• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

vbd

Registered User
لایک‌ها
948
اره دیروز منتقل کردم..هاست دی ال که سرویس نداد..منم به نت افراز گفتم سرویس دادن

نتیجه گیری: اگه سرور مجازی قصد دارید بگیرید..حتما از دیتاسنتر معتبر تهیه کنید + سرور بدون وب سرور لایت اسپید کیفیت لازم نداره + کانفیگ نادرست سرور سایت رو در عرض یک هفته از عرش به فرش میاره
آخرش با کلی هزینه/ سرور رو 15 روز مانده به دوره تمدیدش تخلیه کردم
یه اسکریپ راپید لیچ بریز روش بده به کاربرات حال کنن این 15 روز :)

نادر.

Registered User
لایک‌ها
483
اره دیروز منتقل کردم..هاست دی ال که سرویس نداد..منم به نت افراز گفتم سرویس دادن

نتیجه گیری: اگه سرور مجازی قصد دارید بگیرید..حتما از دیتاسنتر معتبر تهیه کنید + سرور بدون وب سرور لایت اسپید کیفیت لازم نداره + کانفیگ نادرست سرور سایت رو در عرض یک هفته از عرش به فرش میاره
آخرش با کلی هزینه/ سرور رو 15 روز مانده به دوره تمدیدش تخلیه کردم

هاست دی ال که عالی بود برا من . سایت فیلم داشتم رو هاستشون , سرور دانلود هم ازشون داشتم . قابل مقایسه با هیچ جای دیگه نیست . پشتیبانی و کیفیت . شما که پر بازدیدی معمولا میدن دادا .
کانفیگ سرور دردسریه . اکثر سرور فروشا خودشون از کانفیگ سر در نمیارن .

starshop

Registered User
لایک‌ها
595
عزیز کارگر شرکت نفت زیر 6 میلیون نمی گیره این رو مطمئن باش
روز اول که می رن سر کار تو شرکت نفت بهشون می گن حق ندارید حقوق تون رو به کسی بگید حتی به زن تون !! در این حد که فیش حقوقی هر ماه تو پاکت بهشون می دن جوری که هیچ کس متوجه نشه
صنعت نفت چیزی هست که کل مملکت داره روش می چرخه اگر کوچک ترین اعتراضی بشه و مثلا کارگر ها اعتصاب کنن مملکت می خوابه به خاطر همین حقوق ها وحشتناک بالاست تا همه راضی باشن ، تازه امتیاز های خاص هم دارن که استفاده می کنن مثل هتل ، رستوران ها که طرف قرار داد هستن و مثلا هفته یک روز می رن استفاده می کنن
دوست من
مادر بند دختر دائی غلامحسین نوذری هستش (و کل خاندان ما شرکت نفت هستن البته بیشتر اقوام سمت مادری و برادرام پزشک و دندان پزشکن و نیازی به لابی کسی نداشتن) پس یک چیز میدونم که میگم
منم تو نت بیشتر در میارم تا برم زیر دست یک .....

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
هاست دی ال که عالی بود برا من . سایت فیلم داشتم رو هاستشون , سرور دانلود هم ازشون داشتم . قابل مقایسه با هیچ جای دیگه نیست . پشتیبانی و کیفیت . شما که پر بازدیدی معمولا میدن دادا .
کانفیگ سرور دردسریه . اکثر سرور فروشا خودشون از کانفیگ سر در نمیارن .

راستش من با اساتید مشورت کردم..گفتن سایتت رو تو ایران نیار...
بعدش هاست دی ال از اسم lk خوششون نیومد و سرویس بهم ندادن..پشتیبانیش هم خیلی بی اعصابه..برخلاف نت افراز که خیلی با حوصله و کامل پاسخ...

تصمیم داشتم یک سرور از دیتاسنتر لیزوب بگیرم...اما دیدم هزینه سرور + مدیریت سرور + وب سرور لایت اسپید و دایرکت دامین خیلی زیاد میشه..چیزی حدود 250 ت و اصلا به صرفه نیست..تصمیم گرفتم موقتا برم روی هاست اشتراکی نت افراز و دیتاسنتر OVH

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
دوست من
مادر بند دختر دائی غلامحسین نوذری هستش (و کل خاندان ما شرکت نفت هستن البته بیشتر اقوام سمت مادری و برادرام پزشک و دندان پزشکن و نیازی به لابی کسی نداشتن) پس یک چیز میدونم که میگم
منم تو نت بیشتر در میارم تا برم زیر دست یک .....
دوست عزیز من شما که بحثی نداریم شما می گی 3 تومن می گیره
من می گم نه کم کمش 6-7 تومن کارگر می گیره حالا شما اقوام وزیر وزرا هستی من اطلاع ندارم اما در حد قوم و خیش خودم رو می دونم دارن چند می گیرن
نوش جونشون

