• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670
آقایون داداشام :D من یه کم تنبل شدم :general507: اصلا حس و حال کار کردن ندارم :general208: نیاز به یه تلنگر واقعا احساس میشه که از این تنبلی در بیام :general705: چندین روزه میام تو نت فقط ولگردی (وبگردی) میکنم :general208:
اگه کسی این وضعیت براش اتفاق افتاده و ازش خارج شده یه رهنمایی کنه
واقعا دست و دلم به پست گذاشتن نمیره

پ.ن : کاری به محل سکونتم نداشته باشین :general705:
هر وفت احساس تنبلی میکنید ، باید کمی به عقب تر برگردید و ببینید که چه اتقاق هایی برای شما رخ داده ، تنبلی عموما یک نشانه هست به خودی خودش یک مشکل نیست ،
اولین مرحله برای غلبه بر تنبلی پیدا کردن مشکل اصلی است ، این مشکل می تونه نداشتن انگیزه ، خستگی ، استرس ، ترس ، صدمه خوردن یا نداشتن ایده و درجا زدن باشه.
بالاتر گفتم که اولی مرحله برای غلبه بر تنبلی پیدا کردن مشکل اصلی است ،‌ برای پیدا کردن مشکل ، شما باید برای ۱ هفته تمام کارهایی که انجام میدی رو ساعت به ساعت یاداشت کنی
وقتی این کار رو انجام دادی ، ما یکسری داده داریم که به ما کمک میکنه که مشکل ات رو به چند زیر دسته تقسیم کنیم :

نظم شخصی : اگر لیست روزانه تون پر است ، اما هیچ کاری رو انجام نمیدید یا سر وقت اجام نمیدید ، شما مشکل نظم شخصی دارید ، راه حل اش حذف کارهایی است که باعث حواس پرتی میشه و همچین پیدا کردن راهی برای افزایش قدرت اراده.
انتظارات غیر واقعی : اگر لیست روزانه تون پر است و کارهاتون رو هم انجام میدین اما باز هم احساس تنبلی میکیند ، مشکل شما این هست که خیلی به خودتون سخت میگیرید ، همه ما همیشه میخواهیم کارهامون رو انجام بدیدم ، اما نباید فراموش کرد که هر از گاهی بیخیال شدن هم لازمه.
انگیزه : اگر لیست روزانه اتون خالی هست یا اکثرا وقت تون خواب هستید یا به انجام کارهای بیهوده میگذرونید ، مشکل شما نداشتن انگیزه هست ، نداشتن انگیزه میتونه توی رنج ، ندونستن اینکه با زندگی تون چیکار میکنید تا مبارزه با افسردگی باشه ، اما در نهایت همه افراد یک راهی برای مقابله باهاش پیدا میکنن.

با توجه چیزی هایی که گفته شد ، چیزی که مشخصه برای ، اینکه چطور بخواهید با تنبلی مقابله کنید بستگی به اون مشکلی داره که باهاش مواجه هست ، سعی کنید که وقت بزارید اون نقطه ضعف تون رو پیدا کنید و یک راه حل برای رفع اش پیدا کنید.

در ادامه پیشنهاد میکنم این مطلب رو بخونی ، خیلی کامله.
http://www.wikihow.com/Overcome-Laziness

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
شرکت مخابرات استان تهران اعلام کرد
جزئیات کاهش تعرفه سرویس اینترنت پرسرعت غیرحجمی
57300818.jpg

شرکت مخابرات استان تهران مطابق با مصوبه شماره ۱ جلسه ۲۳۷ کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات از کاهش تعرفه سرویس اینترنت پرسرعت غیرحجمی خبر داد.

به گزارش ایسنا، کامران کاظمی - معاون تجاری شرکت مخابرات استان تهران - ضمن اعلام این مطلب که این مصوبه در راستای کاهش هزینه سرویس اینترنت پرسرعت غیرحجمی و جایگزین نامحدود اعلام شده است گفت: تغییر قرارداد سرویس غیر حجمی از اول مرداد ماه سال ۱۳۹۵ اجرا شده است.

