 2% افراد فکر میکنی خرید خواهند کرد!

بالا