• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

ozil20

Registered User
لایک‌ها
565
رزبلاگ که هیچی.
بقیه محدودیت ارسال پست یا کپچا ندارن؟
مثل رزبلاگ زود میان بالا؟ سرعت ایندکس و....
لوکس و سامن فکر کنم محدودیت نداشته باشند از نظر ایندکس و سرعت هم این دوتا خوبن

takesh

Registered User
لایک‌ها
4,325
شما تهرونیا فکر میکنید چون تو تهران زندگی میکنید، پس خدا هستید:D:general304::general304::general304::general304::general304:
بقیه شهر های دیگه رو گوسفند چران و گاو چرون فرض می کنید..:general210:

من خودم چند تا همکلاسی مثلا به ادعای خودشون دودره باز تهرانی داشتم..میومدن سر ما که مثلا شهرستانی هستیم رکب بزنن..اما بدجوری یه دستی میخوردن از ما:general307::general304::general304::general304:
همینجوری که تهرانیا مارو اسکل فرض میکنن...وقتی میان شمال..ما هم همینجور ازشون عوارض میگیرم و اجناس و ویلا هارو چند برابر حساب میکنیم که یوقت ریا نشه:general108::general108::general108::general304::general304::general304:

این کار اشتباهه چون سیکل رو تکرار میکنه رو به اشباع ! اونوخ اون بابا که شما به قول خودت درش میزاری ؛ اگه هرگز تو عمرش به یه غریبه شهرستانی و بخصوص شمالی بدی نکرده بوده از این به بعد ببینه پوستشو میکنه متناسب با موفعیت شغلیش ؛ اگه کارمند اداره باشه که شما کارت بهش گیر شه که دیگه بدتر :general112:

تهرانی اصیل شاید فقط چند درصدن ! همه شهرستانی هستن مهاجرت کردن اومدن ؛ منتها چون جو حاکم اونجا گرگ بازاره یه جوری شده طرف به بررادر خودش هم رحم نمیکنه، واسه همین غریبه که میاد چون انتظار داره باهاش مثل شهر خودش برخورد بشه و نمیشه ، فکر میکنه عمدی در کاره و اینجوری میشه مثل شما که دنبال انتقام و تلافیه !:oops:
ولی از من بشنو اکثریت تهرانی ها قصد تمسخر و... ندارن ، من خودم هم پدر هم مادر روستایی هستیم ، دقیقا همین مشکلو دارم - وختی میرم شهرستان با اینکه خیلی مراعات میکنم حرفایی که تو اینجا با دوستام میزنم رو اونجا نزم که طرف دچار سوء تفاهم نشه ؛ ولی بازم طرف خیلی روک بهم میگه : چیه ؟ فکر کردی تهرانی هستی خیلی زرنگی ؟ منو مسخره میکنی ؟ و......:mad:

حالا بیا قسم و آیه بخور نه والا اینجوری نیست ! کلا چون این تصور رو دارن فکر میکنن هر کاری کنی قصد و منظوری پشتشه :cool:

gem-music.com

Registered User
لایک‌ها
499
بهترین سیستم پاپ آپ از نظر من ایران پاپ آپ هستش..تعرفش پایینه ولی خوب میشماره.. من بهشون گفتم فقط واسم یدونه باز کنید در روز..با این حال 170 ت هفته ای ازش برداشت دارم...این از این
برای بنر های سایتت هم میتونی از سیستم های نمایش cpm کار کنی با شرکت های تبلیغاتی..مثل نکس وان نتورک، ادتیوب و ...
از پاپ آپ در آمدش بیشتره
مرسی دادا از ادتیوب استفاده میکنم اول بازبینی میکنن بعد درآمد رو میدن؟درآمد رو کجا نمایش میده؟

mohammad_r03

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
215
این کار اشتباهه چون سیکل رو تکرار میکنه رو به اشباع ! اونوخ اون بابا که شما به قول خودت درش میزاری ؛ اگه هرگز تو عمرش به یه غریبه شهرستانی و بخصوص شمالی بدی نکرده بوده از این به بعد ببینه پوستشو میکنه متناسب با موفعیت شغلیش ؛ اگه کارمند اداره باشه که شما کارت بهش گیر شه که دیگه بدتر :general112:

