• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

mohammad_r03

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
215
دوستان من یه وبلاگ دارم به ادرس damin.rozblog.com و دامنه ای ر و خریدم به ادرس damin.ir و این وبلاگ تازه ایجاد شده. به نظرتون دامین رزبلاگ رو ریداکت کنم به دامین اصلی ؟
این کار خوبه یا نه ؟

WebPirate

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
دیگه نه تا این حد! از 50000 تا 20 نفر!
حداقل 300-400 نفر خرید میکنن.

اگر 350 نفر بخرن یه چیزی حدود 10 میلیون میشه. خرج خرید 50000 پاپ آپ از سایت irpopup.it. صد و پنجاه هزار تومان میشه.

کلا خیلی خوبه که!!!

payam-nice

Registered User
لایک‌ها
3,274
خب من که درست حساب کردم؟ :angrybirds8:
2درصد 1000 رو چرا حساب کردی؟
دوستان من یه وبلاگ دارم به ادرس damin.rozblog.com و دامنه ای ر و خریدم به ادرس damin.ir و این وبلاگ تازه ایجاد شده. به نظرتون دامین رزبلاگ رو ریداکت کنم به دامین اصلی ؟
این کار خوبه یا نه ؟
dns ها دامنه رو به رزبلاگ تغییر بده و از پنل ثبت کن، بعد آدرس رو از همون پنل روی damin.ir ست کن.

herkool2000

Registered User
لایک‌ها
393
اگر 350 نفر بخرن یه چیزی حدود 10 میلیون میشه. خرج خرید 50000 پاپ آپ از سایت irpopup.it. صد و پنجاه هزار تومان میشه.

کلا خیلی خوبه که!!!
به نظر من در بهترین حالت از هر 1000 نفر یکی خرید میکنه

payam-nice

Registered User
لایک‌ها
3,274
دیگه نه تا این حد! از 50000 تا 20 نفر!
حداقل 300-400 نفر خرید میکنن.

کلا خیلی خوبه که!!!
طراحی صفحه فروش محصول و کاورهاش خیلی مهم هستند. درضمن از طریق پاپ آپ فروش 350 تا کار سختی هست. موضوع محصول هم مهم هست. قیمت البته 29 هزار تومان مناسب هست. درکل این نوع روش ها نیاز به تحلیل مفصل داره و صرفا بخوایی اینطوری حساب کنی به احتمال زیاد موفق نشی (شاید هم شدی!)

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
دوستان بسته به قیمت و نوع محصول داره وقتی می گید قیمت 29 تومن خوب یه عده از خرید منصرف می شن نسبت به 19 تومن
بنظر من پست ثابت خیلی بهتر هست
چون اکثرا تا اونجایی که می دونم به خوندن پاپ اپ علاقه ای ندارن چ برسه بخوان بخرن

Amaspad

Registered User
لایک‌ها
24
در مورد آیکون جدید اینستاگرام ، از نظر طراحی بخواهیم بگیم یک طراحی بی نقص و دوست داشتنی داره ، طراحی خیلی ساده است و به راحتی میشه دوربین رو تشخیص داده ، خمیدگی های دورش خیلی خوب کار شده ، محل قرار گرفتن لنز و منظره یاب هم توی بهترین مکان هست و به طور کلی بخواهیم بگیم تمام المنت های یک طراحی ساده و خوب رو داره .
بزرگترین مشکلی که لوگوی جدید داره این هست که ، لوگوی قدیمی نیست !
این سیل جدیدی اعتراضات که توی اینترنت به وجود امده ، تنها یک دلیل داره اون هم فقط تغییر کردن لوگو هست اون هم نه به خاطر این که لوگوی جدید زشته ، دلیل اش اینکه لوگوی جدید شبیه لوگوی قبلی نیست.

