• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

starshop

Registered User
لایک‌ها
595
اونو نمیدونم قضیش چیه !! شاید پارتی نداره یا ....

ولی از بستگان ما پیمانکار شرکت نفت تو خارک بود (شخصی کار میکنه ؛ کار رو شرکت خاتم معمولا بصورت پروژه برمیداره و اینا تو جزییات ماجران )؛ میگفت مهندس ناظر پروژه ماهی 20 تومن میگرفت !! جوشکار زیر آب شون ماهی 18 میگرفته و....
واقعا این عددا به گفتن راحته ! خیلی رقم های بالایی هستن ! بخصوص برای مهندس پروژه که از پیمانکار هم رشوه و شیرینی و... زیاد میگرن برای اینکه تایید کنند و .... به جرات بهت میگم میانگین شاید به 100 برسه و یا حتی بالاتر !! چون پروژه چند صد ملیاردی هست ! یه عدم تایید و 2 روز خواب پروژه یعنی ضرر هنگفت
یعنی وقتی قرارگاه سازندگی یه پروژه ساخت از شرکت نفت برمیداره مثلا 480 ملیارد خودت حساب کن پشت داستان چه خبره
اون قضیه کاملا مستقلی داره لسانس برق از دانشگاه آزاد هم داریم با پارتی نوذری وزیر نفت سابق رفته سر کار بیش از این گیرش میاد ما کلا بحثمون سر شرایط نرمال هست وگرنه طرف رفته دختر ترشیده .... گرفته الان چندین میلیون دلار با رانت گیرش اومده

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
این خبرها نیست پسر عمه من لیسانس و فوق نفت استخراج رو شریف گرفت احمق نکرد مثل بقیه بره کانادا موند اینجا 14 روز کار 14 روز مرخصی ماهی 3200 برای کسی در سطح علمی اون بیشتر به یک شوخی میمونه این حقوق همکلاسیاش رفتند سنت جونز الان فقط ماهی 5-6 میدن برای خونوادهاشون حالا خودشون که بماند.
عزیز کارگر شرکت نفت زیر 6 میلیون نمی گیره این رو مطمئن باش
روز اول که می رن سر کار تو شرکت نفت بهشون می گن حق ندارید حقوق تون رو به کسی بگید حتی به زن تون !! در این حد که فیش حقوقی هر ماه تو پاکت بهشون می دن جوری که هیچ کس متوجه نشه
صنعت نفت چیزی هست که کل مملکت داره روش می چرخه اگر کوچک ترین اعتراضی بشه و مثلا کارگر ها اعتصاب کنن مملکت می خوابه به خاطر همین حقوق ها وحشتناک بالاست تا همه راضی باشن ، تازه امتیاز های خاص هم دارن که استفاده می کنن مثل هتل ، رستوران ها که طرف قرار داد هستن و مثلا هفته یک روز می رن استفاده می کنن

moviesdr2

Registered User
لایک‌ها
10
من چند سالی هست سایت هام رو فقط توی هاستینگ های خارجی هاست می کنم. این ifastnet از بدترین هاست های خارجی هست ولی بازم از هاست های ایرانی بهتره!
هاست های ایرانی اول که اطلاعاتی که ازت دارن (مثل ایمیل، شماره تلفن و ...) رو راخت می فروشن! یه شب می خوابی صبح می بینی هاستینگش رو واگذار کرده به یکی دیگه و باید بدوی دنبال اون طرف برای اطلاعاتت یا از اون بدتر کلا تعطیل کرده و اطلاعاتت هم پر! دوم هم با یه درخواست ساده از فیلترینگ یا فتا (یا حتی درخواست جعل شده) کلا حسابت رو می بیندن و از اون بدتر هر چی اطلاعات ازت دارن رو میفرستن برای اونا! حریم خصوصی اصلا براشون معنی نداره!

بنظر من سایتت رو تعطیل کن ولی دنبال هاست داخلی نباش!

