• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

rezatak6

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
Unssstitled.jpg

پ ن: داری زیاده روی می کنی ،در حدش نیستم ولی توصیه میکنم یکم نرم تر باشی انجمن های pt = کاربرا و مدیرای گلش
16_14_20.gif

ACUN

Registered User
لایک‌ها
253
از دوستان کسی مایل به خرید پکیج آموزشی کاربردی (درامد زا)و متفاوت هست پ.خ بده جزئیات رو ارسال کنم

Last edited:

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
من اینجا پست نمیبینم یه نقل قول خالیه :
مشاهده پیوست 937402
پست منو چی ؟
چون توش اسم 2 تا اسکریپت رو آورده بودم ؟ چون مدیر همون سایته اینجا رنگش آبیه ؟
این چندمین باره این اتفاق میفته فقط میتونم بگم متاسفم که سنتون میره بالا اما ...... در حد نخود هم نیست :)
نمیدونم تو پاک کردی یا همونی که خوشش نمیاد اسکریپت سایتش اسمش برده بشه اما یه چیزی :
جنبه رنگی شدن داشته باش قرار نیست که همه عقده خارج نتتو که هیچ ..... نشدی بیاری اینجا خالی کنی

@Hamid2day حمید جون به اونی که رنگی میکنه بگو رنگی کردن و رنگی شدن خیلی کار آسونیه اما بچه مدرسه ای که عقده داره رو رنگی کردن توهین به شعور خودته نه چیز دیگه

احتمالا چون نظرمونو گفتیم و برای بعضی ها خوش نمیاد بن بشم عب نداره بن هم خواستی کنی کن مهم نیست
عادت کردیم :)

M+J

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
4,011
حالا خرید و فروش اسکریپت خبرخوان ممنوع باشه یه حرفه این که کلا نشه اسمش رو بیاری ی حرف دیگه
من بشخصه نه استفاده کردم و نه قرار بود استفاده کنم ، ولی این همه انواع روبات از ارسال کامنت به وبلاگ ها و ارسال مطلب و تلگرام و ... داره تو این انجمن فروخته میشه و ایده های مختلف جابجا میشه شما اومدید می گید اسمی از این مدل سایت خبرخوان و اسپمر هاشون نبرید ، اونا هم اسپمر هستن و ی سری چیزا رو کپی می کنن ، اونا هم مثل این اسکریپت روبات هستن فقط اسمشون مثل این بد در نرفته

به جای این که خود سانسوری کنیم و ی سری چیز ها رو ممنوع کنیم بجاش شعور و فهم این مسئله رو جا بندازید که استفاده از این اسکریپت ها عین دزدی و خوردن مال مردم و عین مال حرومه ، تا کسی نیاد بخاطر روزی 20 هزار تومن پولی که قراره از طریق پاپ اپ اون سایت خبرخوان گیرش بیاد ، فوحش ی عده کاربر رو که معطل شدن و ی عده وب مستر که زحمت چند سال از زندگی شون بر باد رفته رو برا خودشون بخرن
امیدوارم پرشین تولز مثل خیلی از فروم های دیگه سلیقه ای نشه و روی اساس کارش رو ادامه بده
@M+J
@Hamid2day
@EmpireWorld
@l3est
@javadth
در قضیه صحبتهایی که اینجا شده نیستم. ماشالا اینقدر هم متنهای طولانی مینویسید که فرصت خوندنش نیست.
اما به طور کلی:
خرید فروش تنها مربوط میشه به بازارچه و نه این قسمت
در بازارچه هم خرید فروش اسپمر و هرگونه روباتی که کار اسپمر را میکنه ممنوعه و اگر تاپیکی دید ریپورت کنید یا پخ....