لوگوی قبلی یک اینستاگرام از طراحی اسکیومورفیسم (طراحی هایی که نشون دهنده همون نمونه توی دنیای واقعی هستن) بهره میبرد و با توجه به تغییر سبک طراحی ها چند سال اخبر به سمت طراحی ساده و فلت (از جمله طراحی رابط کاربری خود اینستاگرام) اینکه چرا زودتر اینستاگرام لوگوش رو تغییر نداد جای تعجب داره!

ببینید طرحای فلت خود لوگوی قبلی که خیلیم تمیز و عالی بودن، همین الانم توئیت مخالفارو بخونین کسی با فلت بودن لوگو مشکلی نداره، اتفاقا پس زمینه گرادینتش خیلی کار رو خراب کرده، چند مورد جالب دیگه ام هست بلاگش کردم اینجا ام کپی کردم ببینین.

واکنش ها به طراحی و لوگوی جدید اینستاگرام

amp-insta.png

دیروز اینستاگرام در اقدامی غیرمنتظرانه تغییرات زیادی را در ظاهر اپلیکیشن خود ایجاد کرد. این تغییرات شامل لوگو اینستاگرام، صفحات و آیکن های داخلی آن می باشد.
واکنش های زیادی توسط وب سایت های معروف و بلاگ های طراحی بزرگ به این طراحی داده شده است. این امر نشانگر اهمیت و توجه گسترده به این اپلیکیشن می باشد.

آیکن های اپلیکیشن های دیگر اینستاگرام Layout، Boomerang و Hyperlapse در همین قالب تغییر کرده اند:

instagram-logo-redesign-design-graphics-digital-media-app_dezeen_936_2.jpg

آیکن های صفحات داخلی به صورت ساده تر طراحی شده اند و در کل از طراحی فلت در UI جدید بیشتر استفاده شده است.

tumblr_inline_o6za6rPpyd1qm4rc3_540.jpg

تغییرات زیاد همیشه واکنش های زیادی را هم به همراه داشته است، اما در مورد لوگوی جدید واکنش های منفی زیادی توسط طراحان، کاربران و بلاگ نویسان ابراز شده است.
یکی از پرطرفدار ترین توئیت های اخیر که با هشتگ #instagramlogo گذاشته شده است یک انیمیشن گیف پسر بچه است که گویا طراح لوگوی اینستاگرام است. این انیمیشن از این لینک قابل مشاهده است.

طراحی داخلی از نظر خود من بسیار عالی و حرفه ای کار شده است و تمرکز کاربر را بر روی عکس و ویدئو ها بیشتر کرده است. در واقع خود امسپاد طراحی فلت سیاه وسفید دارد که به نوعی به این طراحی نزدیک است! اما در مورد لوگو نظر عکسی دارم، لوگوی جدید به هیچ وجه در حد طراحی اپلیکیشن های معروف دیگر و یا لوگوی قبلی خود اینستاگرام نیست. لوگو جدید را واقعا باید کودکانه خواند!

سایت خبری گاردین در واکنشی جالب خبری تحت عنوان "اینستاگرام از لوگوی جدیدش که ظاهر چندان جالبی ندارد رونمایی کرد" منتشر کرده است. در این خبر از طراحی جدید با این تعبیر یاد شده است:

" لوگوی قبلی که مانند دوربین های قدیمی طراحی و به عنوان یکی از لوگوهای قابل شناسای در دنیای تکنولوژی بود، با یک پس زمینه چرخیده شده رنگ های غروب آفتاب (نارنجی، زرد، صورتی، بنفش) و طرح خطی سفید دوربین جایگزین شده است. به نظر می آید که دوربین مرده است و جای کشته شدن آن را با گچ سفیدی علامت گذاری کرده اند، کشته شده در غروب! "

این واکنش ها تا جایی ادامه داشته که لوگوی جدید را مانند ماشین لباس شویی می دانند و یا رنگ های استفاده شده از آن را با قالب های آماده در پاورپینت مقایسه می کنند!

