• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

crashday

Registered User
لایک‌ها
1,323
ســلام،
دوستان اخیرا نرم افزاری رو طراحی کردیم،میخوایم واسش سایت طراحی کنیم و فروش اینترنتی نسخه های مختلفش رو بزاریم،اسکریپت واسه سایت چی پیشنهاد میدین ؟

Ehsan_king99

Registered User
لایک‌ها
6,516
فقط میخوام بگم اگر ایده ای دارین و با کسی مشورت میکنید ناامیدتون کرد اصلا جدی نگیرید چون ممکنه شما چیزیو ببینین که اون نمیتونه درک کنه
من معمولن با خودم مشورت میکنم نتیجه میگیرم من این کاره نیستم:general612::D

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
اتمام اعتبار سایت های ثبت نامی در نسخه قدیمی پایگاه ساماندهی
بدینوسیله به اطلاع کلیه مدیران تارنماهای اینترنتی می رساند که اعتبار ثبت نام سایتهایی که در نسخه قدیمی پایگاه ساماندهی به نشانی samandehi.ir ثبت نام کرده اند به پایان رسیده است و از این تاریخ از نظر کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه صرفاً سایتهایی ثبت شده محسوب می شوند و از امتیازات سایتهای ثبت شده استفاده می کنند که در نسخه جدید این سایت ثبت نام کرده باشند.

نظر به اینکه از بیش از یک سال پیش در این خصوص اطلاع رسانی شده بود (و متن اطلاعیه کارگروه تعیین مصادیق بر ایمیل سایتهایی که در نسخه قدیمی ثبت نام کرده بودند ارسال شده بود) و با توجه به اینکه مهلت اعتبار ثبت نام در نسخه قدیمی از چند ماه پیش به پایان رسیده است لذا از این تاریخ نسخه قدیمی حذف شده و صرفاً نسخه جدید برای کسانی که تمایل به ثبت نام دارند قابل رویت است.
یکی از امتیازات سایتهایی که در پایگاه ساماندهی ثبت نام کرده اند این است که در صورتی که اشتباهاً یا ناخواسته محتوای مجرمانه ای را منتشر نمایند کارگروه تعیین مصادیق بجای اینکه سایت آنها را فیلتر نماید قبلاً به آنها تذکر ارسال می کند و صرفاً در صورت عدم توجه به تذکر سایت آنها فیلتر خواهد شد.

Sent from my SM-G928C using Tapatalk

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
طراحی سایت و ثبت دامنه حدودیش مشخصه و تو اینترنت کلی تعرفه هست
اما بابت اپلیکیشن چیزی نیست برای همین سوال کردم.
یه چیزی تو این مایه ها https://cafebazaar.ir/app/sina.apps.wallpaperhaa/?l=fa
اما حرفه ای تر و با گرافیک بهتر:general609:
این اپش تا اونجایی که دیدم ( نصب نکردم اندروید ندارم ) خیلی چیز ساده ایه که اگر فقط دانلود والپیپر هست خودتم میتونمی انجام بدی سورس های آماده زیاده
اگر مار با دیتابیس داره یا قسمت ویژه و پرداخت و واترمارک و این چیزا نهایت بده یکی با 200 تومن برات انجام یمده
زیاد هستن که قیمت بدن یکی میگه 500 یکی 5 میلیون و ... اما اینی که من دیدم همون طرفای 200 یا 300

من معمولن با خودم مشورت میکنم نتیجه میگیرم من این کاره نیستم:general612::D
خب اشتباه میکنی دیگه بیا پیش خودم همچین مشورت میدم که بری حال کنی :D

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
ســلام،
دوستان اخیرا نرم افزاری رو طراحی کردیم،میخوایم واسش سایت طراحی کنیم و فروش اینترنتی نسخه های مختلفش رو بزاریم،اسکریپت واسه سایت چی پیشنهاد میدین ؟
نسخه دانلودی داره ؟
وردپرس + ووکامرس

crashday

Registered User
لایک‌ها
1,323
نسخه دانلودی داره ؟
وردپرس + ووکامرس

یک نسخه رایگان داره که داخل سایت قرار میگیره به همراه توضیحات،آموزش،تصاویر و ...
بعد کاربر میتونه از طریق سایت سریال فعال سازی نسخه های مختلف رو آنلاین خریداری کنه.یه همچین چیزی لازم دارم.
ووکامرس سایت رو شبیه فروشگاه اینترنتی میکنه،من یه چیزی میخوام که چندتا صفحه شکیل شامل امکانات نرم افزار تصاویر ویدئو های آموزشی و ... باشه و در نهایت امکان ثبت سفارش و خرید انلاین هم فراهم باشه.فکر کنم باید بدم طراحی کنن واسم همچین چیزی رو.

Last edited:

club4fun

Registered User
لایک‌ها
793
اتمام اعتبار سایت های ثبت نامی در نسخه قدیمی پایگاه ساماندهی
بدینوسیله به اطلاع کلیه مدیران تارنماهای اینترنتی می رساند که اعتبار ثبت نام سایتهایی که در نسخه قدیمی پایگاه ساماندهی به نشانی samandehi.ir ثبت نام کرده اند به پایان رسیده است و از این تاریخ از نظر کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه صرفاً سایتهایی ثبت شده محسوب می شوند و از امتیازات سایتهای ثبت شده استفاده می کنند که در نسخه جدید این سایت ثبت نام کرده باشند.

