• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

ACUN

Registered User
لایک‌ها
253
دوستان..
یکی از دوستام میخواد درگاه مستقیم از بانک بگیره
نماد هم داره..

کلا شرایط گرفتنش چجوریه؟ چیکار باید بکنه ؟
کدوم درگاه از نظر پرداخت و سادگی و پشتیبانی و موارد دیگر بهتره؟ یا راحت تر درگاه رو میده..

ممنون میشم اساتید عزیز که در این زمینه تجربه دارند راهنمایی کنند..
با تشکر و سپاس فروان
درگاه مستقیم بانک ملت از همه بهتر هست بانک سامان هم خوب هست ولی مال بانک ملت رو میپسندم

از این لینک اقدام کن

ثبت نام کامل کن بفرست بعد کمتر از 10 روز برات ایمیلی ارسال می کنند که یه سری مدارک رو براشون ارسال کنی

amir_coolboy

Registered User
لایک‌ها
902
کسی کانال با موضوع عکس یا والپیپر برای فروش داره ؟

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
این کلیک یاب رو کسی در حال حاضر باهاش کار میکنه؟ ده روز پیش یه سایت ثبت کردم هنوز زده در حال بررسی!

vahidrk

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
561
این کلیک یاب رو کسی در حال حاضر باهاش کار میکنه؟ ده روز پیش یه سایت ثبت کردم هنوز زده در حال بررسی!
از لحاظ پرداخت خیلی خوب اما از لحاظ پشتیبانی فوق العاده ضعیفن.

• Like
Reactions: ap3

vbd

Registered User
لایک‌ها
948
من یه دومین ir از یه شرکت دارم نامرد 15 تومن تمدید میکنه الان بخوام با شرکت دیگه که 4 تومن تمدید میکنه تمدید کنم باید چه کاری کنم ؟

AminArjmand

Registered User
لایک‌ها
281
من یه دومین ir از یه شرکت دارم نامرد 15 تومن تمدید میکنه الان بخوام با شرکت دیگه که 4 تومن تمدید میکنه تمدید کنم باید چه کاری کنم ؟
اگر خودتون توی ایرنیک nic.ir ثبت نام کردین دامنه رو براحتی میتونید انتقال بدین و تمدید کنید در صورت تمایل با هزینه تمدید سالیانه ۴۵۰۰ تومن در خدمتیم, تلگرام یا پ‌.خ پیام بدین راهنماییتون کنیم

• Like
Reactions: vbd

ali998

Registered User
لایک‌ها
779
داداش اول باید ببینی که دامنه رو با هندل شما ثبت کرده یا نه.
یعنی این که شما اول رفتی nic.ir ثبت نام کردی و بعد از گرفتن شناسه هندل، اونو دادی به شرکت و هاست دامنه رو به اسم شما و هندل شما ثبت کرده و شما می تونید بعد از وارد شدن به nic.ir دامنه رو در پنل خودتون ببینید.
اگر این طور است که کاری نداره می ری به یه شرکت دیگه می گید براحتی با تغییر تنظیمات در پنلتون در nic.ir ، اون شرکت جدید می تونه براتون تمدید کنه.

ولی اگر این طور نیست که باید اول در nic.ir ثبت نام کنید و شناسه هندل بگیرید و بعد از شرکت هاست فعلی بخواهید دامنه ها رو به هندل شما منتقل کنه و بعد از انجام این کار مراحل حالت اول که گفتن رو طی کنید...

• Like

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
داداش..روش گرفتنش چجوریه؟
کدومشون راحت تر درگاه رو میده؟
بانک ملت بهترینه از همه شرایط
ثبت نام کن بستگی به شهرت داره و شعبه ای که حساب داری
الآن اگر نماد داشته باشی و شعبه هم گیر نباشه حتی نیاز نیست حضوری بری یا مدرک مثل قبلنا فیش آب و برق و سند و این چیزا بزاری فقط یه نماد داشته باشی تمومه
نماد داشته باشی تو 24 ساعت درگاهو میدن

این سوشیانت.ز از دوستاته ؟؟ یادمه قبلن ( حدود 5 ، 6سال پیش فکر کنم) حرفای جالبی میزد:D اسمشو چرا تغییر داد مردک روانشناس ؟:general609:
حرفای جالب ؟ الآنم میزنه فرقی نکرده :))
دیگه اونشو نمیدونم روانشناسه دیگه :دی

M+J

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
4,011
رابط مالی دامنه را از شرکت جدید دریافت کرده و در تنظیمات دامین وارد کنید. سپس میتونید از طریق شرکت جدید دامین مورد نظر را ثبت کنید

• Like

Milad._.R

Registered User
لایک‌ها
1,203
mcseo.ir احمق جان
میگم اسپم نکن تو فروم

Milad._.R

Registered User
لایک‌ها
1,203
آدرسش رو فیلتر کن خودتُ راحت کن
خب فقط ادرسش فیلتر میشه ، هر روز باید تاپیکش رو پاک کنم ،
هر روز با یه نام کاربری و.. اصلا هم نمیشه کاریش کرد
مگه اینکه ارسال تاپیک رو برای کاربرای تازه وارد غیرفعال کنم ! که احتمالا میاد تو تاپیک های دیگه اسپم میده

mg6

Registered User
لایک‌ها
1,627
خب فقط ادرسش فیلتر میشه ، هر روز باید تاپیکش رو پاک کنم ،
هر روز با یه نام کاربری و.. اصلا هم نمیشه کاریش کرد
مگه اینکه ارسال تاپیک رو برای کاربرای تازه وارد غیرفعال کنم ! که احتمالا میاد تو تاپیک های دیگه اسپم میده
وقتی ببینه که دیگه نمی تونه لینک بگیره بیخیال میشه :D
وی بی ی پلاگین هم داشت می تونستی پست های نیو یوزرهارو تنظیم کنی مدیر تایید کنه بعد نمایش داده بشه (مثلا تا 5 پست)
راه زیاده برای دست به سر کردن این جماعت، فقط باید از اونا سمج تر باشی :D

ali998

Registered User
لایک‌ها
779
هاست بک آپ با قیمت و کیفت خوب 50 گیگ کجا خوبه؟

بالا