MOHAMMAD026_1

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,693
فصل 2 سریال Mr Robot کی اومده؟
چرا من تازه دیدم :oops::general609:

starshop

Registered User
لایک‌ها
595
دوست عزیز من شما که بحثی نداریم شما می گی 3 تومن می گیره
من می گم نه کم کمش 6-7 تومن کارگر می گیره حالا شما اقوام وزیر وزرا هستی من اطلاع ندارم اما در حد قوم و خیش خودم رو می دونم دارن چند می گیرن
نوش جونشون
من و شما درسته بحثی نداریم ولی کسی ممکنه بر اساس این بحث انتخابی داشته باشه
در کل شرکت نفت حقوقش بر اساس گرید هست یعنی شما روز اول یک حقوق پایه دارید و سال به سال به شما گرید میخوره. بله بعد از 10 سال حقوق هاشون به این مبلغ میرسه اما نه اول کار
بنده هم از قوم خویش بودنم با وزیر وزرا هنوز یک پاپاسی بهم نرسیده کلا رابطه خوبی نداریم اما شما کافیه از همون اقوامتون بپرسید شما کهمره نودان از توابع استان فارس رو میشناسید. خواهید دید یک شهر 5 هزار نفری 4500 نفرش رفتن شرکت نفت یعنی از با سوادش گرفته که شده رئیس یک سایت(پتروشیمی) تا بیسواد سیکلش شده مسئول حراست
در کل بحث کلا اینه مدرک بتنهائی ضمانتی برای شغل خوب نخواهد بود جز پارتی و مواردی اینچنینی شما همین الان پیگیر باش چند مهندس بیکار داریم!! پس رفتن تو شرکت نفت هم بر اساس شایسته سالاری نیست و رابطه جاشون به ضابطه داده

starshop

Registered User
لایک‌ها
595
راستش من با اساتید مشورت کردم..گفتن سایتت رو تو ایران نیار...
بعدش هاست دی ال از اسم lk خوششون نیومد و سرویس بهم ندادن..پشتیبانیش هم خیلی بی اعصابه..برخلاف نت افراز که خیلی با حوصله و کامل پاسخ...

تصمیم داشتم یک سرور از دیتاسنتر لیزوب بگیرم...اما دیدم هزینه سرور + مدیریت سرور + وب سرور لایت اسپید و دایرکت دامین خیلی زیاد میشه..چیزی حدود 250 ت و اصلا به صرفه نیست..تصمیم گرفتم موقتا برم روی هاست اشتراکی نت افراز و دیتاسنتر OVH
خیلی کار بجائی کردین اما حواستون باشه که روبوت های گوگل رو محدود نکرده باشند. قبلا اینکار رو میکردن و یک سایت که طراحی و سئوش رو ما میکردیم مدادم ارور اکسس دنید کروال در وبمستر تولز میداد
الان روی این سروری که هستین حداقلش تا چند تا رو که بررسی کردم بالای 5 سایت رنک 20 هزار تا 30 هزار الکسای جهانی روش بودن هر کدوم هم معمولا 50-200 کانکشن آنلاین از سوی گول برای کراول دارند پس وبمستر تولز رو مدام چک کنید.
در مورد لایت اسپید هم عرض کنم خدمتتون سرور تک سایتی معقول ترین کاری که میکنه استفاده از انجین ایکس تنها هست چون بازدهی بسیار بهتری نسبت به لایت اسپید داره و رایگان هم هست.
پی تی /وبهاستینگ تاک/فارس نیوز ,... همه از انجین ایکس استفاده میکنند بد نیست اینهم مدنظر بگیرید دیتابیس هاشون بعضا بالای 10 گیگ هست.

club4fun

Registered User
لایک‌ها
793
فک کنم خیلی وقته شروع شده ولی سریال ها فقط سیستم نتفیلکس به ما میخوره یهویی همه اپیزود ها رو میده راحت نگاه میکنیم ;):general707:

Hamed98

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
34

صحت داشتن رو که داره. چون جزو بندهای مجرمانه هست. احتمالا تعداد پاپ آپ های فعالش زیاد بوده. ما 1 پاپ آپ داریم، الکسا سایت زیر 200 ایران تا الان مشکلی نداشتیم.
سایت دوستیها امروز فیلتر شد. کسی میدونه علتش چی بوده؟ الان فیلم ایرانی رو هم گیر میدن بذاری؟

signul

Registered User
لایک‌ها
938
عه ؟
کی اومده :|
برمم دانلود کنم ببینم

دوستان های وبی :
مشتركين گرامى، ضمن عذرخواهی بابت اختلالات دو هفته‌گذشته، به اطلاع‌می‌رساند این اختلالات از حیطه کنترل های‌وب خارج بوده؛ با این حال های‌وب در حال پیگیری موضوع می‌باشد.

berna

Registered User
لایک‌ها
53
صحت داشتن رو که داره. چون جزو بندهای مجرمانه هست. احتمالا تعداد پاپ آپ های فعالش زیاد بوده. ما 1 پاپ آپ داریم، الکسا سایت زیر 200 ایران تا الان مشکلی نداشتیم.
سایت دوستیها امروز فیلتر شد. کسی میدونه علتش چی بوده؟ الان فیلم ایرانی رو هم گیر میدن بذاری؟
دوستیها با چه روشی بالا بود؟
آمارش از کجا بود؟

Hamed98

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
34
دوستیها با چه روشی بالا بود؟
آمارش از کجا بود؟

دوستیها حدود 4 سالی میشه داره با همین آدرس فعالیت میکنه. کاربر ثابت زیاد داشت ، پست هاشم که معمولا سریع تو ردیف اول سرچ گوگل قرار میگرفتن. حالا شاید بک لینک میگرفت. ولی این طور سایتها معمولا نیاز به بک لینک ندارن.

saeid700

همکار بازنشسته
لایک‌ها
5,283
دوستی ها برا من که فیلتر نیست

omidss3

Registered User
لایک‌ها
1,448

saeid700

همکار بازنشسته
لایک‌ها
5,283
http://www.doustiha.ir/
آدرس عوض کرده
سر سریال شهرزاد همه سایتها فیلتر شدن به جز دوستیها،الان فیلتر شدنش یکم عجیبه ولی فک کنم بخاطر فیلم های خارجیه که جدیدا میذاشت
البته اینم بگم همین دامین قبلیشم برا من فیلتر نیست.

بالا