• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

siavashx

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
6,667
ممنون علیرضا جان، همیشه از پست های که میزاری لذت می برم معلومه که خیلی زحمت میکشی و وقت میزاری.
برای دانلود این ویدئوها دانلود تک تک فایل های ts. کار سختیه (البته من یدونشم نتوستم دانلود کنم چون توی فایل m3u8 هیچ URL-ای ندیدم فقط اسم فایل های ts. بهمراه عبارات نامفهوم بود).
یه روش خیلی عالی که تست کردم روی سایت فیلیمو و جواب داد اینه:
کافی آدرس فایل m3u8 را داشته باشید و برنامه VLC media player را هم نصب کرده باشید بقیه موارد هم طبق آموزش زیر قدم به قدم توضیح داده همراه با تصویر.
http://www.tubeoffline.com/download-M3U8-videos.php#.V3am0qL0azd
دیگه راحت میتونید فیلمای فیلیمو و سایت های مشابه رو با pc دانلود کنید.
فیلمی که آقا سیاوش خواستند با بالاترین کیفیت موجود در فیلیمو:
http://185.86.180.236/man-zan-nemigiram.rar

بازم تشکر از علیرضای عزیز واقعاً یکی از بهترین و مفیدترین کاربرای فروم هستند.
من هرکاری کردم نتونستم دانلود کنم:D تمام مراحلو هم طبق اموزش رفتم جلو:general505:

007saeed

کاربر فعال
لایک‌ها
3,202
یه اکانتو چند نفر میتونند استفاده کنند؟
فکر کنم بر اساس استفاده ی همزمان چند آیپی بن میکنه
قبلا اکانت تک مووی داشتم (عموما رایگان دانلود میکنم) ، وقتی به یکی از دوستان دادم و دو نفری در یک زمان دانلود کردیم خود به خود بن شد اکانت و ببعدا که پیام دادم به مدیریت گفتن که استفاده همزمان از چند آی پی ممنوعه

• Like
Reactions: ap3

007saeed

کاربر فعال
لایک‌ها
3,202
دوستان کسی هست فلش کار کنه؟
نیازمند یک فلش کار برای اجرای یک پروژه هستیم

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
۹ صفحه جیلو رفت ؟؟

چجوری تویتر رو با گوشی اندرویدم باز کنم

سیفون و هات اسمات کار نمیکنه

Sent from my SM-G928C using Tapatalk

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
شرکتی که من ازش دارم هاست دارم تو دایرکت ادمین بالاترین ظرفیتش 1000مگ اگه 1000 مگ رو گرفتم و تموم شد سرویس بالاتر که نداره اون وقت تکلیف چیست؟:general210:
اونوقت باید بیای چنگیزهاست

Sent from my SM-G928C using Tapatalk

nelital

Registered User
لایک‌ها
204
من هرکاری کردم نتونستم دانلود کنم:D تمام مراحلو هم طبق اموزش رفتم جلو:general505:
مطمئنی؟!
روی لینکی که قرار داده بودی تست کردم جواب داده، لبنک فیلم دانلود شده رو هم قرار دادم.
فیلم دیگه ای اگه مد نظر داری بفرست یه تست دیگه بزنم.
اینم یکی دیگه که با VPS الان انجام دادم.
مستند چگونه ماشین های رویایی ساخته شده اند: پورشه
http://185.86.180.236/Mashin.rar

Last edited:

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
بله خودم ازشون 3 سال 4 سال پیش داشتم سرویس هاشون عالی بود ولی یک مدت وبسایتشون جمع کردن نمی دونم چی شد. الانم سایتشون همچین یکم بهم ریختس وگرنه خودم تجربه دارم باهاشون کار کردم اگر همون تیم قبلی باشه عالی هست و حتما برای سایتم که دوباره قرار افتتاح بشه از همین جا میگیرم

:D

هیچ تغییری در مدیریت و تیم فنی و.... در 9 سال سابقه شرکت اتفاق نیفتاده است.
سایت جمع آوری نشد ، فقط سایت اصلی از دامنه دات کام به دات نت منتقل شد و بسیاری از کاربران از این موضوع بی اطلاع بودند ولی پورتال پشتیبانی هیچ تغییری نکرده است. در ضمن اینکه با آدرس pardis24.com میتونید به بخش پشتیبانی دسترسی داشته باشید.

در مورد پورتال پشتیبانی هم مشکل خاصی نداره منتها از نظر گرافیکی جالب نیست ولی هیچ خلل و مشکلی در روند ثبت سفارش ، ثبت تیکت و..... وجود ندارد.
میزبان سایت جدید شما هم هستیم. ;)

نادر.

Registered User
لایک‌ها
483
عزیزان کسی قالب فروش فایل (pdf) درست حسابی سراغ داره ؟ سازگار با ووکامرس...

mr_net

Registered User
لایک‌ها
283
دوستان کسی کد جوین تلگرام رو داره که وقتی تلگرام نداشت طرف باز سایت باز بشه کدی که الان هست بعد گذاشتن سایت لود نمیشه ممنون

MOHAMMAD026_1

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,693
دقت کردید فروشگاه 5040 با اون همه آب و تاب چند وقت پیش، حالا به فراموشی سپرده شده؟! :general408:

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
دقت کردید فروشگاه 5040 با اون همه آب و تاب چند وقت پیش، حالا به فراموشی سپرده شده؟! :general408:
آخه فروشگاهی که بخواد با چای سبز و یه مشت آت و آشغال بشه فروشگاه اول ایران بایدم به فراموشی سپرده بشه
البته خب این فروشگاه با تبلیغات وسیعی که کرد راه رو برای کسای دیگه مثه دیجی کالا و بامیلو هموار کرد
یعنی یه جورایی کلی پول خرج کرد تا برند های دیگه بفهمن که میشه تو فلان جا هم تبلیغ کرد یا اصن میشه فروشگاه بزرگی شد که همه اسمتو بدونن
اتفاقا چند وقت پیش همینطوری رفتم تو سایتش ببینم وضعش چطوریه که دیدم مثله همیشه افتضاحه

mg6

Registered User
لایک‌ها
1,627
با تشکر از دوستانی که راهنمایی میکنن :)
KuaiSSL یا OV ZhenSSL با دامنه ایران مشکلی ندارن OV ZhenSSL به صورت وایلد هم میده :general105:
RapidSSL و positive ssl کلا با .ir مشکل دارن (این دوتارو گفتم چون 90% سایت های ایرانی از این 2 تا ssl ارائه میدن) :D

mg6

Registered User
لایک‌ها
1,627
سوال خودم یادم رفت :D
رفقا من نیاز به ی فضای ذخیره سازی حدود 3 ترابایت دارم پهنای باند کمی هم نیاز دارم این فایل ها در دسترس عموم نیستن صرفا برای یک تعداد محدود کاربر vip در دسترس هستن شاید ماهی 1 ترابایت هم استفاده نشه
در حال حاضر یک سرور دارم که 2 تربایت فضا داره و تا 90% پر شده برای همین می خوام سایت رو به یک سرور دیگه با درایو ssd منتقل کنم و فایل های vip رو ببرم روی یک سرور دیگه
کجارو پیشنهاد میدید؟ قیمت مناسب و کیفیت مناسب :D

haftir

Registered User
لایک‌ها
470
عاقا دیتابیس ایرانسل رو برای من بفرستید اگه دارید . چند نفر بد رو مخن :general208: تا ما خواستیم دانلود کنیم همه زاهد شدن و قانون ترس :D

بالا