• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

tak3azir

Registered User
لایک‌ها
183
هاست دی ال جا داره..
منتها باید اسمتونو ببینه و خوشش بیاد تا بهتون سرویس بده..کارکنانش یه سری آدم ازخودراضی و بداخلاق و بی اعصاب و 100 البته عقده ای هستن...من بهش میگم سرویس میخوام میگه جا نداریم..بعد همون دقیقه رفیقم تیکت میده میگه سرویس میخوام..میگه مشخصات بفرست بررسی بشه..بعدش قیمت میده

من میرم یه سرور خوب میبندم اما دیگه منت کشی این عقده ای هارو نمیکنم :|

من به ایناش کاری ندارم ولی وقتی هم که میری تو سرورشون از نظر پشتیبانی اینا جزو بهترینا هستن
و اینکه هاست میزبانی پربازدید ایران از کجا بگیرم؟
همین ماهان خوبه به نظرتون؟
http://www.mahanserver.ir

omidss3

Registered User
لایک‌ها
1,448
منم مثه شما بودم موسی رحیمی همش میگفت سرویس نداریم اینقدر تیکت جدید نزنید :general210:بعدش چند روز دیگه ادرس سایت رو دادمش تو یه تیکت دیگه فهمید چ پلنی رو میخوام گفت فاکتور رو پرداخت کنید:general307:
5 دقیقه بعدش رفیقم تیکت داد گفت جا نداریم :general505:
اگه سرعت ایندکس و ربات های گوگل رو دوست داری سمت ایران نیا...چندماهی هس سرورهاشون به شدت زیر DDos هس و همش ایران اکسس میشه سرورهاشون... و یه چیز دیگه توی ساعت 12 شب تا 7 صبح یعنی ساعات رایگان 99 درصد امکان دسترسی ربات های گوگل به سایت وجود نداره و کلا پینگ بگیری از هر کشوری همش تایم اوت میده سایتت...کلا پیشنهاد نمیشه..درسته برای کاربرای داخل خوبه ولی ارزش نداره بخاطر یکم سرعت لود سرعت ایندکس و ربات های گوگل رو فراموش کنی
ایم رحیمی کلا همش میگه نه،اون یکی پشتیبانه که فینگلیش میتایپه بهتره اخلاقش

gigawarn

Registered User
لایک‌ها
25
سایت انگلیسی پربازدید کسی داره تبلیغ میخرم
تجربه خرید ترافیک از سایتهایی خارجی هم دارید بگین 2نبال آشنام:D:D

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
به نظر من مقصر خود افرادی هستن که میزارن پولشون انقدر بشه بعد درخواست واریز میدن. پولت به 20 تا 30 تومن رسید درخواست بده ببین میریزن یا نه. طرف گذاشته پولش 600 تومن شده بعد درخواست واریز داده!!!

vbd

Registered User
لایک‌ها
948
دوستان و اساتید محترم
ما یک سایت خبری(فایل دانلودی نداره) زدیم حدود یک ماه، بعد این قالبش تعداد بالایی فایل میسازه ، کلا شاید 300-400 مطلب زده باشیم
بطوریکه الان تو دایرکت ادمین اینو زده :
Inodes:
41459 / 128000
بعد یکی دوماه این تعداد فایل طبیعیه ؟

سوال دومم اینه که با این تعداد مطلب باید حجم بک آپ چقدر باشه حدودا؟
شاید قالبی انتخاب کردید که عکس ها رو به تکه های بیشتری سیو میکنه یعنی از اندازه های بیشتری از اون عکس تو قالب استفاده میکنه

sina_72

Registered User
لایک‌ها
164
دوستان از دیشب تا الان روی یه سایت هامون آی پی به تعداد زیاد دارن میفرستن به صورتی اینکه انگار بخوان سایت رو از دسترس خارج کنن / آیا راهی هست که بشه تشخیص داد این آی پی ها به چه سیستمی و یا توسط چه کسی داره فرستاده میشه / اگه کسی تجربه ای تو این زمینه داره ممنون میشم بگه

