• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
نمی دونم چرا دست و دلم به کار نمی ره :general507:
از کار کردن خستم از بی کاری هم خستم ، چ بدختی شده :general501:

Ehsan_king99

Registered User
لایک‌ها
6,516

m4ni

Registered User
لایک‌ها
302
دوستان یه بک اپ فول از هاست گرفتم الان فضا هاستم فول فول شده تا اخر چکار کنم :|

mahdi.b20

Registered User
لایک‌ها
1,406
هم میهن از دسترس خارج شد فعلا به کانال تلگرام ریدایرکت کردند ولی با مطالبی که داخل کانال گذاشتند بنظر میرسه امکان بازگشت این انجمن محاله

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
دوستان یه بک اپ فول از هاست گرفتم الان فضا هاستم فول فول شده تا اخر چکار کنم :|
اون بکاپ رو دانلود کن رو پی سی ، از تو هاست حذفش کن :|
هم میهن از دسترس خارج شد فعلا به کانال تلگرام ریدایرکت کردند ولی با مطالبی که داخل کانال گذاشتند بنظر میرسه امکان بازگشت این انجمن محاله
یعنی واقعا اینقدر محار کردن DDos سخته؟ یعنی مثلا ی دیتاسنتر مثل ورد استریم هلند 750 گیگابایت انتی دیداس داره + فایروال سخت افزاری + کلودفلر هم هست + امکان بستن ای پی غیر ایران
البته در مورد این سایت هم میهن ، که انگار اسپناسر دولتی دارن دیداسر ها ، هاست شون هم از ایران هستش
بشین برا کنکور بخون
اونو روزی 5-6 ساعت می خونم حال بیشتر ندارم :|

mg6

Registered User
لایک‌ها
1,627
@amir7310 فروش تیپ 2 توی سایت ایران خودرو باز شده تحویل آذر
پژو 206 تيپ 2 با ترمز ضدقفل و كيسه هواي راننده و سرنشين و سنسور دنده عقب و يورو4 بهينه *** شرايط پيش فروش عادي شهريور 95 بخشنامه3666*** داراي بيمه شخص ثالث *** سود مشارکت 27% *** سود انصراف 22% *** موعد تحویل آذر ۱۳۹۵(کد :70733)

m4ni

Registered User
لایک‌ها
302
کسی سایتی داره رو نت افزار باشه
میخوام سایتمو انتقال بدم به نت افزار
اگه کسی سایتی داره که روی سرور نت افزار باشه لطفا ادرسشو بده سرعت ایناشو چک کنم مرسی

saeid700

همکار بازنشسته
لایک‌ها
5,283
دوستان اگه از فضای سرور مجازی بعنوان هاست دانلود استفاده کنیم یعنی فایل های قابل دانلودمون رو هم تو همون بریزیم مشکلی پیش نمیاد از لحاظ کندی سرعت و اینا؟ حجم فایل ها میانگین 8 مگ

g-galaxy

Registered User
لایک‌ها
58
کسی سایتی داره رو نت افزار باشه
میخوام سایتمو انتقال بدم به نت افزار
اگه کسی سایتی داره که روی سرور نت افزار باشه لطفا ادرسشو بده سرعت ایناشو چک کنم مرسی

من هاستم از نت افراز هست / پشتیبانی و سرویس دهی خوبی دارن
اما واقعیت اینه اگر سایت پربازدید دارید باید سرویس های لایت اسپید رو بخرین که از الماس 1 شروع میشه
سرویس های استاندارد تماما آپاچی هستن و 1 تا 2 ثانیه فقط لود سرورتون حداقل طول میکشه

m4ni

Registered User
لایک‌ها
302
من هاستم از نت افراز هست / پشتیبانی و سرویس دهی خوبی دارن
اما واقعیت اینه اگر سایت پربازدید دارید باید سرویس های لایت اسپید رو بخرین که از الماس 1 شروع میشه
سرویس های استاندارد تماما آپاچی هستن و 1 تا 2 ثانیه فقط لود سرورتون حداقل طول میکشه
سایتم در روز حدود 3 هزار ای پی تا 4 هزار ای پی داره
میخواستم ببینم سرویس برنزی
خوبه برای سایتم و بدون ایرادی و افت سرعتی باز میشه؟

g-galaxy

Registered User
لایک‌ها
58
دوستان اگه از فضای سرور مجازی بعنوان هاست دانلود استفاده کنیم یعنی فایل های قابل دانلودمون رو هم تو همون بریزیم مشکلی پیش نمیاد از لحاظ کندی سرعت و اینا؟ حجم فایل ها میانگین 8 مگ

