• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

Amirmob4u

Registered User
لایک‌ها
289
فک کنم مدیر لرد پاپ آپ و آپانت یکی باشه.اگه از هر دو دامنه هویز بگیری به نام "رامین توسی راد"هست!
من تو آپانت نزدیک 200 تومن داشتم پولمو خورد بی شرف:general210:
ماشالا این آپانت کم پولی بالا نکشیده هرکیو میبینی 200 300تومن ازش میخواد !
تو همین پی تی فک کنم یوزر داشت مدیرش ولی خب خودشونو نشون نمیدن :D

amir_coolboy

Registered User
لایک‌ها
902
ماشالا این آپانت کم پولی بالا نکشیده هرکیو میبینی 200 300تومن ازش میخواد !
تو همین پی تی فک کنم یوزر داشت مدیرش ولی خب خودشونو نشون نمیدن :D
دیگه ملت حروم خوری رو یاد گرفتن، خیلی ریلکس مثل آب خوردن میرن بالا

دوستان سرور مجازی مدیریت شده ازکجا میشه تهیه کرد ؟
کدوم سایت رو پیشنهاد میدید که پشتیبانی و کیفیت خوبی داشته باشه ؟

Hamidreza23

Registered User
لایک‌ها
4,509
کسی میدونه این اختلاف حجم برای چی هست ؟
از قسمت وب دیسک چک کردم بقیه قسمتها فقط چند مگ حجم اشغال کردند ولی پوشه public_html حجمش دو برابر حجم واقعی هست !!
se70mrgyn1p8o296qhbw.jpg
دیتابیس رو هم حساب کن
پوشه بک آپ هم بیرون پابلیک هست

007saeed

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
3,202
در قسمت منابع مقالات فقط لینک های خودشون و رفیقاشون یا سایت های دولتی رو اجازه ثبت میدن!
من در مورد یک مطلب علمی از یک سایت علمی (که هیچ نوع تبلیغات و فروشی نداره) یک مقاله کاملا علمی درج کردم و منبع زدم
طرف گرفته منبع رو پاک کرده! بعد مطلب علمی که اختصاصی برای ما بوده جلو منبع ش اسم یه سایت دولتی زده!!! (سرخود منبع واسش زده) :D
میگم احمق جان مطلب اختصاصی برای مجموعه ماست منبعشو پاک کردی منبع دروغی میزنی؟ اصلا مطالب منبع خیالی یه چیز دیگه بود!!!!
میگه منبع شما نامعتبره!!! :confused:
یه عده گوس** شدن ویرایشگر ویکیپدیا ، توی نسخه انگلیسی در قسمت منابع! هرکسی که صاحب مطلبه میتونه منبعش رو درج کنه! دیگه نمیگن هرکی فقط دولتیه معتبره و باید لینک بزنه!

دقیقا همین حالت توی DMOZ هست یه سری وبلاگ با بازدید صفر و سایت فیلتر ثبت شدن و سری سایت مافیایی
بقیه رو اجازه ثبت نمیدن! مدیرای بخش ایرانشم خب ایرانی هستن دیگه ....

دقیقا همینطوره
فکر نکنم اینطور باشه
شما لینک منبع، و مطلبت رو بده چک کنم و وارد کنم.
---------
ویکی پدیای فارسی چون زاپاس های زیادی داره و خرابکاری های فراوانی توسط افراد با دسترسی های پایین انجام میشه عموما برای مطالب منبع های خیلی دقیق وارد میکنن و سایت های خبرگزاری مشهور و یکسری سایت های دولتی در اولویت منبع شدن هستن و سایت های تبلیغاتی به عنوان منبع خرابکاری توجیه پذیره.