05.jpg

در یکی از آخرین نظرسنجی های انجام شده در توئیتر که توسط صفحه های غیر رسمی انجام شده است، 17 درصد طراحی جدید را دوست دارند، 54 درصد از آن متنفرند و 29 درصد نظر خاصی در مورد آن ندارند!
البته در این بین برخی از کاربران به حمایت از این طراحی جدید پرداخته اند و با گل، کیک و ... این طراحی را پیاده سازی کرده اند!

CiN32UNUYAADAzf.jpg

در هر صورت در تصمیم تیم اینستاگرام بعید است تغییری ایجاد شود و باید با دوربین کوچک قهوه ای خداحافظی کنیم!

logoold-.jpg

منبع: سایت امسپاد

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
از 50000 پاپ آپ که دوست تازه واردمون میگه 150 تومن هزینش هست شما 0.1 درصد (یعنی 50 تا) هم بفروشی میشه 50*29 = حدود 1.500 تومن.
به عبارت دیگر =>
150 + یه پکیج میدی => 1.500میگیری پکیج هم سرجاشه
کسی میتونه پشتیبانی مالی کنه پ.خ بده پکیجش با من :D

پ.ن : اونایی که میان مطالب تاپیک رو میخونن :general403: و ایده هارو برمیدارن الان شروع میکنن به پکیج ساختن :general408:
اره ی سری که فقط دارن مطلب می خونن برن کپی کن
ولی در مورد اون اخه الان دیگه پکیج چی میشه بفروشی؟هک تلگرام و جنسی و ... که دیگه نمیشه ، تازه مشکل درگاه پرداخت هم هست

اقا هرکی پکیج داره پ.خ کنه خریدارم

MR-S

Registered User
لایک‌ها
7,680
خب من که درست حساب کردم؟ :angrybirds8:

2درصد 1000 رو چرا حساب کردی؟

dns ها دامنه رو به رزبلاگ تغییر بده و از پنل ثبت کن، بعد آدرس رو از همون پنل روی damin.ir ست کن.
1000 تعدادی بود که فکر میکرد خرید میکنن دیگه شما گفتی ۲٪ شون خرید میکنن :confused:

3edighi

Registered User
لایک‌ها
51
سلام دوستان

تا حالا کسی تجربه ی فروش فایل هایی مثل "نرم افزار پول ساز" و.... رو داشته.

برای مثال اگر ما این فایل رو با قیمت 29 هزار تومان بزاریم برای فروش و 50 هزار تا تبلیغ پاپ آپ براش بگیریم حداقل 1000 نفر می خرن که میشه 29 میلیون تومان!!!!!

روی کاغذ که خیلی درآمد جالبی داره ولی آیا عملی هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پکیج کسب درآمد با قیمت 29 هزار تومان نهایتا 4 خرید برات میخوره! یعنی اگر خیلی شانس داشته باشی 4 تا میخوره اگر نه که 1 دونه بیشتر خرید نمیخوره
من این حرفمو تضمین میکنم
ولی 150 هزار تومن مبلغی نیست و راحت میتونی تست کنی
به نظرم ارزش یک بار امتحان کردنشو داره

payam-nice

Registered User
لایک‌ها
3,274
1000 تعدادی بود که فکر میکرد خرید میکنن دیگه شما گفتی ۲٪ شون خرید میکنن :confused:
یه جا فکر کنم اشتباه شده!
ایشون گفت از 50,000 نفر حداقل 1,000 نفر خرید می کنند! یعنی 2% افرادی که محصول رو مشاهده کردند خرید خواهند کرد. برای همین من هم گفتم که یعنی واقعا ایشون اینطور فکر می کنند که 2% افراد خرید خواهند کرد؟ (سوالی بود که جواب هم داخل خودش بود) من اگه بدونم 0.5 درصد خرید انجام میشه الان به جای پست زدن اینجا میرفتم پکیچ آماده می کردم :D