وی خاطر نشان کرد: مشترکینی که در حال حاضر از سرویس اینترنت پرسرعت غیر حجمی استفاده می‌کنند می‌توانند پس از پایان مدت قرارداد سرویس خود را با تعرفه و شرایط جدید دریافت کنند.

کاظمی تعرفه خدمات دسترسی به اینترنت پرسرعت غیرحجمی را به شرح جدول زیر اعلام کرد و افزود: مشترکین می‌توانند هر گیگابایت ترافیک اضافه را تنها با پرداخت مبلغ ۱۵ هزار ریال خریداری نمایند.
محصولات استاندارد غیرحجمی (جایگزین نامحدود):

uploadfromtaptalk1469948086354.jpg

Last edited:

Ehsan_king99

Registered User
لایک‌ها
6,516
آقایون داداشام :D من یه کم تنبل شدم :general507: اصلا حس و حال کار کردن ندارم :general208: نیاز به یه تلنگر واقعا احساس میشه که از این تنبلی در بیام :general705: چندین روزه میام تو نت فقط ولگردی (وبگردی) میکنم :general208:
اگه کسی این وضعیت براش اتفاق افتاده و ازش خارج شده یه رهنمایی کنه
واقعا دست و دلم به پست گذاشتن نمیره

پ.ن : کاری به محل سکونتم نداشته باشین :general705:
ول کن نمیخواد پست بدی . بیا برات یه روبات بنویسم خودش برات پست بده:general609::general707:

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
چه تعرفهخوبی !
برای کجاست؟
شرکت مخابرات استان تهران اعلام کرد
جزئیات کاهش تعرفه سرویس اینترنت پرسرعت غیرحجمی
57300818.jpg

شرکت مخابرات استان تهران مطابق با مصوبه شماره ۱ جلسه ۲۳۷ کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات از کاهش تعرفه سرویس اینترنت پرسرعت غیرحجمی خبر داد.

به گزارش ایسنا، کامران کاظمی - معاون تجاری شرکت مخابرات استان تهران - ضمن اعلام این مطلب که این مصوبه در راستای کاهش هزینه سرویس اینترنت پرسرعت غیرحجمی و جایگزین نامحدود اعلام شده است گفت: تغییر قرارداد سرویس غیر حجمی از اول مرداد ماه سال ۱۳۹۵ اجرا شده است.

وی خاطر نشان کرد: مشترکینی که در حال حاضر از سرویس اینترنت پرسرعت غیر حجمی استفاده می‌کنند می‌توانند پس از پایان مدت قرارداد سرویس خود را با تعرفه و شرایط جدید دریافت کنند.

کاظمی تعرفه خدمات دسترسی به اینترنت پرسرعت غیرحجمی را به شرح جدول زیر اعلام کرد و افزود: مشترکین می‌توانند هر گیگابایت ترافیک اضافه را تنها با پرداخت مبلغ ۱۵ هزار ریال خریداری نمایند.
محصولات استاندارد غیرحجمی (جایگزین نامحدود):

omidss3

Registered User
لایک‌ها
1,448
دوستان پرداخت با مستر کارت/ویزا کسی رو سراغ ندارید که انجام بده؟ در حد 3 دلاره
@mohebali پردیس هاستینگ انجام نمیده؟

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
عمومی خیر. اگر مشتری ما هستید ( سرویس فعال دارید ) تیکت بزنید براتون انجام بشه.

shiraz-boy

Registered User
لایک‌ها
350
و خداوند نویسنده را آفرید برای حل چنین مشکلاتی :android06:
:D
انصافاً تاحالا هرچی نویسنده رو سایتام کار کرده نتیجه معکوس داده و هیج نویسنده دلسوزی تا الان پیدا نکردم :general207:

هر وفت احساس تنبلی میکنید ، باید کمی به عقب تر برگردید و ببینید که چه اتقاق هایی برای شما رخ داده ، تنبلی عموما یک نشانه هست به خودی خودش یک مشکل نیست ،
اولین مرحله برای غلبه بر تنبلی پیدا کردن مشکل اصلی است ، این مشکل می تونه نداشتن انگیزه ، خستگی ، استرس ، ترس ، صدمه خوردن یا نداشتن ایده و درجا زدن باشه.
بالاتر گفتم که اولی مرحله برای غلبه بر تنبلی پیدا کردن مشکل اصلی است ،‌ برای پیدا کردن مشکل ، شما باید برای ۱ هفته تمام کارهایی که انجام میدی رو ساعت به ساعت یاداشت کنی
وقتی این کار رو انجام دادی ، ما یکسری داده داریم که به ما کمک میکنه که مشکل ات رو به چند زیر دسته تقسیم کنیم :