نظر به اینکه از بیش از یک سال پیش در این خصوص اطلاع رسانی شده بود (و متن اطلاعیه کارگروه تعیین مصادیق بر ایمیل سایتهایی که در نسخه قدیمی ثبت نام کرده بودند ارسال شده بود) و با توجه به اینکه مهلت اعتبار ثبت نام در نسخه قدیمی از چند ماه پیش به پایان رسیده است لذا از این تاریخ نسخه قدیمی حذف شده و صرفاً نسخه جدید برای کسانی که تمایل به ثبت نام دارند قابل رویت است.
یکی از امتیازات سایتهایی که در پایگاه ساماندهی ثبت نام کرده اند این است که در صورتی که اشتباهاً یا ناخواسته محتوای مجرمانه ای را منتشر نمایند کارگروه تعیین مصادیق بجای اینکه سایت آنها را فیلتر نماید قبلاً به آنها تذکر ارسال می کند و صرفاً در صورت عدم توجه به تذکر سایت آنها فیلتر خواهد شد.

خب اینو گفته ولی برای اونایی که تو سامانه جدید هم هستن اس دادن !!!!

miladgraph

همکاربازنشسته
لایک‌ها
6,018
دوستان سایت یک ابزار برای تبلیغات بنری خوبه ؟ کسی تجربه و بازدهی داشته از این سایت ؟
تبلیغ برای انجمن وبلاگ نویسی رو تو چه سایت هایی پیشنهاد میدید ؟

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
یک نسخه رایگان داره که داخل سایت قرار میگیره به همراه توضیحات،آموزش،تصاویر و ...
بعد کاربر میتونه از طریق سایت سریال فعال سازی نسخه های مختلف رو آنلاین خریداری کنه.یه همچین چیزی لازم دارم.
ووکامرس سایت رو شبیه فروشگاه اینترنتی میکنه،من یه چیزی میخوام که چندتا صفحه شکیل شامل امکانات نرم افزار تصاویر ویدئو های آموزشی و ... باشه و در نهایت امکان ثبت سفارش و خرید انلاین هم فراهم باشه.فکر کنم باید بدم طراحی کنن واسم همچین چیزی رو.
خب اگر میخوای بدی اختصاصی طراحی کنن که هیچ
اما چیزی که میخوای با وردپرس به راحتی شدنیه سایتت رو میسازی حالا هر صفحه ای که میخوای و توضیحات و اسکرین و ....
قسمت ثبت سفارشش رو با ووکامرس اوکی کن یا افزونه های ثبت نام دیگه که هزاران افزنه پیدا میکنی
خوبی وردپرس هم همینه که به راحتی میتونی شخصی سازی کنی !

crashday

Registered User
لایک‌ها
1,323
خب اگر میخوای بدی اختصاصی طراحی کنن که هیچ
اما چیزی که میخوای با وردپرس به راحتی شدنیه سایتت رو میسازی حالا هر صفحه ای که میخوای و توضیحات و اسکرین و ....
قسمت ثبت سفارشش رو با ووکامرس اوکی کن یا افزونه های ثبت نام دیگه که هزاران افزنه پیدا میکنی
خوبی وردپرس هم همینه که به راحتی میتونی شخصی سازی کنی !

نه اگه چیزی که میخوام با وردپرس دربیاد که خیلی هم عالیه،پیشنهاد خیلی خوبی دادین،ممنون

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
نه اگه چیزی که میخوام با وردپرس دربیاد که خیلی هم عالیه،پیشنهاد خیلی خوبی دادین،ممنون
اگه ؟!
خواهشن در مورد وردپرس اگه نیار من روش تعصب دارم شدید
من گوگل رو هم با وردپرس برات طراحی میکنم :D

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422

یکی نیست بگه به اونجای ... خندیدی :|
سایت قرآنی رو هم وقتی فیلتر میکنن دیگه به این چیزا اهمیت میدن ؟
از قبل خبر میدن یعنی ایمیل میدیم ولی مهم نیست دلمون بخواد نابود میکنیمتون هیچ غلطی هم نمیتونید بکنید :)

starshop

Registered User
لایک‌ها
595
دوستان سایت یک ابزار برای تبلیغات بنری خوبه ؟ کسی تجربه و بازدهی داشته از این سایت ؟
تبلیغ برای انجمن وبلاگ نویسی رو تو چه سایت هایی پیشنهاد میدید ؟
کلا انجمن تا نیاز ایجاد نکنه کسی عضو و یا فعالیت نمیکنه با تبلیغ فقط پولتو دور میریزی. همین پول رو بده چند نویسنده بیان سوالات بی پاسخ وبمسترهای انجمن های دور و بر رو با سرچ پیدا و در قالب سوال جواب در انجمنتون بزارند کم کم سروکلشون پیدا میشه

club4fun

Registered User
لایک‌ها
793
کجاست سامانه جدید ؟
وقتی اینو میزنی : samandehi.ir دو تا گزینه داره سامانه قدیمی و جدید ، جدید همونیه که اشاره کرده باید ثبت نام کنی قدیمی هم اونیه که دیگه بدرد نمیخوره ( ولی اینا امروز برای اونایی که جزو جدید هم هستن اس دادن !!!!)

m4ni

Registered User
لایک‌ها
302
امروز برا منم اس دادن
باید تو سامانه جدید ثبت نام کنم سایتمو :/

m4ni

Registered User
لایک‌ها
302
تلفن ثابتمون قطعه در حال حاظر چکار کنم باید تایید شه تا دامین هامو ثبت کنم تو ساماندهی :-(

club4fun

Registered User
لایک‌ها
793
تلفن ثابتمون قطعه در حال حاظر چکار کنم باید تایید شه تا دامین هامو ثبت کنم تو ساماندهی :-(
الان جواب نمیدن تو همون ساعات مثلا اداری زنگ بزنی اوکی میشه

بالا