• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

starshop

Registered User
لایک‌ها
595
چرا نفرات برتر کنکور همه اهل تهران هستن؟ :| پرچم پسرا تو کنکور بالاست..دمشون گرم

----
مگه دختری رفتی تجربی؟:D من تجربی بودم سه ماه..خوشم نیومد تغییر دادم
فنی حرفه ای امتحان بده زیاد فرقی نداره
گذشت اون دوره الان دخترها میرند مهندسی معدن اکتشاف
پسرها میرند سفره آرائی

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936

pharma

Registered User
لایک‌ها
459
اخه تجربی هیچ نداره لامصب
هیجججج
الان نه فقط من رفیق ندارم زیر 50 شده باشه :| یعنی زرنگ ترین مون فقط می دونم با 5-6 میلیون هزینه مشاور و ... شده 15 هزار من نمی دونم این چ گوهی خورد سر جلسه حداقل ماها هیچ کدوم درس نخوندیم و رفتیم این خو خار کتاب رو ...
من سال دیگه محکم می خونم برا ریاضی کنکور می دم ، 4 سال از زندگیم رو الکی نشستم تجربی
می رم ی رشته بدرد بخور مهندسی دولتی ، حالا بعدا اگر خوب نبود حال نکردم ازاد هم هست یه رشته ی دیگه هم می خونم :| دو تا داشته باشم
تا زمان ما هم کم کمش 6-7 سال دیگه هست تا اون موقع هم خدا رو چ دیدی شاید دنیا ی چرخی خورد

پ.ن : شما اکثر دکترا رو نگا کنی قیافه ها داغون کچل چاق بد تیپ اما مهندسا همه خوش تیب قد بلند ، اصلا مهندسی به من میاد پزشکی ماله این شخمی هاس :D
شدیدا پیشنهاد میکنم دوباره بخونی سال بعد شرکت کنی
سال 85 رتبه کشوری 13 هزار انتخاب رشته نکردم - نشستم برای سال بعد - تا یه ماه قبل کنکور هیچی نخوندم - یهو بخودم اومدم یه ماه واقعا کاری جز درس خوندن نداشتم - رتبه شد 12 هزار
آخرش سر از دانشگاه آزاد در آوردم --- ( تجربی البته )
با این رتبه تو ریاضی خیلی رشته های خوب میشد انتخاب کرد ، ولی تجربی سراسری هیچ شانسی نداشتم

اینو ازم داشته باش این یه سال که میگی میخوای بشینی بخونی (ریاضی البته)؛ درس بخونی زجره (تکرار مکررات)
نخونی زجره - هر کی میرسه میگه چرا درس نمیخونی - میخوای بخونی نگاه کتاب .... میکنی حالت از هرچی کتابه بهم میخوره
در نظر داشته باش یه سال مزخرف در پیش داری (روم به دیوار) ولی یذره دست بجنبونی ارزششو داره

berna

Registered User
لایک‌ها
53
چطوری میشه یک پیام رو به همه گروههایی که در فیس بوک عضو هستم ارسال کنم؟
یک پیام مشخص به مثلا 50 تا گروه فیس بوکی که عضو هستم.

orginalfilm

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,539
سلام. آقا سایتهای جدید رو باید کجا ثبت نام کتیم برای ساماندهی؟ تو متن خبر internet.ir که اصلا ننوشته کجا بریم ثبت نام .
اگه منظور فرم ثبت مام تارنمای کاربر محوره که این آی پی سرویس دهنده چیه ؟

آیا الان دیگه ساماندهی کلا هیج ارزشی نداره؟

club4fun

Registered User
لایک‌ها
793
سلام. آقا سایتهای جدید رو باید کجا ثبت نام کتیم برای ساماندهی؟ تو متن خبر internet.ir که اصلا ننوشته کجا بریم ثبت نام .
اگه منظور فرم ثبت مام تارنمای کاربر محوره که این آی پی سرویس دهنده چیه ؟

آیا الان دیگه ساماندهی کلا هیج ارزشی نداره؟
برای ثبت که اینجا باید اقدام کنی
در مورد که ارزش داره یا نه باید خودت تصمیم بگیری ...

sina_72

Registered User
لایک‌ها
164
اومدیم افزونه اپدیت کنیم تو وردپرس
وسط اپدیتش گیر کرد
الان سایت زده :
جهت انجام عملیات تعمیرات زمان‌بندی شده برای مدت کوتاهی در دسترس نیست. یک دقیقه دیگر مراجعه کنید.