نظم شخصی : اگر لیست روزانه تون پر است ، اما هیچ کاری رو انجام نمیدید یا سر وقت اجام نمیدید ، شما مشکل نظم شخصی دارید ، راه حل اش حذف کارهایی است که باعث حواس پرتی میشه و همچین پیدا کردن راهی برای افزایش قدرت اراده.
انتظارات غیر واقعی : اگر لیست روزانه تون پر است و کارهاتون رو هم انجام میدین اما باز هم احساس تنبلی میکیند ، مشکل شما این هست که خیلی به خودتون سخت میگیرید ، همه ما همیشه میخواهیم کارهامون رو انجام بدیدم ، اما نباید فراموش کرد که هر از گاهی بیخیال شدن هم لازمه.
انگیزه : اگر لیست روزانه اتون خالی هست یا اکثرا وقت تون خواب هستید یا به انجام کارهای بیهوده میگذرونید ، مشکل شما نداشتن انگیزه هست ، نداشتن انگیزه میتونه توی رنج ، ندونستن اینکه با زندگی تون چیکار میکنید تا مبارزه با افسردگی باشه ، اما در نهایت همه افراد یک راهی برای مقابله باهاش پیدا میکنن.

با توجه چیزی هایی که گفته شد ، چیزی که مشخصه برای ، اینکه چطور بخواهید با تنبلی مقابله کنید بستگی به اون مشکلی داره که باهاش مواجه هست ، سعی کنید که وقت بزارید اون نقطه ضعف تون رو پیدا کنید و یک راه حل برای رفع اش پیدا کنید.

در ادامه پیشنهاد میکنم این مطلب رو بخونی ، خیلی کامله.
http://www.wikihow.com/Overcome-Laziness
دمت گرم ، خیلی مفید بود .
البته احساس میکنم مشکل من نظم شخصی باشه چون انگیزه واسه کار و پیشرفت خیلی دارم اما شاید قدرت مدیریت کارهام بعضی وقتا از دستم خارج میشه
ول کن نمیخواد پست بدی . بیا برات یه روبات بنویسم خودش برات پست بده:general609::general707:
:D:general707:

mohammad_r03

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
215
:D
انصافاً تاحالا هرچی نویسنده رو سایتام کار کرده نتیجه معکوس داده و هیج نویسنده دلسوزی تا الان پیدا نکردم :general207:
هیچوقتم نویسنده دلسوز پیدا پیدا نمیکنی ...
ولی نویسنده حرفه ای چرا پیدا میشه.

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
چرا بعضی از وب مسترها از دادن اطلاعات حداقلی به سرویس دهنده هاستینگ طفره میرن؟
آیا میدونید که سرویس دهنده هاستینگ فقط در صورت دریافت درخواست کتبی قضایی اطلاعات مشتری رو میده؟
بعضی ها فکر می کنن همین که اطلاعات رو به هاستینگ دادن اونم دو دستی به فتا و... میده. اینطور نیست.

vbd

Registered User
لایک‌ها
948
اگه بیت کوین هم قبول میکنن من برای چندتا از دوستان اینجا انجام دادم

starshop

Registered User
لایک‌ها
595
چرا بعضی از وب مسترها از دادن اطلاعات حداقلی به سرویس دهنده هاستینگ طفره میرن؟
آیا میدونید که سرویس دهنده هاستینگ فقط در صورت دریافت درخواست کتبی قضایی اطلاعات مشتری رو میده؟
بعضی ها فکر می کنن همین که اطلاعات رو به هاستینگ دادن اونم دو دستی به فتا و... میده. اینطور نیست.
خب اصل مشکلم همینه . ترس از موقعی که مقام محترم قاضی دستور میده. ما که کلا در شرکت دی ان اس ها های مشتری رو برای جلوگیری از دردسر هم برای شرکت هم برای مشتری میندازیم رو دامنه بی ربطمون بعضا نام های خارجی و حتی صفحاتی که با فریم مثلا هاست گیتور رو باز میکنن :D

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
برای تبلیغ در سایت پیکوفایل ایمیل فرستادم ببینم چطوریاست. فکر نمیکردم دیگه انقدر بالا باشه.
یکی از جایگاهاش ماهی 12 تومن یکی دیگه ماهی 11 تومن و جایگاه خوبش ماهی 25 تومن!!!