یکی از اصلی ترین کاربردای سرور مجازی در اصل استفاده از اون به عنوان هاست دانلود هست
خیر سرعت بسیار هم بالا هست چون سرور های تا پورت 1 گیگ ساپورت میکنن
شما باید اول روی سرور کانفیگ iis انجام بدید بعد هم خودتون سرعت لیمیت و حداکثر دانلود رو برای فایل هاتون مشخص کنید
البته باید آیپی سرور رو با ساب دامنه هاست اصلی ست کنید تا ارتباط برقرار بشه

g-galaxy

Registered User
لایک‌ها
58

3 هزار آیپی برای برنزی بسیار کم هست چون در یک زمان آنلاینتون بره بالا سایتتون نمیکشه و بد مدتی هم بهتون اخطار ساسپند شدن و کمبود منابع ممکنه بدن
در ضمن به پهنای باند ماهیانه هم توجه کنید تا سرویس طلایی محدودیت داره و حجمتون تموم بشه باز هم ساسپند میشید
از نقره ای شروع کنید منابع کم اومد ارتقاع بدید به طلایی

omidss3

Registered User
لایک‌ها
1,448

من قبلا رو نت افراز بودم،بازدید خیلی بیشتر از اینو هم سرویس برنزی جواب میداد!
شما هم تست کن ضرر نداره،فوقش ارتقا میدی،کلودفلر هم استفاده کنی خیلی بهتر میشه
رفتی نت افراز همونجا بمون چون با این قیمت و کیفیت دیگه هاستی پیدا نمیکنی :)

m4ni

Registered User
لایک‌ها
302
من قبلا رو نت افراز بودم،بازدید خیلی بیشتر از اینو هم سرویس برنزی جواب میداد!
شما هم تست کن ضرر نداره،فوقش ارتقا میدی،کلودفلر هم استفاده کنی خیلی بهتر میشه
رفتی نت افراز همونجا بمون چون با این قیمت و کیفیت دیگه هاستی پیدا نمیکنی :)
همین الان سفارش دادم سرویس برنزی دی ان اس ها هم عوض کردم
بک اپ هم تیکت زدم خودشون انتقال بدن
ببینم چی میشه چند وقت میخواستم برم رو یه سرور خوب که دیدم همه تعریف نت افزار میکنن

omidss3

Registered User
لایک‌ها
1,448
دوستان دقت سرچ وردپرس رو نمیشه بالا برد؟؟

مثلا یکی سرچ کنه "شرکت سایپا"مطالب میاد ولی سرچ کنه "شرکت سا یپا" مطلب نمیاد :|

mahdi.b20

Registered User
لایک‌ها
1,406
اون بکاپ رو دانلود کن رو پی سی ، از تو هاست حذفش کن :|

یعنی واقعا اینقدر محار کردن DDos سخته؟ یعنی مثلا ی دیتاسنتر مثل ورد استریم هلند 750 گیگابایت انتی دیداس داره + فایروال سخت افزاری + کلودفلر هم هست + امکان بستن ای پی غیر ایران
البته در مورد این سایت هم میهن ، که انگار اسپناسر دولتی دارن دیداسر ها ، هاست شون هم از ایران هستش

اونو روزی 5-6 ساعت می خونم حال بیشتر ندارم :|

متن نامه انتقادی که پس از آن با حمله اختلال سرویس شدید (DDos) شبکه اجتماعی هم میهن ازدسترس خارج شد :

باسلام
جناب آقای سیدهادی سجادی

معاون امنیت سازمان فناوری اطلاعات ایران

موضوع: پیرو دعوت به کارگاه آموزشی شبکه های اجتماعی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات

