• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

m4ni

Registered User
لایک‌ها
302
اخه تو قالب دیگه هم تست کردم همینطوری بود

MOHAMMAD026_1

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,693
دوستان توی سایتم وقتی میرم صفحه دوم و ... توی استاتوس مرورگر
عنوان صفحه اول میزنه
و اینطوری نیست :

دوستی ها - دانلود رایگان فیلم، سریال، آهنگ، بازی و اس ام اس - صفحه 2

و اینطوریه سایت من
دوستی ها - دانلود رایگان فیلم، سریال، آهنگ، بازی و اس ام اس

کلا هر صفحه برم اینطوریه
بنظر شما توی seo تاثیر داره؟
چطوری درستش کنم
تو افزونه
PageNavi

هم دیدم فایده نداره
کسی بلده کمک کنه
از افزونه seo yoast استفاده میکنید؟
وارد مسیر زیر بشید:
سئو > عنوان ها & متاها > خانه
و سپس قسمت عنوان قالب رو تغییر بدید به:
کد:
%%sitename%% %%page%% %%sep%% %%sitedesc%%

007saeed

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
3,202
ی سایت بزن تخصصی روش کار کن
در زمینه بک لینک و ... مزاحم میشیم :دی
چه کیبورد های کثیفی :D
هیچکدومم نتیجه 1 نبودی !! بعضیاش پیج یکم نیستی
تو نسخه اندروید و ویندوز هرکدوم بیا پیج 1 بعدا بحث میکنیم :D
بیخیااااال ، کیوورداش خیلی هم تمیزه :دی
حالا چه گیری دادین به سایت من:general210:
جدیدا چک نکردم..ولی همشون پیج یک بودم;)
بعضی هاش که مرتبط بود پیج یک بودی
پایان نامه ها در چه موضوعی هستن؟ من اگه حسابداری یا مدیریت باشه و تا حالا جایی نذاشته باشن، خریدارم

ایرانی جماعت حال نداره از رو تخت پاشه بره بشینه پای لپ تاپ! اوج خوشبخیتش اینه که پریز برق کنار تختش باشه! اونوقت تو کوچه و خیابون راه بیفته دنبال پوکه مون بازی؟ :general304:
پایان نامه ها در همه زمینه ها هستن
از دوستانی که کامپیوتر میخونن خواهش میکنم بگن تو دانشگاه "دقیقن" چی یادتون میدن ؟؟:general611::general410::eek:
مشاهده پیوست 948356
هنوز هم نمیخوایید ایمان بیارید؟
شما هی میخوای بگی ادمین سایت دوستی ها هستی؟ :D
خب بگو و غاله قضیه رو بکن دیگه
این تو دلم مونده بود بگم که گفتی :دی
شما تا حالا ضمیمه بی قانون روزنامه قانون رو دیدی؟
گفتگوهای غیرواقعی میزنه با موضوعات روز...
یعنی اونا رو هم نخونیم؟
شما داداش از اون ور داری میفتی ، یه کم تعادل. چیزی که بهتون گفتن بده مسخره یک فرد مشخصه. نه یک جمله که گوینده اش معلوم نیست. شما فکر کن اون گفتگوی من هست .
بخواییم واقع بینانه نگاه کنیم طرف راست میگه، ولی بخواییم عاقلانه فکر کنیم کلا باید همه چی خونده بشه ولی اگر ضرر کسی دیگه ای در خوندن ما باشه بهتره که سریعا از ذهنمون پاک بشه و سعی کنیم بر روی قضاوت هامون و دیدگاه هامون و ... تاثیری نذاره (اینی هم که میگی میشناسی و ... ، طرف مثال خیلی خوبی زد از اینکه خودت ویندوز اورجینال و ... داره و ...)

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
داداش من از اونور بوم نیفتادم. من خودم هزار و یک مورد نقض قوانین تو کارنامه خودم دارم.فقط یک تلنگر زدم که یه کم به این چیزا هم فکر کنیم.
اینکه برای تایید استدلال خودمون یه موضوع دیگه رو پیش بکشیم تخصص اصلی ما ایرانیاس حکایت داستانیه که تا یه نفر میگه کپی رایت خوبه همه میگن ویندوز خودت اورجیناله؟
با این استدلالها نمیشه صورت مسئله یه کار ناصحیح رو صحیح جلوه داد. موردی هم که شما گفتید درست نیست این مورد هم درست نیست.
من گفتم که بیخیال. طبیعیه که نه شما بتونید من رو قانع کنید نه من شما و سایر بچه های فروم رو. اصلا در موردش بحثی نکنیم بهتره.