ali-tahmasb

Registered User
لایک‌ها
1,856
سلام عزیزان خسته نباشید
نرم افزار Tele PopUp که هرچی خواستم استفاده کنم ارور server not found میده. (نسخه 2015.0.0.2)
راه حلی برای افزایش ممبر فیک ندارید؟ یا کلا راه حلی برای استفاده از Tele PopUp

rezatak6

کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
سلام عزیزان خسته نباشید
نرم افزار Tele PopUp که هرچی خواستم استفاده کنم ارور server not found میده. (نسخه 2015.0.0.2)
راه حلی برای افزایش ممبر فیک ندارید؟ یا کلا راه حلی برای استفاده از Tele PopUp
این ممبر فیک ها به چه دردی میخوره؟
واسه فریب تلبلیغ دهنده هاست؟ :)
http://bit.ly/1TEpY8Y

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
ربات تلگرامی کوتاه کننده لینک ایده جالیه

ap3

کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
دیگه ملت حروم خوری رو یاد گرفتن، خیلی ریلکس مثل آب خوردن میرن بالا

دوستان سرور مجازی مدیریت شده ازکجا میشه تهیه کرد ؟
کدوم سایت رو پیشنهاد میدید که پشتیبانی و کیفیت خوبی داشته باشه ؟
سرور مجازی مدیریت شده هزینش زیاد میشه تازه هزینه لایسنس سی پنل رو هم باید در نظر بگیری.

GamesWorld

کاربر فعال ارزهای دیجیتال
فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,714
برو تو Disk Space Usage و Sort directories رو به Disk Usage تغییر بده ببین کدوم فولدر حجم زیادی رو گرفته.
اون فرقی هم که میبینی به خاطر اینه که disk space usage کل حجم مصرفی رو نشون میده نه فقط فولدر pubic_html !
رفیق چک کردم , سایر قسمتها نهایتا چند مگ حجم اشغال کردند , فقط پوشه public_html هست که تقریبا 160-170 مگ بیشتر از حجم واقعی هست
2x5924ergq6nietr0mp2.jpg

دیتابیس رو هم حساب کن
پوشه بک آپ هم بیرون پابلیک هست
دیتابیس حجمی نداره , پوشه بکاپ هم خالی هست
الان مورد فقط پوشه public_html هست که تقریبا 160-170 مگ بیشتر از حجم واقعی در هاست فضا اشغال کرده

007saeed

کاربر فعال
لایک‌ها
3,202
فیلم فروشنده با 98.1 هزار بازدید به عنوان پربازدیدترین عنوان در ویکی پدیای فارسی در صدر قرار دارد. این فیلم به صورت متوالی سه روز در صدر نتایج بوده است. این عنوان با 27 هزار بازدید رشد نسبت به دیروز فعلا در صدر است.
ترانه علیدوستی و جشنواره فیلم کن با بازدید 86.5 و 73.9 هزار بازدید در رتبه های دوم و سوم قرار دارند. شهاب حسینی و اصغر فرهادی نیز هرکدام با 50.6 و 47.5 هزار بازدید در رتبه های بعدی قرار دارند.
لازم به ذکر است عنوان های شهاب حسینی، ایران، شهرزاد و امپراتور بادها با آمار +99 روز بیشترین عنوان های پربازدید ویکی پدیای فارسی هستند.

madman2011

Registered User
لایک‌ها
2,725
فیلم فروشنده با 98.1 هزار بازدید به عنوان پربازدیدترین عنوان در ویکی پدیای فارسی در صدر قرار دارد. این فیلم به صورت متوالی سه روز در صدر نتایج بوده است. این عنوان با 27 هزار بازدید رشد نسبت به دیروز فعلا در صدر است.
ترانه علیدوستی و جشنواره فیلم کن با بازدید 86.5 و 73.9 هزار بازدید در رتبه های دوم و سوم قرار دارند. شهاب حسینی و اصغر فرهادی نیز هرکدام با 50.6 و 47.5 هزار بازدید در رتبه های بعدی قرار دارند.
لازم به ذکر است عنوان های شهاب حسینی، ایران، شهرزاد و امپراتور بادها با آمار +99 روز بیشترین عنوان های پربازدید ویکی پدیای فارسی هستند.
فرصت مناسب واسه سایت ها که با این مطلب و تگ های اینجوری بازدید بگیرن

