• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
نه اونا نکاتی هستند که همه میدونن پس کلیدی نیست چون اگر بود همه الان نامبر وان بودن البته سایت های خوبی الان داریم به کسی بر نخوره.
اینکه اولین بودین موقعی صادقه که بیشتر کاربانتون مستقیم بیان تو سایت اما مال شما با سرچ اکثرا میان و اول آخر بودن مهم نیست یعنی سایت رقبانتون رو طبیعتا دیدین دیگه؟ شاید قبل از شما هم زده باشند.
شما قبلا هتزنر بودین و بعد رفتین بقول خودتون استکبار دی: طبیعتا همینطور که من تفاوت ها رو ظرف 10 دقیقه بررسی اجمالی درک کردم شما هم درک کردین بدون شک(البته در اینکه سرورهای آمریکائی اگر مورد های خوب استفاده بشند یک نکته مثبت در سئو هست جای بحث نداره و دلایلی داره که خودش یک مقاله میشه)
هاست دی ال بدرد سایتهائی میخورند که بیشتر کاربرانشون بطور ثابت میان. میتونید بیاید هاست دی ال یا بمونید همونجا اما باید ریسکش رو به جون بخرید. من بودم اینکار رو نمیکردم. یا اگر میخواستم اینکار رو بکنم تقسیم ترافیک میکردم یک سرور برای کاربران خارج و یکی هم برای داخلی ها(که با متهائی میشه راحت پیادش کرد)

مدیر نگاه روشن همون موقع هم در زمینه سرور وارد بود و اخلاق قابل قبولی داشتن(البته من 5-6 بار در حد مکالمه باهاشون در ارتباط بودم الانو نمیدونم)

پ.ن:قابل توجه دوستان ترفندستان فروم نداره وگرنه الان رنک 3-4 هزار بود پس قیاسش با سایتهای دیگه قیاس مع الفارقه
بهرحال امیدوارم روز بروز موفق تر از روز قبلتون باشید.
من روزی 10k کاربر ثابت میاد سایتم...بقیشون از سرچ میان..پس همون روی سرور های استکبار میمونم :)))
من قبلا روی دیتاسنتر OVH فرانسه بودم..هتزنر نبودم..از سرویس های نت افراز استفاده می کردم..

ترفندستان و کسرا مقبلی عزیز فروم داره...فرومش هم خیلی قدیمی هست.. ولی الان دیگه دوران فروم ها داره تموم میشه..و من اگه فروم بزنم کاملا ضرر می کنم..

ممنون داداش..امیدوارم شما هم تو زندگی و کارتون موفق باشید:general504::general504::general504:

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
بیا با این سایت clix.ir کار کن برای هر کلیک 250 تومن میده. اگه دیدی خوبه و پولتم پرداخت کرد بگو ما هم استفاده کنیم!
:D:D:D پیش مرگ بشم یعنی؟:general304::general304:
شمارشو ندارین با مدیرش بحرفم؟
پیش پرداخت نمیده؟

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
:D:D:D پیش مرگ بشم یعنی؟:general304::general304:
شمارشو ندارین با مدیرش بحرفم؟
پیش پرداخت نمیده؟
نه ندارم.
پیش پرداخت نمیخواد یه روز بزاری 200 تا کلیک بخوره به حدنصاب رسیدی و باید پرداخت کنه.

starshop

Registered User
لایک‌ها
595
من روزی 10k کاربر ثابت میاد سایتم...بقیشون از سرچ میان..پس همون روی سرور های استکبار میمونم :)))
من قبلا روی دیتاسنتر OVH فرانسه بودم..هتزنر نبودم..از سرویس های نت افراز استفاده می کردم..

ترفندستان و کسرا مقبلی عزیز فروم داره...فرومش هم خیلی قدیمی هست.. ولی الان دیگه دوران فروم ها داره تموم میشه..و من اگه فروم بزنم کاملا ضرر می کنم..

ممنون داداش..امیدوارم شما هم تو زندگی و کارتون موفق باشید:general504::general504::general504:

خطای نوشتاری بود اصلاح شد. اونکه آره دی:
بله درسته شما هتزنر بودین(176.9.141.147) بعد رفتین فرانسه (37.187.29.94) الانم که مشخصه
مخلص همه روز بخیر. احضار شدم. برم :D

abolfazl010

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
آشنایی کامل با سیستم های مدیریت محتوا خصوصا وردپرس به صورت حرفه ای
آشنایی با مبحث سئو به صورت حرفه ای
آشنایی با شبکه های اجتماعی
آشنایی با هاست و سرور و دامنه
آشنایی با ساخت اپلیکیشن
آشنایی با طراحی سایت
و...
نویسندگی حرفه ای سایت شما
نمونه کارم خواستید بیاید pv درخدمتیم

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
آشنایی کامل با سیستم های مدیریت محتوا خصوصا وردپرس به صورت حرفه ای
آشنایی با مبحث سئو به صورت حرفه ای
آشنایی با شبکه های اجتماعی
آشنایی با هاست و سرور و دامنه
آشنایی با ساخت اپلیکیشن
آشنایی با طراحی سایت
و...
نویسندگی حرفه ای سایت شما
نمونه کارم خواستید بیاید pv درخدمتیم
هر پست چند؟
یه نمونه کار آیتی و آموزشی بفرستید

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
امیر آقا سایت اصلیتون چیه ؟
ترفندها داداش
-----

@ap3 داداش من بهشون زنگ زدم..جواب ندادن..
شما هم پیگیر باش..ببینیم اگه خوبه بریم باهاش کار کنیم
* سایت هایی رو میشناسی که باهاشون همکاری بکنن؟

