• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

Ehsan_king99

Registered User
لایک‌ها
6,516
میزبانی سایت های شما بر روی سرورهای قدرتمند منشور هاست در تابستان امسال
[کتاب فیزیک اش را ورق میزند و به درامد حاصله فکر میکند]

samimohebi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
حتما اسم خانومت که طلاهاشو فروختی ت. ناظرفصیحی هستش؟ نماد فروشگاهت رو هم با پول همون طلاها گرفتی؟
انجمن پرشین تولز حدودا 1 سالی میشه که لینک های داخل پست رو نوفالو کرده
پس بیخودی به خودت زحمت نده چون تقریبا هیچ ارزشی ندارن اینجور لینک ها. ورگنه ما خودمون :general306: نیستیم که از اینجا لینک بگیریم
من نمیدونم کی این ملت مفت خور تصمیم میگیرن آدم بشن؟؟؟؟
دوست عزیز واقعا از برداشتت متاسفم ، اولا خانم فصیحی جزء هیئت مدیره قبلی بودن و الان رفتن و درضمن هیچ ارتباطی به من ندارن درثانی من فکر میکردم راه حل ارائه میدی و دوست داری کمک کنی نمیدونستم اینقدر بدبیین هستی و منفی فکر میکنی درثانی من اگر میخواستم لینک بگیرم نیازی بود بیام اینجا میرفتم قسمت های دیگه ثالثا" من مشکلمو صادقانه مطرح کردم فکر میکردم دوستان میان کمک کنن نه اینکه متلک بندازن و مسخره کنن و تهمت بزنن واقعا متاسفام.... همین

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
جوری ک تتلو ر ید به خودش با این پست اخرش ، ساسی به دنیا نر یده بود

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
دوستان کی اسکریپت iruni رو داره ؟

یه سوال دیگه داشتم از خدمتتون دلیل تفاوت زیاد امار وروری گوگل تو وبگذر و histats چیه ؟ شما هم متوجه تفاوت زیاد این دو شدید ؟

فک کنم صاحبش بلاک شده

دلیلش اینه که گوگل امار ورودی هاش رو دیگه به امار گیر ها نمیده و امار ناقص نشون میده

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990

AMIR0098

Registered User
لایک‌ها
2,554
دوستان کی اسکریپت iruni رو داره ؟

یه سوال دیگه داشتم از خدمتتون دلیل تفاوت زیاد امار وروری گوگل تو وبگذر و histats چیه ؟ شما هم متوجه تفاوت زیاد این دو شدید ؟
iruni رو که ماشالا دیگه همه دارن... قدیمی شد دیگه...

miladgraph

همکاربازنشسته
لایک‌ها
6,018
2016-06-04 22-49-27.png

دوستان عزیز خواهشا این اسکرین رو ببینید حق رو به کی میدید
واقعا نمیدونم این درگاه ها جدید با خودشون چی فکر کردن
پشتیبان زورش هست جواب بده تیکتی که ساعت 3 ظهر ایجاد شده رو 10 شب جواب میدن نه تلفنی جواب میدن و نه چیزی
بعد نوشتن تسویه آنی 1 تا 3 ساعت ...
پ ن : بابت قرار دادن عکس عذر میخوام پیشاپیش ( حجم بعضی دوستان میره :دی )

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
دوست عزیز واقعا از برداشتت متاسفم ، اولا خانم فصیحی جزء هیئت مدیره قبلی بودن و الان رفتن و درضمن هیچ ارتباطی به من ندارن درثانی من فکر میکردم راه حل ارائه میدی و دوست داری کمک کنی نمیدونستم اینقدر بدبیین هستی و منفی فکر میکنی درثانی من اگر میخواستم لینک بگیرم نیازی بود بیام اینجا میرفتم قسمت های دیگه ثالثا" من مشکلمو صادقانه مطرح کردم فکر میکردم دوستان میان کمک کنن نه اینکه متلک بندازن و مسخره کنن و تهمت بزنن واقعا متاسفام.... همین
متاسفانه یا خوشبختانه من واقع بین هستم
سوال یا درخواست پیشنهاد یا کمکی اگه داری بدون درج لینک و به صورت عادی باید باشه
یعنی مثلا میای مشکلت رو مطرح میکنی و میگی هرکی میتونه کمک کنه بیاد تو پ.خ صحبت کنیم
دوستان هم لطف میکنن یا نظرشون رو توی تاپیک میگن یا اگه خواستن دقیقتر کمک کنن میان تو گفتگو و حرف میزنین
این همه آدم روزانه میان تو این تاپیک و صحبت میکنن در مورد مشکلاتشون ولی با هیچ کس اینطوری برخورد نمیشه چون طرف دنبال منفعت طلبی توی این تاپیک نیست
در کل یه نگا به نت ایران بکنی میبینی همه انجمن ها راکد یا اسپم خونه هستن. ولی اینجا از این صحبت ها نیس و شدیدا با فرد متخلف برخورد میشه