فکر نمیکنم وجود افراد آسمان جلی مانند ما چندان اهمیت و ارزشی داشته باشد ، ما هم کشاورز زاده هستیم و در این کشور بعید میدانم تلاش های ما نتیجه دهد ، سیستم هم مدت هاست بر اساس کینه راه فشار را در پیش گرفته است و آب بر روی ما بسته شده است ، چه برسد به حمایت، من در بالاترین سطح فشاری هستیم که ممکن است سیستمی به شخصی وارد کند

چند بار هم با برخی صحبت کردم که این وضع را تمام کنید این نشد ، گفتند آقای واعظی وزیر ارتباطات در هیئت دولت حکم امامزاده را دارد و کاری از دست کسی ساخته نیست و ایشان از شما دلگیر هستند ، و تلویحاً تایید کردند باید زیر این فشار بمانید یا کار را رها کنید، حالا تکلیف ما با این تعداد آقا زاده و امامزاده و قدیس و فرزندان و نتیجه های اینها چیست خدا میداند این چیزی نبود که این انقلاب به دنبال آن بود، این درست نیست.

این مسائل در طول تاریخ همیشه برای افراد مستقل پیش آمده است و اگر غیر از این بود من تعجب میکردم چرا که هر زمان حمایتی از من شده است دانسته ام که اشکال و گناهی در مسیری که انتخاب کرده ام وجود دارد ، زمانی افراد مستقل را تبعید میکردند و یا از بین میبردند اما امروزه دیگر اینطور نیست و کافی است منابع مالی آنها را قطع کنند تا کاری از دستشان ساخته نباشد و تباه شوند.

از ما که گذشت و تمام شد؛ اما همکاران شما با اختیاراتی که دارند باید تحمل کردن را یاد بگیرند و حذف را به عنوان یک راه حل نگاه نکنند اینها هم جوان هستند و جویای نام و ارتقاء در سطوح اداری و سازمانی و بخاطرش دست به هر کاری میزنند.

من همیشه امیدوارم بودم که بتوانم کاری کنم و موثر باشم اما نتوانستم و از این موضوع بسیار در رنجم

در پناه خدا باشید
امیر قاسمی
هم میهن

tak3azir

Registered User
لایک‌ها
183
سلام و خسته نباشید خدمت تمامی دوستان عزیز
ی راه حلی میخواستم
فایل x اختصاصی سایت ما اپلود میشه و کل سایت های رغیب میان کپی میکنن
میخام ببینم اسکریپتی هست مثل اپلود بوی یا هرچیز دیگه ای که یک صفحه برای دانلود داشته باشه و کاربر مجبور باشه 30 ثانیه بمونه
و لینکها برای هر ip مجزا باشه؟

homayo0on

Registered User
لایک‌ها
620
دوستان دقت سرچ وردپرس رو نمیشه بالا برد؟؟

مثلا یکی سرچ کنه "شرکت سایپا"مطالب میاد ولی سرچ کنه "شرکت سا یپا" مطلب نمیاد :|
یه پلاگینی هست به نام Relevanssi بعد از نصب باید پیکره بندیش کنید تا فعال بشه خیلی تاثیر گذار هست سرچ پیش فرض وردپرس با دستور LIKE هست ولی این پلاگین با دستور Match against کار میکنه خیلی تاثیر میزاره رو نتایج جستجو ها...

m4ni

Registered User
لایک‌ها
302
سلام و خسته نباشید خدمت تمامی دوستان عزیز
ی راه حلی میخواستم
فایل x اختصاصی سایت ما اپلود میشه و کل سایت های رغیب میان کپی میکنن
میخام ببینم اسکریپتی هست مثل اپلود بوی یا هرچیز دیگه ای که یک صفحه برای دانلود داشته باشه و کاربر مجبور باشه 30 ثانیه بمونه
و لینکها برای هر ip مجزا باشه؟
میتونی از اسکریپ هایی که سایتای فیلم برای بخش وی ای پی خود استفاده میکنن استفاده کنی

بالا