سایت دان

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
دوستان این قالب خوش استایل و زیبا رو هرکس میخواد پ.خ بده
BIography98.com
از دست ندید

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
حالا خرید و فروش اسکریپت خبرخوان ممنوع باشه یه حرفه این که کلا نشه اسمش رو بیاری ی حرف دیگه
من بشخصه نه استفاده کردم و نه قرار بود استفاده کنم ، ولی این همه انواع روبات از ارسال کامنت به وبلاگ ها و ارسال مطلب و تلگرام و ... داره تو این انجمن فروخته میشه و ایده های مختلف جابجا میشه شما اومدید می گید اسمی از این مدل سایت خبرخوان و اسپمر هاشون نبرید ، اونا هم اسپمر هستن و ی سری چیزا رو کپی می کنن ، اونا هم مثل این اسکریپت روبات هستن فقط اسمشون مثل این بد در نرفته

به جای این که خود سانسوری کنیم و ی سری چیز ها رو ممنوع کنیم بجاش شعور و فهم این مسئله رو جا بندازید که استفاده از این اسکریپت ها عین دزدی و خوردن مال مردم و عین مال حرومه ، تا کسی نیاد بخاطر روزی 20 هزار تومن پولی که قراره از طریق پاپ اپ اون سایت خبرخوان گیرش بیاد ، فوحش ی عده کاربر رو که معطل شدن و ی عده وب مستر که زحمت چند سال از زندگی شون بر باد رفته رو برا خودشون بخرن
امیدوارم پرشین تولز مثل خیلی از فروم های دیگه سلیقه ای نشه و روی اساس کارش رو ادامه بده
@M+J
@Hamid2day
@EmpireWorld
@l3est
@javadth
خرید و فروش ربات ممنوع نیست اسکریپت ممنوعه

بحث در مورد اسکریپت سایت فلان نکنید چون مدیرش اینجا هم هست و رنگش آبیه :)

فلان چیزو نفروش چون من دارم میفروشم و اگه تو بفروشی من ضرر میکنم

به قول خودت بحث در مورد رنگ جوراب ساسی مانکن یا بحث در مورد فیلم و سریال و اون دختره که موهاش طلایی بود تو سریال و ... آزاده چون باعث پیشرفت میشه اما بحث در مورد کد نویسی و ربات و انواع زبان ها ممنوعه چون بعضی ها خوششون نمیاد

تاپیک خودت بزنی حتی برای کشتن آدم هم مشکلی نداره اما یکی دیگه تاپیک بزنه مورچه کشتم سریع حذف میشه چون خوشش نمیاد

بحث در مورد سایت فلانی نکن چون مدیرش رنگش آبیه چون فایده نداره هرچی بنویسی 2 ثانیه بعد پاک میشه

داداش گلم اسمتو نمیدونم اما یه چیزو یادت باشه شعور چیزی نیست که وقتی به دنیا میای داشته باشی اگه این چیزارو میبینی مشکل رو در خودت نبین حالا یکی عقده داره و تو سری خوره میاد عقدشو اینجا خالی میکنه مقصرش منو تو نیستیم
نه تنها این فروم بلکه تو کل ایران همینه هرجا زورش هرکی بیشتر بود هرکاری میخواد کنه
حالا اینجا رنگ منو تو آبی نیست پس نباید بر خلاف میل اونی که رنگش آبیه حرف بزنیم جیزه میاد پاکش میکنه :)

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
در قضیه صحبتهایی که اینجا شده نیستم. ماشالا اینقدر هم متنهای طولانی مینویسید که فرصت خوندنش نیست.
اما به طور کلی:
خرید فروش تنها مربوط میشه به بازارچه و نه این قسمت
در بازارچه هم خرید فروش اسپمر و هرگونه روباتی که کار اسپمر را میکنه ممنوعه و اگر تاپیکی دید ریپورت کنید یا پخ....
کسی اینجا خریدو فروش نکرد فدات شم کسی هم نگفت اسپمر بدین یا میدم
اسم یک اسکریپت بود که یکی نمیگفت من گفتم ولی خب رنگ اونی که خوشش نمیاد آبی بود و دوس نداره اسمش برده شه آخه میدونی معلم دیکتش نمرشو بهش نداده ناراحته تو خیابونم کسی بازیش نمیده یه مشکلی هم تو خونوادش داره روم نمیشه بگم واس همین میاد عقدشو اینجا خالی میکنه :)

متاسفانه نه بی شعورم نه بد دهن اما یاد گرفتم با هرکسی مثل خودش صحبت کنم دوستان شرمنده ;)

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
نقد بنده رو هم پاک کردن
یک نکته دوستانه: از قدیم گفتن مقدار فهم و شعور هرکی به درستی عملشه
خداوکیلی مگه انتظار داشتی بمونه ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

پست های منو ببین تو همین صفحه الآن هستن احتمالا اون کسی که خوشش نمیاد الان داره ناهار میل میکنه نیستش همین که اومد پاک میشه :D
بن شدن منم احتمالا دستری نداره وگرنه تا الآن شده بودم ;-j

