• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

rapidleech

Registered User
لایک‌ها
1,261
من قضاوت رو میگذارم با دوستان
چون اکثر جملات شما توجیه هستش!
مطلب بروز و غیر بروز داریم مگه ؟ مگه مطالب سایتهای خبری رو با دست نمیشه کپی کرد ؟
بالا اومدن تو گوگل ربطی به لینک خروجی نداره عزیز دل شما میتونی 10 هزار لینک نوفالو یا ریدایرکت بزنی هیچ تاثیری هم نداره بالا هم میاد
من فقط با جمله پایین شما کار دارم:

اول اینکه اگر سایت هایی که بالاتر بهشون گفتم اسپم منبع رو ذکر کنن دیگه اسپم حساب نمیشن

پس هرخبرخوانی که منبع بزنه دیگه مجاز میشه فروشش و اسمش میشه اسکریپت علمی و تحقیقاتی ؟

.

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
من خودم سایتم قربانی اسپمر ها شد
با هزار زحمت مطلب میزدم طرف میومد با فید خوان کپی میکرد کلا سایتم نابود شد وی 2 ماه

اما گفتم اسپمر فرق میکنه تعریفش برای خود من ، من هر جا ببینم درامد خوبی داره فتوی خودم رو عوض میکنم :D

در مورد نرم افزار ارسال نتایج به وردپرس و بلاگ اسکای هم باز ازش استفاده کردم چون به نظر خودم اسپمر نبود

نظر کسی هم زیاد برام مهم نیستش
اون پسره هست rizak که الآن بن شده فقط هم به خاطر اینکه نظرشو گفت بنده خدا که اینجا مدیرا نابرابری میکنن

من چند سال پیش برای این یه سایت دانلود زدم چون از مشکلاتشم خبر داشتم از اکانت پرمیوم سئوی خودم تو دولوپرای گوگل که اون زمون 140 دلار پول ماهیانه میدادم بهش استفاده کردم ( این اکانت های پرمیوم گوگل رو هنوز که هنوزه هیچ کس ازش خبر نداره جز تعداد کمی که هستن ) منم شانسی شانسی فهمیدم
سایتش تا رتبه 140 هم اومد اما دور ورش داشت فک کرد همینطوری میمونه کم کاری کرد فک کنم اومد تا 300 ایران
خودم به شخصه شاهدم بنده خدا از پول جیب و کرایه مدرسش میزد تا پول هاست بده یا نویسنده و ...
اما الآن نابود شد زندگیش از یه طرف اسپمرا از اونورم فیلتر شدن سایتش
به من یه اسکن کارت ملی داده بود برای خرید یه محصول اسم اون کارته جواد بود حالا تاپیکایی که زدرو دیدم اسم زده مرتضی یا نمیدونم فلانی :D از این کارش خوشم اومد چون نصیحت خود من بود بهش که مخفی بمون تو اینترنت دمش گرم
فقط میخوام بگم مگه این آدم نیست ؟ این نباید نون بخوره ؟ چون گفت اینجا مدیرا نابرابری میکنن بن شد رفت
هیچ کس هم ککش نگزید که اون بدبخت سر همین اسپمرا زندگیش نابود شد و ....
بن شدنش هم که برو پستاشو بخون فقد برای این که گفت پستمو فلانی پاک کرد همون رنگ آبیه که دوس نداره اسم اسکریپتش اینجا نوشته بشه :)
بعد جناب @Hamid2day میگه نه اینجا کسی مشکلی نداره :)

