• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

rezatak6

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
سلام
میهن استور رو اصلا نمیتونم باز کنم این مشکل برای شمام هست یا نه؟

ali-.b2

Registered User
لایک‌ها
261
میبایست به پلن بالاتر ارتقاء بدید...
شرکتی که من ازش دارم هاست دارم تو دایرکت ادمین بالاترین ظرفیتش 1000مگ اگه 1000 مگ رو گرفتم و تموم شد سرویس بالاتر که نداره اون وقت تکلیف چیست؟:general210:

ariaieboy

Registered User
لایک‌ها
256
شرکتی که من ازش دارم هاست دارم تو دایرکت ادمین بالاترین ظرفیتش 1000مگ اگه 1000 مگ رو گرفتم و تموم شد سرویس بالاتر که نداره اون وقت تکلیف چیست؟:general210:
معمولا به پشتیبانی بگید دارند. ولی به صورت عمومی نمی زنند اگرم نداشتند باید سرویس دهندتون عوض کنید

nelital

Registered User
لایک‌ها
204
خب راه حل بده:general505:
این فایل m3u8 مربوط به استریم ویدئو از طریق HTTP Live Streaming هست.
من اینجا براتون به طور خلاصه نحوه عملکرد روش استریم پخش زنده از طریق پروتکل HTTP (HTTP Live Streaming) رو توضیح میدم (اگر بخواهید وارد کار استریم ویديو بشید به درد تون میخوره)

تو راه اندازی سیستم استریم زنده مراحل کار به چند بخش تقسیم میشن : ۱. آپلود ویدئو ۲.انکود کردن ۳. تکه تکه کردن ۴. میزبانی فایل ۵.پخش توسط کلاینت
۱. آپلود ویدئو : اولین گرفتن فایل ویدئویی هست که قرار پخش اش کنیم (حالا میخواهید به هر روشی روی سرورتون آپلود یا دانلود کنید)
۲.انکودینگ : دومین مرحله وقتی که فایل ویديوی رو در اختیار داریم رو باید برای بیت ریت های مختلف جداگانه انکود کنیم ، فرمت که انکود میکنیم باید MPEG-2 Transport Stream (پسوند ts.) باشه. اینکه از چه نرم افزاری استفاده میکنید به خودتون مربوطه اغلب از FFmpeg استفاده میشه.
۳.تکه تکه کردن : تو این مرحله میایم تمام فایل MPEG-2 Transport Stream که برای بیت ریت های مختلف ایجاد کردیم رو به تکه های (سگمنت) کوتاه تقسیم میکنیم (هر تکه یک زمان ثابت داره ، برای مثال هر کدوم ۵ ثانیه هست)
حالا برای هر فایل MPEG-2 Transport Stream که تکه تکه اش کردیم یک فایل ایندکس (با پسوند m3u8.) ایجاد میکنیم ، این فایل ایندکس شامل تمام تکه های (سگمنت) فایل ts. و آدرس URL دسترسی هر سگمنت که برای هر بیت ریت ایجاد کردیم هست .
در نهایت برای تمام ایندکس های که برای فایل با بیت ریت های مختلف ایجاد کردیم یک فایل ایندکس مادر (این فایل هم پسوندش m3u8. هست) ایجاد میشه ،‌ این فایل با داشتن آدرس تمام فایل ایندکس بیت ریت های متفاوت قابلیت استریم بر اساس بیت ریت های متفاوت رو فراهم میکنه.
نکته : تمام فایل های ایندکس ایجاد شده باید مطابق استاندارهای HTTP Live Streaming باشن
۴.میزبانی فایل ها : تو این مرحله تمام فایل های ایندکس ها و سگمنت هایی که ایجاد کردید ، باید از طریق پروتکل HTTP قابل دسترس باشن.
۵.پخش توسط کلاینت : تو این مرحله کلاینت (تو این مورد پلیری مرورگر) با دانلود فایل ایندکس و بعد از اون دانلود فایل های سگمنت از سرور ویدئو رو برای کاربر پخش میکنه. این رو هم باید اشاره کرد که پخش ویديو با بافر مناسب ، پخش سگمنت های به ترتیب و بدون فاصله و انتخاب بیت ریت مناسب به عهده پلیر سمت کلاینت هست.