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
@learndl
اگه منظورت از روبات اینیه که من میفروشم یه توضیحاتی دربارش بدم.
این روبات اطلاعات رو از یک مرجع ثابت میگیره (نمیشه بهش هزارتا فید داد) و به یک مقصد (روی یک دامنه قفل میشه) اطلاعات رو ارسال میکنه.
تنها فرقش با انسان زمان کمتریه که نیاز داره. اسپمر حساب نمیشه محصولات رو به یه سایت اضافه میکنه و تمام.
مهدی به جان خودم منظورم ربات تو نبود ولی حالا که گفتی پس بزار بگم :
اگر بحث رباته پس از رباته تو بگیر تا اون رباتای خودم و همه اسکریپت های ارسال خودکار و ... ربات محسوب میشن پس اگر قانونی هست باید برای همشون باشه نه اینکه یکی مفیده یکی خرابه اون یکی رو من نوشتم اونو تو نوشتی و ...
ولی میدونی چرا نیست ؟
پستمو بخون برمیگرده به همون قسمت که :
اگه من بفروشم ربات و اسپمر نیست ولی اگه تو بفروشی رباته جیزه ممنوعه اووفه آخ داره و ... :)
جان عزیزت غیر اینه ؟

الآن مردونه بگو مشکل اون پست من که آدرس سایت .. رو گذاشته بودم چی بود ؟
غیر از اینه که اون رنگ آبیه دوس نداره ؟
غیر از اینه که 5 سالشه و شلوارش تو کوچه پاره شده اومده عقدشو اینجا خالی کنه ؟

Last edited by a moderator:

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
استفاده از این اسکریپت ها عین دزدی و خوردن مال مردم و عین مال حرومه ، تا کسی نیاد بخاطر روزی 20 هزار تومن پولی که قراره از طریق پاپ اپ اون سایت خبرخوان گیرش بیاد ، فوحش ی عده کاربر رو که معطل شدن و ی عده وب مستر که زحمت چند سال از زندگی شون بر باد رفته رو برا خودشون بخرن
@M+J
@Hamid2day
@EmpireWorld
@l3est
@javadth
اینو یادم رفت بگم :
ببین سانسور و این چیزا بحثش نیست
بحث شعوره و اینکه یه مثال برات بزنم : ( نمیخواستم بگم مجبورم شدم )
اون طرف که میاد حذف میکنه یا دوست نداره اسم اسکریپتش رو بگی خودش اسکریپتش رو دزدیده چطوریش هم بگم : یه کاری رو گفت به یکی انجام بده و انجام داد رو هاست تست کرد و یوزر پس هاستو داد گفت برو وردار از قرار معلوم اون اسکریپته که الان همه دنبالشن رو هاست بود و اینم یه بک آپ خوشگل میگیره و سایتش رو راه میندازه
خب ایشون که تک تومن تک تومنی که در میاره حرومه میاد پست منو حذف میکنه و هر سایتی با این اسکریپت هست فک میکنه مال منه
فک میکنه منم مثل خودش لنگ 10 هزار تومن پول تبلیغات کلیکی روزانه هستم که از گرسنگی نمیرم ولی خودش هم خوب میدونه من همین قبل عید نرم افزار تلگرام پستر نوشتم که دادم که با کداک قرارداد بستیم اونا هم بفروشن یه سودی بدم بهشون codak.ir/telegram-poster این رو نوشتم نسخه ویژه رو گذاشتم 3 میلیون
تو 4 روز 20 تا فروش رفت فقد هم از این انجمنا که تاپیک زدم :) اون موقع هم بحث نماینده مجلسا بود خدا شاهده پیشنهاد 100 میلیونی هم داشتم و همین الآنشم کاربر هست که میاد پیشنهاد 5 تومن 10 تومن برای نرم افزار میده اما نمیفروشم چون روشش محفوظه هنوزم :)
اینارو نگفتم بگم من پول دارم یا ... اما میخوام بهش بگم من لنگ سایت زدن با اسکریپت دزدی فلان سایت یا فروش اون نیستم که بشینم ماهی 500 تومن اونم حروم از تبلیغات کلیکی در بیارم چون من پول 10 سال زندگی تورو تو 4 روز اونم با یه اپ کوچیک در آوردم :) چون چندین سال زحمت کشیدم از مغزم استفاده کردم و الآن میتونم حلال کار کنم نه .... :)