اگه می تونی فیلم مراسم رو روی صفحه نمایش داشته باشی با ابزارهای Screen Sharing می تونی اینکار رو بکنی. من پارسال یه کنفرانس زنده بین استاد و بچه های کلاسمون با سایت join.me برگزار کردم. کار باهاش خیلی ساده هست و خوبیش اینه که برنامه واسه موبایل هم داره.

من فقط قضيه ترافيك داخلي و خارجي كه از هم جدا شد فك ميكنم مثلا رو اينترانت كه باشي بازديد كننده تاثير داره يكي هم سرعت كه امروز يه وردپرس تميز رو پنل خارجي گذاشتم و واقعا هيچي از سرعت ايراني كم نداره راستش مم از روز اول دنبال هاست خارجي بودم فك ميكردم اينايه پيشرفتي كرده باشن

ولي وقتي الان ميبينم با سالي ١٢ دلار ٤تا ديتابيس و اد دامين بهم ميدن ٤ تا سايت ميشه رو يه هاست بزارم با اين تعريفا دوستان م از كيفيت هموم خارجي بهتره
ممنون

takesh

Registered User
لایک‌ها
4,325
اون قضیه کاملا مستقلی داره لسانس برق از دانشگاه آزاد هم داریم با پارتی نوذری وزیر نفت سابق رفته سر کار بیش از این گیرش میاد ما کلا بحثمون سر شرایط نرمال هست وگرنه طرف رفته دختر ترشیده .... گرفته الان چندین میلیون دلار با رانت گیرش اومده

منم نظرم ب دوستمون AhangCity.CoM نزدیکه ! طرف شما داره احتمالا سیاه نمایی اوضاع رو میکنه .
طرف حقوق وزارتکار میگره بعد بازم نمیگه چقدر میگیره !! دیگه وای به حال اونا که چند ده ملیونی میگیرن !!

sun-graphic

Registered User
لایک‌ها
161
داداشای گلم امکان داره اینستا رو هک کرد؟ پیجه یه شخصه میخوام شمارشو پیدا کنم
کسی رو سراغ دارید که بتونه شمارشو پیدا کنه؟ هزینشم هرچقدر بشه پرداخت میکنم

F-May5th

کاربر فعال بخش پاتوق
لایک‌ها
10,538
@AhangCity.CoM
به حرف هیچکس گوش نده. فقط به حرف من گوش بده:D
پرستاری اصلا نرو
دانشگاه آزاد هم ترجیحا نرو
اگر میخوای تجربی امتحان بدی، فقط پزشکی یا دندونپزشکی یا داروسازی برو... در این رشته اگر قصد مهاجرت در آینده رو داری، فقط پزشکی
اگر میخوای ریاضی امتحان بدی، دانشگاه دولتی خوب برو

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
@AhangCity.CoM
به حرف هیچکس گوش نده. فقط به حرف من گوش بده:D
پرستاری اصلا نرو
دانشگاه آزاد هم ترجیحا نرو
اگر میخوای تجربی امتحان بدی، فقط پزشکی یا دندونپزشکی یا داروسازی برو... در این رشته اگر قصد مهاجرت در آینده رو داری، فقط پزشکی
اگر میخوای ریاضی امتحان بدی، دانشگاه دولتی خوب برو
داداش شوما وبمستری؟:D
مدرک تحصیلیتون چیست؟

من ک هم دولتی بودم هم آزاد..میگم ازاد بخونه مهندسی رو..چون الان اینقدر اشباه شده که دولتی و ازاد هیچ فرقی نداره :| ---

پ.ن: رتبه کنکور دولتیم 876 بود

نادر.

Registered User
لایک‌ها
483
دوستان , من الان سایتم روی نت افرازه , حدود 4 هزار آی پی روزانه . بنظرتون تغییر هاست چقدر تاثیر داره رو ارتقاء توی گوگل ?

