• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
یه بار هم من داشتم از تو خیابون رد میشد چشمم خورد به یه تابلو که روش نوشته بود :
اول ایمنی بعد کار
همون لحظه بود که یاد صالح ایمن افتادم
یادش بخیر ...

ehsanina

Registered User
لایک‌ها
335
متاسفانه جماعت ایرانی و پی تی( بلانسبت دوستان ) چشم دیدن موفقیت کسی رو ندارن !!
یه سایتی زدیم کصافط با هزار کیون پارگی سایت گرفت و حسابی هم ترکوند !! از همین کاربران پی تی انقدر گزارش فیلترینگ رد کردن که بیخود و بیجهت زدن فیلترمون کردن !! دیگه هم جوابی برای باز شدنش بهم ندادن ! از اون موقع فهمیدم که نباید کسی بدونه داری چیکاری میکنی همون توی خفا کار کنی بهتره

دقیقا برا منم پیش اومده .
تو این فروما ادرس سایتو بزاری ریپورت میکنن .
تو اشیانه بزاری هکت میکنن .

PER$IA

Registered User
لایک‌ها
971
من تازه وردپرس نصب کردم ، تازه کارم
اومدم برای اولین بار یه پست بذارم ، بیچاره ام کرد:
چطوری می تونم بدون بهم ریختن فرمت و استایل مطالبی که تو آفیس ورد دارم به وردپرس انتقال بدم ، هر کاری میکنم فرمت اولیه بهم می خوره ، در ضمن دستی هم میتونم تو وردپرس فرمت و اندازه ی فونت ها رو درست کنم اما مشکلی که داره اینه که فاصله بین یک خط و خط بعدی نمیندازه ، هر چی هم فاصله بذارم تو نوشتار منتشر شده اعمال نمیشه ، این مشکلاتش واقعا کلافه ام کرده ، برای یه پست زدن کلی وقتم گرفته میشه

WebPirate

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
من یک پیج 8k اینستا دارم . می خواستم بدونم الان قیمتش چنده ؟؟؟؟؟

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669

007saeed

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
3,202
kmmyahylg3h92upv4fbd.jpg

WebPirate

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
چطوری می تونم بدون بهم ریختن فرمت و استایل مطالبی که تو آفیس ورد دارم به وردپرس انتقال بدم ، هر کاری میکنم فرمت اولیه بهم می خوره ، در ضمن دستی هم میتونم تو وردپرس فرمت و اندازه ی فونت ها رو درست کنم اما مشکلی که داره اینه که فاصله بین یک خط و خط بعدی نمیندازه ، هر چی هم فاصله بذارم تو نوشتار منتشر شده اعمال نمیشه ، این مشکلاتش واقعا کلافه ام کرده ، برای یه پست زدن کلی وقتم گرفته میشه

من که کلا از وردپرس نا امید شدم ولش کردم از بس همه جاش به هم ریختگی داشت . ولی اگر حرفه ای باشید هیچ چیز به پای وردپرس نمیرسه.

starshop

Registered User
لایک‌ها
595
سالها پیش سایتی داشتم در مورد اخبار سایتها بود یه چیزی مثل وبنا . ولی خب چندتا نوآوری داشتم که حسابی کارم گرفت.
یادمه یه خبر زدم که سرورهای نگاه روشن پارس هک شد ، مدیر این شرکت بهم زنگ زد ، گفت یا خبر رو برمیداری یا شکایت و زندان و.... گفتم مگه هک نشده؟ خلاصه جوابی هم نداد و فقط تهدید .
منم دیدم اینطوریه یاد فیلم هندی ها افتادم ولی فهمیدم اینجا فیلم هندی نیست ، ایرانیه و سریع خبر رو حذف کردم :دی

یه بار جلسه ای بود با صالح ایمن و مدیر نیکان هاست که پارتنر اختصاصی کارونت تو ایران بود ( یه زمانی کارو حکم هتزنر رو برای ایرانی ها داشت ولی با کیفیت خوب ) کلی حرف زدیم و....
یادش بخیر...
آره ما سالهاست هنوز کارو رو ول نکردیم. ته پشتیبانی هستن. و البته یک مقدار قیمتها بالاست اما کیفیت خیلی خوبه. اگر پورتهای اختصاصی رو اینقدر گرون نمیدادن نیازی به totalserversolutions هم نیمی بود زمانی ایستگاه/پیامسرا/آگهی نامه/ایفروش/رز بلاگ/شاخه/گاما ویستا توسط ما تامین سرور میشند از کارو.(اینا همه زیر 50 ایران بودن) هاستینگ واقعا کارش فرسایشیه. یعنی حداکثر 10 ساله باید بازنشسته شد.
واقعا ظلمه تو صفحه ای که اسم کارو میاد اسم هتزنر هم اورده بشه.(البته شما بیان کردین که کیفیت متفاوته) با اینکه کیفیت ها در یک سطح نیست و قیمتها هم در یک سطح نیست.
فقط اینو بگم اینقدر پشتیبانی خوبی داشتند که میگفتی از این دیتا بیس یه کپی بریزید رو سرور دیگه هم انجام میدادن. و میدن(اما دیگه ما رعایتشون رو میکنیم)
در کل ایرانی جماعت دنبال دیتاسنتری هستند که ارزون باشه و آی پی فله ای بهت بده کلا حاضرم شرط ببندم تحریم های دنیا ول بشه ovh به ایرانی مستقیم سرویس نمیده. بلایی سر هتزنر اوردن که محدودیت آی پی گذاشت رو سرورها از بس ویرچوال سرور با 200% اورسل ایجاد میکردن.

Last edited:

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
حالا انقدر راجع به این سایت ترفندها صحبت کنید که بنده خدارو چشم بزنید!

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
دوستان کسی تو سامانه بام..بانچ ملی عضو هست..یه اسکرین ازش بده ب ما ببینم خدماتش چیه؟
ممنون میشم
:general504:

بالا