البته میدونی چیه حق داره چون بدترین چیز دنیا حسادته و عقده که خب تو بدن این مث اینکه خیلی وجود داره :)

حرف زیاده ولی بعضیا فک میکنن وقتی نمیگی یعنی نمیتونی بگی .... :)

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990

@M+J
@Hamid2day
@EmpireWorld
@l3est
@javadth

بنده اینجا دسترسی خاصی ندارم ، و بخش من تجارت انلاین هستش
در مورد اسپمر ها نظرات مختلفه ولی نرم افزار مربوط به فروش فایل که خودم هم ازش استفاده میکنم ، ( صفدر اختصاصی برام نوشته ) و به نظرم اسپم نیستش
خیلی چیزا رو با یه تغییر کوچیک میشه از حالت اسپم دراورد که ماشالله همه بلدن ، بعضی ها تغییرات بنیادی و بعضی ها کلاه شرعی سر خودمون گذاشتن

مشکلات مربوط به مدیرت بخش کسب درامد و بخش بازارچه رو میتونین با فروم منیجر و hamid2day مطرح کنید

فروش اسپمر هم خیلی وقته توی بازارچه ممنوعه ، اما صحبت از ساخت و طراحی اسپمر رو چون محیطش معلوم نیست نمیشه در موردش نظر داد

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
بازم همون حرف قبلیم. اون اسکریپتی که گذاشتی میتونه باعث هزاران سایت اسپم بشه روبات من فقط روی یک دامنه اجازه فعالیت میده اونم اسپم نیست تعدادی محصوله که به سایت اضافه میکنه.
شما هم اسکریپت قفل شده آماده کنی که همچین کاری کنه فکر نکنم مشکلی پیش بیاد.
اگر مشکلی هست تاپیک های من چرا پاک نشده؟

پ.ن : @M+J اگر روبات من اسپم حساب میشه تاپیک رو پاک کنید. لینک ها تو امضام هستن.

پ.ن 2 : هیچکاری سخت تر از پشتیبانی این روبات ها نیست دیگه زیاد علاقه ای به فروش ندارم خودم استفاده میکنم سودش بیشتره :|
مهدی جون بازم میگم منظورم رباته تو نبود ولی منطقی باش بخوای بگی ربات پس برای تو هم رباته حالا چون رو یه سایته یا فلانه ربات حساب نمیشه که نشد برادر :)
تاپیک های منم پاک نشده ولی همین پست من که میگی اون اسکریپت باعث هزاران سایت اسپم میشه خداوکیلی خنده دار نیست این حرفت ؟
پس بگیم شما که بحث سریال میکنید و اون دختره که موهاش مش بود و رژ لب فلان زده بود باعث ایجاد فساد و شهوت و خراب شدن منی جوون میشه آره ؟
عجب !!!

پ.ن 2 : هیچکاری سخت تر از پشتیبانی این روبات ها نیست دیگه زیاد علاقه ای به فروش ندارم خودم استفاده میکنم سودش بیشتره :|
دقیقا مشکلت همینجاست فرض کن 50 تا بفروشی هر نسخه فک کنم میدی 200 تومن نهایتش میشه 10 تومن اما اندازه 100 تومن اعثاب خوردی و ... داره
یا بیشن خودت درآمد کسب کن حتی اگه نصف این باشه بازم ارزش داره که اعصابت آرومه
اون تلگرام پستر رویادته میگفتی نفروش باهاش کانال بزن و بفروش ؟
کانال های بالای 500K میزنم میفروشم هر کدوم هم بالای 50 میلیون که مشتری ریخته تو تلگرام :)
خیلی بهتر از اینه که بشینم اینجا التماس کنم بیاین تلگرام پستر بگیرین من 2 تومن پول گیرم بیاد :)

در کل تو اون پستم به جز ربات 10 خط دیگه هم نوشته بودم از موارد محتلف و منظور ربات نبود کلی بود :)