حالا که با نحوه کار این سیستم اشنا شدید ، باید نحوه دانلود همچین ویدئو ها رو فهمیده باشید.
برای دانلود همچین ویدئو هایی کافیه فایل m3u8 رو بهش دسترسی داشته باشید و بعد از انتخاب بیت ریت مورد نظرتون تمام فایل های ts. رو دانلود کنید به صورت یک فایل ذخیرش کنید.
ممنون علیرضا جان، همیشه از پست های که میزاری لذت می برم معلومه که خیلی زحمت میکشی و وقت میزاری.
برای دانلود این ویدئوها دانلود تک تک فایل های ts. کار سختیه (البته من یدونشم نتوستم دانلود کنم چون توی فایل m3u8 هیچ URL-ای ندیدم فقط اسم فایل های ts. بهمراه عبارات نامفهوم بود).
یه روش خیلی عالی که تست کردم روی سایت فیلیمو و جواب داد اینه:
کافی آدرس فایل m3u8 را داشته باشید و برنامه VLC media player را هم نصب کرده باشید بقیه موارد هم طبق آموزش زیر قدم به قدم توضیح داده همراه با تصویر.
http://www.tubeoffline.com/download-M3U8-videos.php#.V3am0qL0azd
دیگه راحت میتونید فیلمای فیلیمو و سایت های مشابه رو با pc دانلود کنید.
فیلمی که آقا سیاوش خواستند با بالاترین کیفیت موجود در فیلیمو:
http://185.86.180.236/man-zan-nemigiram.rar

بازم تشکر از علیرضای عزیز واقعاً یکی از بهترین و مفیدترین کاربرای فروم هستند.

Last edited:

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
اونوقت هاستتونو منتقل میکنید به شرکت نت افراز
15 گیگ بهتون میده
تا 80 گیگ هم میده الماس 1

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
پیشنهاد ویژه برای چند روز و تا عید فطر تکرار می شود :

:general406: به کلیه سایتهای با رنک زیر 5000 ایران ، یکماه سرویس پربازدید به صورت رایگان تقدیم می شود و در صورت رضایت می توانند تمدید کنند.
;) به کلیه سایتهای زیر 2500 ایران ، سرویس یکماهه پربازدید از لوکیشن ایران تقدیم می شود و در صورت رضایت ماه بعد را تمدید می کنند.
:D هاست دانلود 1 ترابایت با پهنای باند نامحدود ماهانه 70 هزار تومان با پورت 1 گیگ اختصاصی از لوکیشن آلمان.
o_O هاست ویندوز با 30 درصد تخفیف ارائه می شود.
:general609: نمایندگی هاست لینوکس و ویندوز با تخفیف ویژه 25 درصدی ارائه می شود
:general707:
در صورت عدم رضایت ، بدون هیچ پس و پیش شرطی کمال همکاری برای انتقال سرویس انجام خواهد شد.

هماهنگی ها از طریق پیغام خصوصی یا تیکت به پورتال پشتیبانی پردیس هاستینگ.
نمونه سایتهای روی هر سرور رو میتونید از طریق پیغام خصوصی یا تیکت دریافت کنید.

ariaieboy

Registered User
لایک‌ها
256
پیشنهاد ویژه برای چند روز و تا عید فطر تکرار می شود :

:general406: به کلیه سایتهای با رنک زیر 5000 ایران ، یکماه سرویس پربازدید به صورت رایگان تقدیم می شود و در صورت رضایت می توانند تمدید کنند.
;) به کلیه سایتهای زیر 2500 ایران ، سرویس یکماهه پربازدید از لوکیشن ایران تقدیم می شود و در صورت رضایت ماه بعد را تمدید می کنند.
:D هاست دانلود 1 ترابایت با پهنای باند نامحدود ماهانه 70 هزار تومان با پورت 1 گیگ اختصاصی از لوکیشن آلمان.
o_O هاست ویندوز با 30 درصد تخفیف ارائه می شود.
:general609: نمایندگی هاست لینوکس و ویندوز با تخفیف ویژه 25 درصدی ارائه می شود
:general707:
در صورت عدم رضایت ، بدون هیچ پس و پیش شرطی کمال همکاری برای انتقال سرویس انجام خواهد شد.

