• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
برا دانلود رایگان قالب های پولی به هزاران سایت دانلود قالب نال شده برخوردم
این سایتا اولین سیاستشون اینه که لینک رو مستقیم نمیزارن برا دانلود٬ یعنی با استفاده از سایت هایی نظیر adfly لینک رو کوتاه میکنن که بابت هر نمایش یه مبلغی به حسابشون اضاف میشه
دومین سیاستشون اینه که دوباره لینک مستقیم رو نمیزارن توی adfly و غیر مستقیم به یه صفحه دیگه ارجاع میدن که اونجا هم یه لینک مثه adfly هست که باید دوباره اونو باز کنی
و در آخر اگه این چرخه adfly تموم شه و لینک دانلود رو پیدا کنید و باز هم در بهترین حالت آپلود سنتر مربوطه اسکم نباشه٬ شما یک فایل Zip حاوی یک مشت فایل بی ربط دانلود میکنید که گاهی اوقات مشاهده شده توی این فایل ها آدرس دانلود فایل اصلی رو گذاشتن که دوباره باید همین چرخه رو تکرار کنید تا دانلودش کنید

کافیه قالب های جدیدی که توی تم‌فارست میان رو سرچ کنید و انبوهی از این سایت ها رو مشاهده کنید :D
یعنی این ایده اونقدری بازدید و درآمد داره که هرکی رفته یه سایت زده:general703:
حالا به جز اینا من چند روز پیش یه سایت پیدا کردم که اومده اکانت VIP درست کرده بود برای قالب ها و افزونه های دیگران
دقیقا یه چیزی مثل همین سایت های فیلم و سریال خارجی که فایل های کشور های دیگه رو رایگان بدست میارن و پولی میدن دست بقیه

amir_coolboy

Registered User
لایک‌ها
902
به زودی منتظر طلاق دادن تلگرام توسط ایرانیها و حمله به سمت goodle allo باشید.
تلگرام تا فیلتر نشه هیچ کسی کوچ نمیکنه به برنامه ی دیگه
فقط تنها راهش فیلتره یا سرعت خیلی پایین برنامه که هیچکدومش نمیشه ... فعلا حداقل

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,738
بچه ها
کسی لیست چند تا سایت خوب (شبکه های اجتماعی٬ نه معروفا) برا لینک بیلدینگ معرفی میکنه ؟

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
تلگرام تا فیلتر نشه هیچ کسی کوچ نمیکنه به برنامه ی دیگه
فقط تنها راهش فیلتره یا سرعت خیلی پایین برنامه که هیچکدومش نمیشه ... فعلا حداقل
مسئله اینه که برنامه جدیدتر و بهتر نیومده.
اگه تلگرام هم نمیومد مردم الان روی همون لاین یا وایبر بودن.

omidss3

Registered User
لایک‌ها
1,448
اینکه فقط بخوای سایتو نمایش بده ( یعنی همونجور ک تو مرورگره گوشی سایت میبینی هست ) خیلی راحته با یه وب ویو میشه زد که البته توصیه نمیشه
راه دوم که بهترین راه است مثلن اپ هایی مثه بازار و دیجیاتو و ... باید اطلاعات رو به صورت جیسون بفرستی و از طریق اپ دریافت کنی تو نمایش بدی
البته با xml هم میشه دریافت کرد و نمایش داد که بیشتر برا دریافت اطلاعات فید استفاده میشه
من با جاوا میزنم که زبان اصلیش هست . ولی مثلن پلتفرم b4a هست که ساده تر هست برای یاد گیری و البته ضعیفتر . والا با c# تالا ندیدم کسی بزنه ولی اگه اشتباه نکنم شنیدم با زبان سی شارپ و پلتفرم xamarin میشه اپ آندروید میزنن .
یاد گرفتن جیسون به نظرت چقدر طول میکشه؟ خودم نمونه کد هاشو دیدم ،دیدم که خیلی سبکتر و سریع تر از xml ئه

Ehsan_king99

Registered User
لایک‌ها
6,516
یاد گرفتن جیسون به نظرت چقدر طول میکشه؟ خودم نمونه کد هاشو دیدم ،دیدم که خیلی سبکتر و سریع تر از xml ئه
قرار نیست که جیسون رو یادبگیری . فقط کافیه با تابع json_encode در پی اچ پی اطلاعاتو تبدیل یه جیسون کنید . جیسون فقط کافیه بدونید کدون ابجکت هست کدوم آرایه . بعد از طریق از اپ بگید این ابجکت یا آرایه رو بگیر

amir_coolboy

Registered User
لایک‌ها
902
مسئله اینه که برنامه جدیدتر و بهتر نیومده.
اگه تلگرام هم نمیومد مردم الان روی همون لاین یا وایبر بودن.
اره درسته، تلگرام هم داشت عادی میشد مثل بقیه مسنجرها و فقط با اوردن کانال دوباره رفت بالا وگرنه حتی یه مدت هم سرعتش خیلی ضعیف شده بود
100% برنامه ای که تو خود شبکه های سیما تبلیغشو میکنن حالاحالا ها از بین نمیره .
اون اوایل که اینستاگرام بازارش داغ بود حتی نمیتونستن تو برنامه تلویزیونی اسمشو ببرن که مارو دنبال کنید ...
اما تلگرام تا اومد همه خبرگذاری ها و ... زیرنویس کردن ! خیلی عجیبه این حرکات

