• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

rapidleech

Registered User
لایک‌ها
1,261
اگر با وردپرسه احتمالا قالبتون تصاویر بند انگشتی یا همون thumbnail image براش چند نوع تعریف شده شما یه تصویر آپلود میکنید اما براش مثلا ده تا تصویر ساخته میشه ، خود وردپرس هم اگر در قسمت رسانه مقادیر رو صفر نکرده باشین همونجا چند تا ساخته میشه
ممنون
اره متاسفانه 20 تا سایز می سازه
باید یکیو پیدا کنم درستش کنه ، خیلی ناجوره

AminArjmand

Registered User
لایک‌ها
281
ممنون
اره متاسفانه 20 تا سایز می سازه
باید یکیو پیدا کنم درستش کنه ، خیلی ناجوره
در صورت تمایل میتونیم براتون درست کنیم ، پ.خ یا در تلگرام در تماس باشید

saeid700

همکار بازنشسته
لایک‌ها
5,283
فیلتر نیست ولی از دسرس خارج شده

saeid700

همکار بازنشسته
لایک‌ها
5,283
دوستان این هاست ابری پارس پک چطوره منابع همونطوری میده که انتخاب میکنی؟ مثلا دوهسته ای سی پی یو؟؟؟

Last edited:

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
دوستان این هاست ابری پارس پک چطوره منابع همونطوری میده که انتخاب مینی؟ مثلا دوهسته ای سی پی یو؟؟؟
ما که استفاده میکردیم چند سال پیش هی پیام میداد که منابع شما کم هست لطفا افزایش دهید! ما هم هی پول میدادیم و اضافه میکردیم که دیدیم دیگه سیرمونی نداره و انتقال دادیم به جای دیگه.

m4ni

Registered User
لایک‌ها
302
اومدیم افزونه اپدیت کنیم تو وردپرس
وسط اپدیتش گیر کرد
الان سایت زده :
جهت انجام عملیات تعمیرات زمان‌بندی شده برای مدت کوتاهی در دسترس نیست. یک دقیقه دیگر مراجعه کنید.

:| تو وردپرس هم بخوام برم همینو میگه :| :| :|

m4ni

Registered User
لایک‌ها
302
کسی بلده راه حلشو چکار کنم
الان ده دقیقس بالا نمیاد سایتم :|

gem-music.com

Registered User
لایک‌ها
499
کسی از این صفحه های فروش ساعت اچ تی ام ال نداره یا جایی ندیده لینک بده؟

m4ni

Registered User
لایک‌ها
302
سایت سنجش برا من باز نمیشه :|

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
واقعا توقع نداشتم همچین رتبه ایی :(:general712::general503:
داداش من هم دولتی بود هم آزاد..
اوایل دوره ی جوونیم توی دانشگاه دولتی نابود شد...ننگ ترین دوره زندگیم بود..خیلی دوره بدی بود..تا اینکه ول کردم و رفتم دانشگاه آزاد و عشق و حال در کنار درس بود:general406::general406::general406::general307::general307::general307:

ببین الان که همه بیکارن چه دولتی و چ آزاد...اگه مدرک میخوایی در کنار درس برو دانشگاه آزاد مرکز استانتون:general210:

بیخیال رتبه و دانشگاه دولتی...طرف بخاطر اینکه 1 نمره ازش بالاتر نگیری نه جزوه میده بهت نه چشم داره ببینتت..یه آدمایی بودن که استاد 2 ساعت گذشته ولی نیومده..اینا میشنن سرکلاس تا بیاد یه وقت غیبت نخورن...

غذاشو نگوووووووووووووو..من یکبار رفتم سلف سرویس اکبر جوجه بود...اون موقع هر پرس غذای سلف 160 تک تومنی بود.. برنجشو خوردم..10 دقیقه بعد یک معده دردی گرفتم که نمیتونستم راه برم..دیگه نخوردم

Last edited:

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
داداش من هم دولتی بود هم آزاد..
اوایل دوره ی جوونیم توی دانشگاه دولتی نابود شد...ننگ ترین دوره زندگیم بود..خیلی دوره بدی بود..تا اینکه ول کردم و رفتم دانشگاه آزاد و عشق و حال در کنار درس بود:general406::general406::general406::general307::general307::general307:

ببین الان که همه بیکارن چه دولتی و چ آزاد...اگه مدرک میخوایی در کنار درس برو دانشگاه آزاد مرکز استانتون:general210:

بیخیال رتبه و دانشگاه دولتی...طرف بخاطر اینکه 1 نمره ازش بالاتر نگیری نه جزوه میده بهت نه چشم داره ببینتت..یه آدمایی بودن که استاد 2 ساعت گذشته ولی نیومده..اینا میشنن سرکلاس تا بیاد یه وقت غیبت نخورن...
اخه تجربی هیچ نداره لامصب
هیجججج
الان نه فقط من رفیق ندارم زیر 50 شده باشه :| یعنی زرنگ ترین مون فقط می دونم با 5-6 میلیون هزینه مشاور و ... شده 15 هزار من نمی دونم این چ گوهی خورد سر جلسه حداقل ماها هیچ کدوم درس نخوندیم و رفتیم این خو خار کتاب رو ...
من سال دیگه محکم می خونم برا ریاضی کنکور می دم ، 4 سال از زندگیم رو الکی نشستم تجربی
می رم ی رشته بدرد بخور مهندسی دولتی ، حالا بعدا اگر خوب نبود حال نکردم ازاد هم هست یه رشته ی دیگه هم می خونم :| دو تا داشته باشم
تا زمان ما هم کم کمش 6-7 سال دیگه هست تا اون موقع هم خدا رو چ دیدی شاید دنیا ی چرخی خورد