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
@learndl
بله روبات منم روباته ولی وب رو به گند نمیکشه (مثل اون اسکریپت ها)
این روبات ها اخلالی هم ایجاد نمیکنن.
طرف سرچ میکنه خرید طرح توجیهی فلان چیز. سایت شما با روبات قوی تر کار کرده تو نتایج میاد اول.
سایت اسپم چیکار میکنه ؟ مطلب نصفه و نیمه رو میده به کاربر کلی هم تبلیغات براش نشون میده.
و یه نکته اینکه سیستم های همکاری در فروش فایل خودشون درخواست کردن که مطالبشونو کپی کنیم (براشون سود داره) ولی سایت های محتوا محور از کسی نخواستن مطالبشونو کپی کنه. برعکس تو فوتر هم 5 خط توضیح دادن که حرام است و اشکال شرعی دارد و....
بازم که حرف خودتو زدی :)
نه برای تو به گند نمیکشه اما برای بقیه آره اصن نابود میکنه :)
یعنی تو ربات داری و کپی میکنی مشکلی نداره و یه بنده خدای دیگه هم میخواد دستی پست بزنه و محصولات رو بفروشه پس نتیجه میگیریم کار تو اصن پایه مال کردن حق اون کاربری که ربات نداره نیست چون رو یه فید قفله
بعد اینکه عزیزم اسم اون اسکریپت رو گذاشتم نه خودشو و اینکه اگه اون اسکریپت به گند میکشه خب کاری نداره رباتتو بده یا میرم از یکی که داره استفاده میکنه میخرم حتی شده 100 میلیون میدم میگیرم ازش ( که فک نکنی نمیتونم گیرش بیارم ) 2 ساعت بعد کرکش میکنم میزارم اونوخ اگه اون اسکریپت 10 هزار سایت اسپم میاره بالارباته تو 100 هزار :)
داداش گلم منطق چیز خوبیه :)

من نمیدونم بحث چی پیش اومده ، من فقط پرسیده بودم فلان اسکریپت رو کی داره! بعد نمیدونم چی شده کلی پست پاک شده و بعضی هام گفتن پاپ اپ میخواد بزنه و این چیزا!
بنده 10 تا سایت دارم تو عمرم تو یکیشم پاپ اپ نذاشتم این چیزایی هم که تو امضامه داستانه ....
اسکریپتم هم که پرسیدم فقط برای بازدیدش میخوام! و نه گرفتن تبلیغ و ...
داداش اون اسکریپتی که شما پرسیدی مدیر اون سایت اینجا رنگش آبیه و خب اقتضای سنشه معمولا زیر 10 سال اینطوری عقده ای هستن :) برای همین پاک میشه پست ها

عزیز این چیزی که میگم بد برداشت نکن
خودتم میدونی چقدر احترام واست قائلم و کلی هم کمکم کردی و همیشه سپاسگزارت بودم

ولی قشنگ داری صورت مسئله رو پاک میکنی و کار خودت رو خوب جلوه میدی و نرم افزاری که خودت ساختی رو یک محصول علمی و بقیه نرم افزارا رو اسپمر
کار نرم افزاری که شما ساختی دقیقا کاریه که نرم افزار خبرخوان میکنه!
حالا یک دونه فید با هزارتا فید چه فرقی داره داداش ؟

نرم افزار شما دقیقا میاد روزی چند صد پست پشت سر هم از دو سایت همکاری در فروش کپی میکنه تو سایت ، نرم افزار خبرخوان میاد همینکارو از سایتهای خبری انجام میده غیر اینه ؟
تک تک خود ماها داریم کپی کاری میکنیم! از مطلب گرفته ، ویندوزمون ، نرم افزارای کرک شده یا زیرنویس و قالب وردپرس و .... حالا خبرخوان میشه دزدی بقیه میشن کار در راه خدا؟؟

مشکل اینجاست قانون یکسان نیست! هرکی کار خودش رو درست میدونه رو بقیه رو اسپمر که این اصلا درست نیست!

دقیقا همینو میگم

من قضاوت رو میگذارم با دوستان
چون اکثر جملات شما توجیه هستش!
مطلب بروز و غیر بروز داریم مگه ؟ مگه مطالب سایتهای خبری رو با دست نمیشه کپی کرد ؟
بالا اومدن تو گوگل ربطی به لینک خروجی نداره عزیز دل شما میتونی 10 هزار لینک نوفالو یا ریدایرکت بزنی هیچ تاثیری هم نداره بالا هم میاد
من فقط با جمله پایین شما کار دارم:

پس هرخبرخوانی که منبع بزنه دیگه مجاز میشه فروشش و اسمش میشه اسکریپت علمی و تحقیقاتی ؟

.