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
مشاهده پیوست 937303

دوستان عزیز خواهشا این اسکرین رو ببینید حق رو به کی میدید
واقعا نمیدونم این درگاه ها جدید با خودشون چی فکر کردن
پشتیبان زورش هست جواب بده تیکتی که ساعت 3 ظهر ایجاد شده رو 10 شب جواب میدن نه تلفنی جواب میدن و نه چیزی
بعد نوشتن تسویه آنی 1 تا 3 ساعت ...
پ ن : بابت قرار دادن عکس عذر میخوام پیشاپیش ( حجم بعضی دوستان میره :دی )
دو تا تیکه جالب توش بود :general404:
یکی اونجا که میگه ما پرسنل کافی نداریم
یکیم اونجا که میگه این درگاه رو برای استفاده تجاری بزرگ نزده ایم
فک کنم یارو یه شب خواب زده شده تصمیم گرفته بره یه سایت بزنه
پرسنلشم خودش و دوستش و دوست ...رش هستن :D

miladgraph

همکاربازنشسته
لایک‌ها
6,018
دو تا تیکه جالب توش بود :general404:
یکی اونجا که میگه ما پرسنل کافی نداریم
یکیم اونجا که میگه این درگاه رو برای استفاده تجاری بزرگ نزده ایم
فک کنم یارو یه شب خواب زده شده تصمیم گرفته بره یه سایت بزنه
پرسنلشم خودش و دوستش و دوست ...رش هستن :D
واقعا آدم نمیدونه چی بگه :دی
و این گونه بود که درخواستی که 9:00 صبح زدیم که نوشته بود آنی و واریز بین 1 تا 3 ساعت
10:30 شب واریز شد
حالا خوبه مبلغ میلیونی نبود :l

Navid2zp

Registered User
لایک‌ها
213
دوستان کسی میتونه با هزینه مناسب جدول های داخل پست رو روی قالب وردپرس استایل بندی کنه و یک ظاهر مناسب پیاده کنه؟ (نمونه میدم بهشون از یه قالب دیگه که کد هاشم در دسترس هست)

یه نفر که پولو گرفت 2 روز بعد اومد گفت نمی تونم و فردا پس فردا برات واریز می کنم بعد امتیاز منفی گرفت گفت حالا که امتیاز منفی دادی پولتم نمیدم
یکیم که هی میگه امروز فردا و مارو الاف کرده

یکی از دوستان که میتونه سریع انجام بده لطفا به بنده قیمت بده
پیام یا تلگرام : Navid2zp

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
اخرین پستش ؟

کدوم یکی ؟ الان یا الان ؟

چون هر 3 دقیقه داره یه پست میزاره
چی گفته مگه ؟ کجا گفته ؟ استا یا فیس ؟ یا تل ؟
یه کلیپ گذاشت از سخنرانی ... که توش گفته بود ی سری ها ظاهرشون زنندس ولی باهاشون خوب برخورد کنید ، بعد اینم اومد گفت نگاه کنید با من مشکلی ندارن عامل بدبینی نسبت به من شما دخترا هستید ، گفته شما دخترا اصلا بی خود می کنید طرفدار من هستید ، من اصلا طرفدار دختر نمی خوام شما همتون پلنگید ( همون ژن ده ) و اگر دختر خوبی بودید داخل اینستا نبودید و دم درس و زندگی بودید و شما همتون ... ، من فقط هوادار پسر می خوام و نیازی به ی مشت طرفدار دختر ندارم که خوب خوبش می گه قربونت برم و ...:general502::general712:
دخترا هم نامردی نکردن فقط فوش ناموسی کامنت می زارن:general707::general705::general601:

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
حالا من که بی خبر هستم ولی ، تا خودت رو جلو زن و بچت بیشتر از این شرمنده نکردی جمع کن این فروشگاه رو ، برو ی سوپرمارکت بزن درامدش خیلی بالاتره
هیچ وقت ، تاکید می کنم هیچ وقت کسب و کار اینترنتی رو شغل اول حساب نکنید ، مارک زاکربرگ هم اینطوری با ی دونه سایت تشکیل خانواده نداده بود

MasoudTeta

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من مسعود هستم .. یک وب مستر :)
22 سال

شیراز

rezatak6

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
من مسعود هستم .. یک وب مستر :)
22 سال

شیراز
سلام مسعود
منم یه وبمستر هستم ، تفریحی سایت میسازم و بعضی وقت ها یه نخ وبلاگ درست میکنم :)
15 سال

پشت سیستم

پ ن: دقت کردین اولین پست بودن تو هر صفحه تاپیک بحث و گفتگو چقد حال میده؟ :D
پ ن: یوتیوب یه ماهه برام بازه :D
پ ن: اگه جدیدا متوجه شدین که پستاتون زیاد زیاد و سریع سریع پاک میشن کار Best هستش :D

بالا