من میتونم روزی تا 1000 کلیک هم بهشون بدم

• Like
Reactions: vbd

Ehsan_king99

Registered User
لایک‌ها
6,516
از وقتی این سایت ترفندها اینجا معرفی شده هزارتا سایت ترفند اومده بالا!:general210:
بعضیا اینجا نشستن و حرفیم نمیزنن فقط منتظر موضوعن:D
پس فکر کردی ما بیکاریم میایم اینجا ؟؟:general210: ما دنبال شکاریم:general703:

ap3

کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
ترفندها داداش
-----

نه من اطلاعاتی ندارم ازشون. تبلیغشو توی وبگذر دیدم.

vbd

Registered User
لایک‌ها
948
ترفندها داداش
-----

دات نت هست داداش ؟ ترفند ها ماشا الله زیاده

007saeed

کاربر فعال
لایک‌ها
3,202
ترفندها داداش
-----

پس فکر کردی ما بیکاریم میایم اینجا ؟؟:general210: ما دنبال شکاریم:general703:
یاد اون شعره بود میگفت شبا که ما میخوابیم آقا پلیسه بیداره و ...
------------
امیر قدر قالبت رو بدون، زیادی شلوغش نکن که بدجور یهو دیدی میزنه تو ذوق
اون قضیه کامنت و ... رو بیشتر من ازت قبول دارم، وقتی کامنت میزاری و میبینی کسی اومده جواب داده واقعا به آدم حس یک سایت مسئولیت پذیر رو میده
نمونه این حرکت رو من توی سایت فارس روید (اندروید و بازی و ...) دیده بودم قبلا = البته الان یه خورده فکر کنم خسته شده و کمتر جواب میده و یا با فاصله زمانی بالا پاسخ میده به نظرات
ترفندستان رو من به شخصه خیلی تو سایتش رفتم ولی ارتباط خوبی باهاش برقرار نکردم، هر چند رتبه ی خوبی داره ولی ترفندها رو بیشتر قبول دارم.
یه سری بخش ها اگر بشه به قالب اضافه بشه عالی میشه ولی خوب هزینه میطلبه و اگر همینجوری راضی هستی که خوبه

khafan11

Registered User
لایک‌ها
2,237
از وقتی این سایت ترفندها اینجا معرفی شده هزارتا سایت ترفند اومده بالا!:general210:
بعضیا اینجا نشستن و حرفیم نمیزنن فقط منتظر موضوعن:D
متاسفانه جماعت ایرانی و پی تی( بلانسبت دوستان ) چشم دیدن موفقیت کسی رو ندارن !!
یه سایتی زدیم کصافط با هزار کیون پارگی سایت گرفت و حسابی هم ترکوند !! از همین کاربران پی تی انقدر گزارش فیلترینگ رد کردن که بیخود و بیجهت زدن فیلترمون کردن !! دیگه هم جوابی برای باز شدنش بهم ندادن ! از اون موقع فهمیدم که نباید کسی بدونه داری چیکاری میکنی همون توی خفا کار کنی بهتره

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
دات نت هست داداش ؟ ترفند ها ماشا الله زیاده
دات نت هست..یدونه سایت ترفندها هست..بقیه وبلاگن
والا دات کامش که دست خارجی ها افتاده..طرف به قیمت خون پدرش..3000 دلار میفروشه :| ..خارجی ها هم گرگین واسه خودشون

starshop

Registered User
لایک‌ها
595
یه سایتی زدیم کصافط با هزار کیون پارگی سایت گرفت و حسابی هم ترکوند !! از همین کاربران پی تی انقدر گزارش فیلترینگ رد کردن که بیخود و بیجهت زدن فیلترمون کردن !! دیگه هم جوابی برای باز شدنش بهم ندادن ! از اون موقع فهمیدم که نباید کسی بدونه داری چیکاری میکنی همون توی خفا کار کنی بهتره
رو سایتت تنظیم کن اگر رفر کلاینت از internet.ir بود یک صفحه آموزش عبادت صحیح رو نشون بده دی:

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
سالها پیش سایتی داشتم در مورد اخبار سایتها بود یه چیزی مثل وبنا . ولی خب چندتا نوآوری داشتم که حسابی کارم گرفت.
یادمه یه خبر زدم که سرورهای نگاه روشن پارس هک شد ، مدیر این شرکت بهم زنگ زد ، گفت یا خبر رو برمیداری یا شکایت و زندان و.... گفتم مگه هک نشده؟ خلاصه جوابی هم نداد و فقط تهدید .
منم دیدم اینطوریه یاد فیلم هندی ها افتادم ولی فهمیدم اینجا فیلم هندی نیست ، ایرانیه و سریع خبر رو حذف کردم :دی

یه بار جلسه ای بود با صالح ایمن و مدیر نیکان هاست که پارتنر اختصاصی کارونت تو ایران بود ( یه زمانی کارو حکم هتزنر رو برای ایرانی ها داشت ولی با کیفیت خوب ) کلی حرف زدیم و....
یادش بخیر...

vbd

Registered User
لایک‌ها
948
دات نت هست..یدونه سایت ترفندها هست..بقیه وبلاگن
والا دات کامش که دست خارجی ها افتاده..طرف به قیمت خون پدرش..3000 دلار میفروشه :| ..خارجی ها هم گرگین واسه خودشون
آره والا البته درآمد اونجا بالاست مثل ما نیستن که
راستی اگه مایل باشی سیستم تبلیغ خارجی هم بزار درآمد خوبی داره

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
اتفاقا یکی از سایتهای بسیار خوبم یا ریپورت همین دوستان پرشین تولز فیلتر شد !

بالا