• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

siavashx

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
6,667
این چی میگه دیگه:general710::general210:
1.PNG

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
این چی میگه دیگه:general710::general210:
مشاهده پیوست 968609
این ارور دیروز هم یه دفعه برای من اومد ولی تا رفرش کردم درست شد
من فک کردم مشکل موقتی بود و بر اثر باگ
حالا تو یه چند بار رفرش کن و Ctrl+F5 بزن ببین درست میشه یا نه
اگه گوگل ترنزلیت هم بره جز تحریم های گوگل خیلی ناجور میشه :eek:

managermd

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
232
نمونه کار جدید پروژه سئوی Sitemap Directory
با جستجوی کلمه کلیدی " بانک اطلاعات بیمارستان " یکی از صفحات سایت
www.FutureFarmOnline.com
تنها با یک نوشته در صفحه اول گوگل است!
دیدن همه نمونه کارها

صفحه خود را هم اکنون بسازید
www.FeedMap.ir

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936

nasser_a

Registered User
لایک‌ها
4,425
@P R O
سلام دوستان یه فرزاد نامی اینجا داشتیم کسی ازش خبری نداره :cool:

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
دوستان...
کسی بک لینک میخره باید حتما روی لینکش کلیک بخوره تا بک لینکش حساب بشه
یا نه فقط عنوان و لینک قرار داده بشه بسه؟

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,738
دوستان...
کسی بک لینک میخره باید حتما روی لینکش کلیک بخوره تا بک لینکش حساب بشه
یا نه فقط عنوان و لینک قرار داده بشه بسه؟
لزومی نداره حتما کلیک بخوره
فکر هم نکنم گوگل متوجه کلیک های روی لینک شما بشه

saeid700

همکار بازنشسته
لایک‌ها
5,283
لزومی نداره حتما کلیک بخوره
فکر هم نکنم گوگل متوجه کلیک های روی لینک شما بشه
به نظر من برعکس گوگل رصد میکنه چقد تو سایت موندی کدوم صفحاتو دیدی کدوم لینکارو بررسی کردی

Last edited:

mahmoodsoft

Registered User
لایک‌ها
186
کسی از partoserver.com سرور گرفته ؟
من یکی گرفتم با اینکه رم و سی پی یو اشغال نشده بدجوری گیره :general210: اورسل کرده ؟
مال شما هم اینجوریه ؟

saeid700

همکار بازنشسته
لایک‌ها
5,283
من یکی گرفتم با اینکه رم و سی پی یو اشغال نشده بدجوری گیره :general210: اورسل کرده ؟
مال شما هم اینجوریه ؟
دوستان دیگه ام همینجا فک کنم از این سایت گرفتن همین مشکلو دارن
@amir7310

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
مال شما هم اینجوریه ؟
واسه ی من با اینکه 2 گیگ رم داره..اما نسبتا خوب اجرا میشه/ والا 12 هزار تومن پول دادم..انتظار چیز شاقی هم ندارم/ کار منو راه میندازه
دوستان دیگه ام همینجا فک کنم از این سایت گرفتن همین مشکلو دارن
@amir7310

واسه من هاردش مشکل داشت..تیکت دادم یه سرور جدید داد طرف...تیکت هارو هم زود جواب میده
الان اوکی هست

PER$IA

Registered User
لایک‌ها
971
استقبال خوبی شده ازش حالا هر کس سلیقه ای داره من خوشم اومد

با توجه به هیاهو و تبلیغات خیلی زیادی که شده بود و رتبه ی 9:2 , دیروز یه قسمتش رو دیدم , بازیگرهای خیلی خوبی داره از جمله آنتونی هاپکینز که همه با سکوت بره ها خیلی خوب اونو میشناسین , خب ژانرش که از همون اول مشخص بود , ژانر تخیلی و میشه گفت نولانی ! پس هر کسی نمی تونه با این سریال ها کنار بیاد ,اما واقعا نا امدیم کرد , اصلا شوخیش هم قشنگ نیست که بخواد جایگزین گیم آف ترونز بشه , البته این دو تا سریال دو ژانر مختلف دارن , اما با توجه به چیزی که تو این چند روزه منتقدین گفتن به هیچ عنوان در حد اندازه های اون نیست, پیش بینی من اینه که این سریال رفته رفته بیننده از دست میده و نهایتا کنسل میشه , چون موضوع تکراری و کلیشه ایی داره

saeid700

همکار بازنشسته
لایک‌ها
5,283
با توجه به هیاهو و تبلیغات خیلی زیادی که شده بود و رتبه ی 9:2 , دیروز یه قسمتش رو دیدم , بازیگرهای خیلی خوبی داره از جمله آنتونی هاپکینز که همه با سکوت بره ها خیلی خوب اونو میشناسین , خب ژانرش که از همون اول مشخص بود , ژانر تخیلی و میشه گفت نولانی ! پس هر کسی نمی تونه با این سریال ها کنار بیاد ,اما واقعا نا امدیم کرد , اصلا شوخیش هم قشنگ نیست که بخواد جایگزین گیم آف ترونز بشه , البته این دو تا سریال دو ژانر مختلف دارن , اما با توجه به چیزی که تو این چند روزه منتقدین گفتن به هیچ عنوان در حد اندازه های اون نیست, پیش بینی من اینه که این سریال رفته رفته بیننده از دست میده و نهایتا کنسل میشه , چون موضوع تکراری و کلیشه ایی داره
این که جایگزین گیم اف بشه فقط ایرانیا میگن والا نولان و بقیه عوامل فقط گفتن اتفاق بزرگ بعدی در راه است! یا چیز بزرگ بعدی جایگزینی نداریم برعکس به نظر من زیادم کلیشه ای نیست.

Last edited:

mahmoodsoft

Registered User
لایک‌ها
186
واسه ی من با اینکه 2 گیگ رم داره..اما نسبتا خوب اجرا میشه/ والا 12 هزار تومن پول دادم..انتظار چیز شاقی هم ندارم/ کار منو راه میندازه

واسه من هاردش مشکل داشت..تیکت دادم یه سرور جدید داد طرف...تیکت هارو هم زود جواب میده
الان اوکی هست
منم رم 2 گرفتم . اول لوکیشن انگلیس سفارش داده بودم تیکت زدم گفت لود هارد یه مقدار بالاس اسپید کمه . لوکیشن فرانسه بهم داده عالیه
جالبه تیکت ها رو دقیقه به دقیقه جواب میده . از ظهر تا حالا هرچی تو تیکت گفتم بیشترینش 2 دقیقه تاخیر جوابدهی بوده :D به این میگن پشتیبانی

club4fun

Registered User
لایک‌ها
793
من خودم طرفدار گیم آف ترونز هستم ولی اون چیزی که گیم رو به اون بزرگی رسوند فقط دو قسمت از 10 اپیزود کل هر فصل هست و کشت و کشتارهای غیر قابل پیش بینی پس در نتیجه این سریال کاملا متفاوته اتفاقا من خیلی خوشم اومده چون کاملا جای مانور داره و تازه این از الان معلومه که 5 فصله که خیال بیننده راحته ولی در هر صورت سلیقه ای هستش

بالا