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
بنده اینجا دسترسی خاصی ندارم ، و بخش من تجارت انلاین هستش
در مورد اسپمر ها نظرات مختلفه ولی نرم افزار مربوط به فروش فایل که خودم هم ازش استفاده میکنم ، ( صفدر اختصاصی برام نوشته ) و به نظرم اسپم نیستش
خیلی چیزا رو با یه تغییر کوچیک میشه از حالت اسپم دراورد که ماشالله همه بلدن ، بعضی ها تغییرات بنیادی و بعضی ها کلاه شرعی سر خودمون گذاشتن

مشکلات مربوط به مدیرت بخش کسب درامد و بخش بازارچه رو میتونین با فروم منیجر و hamid2day مطرح کنید

فروش اسپمر هم خیلی وقته توی بازارچه ممنوعه ، اما صحبت از ساخت و طراحی اسپمر رو چون محیطش معلوم نیست نمیشه در موردش نظر داد
جواد جون نظرات میدونی چرا مختلف میشه ؟ چون یه سریا برای منفعت خودشون نمیخوان قبول کنن که اسپمره
اگر من 13 ساله کارم اینه مدرک فلان دارم و ... که میگم :
هرچیزی که از نیروی انسانی استفاده نکنه و باعث اختلال در کارکرد دیگران بشه اسپم و مخرب محسوب میشه
حتی اگر هم از نیروی انسانی استفاده کنه اما قوانین و شرایط فعالیت رو زیر پا بزاره اسپم و ربات محسوب میشه

حالا این رو اگه یه سریا قبول نمیکنن یا ... برای اینه که زورش زیاده خوشش نمیاد و به ضررشه وگرنه بحث در مورد تعریف اسپ و اسپمر که مشخصه :)
چرا با اینکه میدونیم ولی خودمونو میزنیم به اون راه ؟ :)

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
بحث نکنید دیگه
مدیر این بخش @l3est هستش که اگه مشکلی با قوانین دارید میتونید به ایشون بگید
اگه بازم نخواستید میتونید به Hamid2day و Forum Manager بگید
این بحث ها فقط به ضرر خودتونه

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
جواد جون نظرات میدونی چرا مختلف میشه ؟ چون یه سریا برای منفعت خودشون نمیخوان قبول کنن که اسپمره
اگر من 13 ساله کارم اینه مدرک فلان دارم و ... که میگم :
هرچیزی که از نیروی انسانی استفاده نکنه و باعث اختلال در کارکرد دیگران بشه اسپم و مخرب محسوب میشه
حتی اگر هم از نیروی انسانی استفاده کنه اما قوانین و شرایط فعالیت رو زیر پا بزاره اسپم و ربات محسوب میشه

حالا این رو اگه یه سریا قبول نمیکنن یا ... برای اینه که زورش زیاده خوشش نمیاد و به ضررشه وگرنه بحث در مورد تعریف اسپ و اسپمر که مشخصه :)
چرا با اینکه میدونیم ولی خودمونو میزنیم به اون راه ؟ :)

من خودم سایتم قربانی اسپمر ها شد
با هزار زحمت مطلب میزدم طرف میومد با فید خوان کپی میکرد کلا سایتم نابود شد وی 2 ماه

اما گفتم اسپمر فرق میکنه تعریفش برای خود من ، من هر جا ببینم درامد خوبی داره فتوی خودم رو عوض میکنم :D

در مورد نرم افزار ارسال نتایج به وردپرس و بلاگ اسکای هم باز ازش استفاده کردم چون به نظر خودم اسپمر نبود

نظر کسی هم زیاد برام مهم نیستش

rapidleech

Registered User
لایک‌ها
1,261
@learndl
اگه منظورت از روبات اینیه که من میفروشم یه توضیحاتی دربارش بدم.
این روبات اطلاعات رو از یک مرجع ثابت میگیره (نمیشه بهش هزارتا فید داد) و به یک مقصد (روی یک دامنه قفل میشه) اطلاعات رو ارسال میکنه.
تنها فرقش با انسان زمان کمتریه که نیاز داره. اسپمر حساب نمیشه محصولات رو به یه سایت اضافه میکنه و تمام.

من نمیدونم بحث چی پیش اومده ، من فقط پرسیده بودم فلان اسکریپت رو کی داره! بعد نمیدونم چی شده کلی پست پاک شده و بعضی هام گفتن پاپ اپ میخواد بزنه و این چیزا!
بنده 10 تا سایت دارم تو عمرم تو یکیشم پاپ اپ نذاشتم این چیزایی هم که تو امضامه داستانه ....اسکریپتم هم که پرسیدم فقط برای بازدیدش میخوام! و نه گرفتن تبلیغ و ...