تهرانی اصیل شاید فقط چند درصدن ! همه شهرستانی هستن مهاجرت کردن اومدن ؛ منتها چون جو حاکم اونجا گرگ بازاره یه جوری شده طرف به بررادر خودش هم رحم نمیکنه، واسه همین غریبه که میاد چون انتظار داره باهاش مثل شهر خودش برخورد بشه و نمیشه ، فکر میکنه عمدی در کاره و اینجوری میشه مثل شما که دنبال انتقام و تلافیه !:oops:
ولی از من بشنو اکثریت تهرانی ها قصد تمسخر و... ندارن ، من خودم هم پدر هم مادر روستایی هستیم ، دقیقا همین مشکلو دارم - وختی میرم شهرستان با اینکه خیلی مراعات میکنم حرفایی که تو اینجا با دوستام میزنم رو اونجا نزم که طرف دچار سوء تفاهم نشه ؛ ولی بازم طرف خیلی روک بهم میگه : چیه ؟ فکر کردی تهرانی هستی خیلی زرنگی ؟ منو مسخره میکنی ؟ و......:mad:

حالا بیا قسم و آیه بخور نه والا اینجوری نیست ! کلا چون این تصور رو دارن فکر میکنن هر کاری کنی قصد و منظوری پشتشه :cool:
بنده به شخصه اگر موقعیتش پیش بیاد 100% میرم تو روستا زندگی میکنم (فعلا که پیش نبومده تو همین شهرستانم قبلا بودم)
هم تو روستا زندگی کردم هم تو شهرستان هم تو تهران هم تو مشهد هم تو کرچ هم تو قزوین هم تو اصفحان برای کار تو دو ماه هم تو شیراز بودم بقیه جاها بالای 8 ماه بودم(برای کار)
هیچ جا آرامش روستا رو نداشت
هیچ حا کم هزینه بودن زندگی تو روستا رو نداشت و همچنین درآمد نسبتا خوب و فوق العاده پر برکت که خدا شاهده اگر سالی 20 میلیون در میومد چهار سال میرفت ولی تو تهران 31 میلیون در اوردم یه زور همون یک سال رو رفت.
هیج جا امنیت غذایی و جانی و مالی و سلامتی تو روستا رو نداشت
تو همه جاهای که زندگی کردم هم ادم خوب بوده هم ادم بد ولی همه به طور کلی خوب بودن.
پیشنهادم به همه کسایی که این مطلب رو میخونن اینه زندگی تو روستا رو هم تجربه کنن فوق العاده هست.
والا امکانات روستا ها الان زیادم کم نیست.

siavashx

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
6,667

تهرونی اصیل و غیر اصیل نداره همشون مثه همن:general705:
بنده به شخصه اگر موقعیتش پیش بیاد 100% میرم تو روستا زندگی میکنم (فعلا که پیش نبومده تو همین شهرستانم قبلا بودم)
هم تو روستا زندگی کردم هم تو شهرستان هم تو تهران هم تو مشهد هم تو کرچ هم تو قزوین هم تو اصفحان برای کار تو دو ماه هم تو شیراز بودم بقیه جاها بالای 8 ماه بودم(برای کار)
هیچ جا آرامش روستا رو نداشت
هیچ حا کم هزینه بودن زندگی تو روستا رو نداشت و همچنین درآمد نسبتا خوب و فوق العاده پر برکت که خدا شاهده اگر سالی 20 میلیون در میومد چهار سال میرفت ولی تو تهران 31 میلیون در اوردم یه زور همون یک سال رو رفت.
هیج جا امنیت غذایی و جانی و مالی و سلامتی تو روستا رو نداشت
تو همه جاهای که زندگی کردم هم ادم خوب بوده هم ادم بد ولی همه به طور کلی خوب بودن.
پیشنهادم به همه کسایی که این مطلب رو میخونن اینه زندگی تو روستا رو هم تجربه کنن فوق العاده هست.
والا امکانات روستا ها الان زیادم کم نیست.
یهو بگو تو کل ایران زندگی کردی دیگه:D

ap3

کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
من از صبا ویژن و هم تبلیغ ایرانی دارم - به ازای هر 100 تا کلیک که تبلیغ ایرانی میشمره با قیمت 60 تومن ^ یدونه صبا ویژن میندازه با قیمت 90 تومن
اصلا جالب نیست شمارشش

تبلیغ ایرانی هم فکر کنم تو تصفیه اذیت کنه ؛ البته هنوز تصفیه نزدم
تبلیغ ایرانی مگه هنوز فعاله؟ من یادمه 4 سال پیش باهاش کار میکردم بد نبود.

m4ni

Registered User
لایک‌ها
302
دوستان
گوگل وبسمتر برای سایتم
چند وقته هی این مسیج بهم میده و ایمیل میکنه
با عنوان Notice of DMCA removal from Google Search

To: Webmaster of http://:)))).ir/,

Google has been notified, according to the terms of the Digital Millennium Copyright Act (DMCA), that some of the material found on your site allegedly infringes upon the copyrights of others. We’re in the process of removing the allegedly unlawful materials from Google Search results.

The notice that we received, with any personally identifying information removed, may be found on the website of Chilling Effects, a third-party aggregator of legal complaint notices, at http://lumendatabase.org/notices/12597319.