هماهنگی ها از طریق پیغام خصوصی یا تیکت به پورتال پشتیبانی پردیس هاستینگ.
نمونه سایتهای روی هر سرور رو میتونید از طریق پیغام خصوصی یا تیکت دریافت کنید.

سلام خسته نباشید بنده سال ها پیش از سرویس های شما استفاده می کردم و می تونم بگم عالی بود ولی الان که به سایتتون رفتم دیدم صفحه اصلی قالب جالبی نداره و فارسی نشده. و یکجورایی بهم ریخته هستش می خواستم بدونم شما همون پردیس هاستینگ قدیم هستید یا خیر مدیریت جدید ؟

mahmoodsoft

Registered User
لایک‌ها
186

saeid700

همکار بازنشسته
لایک‌ها
5,283

007saeed

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
3,202
0zj2vx5gad6m0gfdiabi.jpg

تاینی موویز

amir_coolboy

Registered User
لایک‌ها
902

signul

Registered User
لایک‌ها
938

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
سلام خسته نباشید بنده سال ها پیش از سرویس های شما استفاده می کردم و می تونم بگم عالی بود ولی الان که به سایتتون رفتم دیدم صفحه اصلی قالب جالبی نداره و فارسی نشده. و یکجورایی بهم ریخته هستش می خواستم بدونم شما همون پردیس هاستینگ قدیم هستید یا خیر مدیریت جدید ؟

حدود 9 سال هست که داریم کار می کنیم.
مدیریت همون مدیریت قبلی.
قالب رو بله مشکل داره و به فکرش هستیم.
خوشحال میشیم بتونیم مشتریان قدیمی رو دوباره در خدمتشون باشیم.

FBI_20

کاربر بخش دانلود نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
3,002
سلام دوستان
برای زدن یک سایت چطور باید شروع کنم
چه چیزهایی لازم هستش
سایت هم تو این مایه ها هستش
http://www.40-30.ir/

ariaieboy

Registered User
لایک‌ها
256
سلام دوستان
برای زدن یک سایت چطور باید شروع کنم
چه چیزهایی لازم هستش
سایت هم تو این مایه ها هستش
http://www.40-30.ir/
اولین قدم اینه که یک دامین خوب و قابل برند شدن تهیه کنید.
بعدش باید یک هاست خریداری کنید
و بعدش ببینید با چه سیستمی می خواهید کار کنید. وردپرس جوملا اسکریپت اختصاصی یا .. سپس برید برای نصب اون و....

mohsen69713

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
سلام دوستان .یه سایت با پنج هزار آی پی روزانه برای چقد میتونه تبلیغ جذب کنه و با چه تعرفه ای به نظرتون حالا درسته ابعاد داره بنرها ولی متوسطشو میخوام بدونم .اصلا تبلیغ میشه گرفت براش؟الان 1700 الکسا هستیم سپاس

ariaieboy

Registered User
لایک‌ها
256
سلام دوستان .یه سایت با پنج هزار آی پی روزانه برای چقد میتونه تبلیغ جذب کنه و با چه تعرفه ای به نظرتون حالا درسته ابعاد داره بنرها ولی متوسطشو میخوام بدونم .اصلا تبلیغ میشه گرفت براش؟الان 1700 الکسا هستیم سپاس
به راحتی می تونید تبلیغات بگیرید برای دیدن قیمت ها هم می تونید به بخش زیر برید
http://forum.persiantools.com/forums/خدمات-وب-مستری.266/
ببینید قیمت ها رو ادمین سایت های دیگه چجوری زدن اونایی که توی رنج بازدیدی شما هستند و خودتونم می تونید با تاپیک زدن تو این بخش به راحتی تبلیغ گیر بیارید

بالا