• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

AminArjmand

Registered User
لایک‌ها
281
دوستانی که با clix کار میکنند بعد از درخواست واریز چند روز طول میکشه بریزن؟
اگه تعطیل نباشه دوشنبه تا شب واریز میشه تعطیل باشه یا مشکلی پیش بیاد حداکثر تا چهارشنبه شب میریزن

• Like
Reactions: ap3

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
سلام
تو مطلب زیر نحوه استفاده از فضای ابری برای انجام برخی کارا بدون مصرف پهنای باند حرف زده شده

http://bigetek.com/فضای-ابری-تلگرام-به-چه-دردی-می-خورد؟/

با تشکر

داداچ فکر نمیکنی داری مطلب و عکس های منو میدزدی؟
چیزی که من نوشتم رو میایی اینجا جلو چشم خودم نشر میدی
اونوقت آخرش با تشکر هم میذاری؟
تو که بلد نیستی 4 تا کلمه از خودت کنار هم بذاری و یه مطلبش کنی...چجوری سایت میزنی؟ تازه تا 3000 هم اومده با مطالب سایت های دیگه

پ.ن: عجب بند و بساطی داریم ما از دست اینجور اشخاص!!

siavashx

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
6,667
تو که بلد نیستی 4 تا کلمه از خودت کنار هم بذاری و یه مطلبش کنی...چجوری سایت میزنی؟ تازه تا 3000 هم اومده با مطالب سایت های دیگه

:angrybirds8:
احساس میکنم یکی از بجه های همینجاس
تاریخ عضویتو:D

logofun

Registered User
لایک‌ها
1,115
مهندسین یه سوال
من سابدامین ساختم منتها تا میخواست تو کلود فلر ای پی ست کنم سریع رفتم تو فولدرش وردپرس رو نصب کنم وردپرس هم از ادرس domain.com/sub فراخوانی کردم
حالا هم sub.domain.com میاد با هم domain.com/sub منتها تو گوگل domain.com/sub رو معرفی کردم با ایندکس اشتباه گرفته ش
مطالبشو ایندکس نمیکنه
به نظرتون ادرس رو از وردپرس عوض کنم تو گوگل وبمستر دوباره ست کنم لینکها 404 نمیشن ؟

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,738
سایت تخصصی رو نمیشه کاریش کرد٬ بلاخره ۱۰۰درصد بازدید مطلبت گیرت نمیاد و سایتای اسپمر و سایت های کپی کننده و ... هم یه ناخونکی به بازدید هات میزنن
به قول خودتون تا اون yjc هم کپی میکنه دیگه از این ساینای کوچیک چ توقعی داری

یه مدت مطالب اختصاصی منو میبردن تو نشریه های دانشگاه پزشکی با لینک خودم منتشر میکردن اونقد ذوق میکردم که نگو، حالا جالبیش این بود که چون مطالب تخصصی پزشکی بود من درست نمیتونستم ترجمه کنم و همینجوری چپر چلاقی ترجمه میکردم و بعضی مواقع محتوای مطلب ترجمه شده ۹۹درصد با مطلب اصلی متفاوت بود :D

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,738
اینا چیه؟

upload_2016-10-16_19-0-0.png

من تمام سولاخ سمبه های ویندوز ۱۰ رو گرفتم که نتونه چیزی رو آپدیت کنه یا چیزی بفرسته ولی الان ۳ ۴ روزه هی یه چیزایی میگیره نصب میکنه، مثه اینا

upload_2016-10-16_19-1-25.png

dezclub

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
146
سایت هایی مثل gemsub.info که مطالب را کپی می کنن ( البته این زده روی دست بقیه مطالب قدیمی را هم داره کپی می کنه ) برای سایت های قوی ضرر داره بک لبنک شون ینی باید رفت توی گوگل وبمستر بک لینکشون را پاک کرد؟

بالا