پ.ن : شما اکثر دکترا رو نگا کنی قیافه ها داغون کچل چاق بد تیپ اما مهندسا همه خوش تیب قد بلند ، اصلا مهندسی به من میاد پزشکی ماله این شخمی هاس :D

m4ni

Registered User
لایک‌ها
302
5AG1v.jpg

تاکسیرانی قبول شدم :general304::general304::general304::general304:

یکی بگه رتبه من چیه گیج شدم :| :|

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
5AG1v.jpg

ولی خدایی ریاضی خیلی اسونه
شما فقط عمومی بنویسی بهترین دانشگاه قبول می شی

ی معلم داشتیم می گفت شما تجربی ها امپول زن می شید اون ریاضی ها راننده تاکسی زور الکی نزنید :دی

پ.ن :
رتبه ات اون 40165 ه
رتبه کشوریت هم 111568
می تونی هم انتخاب رشته کنی چون تا 48 هزار ظرفیت دولتی هست ، 48 هزار به بالا هم ازاد می تونی
یعنی تو هر دو تا رو می تونی هم دولتی هم ازاد البته خوب و بد داره دیگه

m4ni

Registered User
لایک‌ها
302
ولی خدایی ریاضی خیلی اسونه
شما فقط عمومی بنویسی بهترین دانشگاه قبول می شی

ی معلم داشتیم می گفت شما تجربی ها امپول زن می شید اون ریاضی ها راننده تاکسی زور الکی نزنید :دی

پ.ن :
رتبه ات اون 40165 ه
رتبه کشوریت هم 111568
می تونی هم انتخاب رشته کنی چون تا 48 هزار ظرفیت دولتی هست ، 48 هزار به بالا هم ازاد می تونی
یعنی تو هر دو تا رو می تونی هم دولتی هم ازاد البته خوب و بد داره دیگه
همونیه که اخر سر نوشته رتبه کل در سهميه؟؟؟

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
اخه تجربی هیچ نداره لامصب
هیجججج
الان نه فقط من رفیق ندارم زیر 50 شده باشه :| یعنی زرنگ ترین مون فقط می دونم با 5-6 میلیون هزینه مشاور و ... شده 15 هزار من نمی دونم این چ گوهی خورد سر جلسه حداقل ماها هیچ کدوم درس نخوندیم و رفتیم این خو خار کتاب رو ...
من سال دیگه محکم می خونم برا ریاضی کنکور می دم ، 4 سال از زندگیم رو الکی نشستم تجربی
می رم ی رشته بدرد بخور مهندسی دولتی ، حالا بعدا اگر خوب نبود حال نکردم ازاد هم هست یه رشته ی دیگه هم می خونم :| دو تا داشته باشم
تا زمان ما هم کم کمش 6-7 سال دیگه هست تا اون موقع هم خدا رو چ دیدی شاید دنیا ی چرخی خورد

پ.ن : شما اکثر دکترا رو نگا کنی قیافه ها داغون کچل چاق بد تیپ اما مهندسا همه خوش تیب قد بلند ، اصلا مهندسی به من میاد پزشکی ماله این شخمی هاس :D

چرا نفرات برتر کنکور همه اهل تهران هستن؟ :| پرچم پسرا تو کنکور بالاست..دمشون گرم

----
مگه دختری رفتی تجربی؟:D من تجربی بودم سه ماه..خوشم نیومد تغییر دادم
فنی حرفه ای امتحان بده زیاد فرقی نداره

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
همونیه که اخر سر نوشته رتبه کل در سهميه؟؟؟
اره اون رتبه در منطقه تون هست که اصلی هستش
چرا نفرات برتر کنکور همه اهل تهران هستن؟ :| پرچم پسرا تو کنکور بالاست..دمشون گرم
امروز رفیقم ی عکس فرستاد گفت رتبه اول های کنکور نشون می ده دخترا خنگن ، گفتم حالا تو که پسری چ گوهی خوردی
اونا خرخون هستن به ما چ
ادم از این می سوزه یارو 4 سال برق شریف خونده سال اخرش انصراف داده رفته کنکور تجربی داده رتبه یک شده پزشکی :|
مگه دختری رفتی تجربی؟:D من تجربی بودم سه ماه..خوشم نیومد تغییر دادم
فنی حرفه ای امتحان بده زیاد فرقی نداره
اجبار خانواده
من حقیقت خودم از ریاضی خوشم میومد اما اون زمان من درسم خیلی خوب بود مدرسه که هیچ یعنی مثلا همیشه داخل قلم چی و مسابقات اینا همش رتبه استانی و کشوری می اوردم اینا هم زور کردن که حتما باید بری تجربی
اما بعدش گیر این کامپیوتر و اینترنت لعنتی افتادم گند زده شد به همه چی
حالا امسال سنگین می خونم ، که ی رشته ریاضی خوب برم
تجربی واقعا به غیر از پزشکی و نهایت فیزیوتراپی هیچ نداره ، پرستاری هم که واقعا ی رشته دخترونه است اصلا سنگینه واسه ی پسر

hdsd

Registered User
لایک‌ها
321
خدا لعنت کسانیکه حاضرند به هر قیمتی بهترین باشند حتی به قیمت نابودی و زیرآب زنی دیگران!!!!!!!!!
همه با هم
آمیــــــــــن

hdsd

Registered User
لایک‌ها
321
5AG1v.jpg

دستخوش برادر
رتبه الکسای اولین وبلاگی که ساختم و هیچوقت هم آپدیتش نکردم بهتر از رتبه شماست :general509:

بالا