عزیز این چیزی که میگم بد برداشت نکن ،خودتم میدونی چقدر احترام واست قائلم و کلی هم کمکم کردی و همیشه سپاسگزارت بودم
ولی قشنگ داری صورت مسئله رو پاک میکنی و کار خودت رو خوب جلوه میدی و نرم افزاری که خودت ساختی رو یک محصول علمی و بقیه نرم افزارا رو اسپمر
کار نرم افزاری که شما ساختی دقیقا کاریه که نرم افزار خبرخوان میکنه! حالا یک دونه فید با هزارتا فید چه فرقی داره داداش ؟
نرم افزار شما دقیقا میاد روزی چند صد پست پشت سر هم از دو سایت همکاری در فروش کپی میکنه تو سایت ، نرم افزار خبرخوان میاد همینکارو از سایتهای خبری انجام میده غیر اینه ؟
تک تک خود ماها داریم کپی کاری میکنیم! از مطلب گرفته ، ویندوزمون ، نرم افزارای کرک شده یا زیرنویس و قالب وردپرس و .... حالا خبرخوان میشه دزدی بقیه میشن کار در راه خدا؟؟

مشکل اینجاست قانون یکسان نیست! هرکی کار خودش رو درست میدونه رو بقیه رو اسپمر که این اصلا درست نیست!

@M+J
@Hamid2day
@EmpireWorld
@l3est
@javadth

دقیقا همینو میگم

Last edited:

ACUN

Registered User
لایک‌ها
253
من نمیدونم بحث چی پیش اومده ، من فقط پرسیده بودم فلان اسکریپت رو کی داره! بعد نمیدونم چی شده کلی پست پاک شده و بعضی هام گفتن پاپ اپ میخواد بزنه و این چیزا!
بنده 10 تا سایت دارم تو عمرم تو یکیشم پاپ اپ نذاشتم این چیزایی هم که تو امضامه داستانه ....
اسکریپتم هم که پرسیدم فقط برای بازدیدش میخوام! و نه گرفتن تبلیغ و ...

عزیز این چیزی که میگم بد برداشت نکن
خودتم میدونی چقدر احترام واست قائلم و کلی هم کمکم کردی و همیشه سپاسگزارت بودم

ولی قشنگ داری صورت مسئله رو پاک میکنی و کار خودت رو خوب جلوه میدی و نرم افزاری که خودت ساختی رو یک محصول علمی و بقیه نرم افزارا رو اسپمر
کار نرم افزاری که شما ساختی دقیقا کاریه که نرم افزار خبرخوان میکنه!
حالا یک دونه فید با هزارتا فید چه فرقی داره داداش ؟

نرم افزار شما دقیقا میاد روزی چند صد پست پست سر هم از دو سایت همکاری در فروش کپی میکنه تو سایت ، نرم افزار خبرخوان میاد همینکارو از سایتهای خبری انجام میده غیر اینه ؟
تک تک خود ماها داریم کپی کاری میکنیم! از مطلب گرفته ، ویندوزمون ، نرم افزارای کرک شده یا زیرنویس و قالب وردپرس و .... حالا خبرخوان میشه دزدی بقیه میشن کار در راه خدا؟؟

مشکل اینجاست قانون یکسان نیست! هرکی کار خودش رو درست میدونه رو بقیه رو اسپمر که این اصلا درست نیست!

دقیقا همینو میگم

بهت تو تلگرام پیام دادم یه نگاه کن تو پی تی هم تو گفتگو دعوت کردم نظرت روبگو

rapidleech

Registered User
لایک‌ها
1,261

داداش داری خودتو گول میزنی » چیزی که میگی برای محتوا هم دقیقا یکسانه
سایتها مایل هستن مطالبشون با ذکر منبع کپی بشه .... تمام خبرخوان ها هم منبع میزنن ...

QCSUV.gif

كليه حقوق محفوظ است، استفاده از مطالب با ذكر منبع بلامانع است. http://www.asriran.com/

نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است. http://www.farsnews.com/

http://tabnak.ir/ استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

Last edited:

Others70

Registered User
لایک‌ها
1,664
از جمعه تا الان سبز گستر باز نمیشه !:general710:

بالا