داداش ادامه نده من که گفتم مهدی تقصیری نداره چون خودش داره میفروشه خب از نظر خودش نه اسپمره نه ... 100 سال هم با دلیل بهش توضیح بدی بازم قبول نمیکنه :)

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
اون پسره هست rizak که الآن بن شده فقط هم به خاطر اینکه نظرشو گفت بنده خدا که اینجا مدیرا نابرابری میکنن

من چند سال پیش برای این یه سایت دانلود زدم چون از مشکلاتشم خبر داشتم از اکانت پرمیوم سئوی خودم تو دولوپرای گوگل که اون زمون 140 دلار پول ماهیانه میدادم بهش استفاده کردم ( این اکانت های پرمیوم گوگل رو هنوز که هنوزه هیچ کس ازش خبر نداره جز تعداد کمی که هستن ) منم شانسی شانسی فهمیدم
سایتش تا رتبه 140 هم اومد اما دور ورش داشت فک کرد همینطوری میمونه کم کاری کرد فک کنم اومد تا 300 ایران
خودم به شخصه شاهدم بنده خدا از پول جیب و کرایه مدرسش میزد تا پول هاست بده یا نویسنده و ...
اما الآن نابود شد زندگیش از یه طرف اسپمرا از اونورم فیلتر شدن سایتش
به من یه اسکن کارت ملی داده بود برای خرید یه محصول اسم اون کارته جواد بود حالا تاپیکایی که زدرو دیدم اسم زده مرتضی یا نمیدونم فلانی :D از این کارش خوشم اومد چون نصیحت خود من بود بهش که مخفی بمون تو اینترنت دمش گرم
فقط میخوام بگم مگه این آدم نیست ؟ این نباید نون بخوره ؟ چون گفت اینجا مدیرا نابرابری میکنن بن شد رفت
هیچ کس هم ککش نگزید که اون بدبخت سر همین اسپمرا زندگیش نابود شد و ....
بن شدنش هم که برو پستاشو بخون فقد برای این که گفت پستمو فلانی پاک کرد همون رنگ آبیه که دوس نداره اسم اسکریپتش اینجا نوشته بشه :)
بعد جناب @Hamid2day میگه نه اینجا کسی مشکلی نداره :)

بن یک ماهه بود

اون مرحوم نباید یوزر جدید ایجاد میکرد

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
اول اینکه من اینجا منتظر نیستم که بقیه قضاوتم کنن.
تعریف اینجور سایت های اسپم برای من اینه که کاربر از طریق گوگل جستجو میکنه، وارد سایت میشه و اون مطلبی که مد نظرش هست رو نمیبینه. حالا وقتی لینک منبع اون پست رو به آخر پست های اتوماتیک اضافه کنیم کاربر با کلیک روی اون میتونه به مطلب مورد نظرش برسه. اینجا من به سایت نمیگم اسپم!

در مورد لینک های nofollow هم بیشتر تحقیق کنید. داخل پنل گوگل وبمستر تمامی لینک ها مهم هستن (nofollow کمتر) ولی همه‌ی لینک ها اهمیت دارن.
باورم نمیشه :| از تو بعیده :|
اون اسکریپتی که من گفتم و میگی باعث اسپم میشه که هم مطلب کامل میزنه هم منبع میزنه هم عکس هم تصویر و همه چی کامل و کاربر که میره تو سایتش به اون چیزی که میخواسته رسیده
یعنی اون اسپم نیست ؟
خوردن حق دیگران و ... مشکلی نداره چون کپی کامل بوده ؟
ربات تو حق اون کسی که میخواد فایل های همکاری در فروش رو دستی بزاره تو سایتش ضایع نمیکنه ؟