Please note that it may take several weeks for the notice to be posted on the above page.

کسی میدونه این زبون بسته چی میگه والا من چیزی نمیفهمم ازش

nelital

Registered User
لایک‌ها
204
این درایو c الکی یهو پر شده ؟؟؟:confused: از این آموزش system restor point استفاده کردم فقط 5گیگ خالی شد .یه چندتا دیگم تست کردم زیاد خالی نشد . نرم افزاری راه حلی چیزی؟؟
اینا را هم یه تستی بزن
http://avang.ir/blog/مقالات-doc/7-ways-to-free-up-hard-disk-space-on-windows/
http://farnet.ir/1392/11/47893/6-ways-to-free-up-hard-drive-space-used-by-windows-system-files/

takesh

Registered User
لایک‌ها
4,325
تبلیغ ایرانی مگه هنوز فعاله؟ من یادمه 4 سال پیش باهاش کار میکردم بد نبود.

آره فعاله ؛ بهش نمیخوره بد باشه ، فعلا که بهتر شمرده برا من :دی

• Like
Reactions: ap3

007saeed

کاربر فعال
لایک‌ها
3,202
دوستان
گوگل وبسمتر برای سایتم

Google has been notified, according to the terms of the Digital Millennium Copyright Act (DMCA), that some of the material found on your site allegedly infringes upon the copyrights of others. We’re in the process of removing the allegedly unlawful materials from Google Search results.

The notice that we received, with any personally identifying information removed, may be found on the website of Chilling Effects, a third-party aggregator of legal complaint notices, at http://lumendatabase.org/notices/12597319.

Please note that it may take several weeks for the notice to be posted on the above page.

کپی رایت

MOHAMMAD026_1

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,693
دوستان
گوگل وبسمتر برای سایتم

پیام مربوط به کپی رایت هست
صفحات سایتت رو در https://www.lumendatabase.org/notices/12597319 پیدا کن و مطالبی ک گفته رو حذف کنه
ضمنا بالا رفتن تعداد این پیام ها، باعث ضربه خوردن شدید سایت میشه
همچنین به احتمال زیاد الان 20 یا 30 درصد ایندکس هات حذف شده و افت بازدید داشتی

m4ni

Registered User
لایک‌ها
302
صفحات سایتت رو در https://www.lumendatabase.org/notices/12597319 پیدا کن و مطالبی ک گفته رو حذف کنه
'
سه تا پست بود گفته بود مشکل دارن تو این سایته
سه تا را پاک کردم
توجه هم کردم همشون مال یک سال و دوسال پیش بودن
امارم هم چند روز یکم افت داشته فکر کنم به خاطر همین بوده

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
مرسی دادا از ادتیوب استفاده میکنم اول بازبینی میکنن بعد درآمد رو میدن؟درآمد رو کجا نمایش میده؟

تو قسمت تماس با ما دوتا شماره هست
به شماره اولی پیام بدید تو تل..و بگید چنین سایتی دارم و...
خود آقای نورالهی راهنماییتون میکنه

vahidrk

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
561
فکر می کردم برای سایت های وارز ایرانی مشکلی پیش نمیاد!
اگه واقعا تا این حد حساسن چرا تا حالا برای دانلود ها، پی سی دانلود و غیره مشکلی ایجاد نشده؟

MOHAMMAD026_1

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,693
فکر می کردم برای سایت های وارز ایرانی مشکلی پیش نمیاد!
اگه واقعا تا این حد حساسن چرا تا حالا برای دانلود ها، پی سی دانلود و غیره مشکلی ایجاد نشده؟
تا موقعی که کمپانی ای ریپورت نکنه، مشکلی ایجاد نمیشه
مثلا برای خود من، یک مطلب دانلود انیمیشن از سمت سونی پیکچرز ریپورت شده بود و پیام DMCA برام اومد (البته اینا توسط ربات جمع آوری میشه، مثلا 100 نتیجه اول با کلمه دانلود انیمیشن فلان)
ضمن اینکه تایتل من فارسی بود!

محمد هستم

Registered User
لایک‌ها
1,067
https://goo.gl/lmDGFS
خدایا به تو پناه می برم :|
ایرانی ها فقط مرده پرست نیستن! بیگانه پرست نیز می باشند! البته این فقط بخشی از عقده های درونی این جامعس که نمودش به این شکله! آدم دوست داره بگه اینا کار دوووشمناست برای خراب کردن ایران! ولی بالواقع خودِ خودِ خودِ هم وطنانمونن!

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
‏یه ماه نشستیم فوتبال دیدیم آخرش تیمی که با سه تا مساوی از گروهش بالا اومده قهرمان شد

بالا