دوست عزیز من موضوع دیگه ای رو پیش نکشیدم.
شما گویا چندتا موضوع رو قاطی کردید.
من گفتم شما فقط چندتا سوال و جواب دادید همین !
نه مشخصه کی نوشته ، نه مشخصه کی جواب داده و....
من میگم این گفتگوی من و یک نفر دیگست . من همونیم که گفته زبان حکم و.... شما میتونی ثابت کنی من نیستم؟

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
بخواییم واقع بینانه نگاه کنیم طرف راست میگه، ولی بخواییم عاقلانه فکر کنیم کلا باید همه چی خونده بشه ولی اگر ضرر کسی دیگه ای در خوندن ما باشه بهتره که سریعا از ذهنمون پاک بشه و سعی کنیم بر روی قضاوت هامون و دیدگاه هامون و ... تاثیری نذاره (اینی هم که میگی میشناسی و ... ، طرف مثال خیلی خوبی زد از اینکه خودت ویندوز اورجینال و ... داره و ...)
این مثال ویندوز برای چیز دیگست.
من میگم شما پیام کسی رو که نمی دونید کیه کجاست و... رو خوندید. از این چیزا روزانه چندین مورد در روزنامه ها سایتها زده میشه اونجا به طنز اینجا حالا واقعی. ولی آیا میتونی شما ثابت کنی و محدود کنی به مثلا 100 نفر خاص؟ نه هزاران دانشجوی کامپیوتر هم هستند که خیلی خوب میفهمند و حرفه ای هستند پس نمی تونید به کل فارغ التحصیلان و دانشجویان کامپیوتر هم ربط بدید. پس اصلا به هیچ وجه ربطی به فردی نداره که ناخواسته پیامش خونده بشه.
ایشون هم فقط پیام رو گذاشته !
از این ور بوم ...

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
@amir7310 اتفاقا دیروز من چندتا از کیوردها رو چک کردم سایت شما صفحه اول نبود... ولی گفتم شاید من خنگم کی ورد مربتط نمی زنم :دی

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
لایک‌ها
16,664
به نظر من رشته ی کامپیوتر Self study هست یعنی دانشجو ، اونم دانشجوی دانشگاه آزاد نباید توفع داشته باشه که بعد از 4 ترم درس خوندن بشه یه برنامه نویس حرفه ای یا مثلا بتونه تعمیرات و کانفیگ رو انجام بده.

الان دیگه با 20 سال پیش فرق کرده ، اگر کسی واقعا درس خون باشه اصل کار رو توی دانشگاه میگیره و میاد سرچ میکنه ، تحقیق میکنه و تمرین و بعد هم پیشرفت میکنه... شما الان سوال و یا مبحثی در مورد IT ، کامپیوتر هست که نشه جوابش رو توی نت پیدا کرد؟

متاسفانه آدم های بیسوادی ( از جمله خود من ) دانشگاه آزاد رو سپر قرار میدن که آره چیزی یاد ما نمیدن ، اصلا دانشگاه به درد نمیخوره، چیزی یاد نمیدن که و ... کار و استخدام هم که همش شده پارتی بازی و فامیل بازی کووووووو کـــــار ؟؟؟

مورد بدتر هم اینکه قدیما وقتی دانشجو مطلبی رو باد نمیگرفت و یا بلد نمیشد ، انقدر دوست و همکلاسی و هم دانشگاهی کار بلد دورش بودن که میرفت یکی و پیدا میکرد و ازش سوال میپرسید :دی ، الان متاسفانه به هر کی بگی " چیزی هم فهمیدی " ؟ میگه " نه واللا " :دی