:| تو وردپرس هم بخوام برم همینو میگه :| :| :|
برو موقت افزونه رو حذف کن تو سی پنل و بعد هم بازم اگر این خطا برقراری دیتابیس رو داری بازم برو رمز دیتابیس رو یکبار عوض کن و بده به فایل وی پی کانفیگ حل میشه / این مورد رو دیروز هم من داشتم رو آبدیت افزونه یاهست

saeid700

همکار بازنشسته
لایک‌ها
5,283
سایت ایرونی ام رفع فیلتر شد .

Ehsan_king99

Registered User
لایک‌ها
6,516
هیجججج
الان نه فقط من رفیق ندارم زیر 50 شده باشه :| یعنی زرنگ ترین مون فقط می دونم با 5-6 میلیون هزینه مشاور و ... شده 15 هزار من نمی دونم این چ گوهی خورد سر جلسه حداقل ماها هیچ کدوم درس نخوندیم و رفتیم این خو خار کتاب رو ...
من سال دیگه محکم می خونم برا ریاضی کنکور می دم ، 4 سال از زندگیم رو الکی نشستم تجربی
می رم ی رشته بدرد بخور مهندسی دولتی ، حالا بعدا اگر خوب نبود حال نکردم ازاد هم هست یه رشته ی دیگه هم می خونم :| دو تا داشته باشم
تا زمان ما هم کم کمش 6-7 سال دیگه هست تا اون موقع هم خدا رو چ دیدی شاید دنیا ی چرخی خورد

پ.ن : شما اکثر دکترا رو نگا کنی قیافه ها داغون کچل چاق بد تیپ اما مهندسا همه خوش تیب قد بلند ، اصلا مهندسی به من میاد پزشکی ماله این شخمی هاس :D
دکترا کجاشون کچل بد تیپ ان ؟؟o_O

Ehsan_king99

Registered User
لایک‌ها
6,516
برو موقت افزونه رو حذف کن تو سی پنل و بعد هم بازم اگر این خطا برقراری دیتابیس رو داری بازم برو رمز دیتابیس رو یکبار عوض کن و بده به فایل وی پی کانفیگ حل میشه / این مورد رو دیروز هم من داشتم رو آبدیت افزونه یاهست
حاجی انصافن ماهی چقدر خرج بک لینک میکنی ؟ هرسایتی میبینم ازش بک لینک خریدی:general609:

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
شتابهارو تازه الان برای ما قیلتر نشون میده!

siavash-61

Registered User
لایک‌ها
444
این کارا لازم نیست دوست من
جوابش رو تو صفحه قبل نوشتم.
در ضمن کافیه یه سرچ ساده انجام بدین تو گوگل. دهها ریزالت میاره براتون. نمیدونم چرا از گوگل استفاده نمیکنین خودتون ای وبمستران!

sina_72

Registered User
لایک‌ها
164
برو تو روت سایتت تو سی پنل یا دایرکت ادمین و فایل زیر رو پاک کن:
.maintance

این مشکل رو چون خودم داشتم چند روز پیش و همین راهی که گفتی رو اتفاقا تو وب هم پیدا کردم ولی باز هم همون ارور پابرجا بود / راهی که گفتم حلش کرد برا خودم :)

signul

Registered User
لایک‌ها
938
هیجججج

گفتن اینکه یک سال می شینم و بکوب می خونم آسونه
من تجربشو داشتم و الان پشیمونم که چرا یک سال از زندگیمو اون طوری هدر دادم
برو دانشگاه آزاد رشته های مهندسی ولی یک سال پشت کنکور نشین
درست خوندن اونم یک سال واقعا کار سختیه
اولاش شاید بشینی بخونی و روحیه داشته باشی وسطاش که می شه دیگه تکراری می شه و کم می آری واقعا
اصلا به فکرتم نزنه که یک سال پشت کنکور بشینی و بخونی

همچین این که می گی دوتا رشته هم زمان می خونم و فلان چنان
یه فانتزی ای بیش نیس :| خودتو درگیرش نکن که کار من و تو نیست

vbd

Registered User
لایک‌ها
948
رنگ فقط یکی از خونه های منوی ناوبری رو نمیشه تغییر داد ؟
تغییر همش تو تنظیمات و رنگها هست ولی وقتی بخوام رنگ پس زمینه فقط یک خونه تغییر کنه چطور

بالا