• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

ali998

Registered User
لایک‌ها
779

ali-.b2

Registered User
لایک‌ها
261
سلام دوستان سایت من نسخه ویندوزش خوبه ولی نسخه موبایلی تو هوم پیج عکس رونشون نمیده فقط عناوین رو میاره افزونه wptouch رو هم نصب کردم تاثیر نداشت(وردپرس)
کسی نبود بداند جواب را

AminArjmand

Registered User
لایک‌ها
281
این چی بوده که تا لینکشو گذاشتی از صفحه روزگار محو شد؟!
برنامه تبدیل ریال به تومن و تومن به ریال بود که تازه پولی بود و با قیمت ۲ هزارتومن!!! [emoji23] یعنی اینقد تبدیل ریال به تومن و بالعکس سخته که واسش برنامه پولی میسازن

starshop

Registered User
لایک‌ها
595
برنامه تبدیل ریال به تومن و تومن به ریال بود که تازه پولی بود و با قیمت ۲ هزارتومن!!! [emoji23] یعنی اینقد تبدیل ریال به تومن و بالعکس سخته که واسش برنامه پولی میسازن
شاید منظورش مبدل ریال عربستان و تومان خودمون بوده یاد بگیریم نخریده قضاوت نکنیم من الان خریدم و دارم حالشو میبرم!!!! :general208:

AminArjmand

Registered User
لایک‌ها
281
شاید منظورش مبدل ریال عربستان و تومان خودمون بوده یاد بگیریم نخریده قضاوت نکنیم من الان خریدم و دارم حالشو میبرم!!!! :general208:
قضاوت نکردم من اینو امروز تو گکروه تلگرام هم دیده بودم عکس گذاشته بودن و گفته بودن بر چه اساسی بازار اینو تایید کرده در صورتی که برنامه های درس حسابی رو تایید نمیکنه

amir_coolboy

Registered User
لایک‌ها
902
چه اپلیکیشنی؟ مثل اینه من بپرسم کسی تعرفه طراحی سایت یا ثبت دامنه رو میدونه
طراحی سایت و ثبت دامنه حدودیش مشخصه و تو اینترنت کلی تعرفه هست
اما بابت اپلیکیشن چیزی نیست برای همین سوال کردم.
یه چیزی تو این مایه ها https://cafebazaar.ir/app/sina.apps.wallpaperhaa/?l=fa
اما حرفه ای تر و با گرافیک بهتر:general609:

starshop

Registered User
لایک‌ها
595
همه قیمت هست بستگی داره به موارد پشت پرده
مثل شما میتونید با یک ایبوک اینو پیاده کنید
میتونید با اینکلود html طراحی شده در سایتتون در اندروئید استفاده کنید(دیلی داره)
میشه با وبسرویس کلا اپ رو وصل کرد به دیتا بیس سایتتون(با نوشتن کد api تحت سرور)
با این تفاسیر میشه از رایگان تا 1 میلیون هزینه بر باشه ولی اصولا در این حد بین 200 تا 300 یک کار خوب تحویل میدن(چون بعضا از قبل نشوته شده و چند خورده کاری بیشتر نداره)

starshop

Registered User
لایک‌ها
595
قضاوت نکردم من اینو امروز تو گکروه تلگرام هم دیده بودم عکس گذاشته بودن و گفته بودن بر چه اساسی بازار اینو تایید کرده در صورتی که برنامه های درس حسابی رو تایید نمیکنه
طنز در متن من نهفته بود. و با مزاح اینو عرض کردم وگرنه تبدیل ریال عربستان به تومن 2 زار می ارزه

WebPirate

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
نوت 7 معرفی شد:):):):)
کی میاد ایران بخرمششششششششششششششش:rolleyes:

Milad._.R

Registered User
لایک‌ها
1,203
کانال 240 کا
ولی پستاش نمیدونم چرا کم سین میخوره تو 24 ساعت حدود 140 کا ( یوزرا فیک نیستن اما مثل اینکه یوزرا عکس دوس ندارن :D )
اگه خواستی بگو

خب اینکه راه زیاد داره
تقریبا همه انجمن سازها فیلترای زیادی دارن ساده ترین راهش تایید پست های کاربرای مهمان یا فیلتر رو کلماتیه که اون یوزر زیاد استفاده میکنه

تایید پست فعال کنم باید هر روز چک کنم پست ها رو ، خیلی وقت گیره !

اگه بشه فیلتری فعال کرد که از ارسال پست کلا جلوگیری کنه خوب میشه ، فکر نکنم چنین چیزی باشه

Ehsan_king99

Registered User
لایک‌ها
6,516
کسی تعرفه ی طراحی اپلیکیشن رو میدونه ؟

1300برات میزنم خواستی پیام بده

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
تایید پست فعال کنم باید هر روز چک کنم پست ها رو ، خیلی وقت گیره !

اگه بشه فیلتری فعال کرد که از ارسال پست کلا جلوگیری کنه خوب میشه ، فکر نکنم چنین چیزی باشه
خب تایید پست رو ول کن دردسر زیاد داره
فیلتر هم انجمنت چیه ؟ اگه وی بی هستی که پره یادمه تو پرشینه اسکریپت نصبش کرده بود محمد تو مدیریت محدوده آی پی اسپمرو میدادی اگر اون طرفا بود یا بن میکرد یا تایید میخواست یا ....
یه کم فقط باید حوصله کنی ببینی کدوم روشو میخوای بری دنبالش 100% قبل تو خیلیا این مشکلو داشتن و راه حل های زیادی ارائه شده

یه نکته خیلی دردناک :

حدود چند ماه پیش یه بنده خدایی اینجا پیشنهاد داد برای ساخت بازی و ارائه اون تو بازار و ...
ایدشو داد این بود که با gps داخل مترو یا قسمت هایی از شهرو تمیز کنیم ( زباله هایی که ریخته تو خیابون یا مکان های تفریحی )
و هرکسی سر ماه زباله بیشتری از شهر جمع کرد بدون قرعه کشی جایزه بدیم این طرح هم فرهنگ مردمو بالا میبره هم حمایت میشه از طرف دولت
بهش گفتم والا ایدت تو ایران جواب نمیده و نمیتونم وقت بزارم و انجامش بدم خلاصه کار اوکی نشد اونم ناامید معلوم نیست چیکار کرد
الآن که پوکمون رو میبینم اینطوری دنیارو تغییر داد تازه میفهمم چقدر استعداد تو ایران هست که همینطوری نابود میشه به خاطر نا آگاهی و حمایت نشدن از طرف مسئولین :(
ایده این دوستمون فوق العاده بود که سد هیچو پوچ نابود شد و به جایی نرسید ...

فقط میخوام بگم اگر ایده ای دارین و با کسی مشورت میکنید ناامیدتون کرد اصلا جدی نگیرید چون ممکنه شما چیزیو ببینین که اون نمیتونه درک کنه

برین دنبال چیزی که تو ذهن دارین و هیچوقت تسلیم نشین :)

بالا