عجب :|

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
بن یک ماهه بود

اون مرحوم نباید یوزر جدید ایجاد میکرد
پروفایلشو میرم میزنه غیر فعال این مگه بن دائم نیست ؟
بعد اینکه برای مولتی یوزر بن نشد که بن اولش برای این بود که بنده خدا برگشت اسکریپت رو ( همونی که اون رنگ آبیه دوس نداره اینجا اسمش برده شه ) تو همینجا گذاشت :)
جواد مرتضی یا هرچی هستی اگه یوزر جدید ساختی داری میخونی خودت پست بده بگو چراشو
کلا داری میبینی که همین الآنشم دوباره اون پستمو کپی کردم ارسال کردم 2 ثانیه نشد پاک شد :)
مشاشاالله چه فعالم هست :)))

dezclub

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
146
دوستان کسی خبر داره سایت ادنگاه چرا ترکیده ؟ adnegah.net

herkool2000

Registered User
لایک‌ها
393
رباتی که برای همکاری در فروش استفاده میشه با رباتی که از سایت ها کپی میکنه خیلی متفاوته .
سایت های خبرخوان میزنن سایت طرف رو نابود میکنن. که سایت من هم دو سال پیش توسط همین نامردا نابود شد رفت.

amir_coolboy

Registered User
لایک‌ها
902
آقا وسط این جنگ جهانی وبمستری :android06:
اگه میشه یه راهنمایی کنید :angrybirds2:
میخوام بدونم سایت های بازی آنلاین دیگه از دور خارج شدن ؟!
یا هنوز مثل قبل طرفدار دارن ... منظورم از سایت بازی، بازی های فلش هست

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
از روی الکساشون میتونی متوجه بشی
اینجا کسی فک نکنم اطلاعات خوبی در این زمینه بهت بده

rezatak6

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
بازی های آنلاین فلش به خاطر کم حجم بودنشون طرفدار های خیلی زیادی داشتن یکم بیشتر از خیلی زیاد یعنی میترکوندی اگه قبلا فقط یه سایت بازی آنلاین ساده داشتی!
ولی الان چون بچه 1 ساله هم تبلت داره و بازی های آندروید هم کم حجمه و باحال تر بازدید سایت های آنلاین یه افت شدیدی داشته به طوری که سخت میتونی بیای بالا.
خلاصه از این شرورا گذشته اگه مشکل فیلترینگ با سایت بازی آنلاین رو بتونی درست کنی و بهت گیر ندن و مطالبت بیشتر از 500 تا باشه یعنی بیشتر از 500 تا بازی بذاری و بتونی همه بازی های دخترانه که تو سایت های ایرانی هستن + بازی های جدید دخترانه بذاری موفق میشی.

miladgraph

همکاربازنشسته
لایک‌ها
6,018
متوسط سرعت اینترنت در ایران 2 و در جهان 17.5 مگابایت بر ثانیه است.
این یعنی متوسط سرعت اینترنت در ایران 12.5% متوسط سرعت اینترنت در جهان است

photo_2016-06-05_21-27-03.jpg

93n03x

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
82

GamesWorld

کاربر فعال ارزهای دیجیتال
فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,714
دوسال از تاریخ این تست گذشته !!

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
دوستان
تاپیکی تو پرشین تولز هستش که سایت های خبر خوان و اسپم رو ریپورت بدیم؟

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
این تاپیک بود اما قفل شده .

اگه کارگروه این سایت های اسپم رو فیلت کنه خیلی عالی میشه
یعنی همین ریپورتشون بدی...فیل بشن :|

مطلب اختصاصی میزنی اگه فتچ نکنیش تو وبمستر تولز..سریع توسط اینا ایندکس میشه :|

shiraz-boy

Registered User
لایک‌ها
350

مشاهده پیوست 937498
در ادامه صحبت دوستان باید بگم که این تست واسه آسیا بوده نه جهان :دی :D:general705:

پ.ن: امیدوارم ناراحت نشید ، مزاح کردم ;)

بالا