• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

saeid700

همکار بازنشسته
لایک‌ها
5,283
یا حضرت بک لینک
http://1pezeshk.com/
ffgfg.jpg
:general405:

Amirmob4u

Registered User
لایک‌ها
289
فقط مارو مسخره نکرده بودنا !!

photo_2016_08_09_20_37_56.jpg

تا فرصت باقیست رو سریال آسپرین مانور بدین بازدید بگیرین :D

راستی چقد بگیر بگیر شده !! بازپرس پرونده من میگفت اینا بعد یه مدت یه دفه میان پیگیری میکنن
حالا منو بگو واسه سه خط متن دادگاهی شدم امروز :( نکته جالب اینه همیشه پیشوند فروش اضافه میکنن به هر پرونده ای حالا میخواد موزیک باشه یا فیلم یا نرم افزار !!
میگم بابا فروش نیس که میگن نه همون انتشار دادی میگم خب همونم لینک دانلود نداره میگن نه همین که نوشتی نباید مینوشتی :general112:
مملکته داریم ؟! کی میخواد درست شه این وضع ؟؟

saeid700

همکار بازنشسته
لایک‌ها
5,283
فقط مارو مسخره نکرده بودنا !!

photo_2016_08_09_20_37_56.jpg

تا فرصت باقیست رو سریال آسپرین مانور بدین بازدید بگیرین :D

راستی چقد بگیر بگیر شده !! بازپرس پرونده من میگفت اینا بعد یه مدت یه دفه میان پیگیری میکنن
حالا منو بگو واسه سه خط متن دادگاهی شدم امروز :( نکته جالب اینه همیشه پیشوند فروش اضافه میکنن به هر پرونده ای حالا میخواد موزیک باشه یا فیلم یا نرم افزار !!
میگم بابا فروش نیس که میگن نه همون انتشار دادی میگم خب همونم لینک دانلود نداره میگن نه همین که نوشتی نباید مینوشتی :general112:
مملکته داریم ؟! کی میخواد درست شه این وضع ؟؟
سر چی گرفتنت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

homayo0on

Registered User
لایک‌ها
620
دوستان اینجا کسی کانال تلگرام با موضوع خبری/اقتصادی/پزشکی نداره؟

AminArjmand

Registered User
لایک‌ها
281
دوستان و اساتید محترم
ما یک سایت خبری(فایل دانلودی نداره) زدیم حدود یک ماه، بعد این قالبش تعداد بالایی فایل میسازه ، کلا شاید 300-400 مطلب زده باشیم
بطوریکه الان تو دایرکت ادمین اینو زده :
Inodes:
41459 / 128000
بعد یکی دوماه این تعداد فایل طبیعیه ؟

سوال دومم اینه که با این تعداد مطلب باید حجم بک آپ چقدر باشه حدودا؟
اگر با وردپرسه احتمالا قالبتون تصاویر بند انگشتی یا همون thumbnail image براش چند نوع تعریف شده شما یه تصویر آپلود میکنید اما براش مثلا ده تا تصویر ساخته میشه ، خود وردپرس هم اگر در قسمت رسانه مقادیر رو صفر نکرده باشین همونجا چند تا ساخته میشه

Amirmob4u

Registered User
لایک‌ها
289

film-dl

Registered User
لایک‌ها
281
دوست من اینطوری نیست به هیچ وجه / ربات های گوگل اگه دسترسی به سایت های هاست ایران نداشتن و یا مشکل آنچنانی بود / هیچ وقت بهترین سایت های ایران که روی سرور های داخلی و همین هاست دی ال هستن نمیتونستن همچین ورودی از گوگل بگیرن
اگه ازشون سرویس دارید کافیه تو ساعات روز که البته در روز بالای 10 بار ارتباط سایت با خارج از کشور قطع میشه مخصوصا ساعات رایگان یه مطلب رو از گوگل fetch بزنید اون موقع متوجه حرف بنده میشد

starshop

Registered User
لایک‌ها
595
خیلی جالب شد
شرکت آروان که خدمات cdn ارائه میده کلا دسترسی به سرور شتابها برای تمام نقاط دنیا محدود کرد به صفحه فیلترینگ.
بد نیست سما هم ببینید @M+J

berna

Registered User
لایک‌ها
53
عجب روزگاری شده
5 سال آینده وب مستری رو چطور می بینید؟

sina_72

Registered User
لایک‌ها
164
اگه ازشون سرویس دارید کافیه تو ساعات روز که البته در روز بالای 10 بار ارتباط سایت با خارج از کشور قطع میشه مخصوصا ساعات رایگان یه مطلب رو از گوگل fetch بزنید اون موقع متوجه حرف بنده میشد
من یک سال پیش سایتی از سرور خارج آوردم رو سرورشون به صورت کاملا اسپانسری و رایگان / با اینکه همین مشکلی که میگید رو داشت / البته به ندرت و خیلی کم / ولی فکر میکنم از یه لحاظ هم گوگل نگاه به آپتایم سرور برای کاربر هم میکنه و همینطور سرعت لود سایت برای کاربر / همونطور که گفتم نتیجه مثبته برای سایت های بزرگ وگرنه همه کوچ میکردن از روی سرور های داخلی / من خودم هم توی اون مدت تاثیر مثبت خیلی ازش دیدم که در مقایسه با مشکلاتش می ارزید

mohammad_r03

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
215
شیلتره :(
بچه ها چک کنید
الکساش شیلتره. خودش باز میشه. مخابرات
اینم تو صفحه اصلیش بود.
بسمه تعالی
درگاه پرداخت شتاب ها در حال حاضر از دسترس خارج شده است،کاربران گرامی می توانند وارد پنل کاربری خود شده و درخواست تسویه ارسال نمایند.
در اولین ساعات کاری این موضوع را پیگیری خواهیم کرد از شما بزرگواران تقاضا می شود تا اطلاع بعدی ما از ارسال تیکت و تماس تلفنی خودداری بفرمایید.
به هیچ عنوان ما راضی به ضرر کسب و کار شما بزرگواران نمی باشیم لطفا درگاه خود را تغییر دهید تا خللی در کار شما ایجاد نشود.
بزودی بررسی های لازم انجام خواهد شد و شما را در جریان آن قرار خواهیم.
مانند همیشه از شما همراهان گرامی کمال تشکر را داریم

بالا