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
پکیج کسب درآمد با قیمت 29 هزار تومان نهایتا 4 خرید برات میخوره! یعنی اگر خیلی شانس داشته باشی 4 تا میخوره اگر نه که 1 دونه بیشتر خرید نمیخوره
من این حرفمو تضمین میکنم
من هم حرف این دوستمون رو تایید میکنم.
بنده برای یک محصولی که پرفروش هم بود. کل پاپ آپ سایت رزبلاگ رو برای یگ روز خریدم و در روز یه چیزی حدود 60 هزار آی پی برای ما فرستاد و 200 تومان هم برام آب خورد اما شاید باورتون نشه بنده 60 تومن هم ضرر کردم و فقط 140 تومن از توش دراومد.

payam-nice

Registered User
لایک‌ها
3,274
من این حرفمو تضمین میکنم
بلاخره یک نفر اعداد نزدیک به واقعیت رو گفت!
پیشنهاد من هم این هست که یکبار با مبلغ کم تست کنند، اگر جواب داد بیشتر هزینه کنند و بیشتر سود کنند - اگر هم جواب نگرفته باشن به تجربه هاشون افزوده میشه و در هرحالت چیزی رو از دست نمیدن

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
من که گفتم :|
پاپ اپ رو اخه کی نگا می کنه اگر پکیج دارید حداقل در قالب پست ثابت بفروشید

Amirmob4u

Registered User
لایک‌ها
289
من که گفتم :|
پاپ اپ رو اخه کی نگا می کنه اگر پکیج دارید حداقل در قالب پست ثابت بفروشید
دیگه پست ثابتم جواب نمیده ! ولی به مراتب ضررش کمتره ( چون هم ارزونتره و هم درصد نمایش بیشتری داره )
انقد ملت رو با نرم افزار های بدردنخور گول زدن که دیگه هیشکی اعتماد نمیکنه به خرید محصول مجازی !
تا یه چیز غیرقانونی مثل همون محصولات جنسی و هک نباشه توصیه میشه پول خودتونو به باد ندین
البته تست کنید با رقم کمتر ولی من این راه رو چن سال پیش رفتم که میگم ضرره
البته همون سیستم ای ار پاپ اپ هم قبول نمیکنه این محصولات رو اگه قرار بود سود داشته باشه این محصولات پاپ اپ شونو اجاره نمیدادن خودشون میفروختن:D
یه پکیج آماده کردم متناسب با موضوع سایتم از صب تا حالا یه تراکنش داشته که اونم خودم بودم :general304:

R_e_z_a

Registered User
لایک‌ها
1,803
از 50000 پاپ آپ که دوست تازه واردمون میگه 150 تومن هزینش هست شما 0.1 درصد (یعنی 50 تا) هم بفروشی میشه 50*29 = حدود 1.500 تومن.
به عبارت دیگر =>
150 + یه پکیج میدی => 1.500میگیری پکیج هم سرجاشه
کسی میتونه پشتیبانی مالی کنه پ.خ بده پکیجش با من :D

پ.ن : اونایی که میان مطالب تاپیک رو میخونن :general403: و ایده هارو برمیدارن الان شروع میکنن به پکیج ساختن :general408:
خیلی خوش بینانه حساب کردین ، خود من یه پکیج آموزشی آماده کردم + پشتیبانی که هنوزم هم پشتیبانی میدم ولی در نهایت سر به سر شد .
در صورتی میتونید موفق بشید که دروغ بگید .
پ ن : اگه ارزش داشته باشه سرمایه گذاری میکنم

kooolak

Registered User
لایک‌ها
559
دوستان زرین پال سقف کارمرد داره در تراکنش های مختلف از نظر مبلغ؟

dsi

Registered User
لایک‌ها
125
سلام دوستان
کسی میدونه که تبلیغات گوگل برتینا بهتر هست یا رساکو ؟

کلا چه شرکتی را پیشنهاد می کنید؟

AMIR0098

Registered User
لایک‌ها
2,554
اقا ما هم سرمایه گذاری میکنم :D:D:D

پ.ن: حالا داستان سر چی هست؟:general711: رو کی باید سرمایه گذاری کنیم:general707:

بالا