007saeed

کاربر فعال
لایک‌ها
3,202
فرصت مناسب واسه سایت ها که با این مطلب و تگ های اینجوری بازدید بگیرن
عنوان هایی مثل اصغر فرهادی و فیلم فروشنده مقطعی هستن. مثلا یه هفته در صدرن و بعدش به روزی 100 بازدید هم نمیرسه
ولی بعضی عنوان ها خیلی بازدید دارن، و بازدیدهاشونم همیشگی هستش. مثلا همون شهاب حسینی، ایران و ... الان بیشتر از 99 روزه که عنوان هایی پربازدیدن

madman2011

Registered User
لایک‌ها
2,725
عنوان هایی مثل اصغر فرهادی و فیلم فروشنده مقطعی هستن. مثلا یه هفته در صدرن و بعدش به روزی 100 بازدید هم نمیرسه
ولی بعضی عنوان ها خیلی بازدید دارن، و بازدیدهاشونم همیشگی هستش. مثلا همون شهاب حسینی، ایران و ... الان بیشتر از 99 روزه که عنوان هایی پربازدیدن
کاملا درسته که مقطعی هستن ولی روی محبوبیت کلی سایت در گوگل تاثیرگذاره

Ehsan_king99

Registered User
لایک‌ها
6,516
8ص دادم ترجمه کنن 71هزارتومن . اونم با تخفیف o_O:general609:

rapidleech

Registered User
لایک‌ها
1,261
فکر نکنم اینطور باشه
شما لینک منبع، و مطلبت رو بده چک کنم و وارد کنم.
---------
ویکی پدیای فارسی چون زاپاس های زیادی داره و خرابکاری های فراوانی توسط افراد با دسترسی های پایین انجام میشه عموما برای مطالب منبع های خیلی دقیق وارد میکنن و سایت های خبرگزاری مشهور و یکسری سایت های دولتی در اولویت منبع شدن هستن و سایت های تبلیغاتی به عنوان منبع خرابکاری توجیه پذیره.
کل قسمتی رو که خودم نوشته بودم پاک کردم ... در مورد دستگاه های سنگ شکن بود!
خودم ویرایشگر ویکیپدیا هستم! اونم قدیمیش! بحث اینه چند نفر خاص قدرت رو در دست گرفتن (بعنوان مدیر) و هرکاری بخوان میکنن!
بیتوته و سایت تفریحی amazing و سایت پاتوق الان خیلی معتبر هستن که لینکشون درج میشه ؟
ویکیپدیای انگلیسی پس چرا اینجور نیست ؟
ربطی به این چیزا نداره! صحبت بنده مشخصه...

Last edited:

gem-music.com

Registered User
لایک‌ها
499
فروش یک عدد لاینس اسکریپت پاپ آپ ایکس دیو با قیمت مناسب پیام بدید

hady1364

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
543
کل مطلبی رو که خودم نوشته بودم پاک کردم از ویکیپدیا و گرنه لینکش رو تقدیم میکردم در مورد دستگاه های سنگ شکن بود!
عزیز دل بنده خودم ویرایشگر ویکیپدیا هستم! اونم قدیمیش!
بحث اینه چند نفر خاص قدرت رو در دست گرفتن (بعنوان مدیر) و هرکاری بخوان میکنن!
بیتوته و سایت تفریحی amazing و سایت پاتوق الان خیلی معتبر هستن که لینکشون درج میشه ؟
ویکیپدیای انگلیسی پس چرا اینجور نیست ؟
ربطی به این چیزا نداره! صحبت بنده مشخصه...
دقیقا حرفتون تأیید میشه! چند وقت پیش در مورد یه خوانندۀ انگلیسی مطلب گذاشتم، چون یکی از مدیرها از اون خواننده خوشش نمیومد صفحه اش رو کلا پاک کرد!
بدبختی اینه که نمیشه جایی هم شکایت کرد

بالا