mahdi.b20

Registered User
لایک‌ها
1,406
عجب اتفاقاتی می افته :general507:
اطلاعیه یوگیگ
با سلام خدمت کاربران گرامی یوگیگ
ضمن پوزش از شما بابت مشکلات دیروز و امروز باید به اطلاع برسانم که متاسفانه یک شخص خرابکار که تمامی اطلاعات آن موجود است ، با خصومت شخصی ، اقدامات بچه گانه ای را انجام داده است که متاسفانه تا تشکیل پرونده قضایی ، از بازگو کردن آن معذورم .
متاسفانه بعد مشکل ، آنچنان در شوک بودیم که حقیقتا اطلاع رسانی را فراموش کردیم .
این شخص اقدام به فرمت کلیه سرورها ، حتی سروربکاپ کرده است و متاسفانه خسارت چند صد میلیونی به شرکت وارد کرده است .
درحال حاضر تمامی تلاشمان را برای بازگردانی اطلاعات میکنیم ، در این رابطه ایمیل هایی به دیتاسنتر ارسال کردیم که به محض دریافت پاسخ ، در کانال قرار خواهد گرفت .
از اینکه نمیتونیم به صورت تلفنی پاسخگوی شما باشیم عذر خواهی میکنم .
با تشکر از شکیبایی شما دوستان عزیز

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
@amir7310 اتفاقا دیروز من چندتا از کیوردها رو چک کردم سایت شما صفحه اول نبود... ولی گفتم شاید من خنگم کی ورد مربتط نمی زنم :دی
جدیدا بعضی هاش افت کردن..باید روی سئوشون بیشتر کار کنم تا دوباره بیان بالا

ap3

کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
اطلاعیه یوگیگ
ضمن پوزش از شما بابت مشکلات دیروز و امروز باید به اطلاع برسانم که متاسفانه یک شخص خرابکار که تمامی اطلاعات آن موجود است ، با خصومت شخصی ، اقدامات بچه گانه ای را انجام داده است که متاسفانه تا تشکیل پرونده قضایی ، از بازگو کردن آن معذورم .
این شخص اقدام به فرمت کلیه سرورها ، حتی سروربکاپ کرده است و متاسفانه خسارت چند صد میلیونی به شرکت وارد کرده است .
درحال حاضر تمامی تلاشمان را برای بازگردانی اطلاعات میکنیم ، در این رابطه ایمیل هایی به دیتاسنتر ارسال کردیم که به محض دریافت پاسخ ، در کانال قرار خواهد گرفت .
یعنی سایت همه کاربرها رفته روی هوا؟!!!

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
یعنی سایت همه کاربرها رفته روی هوا؟!!!
آره
همینطوری الکی یهو ترکیده
بعدم نوشته بر اثر خصومت شخصی یه فرد
این همه یوزر و اطلاعات از ملت رفته تازه یارو به سرور بک آپ هاشونم دسترسی داشته

93n03x

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
82
اطلاعیه یوگیگ
:general611::eek:
تف تو ذاتش!این یارو رو باید گیر بیارن چوب بکنن تو .......
البته یوگیگ هم مقصره!چون نباید رمز ساده میذاشت که راحت کرک شه.:general210:

پ.ن:خب خداشکر من بدون واسطه هاست میخرم این دردسرا هم نداره:cool:

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
یوگیگ از این هاست های رایگانه مگه نیست؟
-----
وقتی یه هاست بدردنخور بخری همین میشه آخرش

ap3

کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
آره
همینطوری الکی یهو ترکیده
بعدم نوشته بر اثر خصومت شخصی یه فرد
این همه یوزر و اطلاعات از ملت رفته تازه یارو به سرور بک آپ هاشونم دسترسی داشته
این اتقاق سال 90 بود یا 91 برای دوتا از سایتهای ما اقتاد. بر روی ماهان هاست بودیم که گفتن هارد سوخته و بک آپ هم روی همون هارد گرفته میشده و دو تا از سایتهای ما و همینطور کاربران دیگه که از اونجا هاست داشتن به طور کلی نابود شد.
امیدوارم که حداقل بتونند بک آپ رو برگردونند.

talebi1372

Registered User
لایک‌ها
256
عوضش سرورشون خلوت شد و لازم نیست اپگرید کنن ;) خودتون گرفتن دیگه !

007saeed

کاربر فعال
لایک‌ها
3,202
برای هاستینگ هایی که تو این سطح فعالیت میکنن، بکاپ دادن حداکثرشه نه حداقل :D
پ.ن : هاستینگ هایی که ازش راضی بودم
netafraz برای سایت تازه تاسیس
irserverco و onlineservers حرفه ای
نت افراز برای سایت هایی با بازدید کم و متوسط خیلی عالیه ولی برای سایت هایی با بازدید بالا اصلا و ابدا توصیه نمیشه

• Like
Reactions: ap3
بالا