• Like
Reactions: ap3

saeed202020

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
دوستان من میخوام ادرس سایتمو و همینطور ادرس هاست دانلود رو به ادرس جدید انتقال بدم بدون مشکل و خطا از چه روش و یا افزونه ای استفاده کنم لطفا راهنمایی کنید

omidss3

Registered User
لایک‌ها
1,448
تو وب ایران چه خبره؟؟؟؟؟؟هر سایتی میرم دیداس پروتکشن گذاشته :|

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,738
دوستان من میخوام ادرس سایتمو و همینطور ادرس هاست دانلود رو به ادرس جدید انتقال بدم بدون مشکل و خطا از چه روش و یا افزونه ای استفاده کنم لطفا راهنمایی کنید
بده پشتیبانی هاست واست ردیف میکنه

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
روز اول تابستون با خودم عهد کردم همزمان با ورزش، 5 زبان زنده دنیا + اتوکد، طراحی و... رو یاد بگیرم ولی آخرش 50تا سریال دیدم:general712:
پاییز:D

پ.ن : کپی رایت :|

omidss3

Registered User
لایک‌ها
1,448
روز اول تابستون با خودم عهد کردم همزمان با ورزش، 5 زبان زنده دنیا + اتوکد، طراحی و... رو یاد بگیرم ولی آخرش 50تا سریال دیدم:general712:

لامصب فیلم و سریال فقط موقع درس و امتحان حال میده :| من 3 4 ترا فیلم و سریال دارم حوصله ندارم نگاه کنم
نقطه عطف تابستون من نگاه کردن انیمه death note بود و باعث شد به انیمه علاقه مند بشم خخخخخ مردم از بس کار مفید کردم :|

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
دوستان ی مشکلی هست داخل ادیتور وردپرس ، اونم اینکه بر فرض من می خوام پیوند یکتا مطلب به این صورت باشه :
دانلود-مجموعه-عکس-های-زیبا-با-کیفیت-بالا
اما وردپرس به این صورت لینک مطلب رو در میاره :
دانلود-مجموعه-عکس-های-زیبا-با-کی
راه حل چیه؟برای ی سری از مطلب مشکل نداره برای ی سری ها نصف اون متنی که می خوام به عنوان لینک مطلب باشه رو حذف می کنه ، عنوان ها هم خیلی کوتاه هست نسبت به عنوان های سایت های دیگه
@MihanV
@l3est

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,423
دوستان ی مشکلی هست داخل ادیتور وردپرس ، اونم اینکه بر فرض من می خوام پیوند یکتا مطلب به این صورت باشه :
دانلود-مجموعه-عکس-های-زیبا-با-کیفیت-بالا
اما وردپرس به این صورت لینک مطلب رو در میاره :
دانلود-مجموعه-عکس-های-زیبا-با-کی
راه حل چیه؟برای ی سری از مطلب مشکل نداره برای ی سری ها نصف اون متنی که می خوام به عنوان لینک مطلب باشه رو حذف می کنه ، عنوان ها هم خیلی کوتاه هست نسبت به عنوان های سایت های دیگه
@MihanV
@l3est

میشه این محدودیت رو افزایش داد ولی باید در کد های هسته تغییر ایجاد کنید و هر بار که وردپرس رو آپدیت کنید این تغییرات از بین میره و باید دستی دوباره درست کنید
توی پوشه wp-includes برید و اول فایل formatting.php باز کنید و خط زیر رو پیدا کنید :
PHP:
$title = utf8_uri_encode($title, 200);
بجای 200 بزارید 400 مثلا
بعد post.php رو باز کنید و عدد 200 رو سرچ کنید و توی 4 تا خط هست اونها رو هم بکنید 400 و ذخیره کنید
اینجوری محدودیت تعداد کارکتر زیاد میشه ...

Ehsan_king99

Registered User
لایک‌ها
6,516

من تابستون کلی چیز میز یاد گرفتم .سریال هم دیدم ولی درامد افزایش پیدا نکرد:general609:

rezatak6

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
از فیلترینگ ایمیل اومده این محتوا باید حذف بشه آدرس هم صفحه اصلی رو داده
یعنی چی؟ o_O

omidss3

Registered User
لایک‌ها
1,448
ادمین فن پیج های فوتبالی رو اصلا درک نمیکنم :|
همش فحش و فحش کشی :|
آخرش که چی؟!

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,738
سایت خارجی برای خدماتی مثل نویسندگی داریم؟ نویسنده نیمه کپی/نیمه اختصاصی مثلا :D

بالا