sina_72

Registered User
لایک‌ها
164
منم مثه شما بودم موسی رحیمی همش میگفت سرویس نداریم اینقدر تیکت جدید نزنید :general210:بعدش چند روز دیگه ادرس سایت رو دادمش تو یه تیکت دیگه فهمید چ پلنی رو میخوام گفت فاکتور رو پرداخت کنید:general307:
5 دقیقه بعدش رفیقم تیکت داد گفت جا نداریم :general505:
اگه سرعت ایندکس و ربات های گوگل رو دوست داری سمت ایران نیا...چندماهی هس سرورهاشون به شدت زیر DDos هس و همش ایران اکسس میشه سرورهاشون... و یه چیز دیگه توی ساعت 12 شب تا 7 صبح یعنی ساعات رایگان 99 درصد امکان دسترسی ربات های گوگل به سایت وجود نداره و کلا پینگ بگیری از هر کشوری همش تایم اوت میده سایتت...کلا پیشنهاد نمیشه..درسته برای کاربرای داخل خوبه ولی ارزش نداره بخاطر یکم سرعت لود سرعت ایندکس و ربات های گوگل رو فراموش کنی
دوست من اینطوری نیست به هیچ وجه / ربات های گوگل اگه دسترسی به سایت های هاست ایران نداشتن و یا مشکل آنچنانی بود / هیچ وقت بهترین سایت های ایران که روی سرور های داخلی و همین هاست دی ال هستن نمیتونستن همچین ورودی از گوگل بگیرن

siavash-61

Registered User
لایک‌ها
444
ممنون بابت توضیحات..سپاس

دیتاسنتر OVH فرانسه چطوره؟
چرا از کلودفلر استفاده نمیکنین؟
من دو تا سایت داشتم روی یه هاست اشتراکی. یعنی هردوشون روی یک پلن هاست بودند با ادآن دامین.
یکیشون رو بردم رو کلودفلر (همون پلن پایه و رایگانش) باور کن اصلا سرعت لودش نسبت به اون یکی زمین تا آسمون فرق کرد در حالیکه هردو روی یه هاست بودند از هتزنر.
شما میتونی همون آمریکا رو استفاده کنی ولی ببری رو کلودفلر برای پینگ بهتر.

omidss3

Registered User
لایک‌ها
1,448
یا حضرت بک لینک
http://1pezeshk.com/
ffgfg.jpg

gem-music.com

Registered User
لایک‌ها
499
کسی سایت پر بازدید داره تبادل تبلیغات کنیم؟
آدرس سایت borujerdnews.com

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
دوستان از دیشب تا الان روی یه سایت هامون آی پی به تعداد زیاد دارن میفرستن به صورتی اینکه انگار بخوان سایت رو از دسترس خارج کنن / آیا راهی هست که بشه تشخیص داد این آی پی ها به چه سیستمی و یا توسط چه کسی داره فرستاده میشه / اگه کسی تجربه ای تو این زمینه داره ممنون میشم بگه
رنج آی پیشو ببند. سایتتون وردپرسه؟ اینا بیشتر به قسمت ارسال نظر و یا تماس با ما ارسال میکنند.

sina_72

Registered User
لایک‌ها
164
رنج آی پیشو ببند. سایتتون وردپرسه؟ اینا بیشتر به قسمت ارسال نظر و یا تماس با ما ارسال میکنند.
جالب اینجاست که از یه رنج آی پی نیست ولی 80 درصد آی پی ایرانی هستن / فقط به صفحه اصلی سایت داره صورت میگیره حدود 200 تا 400 تا آنلاین ها زیاد شدن

berna

Registered User
لایک‌ها
53
رسانه بر خط همون سایت خبریه؟

بالا