• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

amir_coolboy

Registered User
لایک‌ها
902
وقتی اینو میزنی : samandehi.ir دو تا گزینه داره سامانه قدیمی و جدید ، جدید همونیه که اشاره کرده باید ثبت نام کنی قدیمی هم اونیه که دیگه بدرد نمیخوره ( ولی اینا امروز برای اونایی که جزو جدید هم هستن اس دادن !!!!)
چه اس ام اسى دادن؟
چرا به ما ندادن :|

mg6

Registered User
لایک‌ها
1,627
سیستم جدید ساماندهی کاملا مکانیزه اس، من توی 5 دقیقه همه مراحل رو طی و سایتم رو ثبت کردم

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
قالب فروشگاهی که از ووکامرس پشتیبانی میکنه رو حتما باید ووکامرس نصب کنی روش ؟

R_e_z_a

Registered User
لایک‌ها
1,803
ای نماد جدیدا تصویر اول شناسنامه رو میخواد ؟ ( درگاه غیر فعال شده باید دوباره ای نماد رو تمدید کنم )

007saeed

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
3,202
تلفن ثابتی که وارد می کنیم بهش زنگ میزنن ؟
فکر کنم یه کد بهتون میدن که با شماره ثابت زنگ میزنید و بعد اون کد رو وارد میکنید و شماره تلفن ثابتتون تایید میشه

• Like
Reactions: ch6

starshop

Registered User
لایک‌ها
595
ای نماد جدیدا تصویر اول شناسنامه رو میخواد ؟ ( درگاه غیر فعال شده باید دوباره ای نماد رو تمدید کنم )
علت ابطال چی بوده؟
میگم یکی از دوستان 7 سال پیش سر یک تصادف غیره عمد 7 روز زندان بود نماد درخواست داد براش فعال کردن بعد از 60 روز یک ایمیل اومد براش که صلاحیت فردی شما از سوی اماکن عمومی نیروی انتظامی رد شده. ظاهرا زنگ زده میگه باید بری اماکن و فرم فرجام خواهی پر کنی(مثل اینکه شما سر هر مسئله ای یکبار رفته باشی بازداشتگاه باید اینکار رو کنی)
کسی تجربه چیزی یا مورد مشابه نداشته؟

faridcboy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1,259
قالب فروشگاهی که از ووکامرس پشتیبانی میکنه رو حتما باید ووکامرس نصب کنی روش ؟
فک نکنم لزومی باشه اما هیچ وقت درست نمایش داده نمیشه . نه اینکه نشه، میشه خانه و درباره ما ... داشت اما خوب عملا رای فروشگاهش درست شده اون قالب

Last edited:

siavashx

کاربر فعال
لایک‌ها
6,667
یه بنده خدایی اینجا داشت طراحی رایگان انجام میداد:general311:
هنوزم اینکارو میکنه؟:general705:

ap3

کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
علت ابطال چی بوده؟
میگم یکی از دوستان 7 سال پیش سر یک تصادف غیره عمد 7 روز زندان بود نماد درخواست داد براش فعال کردن بعد از 60 روز یک ایمیل اومد براش که صلاحیت فردی شما از سوی اماکن عمومی نیروی انتظامی رد شده. ظاهرا زنگ زده میگه باید بری اماکن و فرم فرجام خواهی پر کنی(مثل اینکه شما سر هر مسئله ای یکبار رفته باشی بازداشتگاه باید اینکار رو کنی)
کسی تجربه چیزی یا مورد مشابه نداشته؟
احتمالا توی داداگاه یا دادسرا براش پرونده درست کردن. وگرنه فقط بازداشتگاه باشه مشکلی نداره.

بالا