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
دوستان , من الان سایتم روی نت افرازه -ovh- , حدود 4 هزار آی پی روزانه . بنظرتون تغییر هاست چقدر تاثیر داره رو ارتقاء توی گوگل ?
بهترین هاست نت افرازه
فقط پلن برو بالا

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
دوستان , من الان سایتم روی نت افرازه , حدود 4 هزار آی پی روزانه . بنظرتون تغییر هاست چقدر تاثیر داره رو ارتقاء توی گوگل ?
داداش من همین اشتباه شما رو کردم سایت 700 ایران رو با 62k از روی الماس 2 نت افراز بردم روی سرور مجازی آمریکا...الان 10 کا افت کرده بازدیدم بخاطر کانفیگ نادرست سرور و پینگ بالا...بمون نت افراز تکون نخور
من خودم الان دوباره با کلی پاچه خواری برگشتم نت افراز--سرویس های الماس رو فقط به مشتری های خودشون میدن

sina_72

Registered User
لایک‌ها
164
مگه مشکلش چیه !
ازش همه تعریف میکنن که

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
داداش من همین اشتباه شما رو کردم سایت 700 ایران رو با 62k از روی الماس 2 نت افراز بردم روی سرور مجازی آمریکا...الان 10 کا افت کرده بازدیدم بخاطر کانفیگ نادرست سرور و پینگ بالا...بمون نت افراز تکون نخور
من خودم الان دوباره با کلی پاچه خواری برگشتم نت افراز--سرویس های الماس رو فقط به مشتری های خودشون میدن
الان روی نت افرازی؟

F-May5th

کاربر فعال بخش پاتوق
لایک‌ها
10,538
داداش شوما وبمستری؟:D
مدرک تحصیلیتون چیست؟

من ک هم دولتی بودم هم آزاد..میگم ازاد بخونه مهندسی رو..چون الان اینقدر اشباه شده که دولتی و ازاد هیچ فرقی نداره :| ---

پ.ن: رتبه کنکور دولتیم 876 بود

بله. من از سال 2002 وبسایت دارم:D
من برای حرف هام دلایلی دارم که فقط به خود ahangcity.com میگم. البته اگر خودش بخواد:D

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
الان روی نت افرازی؟
اره دیروز منتقل کردم..هاست دی ال که سرویس نداد..منم به نت افراز گفتم سرویس دادن

نتیجه گیری: اگه سرور مجازی قصد دارید بگیرید..حتما از دیتاسنتر معتبر تهیه کنید + سرور بدون وب سرور لایت اسپید کیفیت لازم نداره + کانفیگ نادرست سرور سایت رو در عرض یک هفته از عرش به فرش میاره
آخرش با کلی هزینه/ سرور رو 15 روز مانده به دوره تمدیدش تخلیه کردم

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
بهترین هاست نت افرازه
فقط پلن برو بالا

سه پلن اولش مناسبه..وب سرورش آپاچی هست ولی خوب کانفیگ شده
اما سرویس های الماسش وب سرور لایت اسپید داره

نکته ی جالبش اینجاست که من با 12k ای پی اون اوایل روی پلن اولش یعنی برنزی بودم خخخ..حداکثر بازدید مجازش 4000 تا بود..ولی من صداشو اصلا در نمیاوردم و استفاده میکردم...تا اینکه اخطار دادن بازدیدت بالا هست باید بری الماس 1

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
سه پلن اولش مناسبه..وب سرورش آپاچی هست ولی خوب کانفیگ شده
اما سرویس های الماسش وب سرور لایت اسپید داره

نکته ی جالبش اینجاست که من با 12k ای پی اون اوایل روی پلن اولش یعنی برنزی بودم خخخ..حداکثر بازدید مجازش 4000 تا بود..ولی من صداشو اصلا در نمیاوردم و استفاده میکردم...تا اینکه اخطار دادن بازدیدت بالا هست باید بری الماس 1
منم قبلا استفاده میکردم به خاطر دو دلیل رفتم از نت افراز. یکی اینکه کنترل پنلش دایرکت ادمین بود. یکی دیگه هم اینکه من حجم دیتابیسم بالای یک گیگ بود و اونا محدودیت حجم دیتابیس گذاشتن.

بالا