007saeed

کاربر فعال
لایک‌ها
3,202
دوستان تو این موزیک ویدیوها دیدین که آخرش روی خود ویدیو میزنن
خواننده: ....
نام آهنگ: ....
تنظیم کننده: ....
گیتارالکتریک : .....
------------------
کسی میدونه چجوری میشه روی یه ویدیو از مثلا ثانیه فلان، تا ثانیه فلان گذاشت؟
یه حالتی شبیه واترمارک داره

pharma

Registered User
لایک‌ها
459
برای تبلیغ در سایت پیکوفایل ایمیل فرستادم ببینم چطوریاست. فکر نمیکردم دیگه انقدر بالا باشه.
یکی از جایگاهاش ماهی 12 تومن یکی دیگه ماهی 11 تومن و جایگاه خوبش ماهی 25 تومن!!!
پولی نیست که - الان اکثر وبمسترای همینجا دو سه برابر این قیمت میدن :-D

ولی بی شوخی ؛ میلیون؟! o_O

ap3

کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
پولی نیست که - الان اکثر وبمسترای همینجا دو سه برابر این قیمت میدن :-D

ولی بی شوخی ؛ میلیون؟! o_O
داداش اونا با هزار سرو کار ندارن و عدداشون فقط میلیونه.
نکته جالب اینکه اکثر جایگاهاشو هم دیجی کالا گرفته.

starshop

Registered User
لایک‌ها
595
داداش اونا با هزار سرو کار ندارن و عدداشون فقط میلیونه.
نکته جالب اینکه اکثر جایگاهاشو هم دیجی کالا گرفته.
اصلا بازخورد خوبی نداره. ماهی یه تومنم بدن بشخصه تبلیغ نمیزارم اونم مثلا برای سیستم وبلاگدهی یا حتی شاپبلاگ که نزدیکترین خدمات برای جذب بازار هدفه.

• Like
Reactions: ap3

starshop

Registered User
لایک‌ها
595
البته قیمت ها رو دوبل کردین تازه خواستین با 25% قیمت های گذاشته شده میشه تبلیغ رو ازشون گرفت
121165-picofile.jpg

ap3

کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
البته قیمت ها رو دوبل کردین تازه خواستین با 25% قیمت های گذاشته شده میشه تبلیغ رو ازشون گرفت
121165-picofile.jpg
من دوبل کردم؟!!! مگه میخواد بره توی جیب من؟!!
این تعرفه هایی هست که برای بنده ارسال کردن (دور اون 25 تومن هم خط کشیدم که ببنید):

فایل های ضمیمه

• 4.jpg
    4.jpg
    60.2 KB · نمایش ها: 31

starshop

Registered User
لایک‌ها
595
من دوبل کردم؟!!! مگه میخواد بره توی جیب من؟!!
این تعرفه هایی هست که برای بنده ارسال کردن (دور اون 25 تومن هم خط کشیدم که ببنید):
جسارت نکردم عزیز جان. بیشتر منظورم این بود که دوبل بهتون دادن. چون فرمودین ایمیل دادین و تعرفه رو پرسسیدین.
و مورد 9 عکس پیوست شما رو من ندیده بودم و حتی تا الان تبلیغشم فکر نکنم کسی اوردر داده باشه. توهم فانتزی گرفتتشون.
قیمت های آپارات رو ببینید هنگ میکنید و حتما بعدش باید برید بیمارستان ری استارت بشید یا سیستم عامل جدید روتون نصب کنن من الان خودم سیستم عامل کرک شده کوچک زاده روم نصبه دی:

بالا