• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

GamesWorld

کاربر فعال ارزهای دیجیتال
فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,714
دوستان سریال west world رو از دست ندیدن واقعا معرکست.
دو قسمت کاملا بدون هیجان که حتی یک دقیقه هم آدم رو ترغیب و کنکجاو نمیکنه که منتظر قسمت بعدی بمونی , داستان کاملا تکراری ! :general710:
تنها نکته مثبت فعلی سریال حضور انتونی هاپکینز:general504: و اِد هریس :general504:, همین و بس :general507:
من که کلا از هارد پاک کردم و بیخیالش شدم :general510:

PER$IA

Registered User
لایک‌ها
971
این که جایگزین گیم اف بشه فقط ایرانیا میگن والا نولان و بقیه عوامل فقط گفتن اتفاق بزرگ بعدی در راه هس! یا چیز بزرگ بعدی جایگزینی نداریم برعکس به نظر من زیادم کلیشه ای نیست.
نه این مطلب رو من تو یکی دو تا از سایتهای خارجی دیدم ، حرفهای سایت های ایرانی اکثرا ترجمه ی همون حرفهاست

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
این که جایگزین گیم اف بشه فقط ایرانیا میگن والا نولان و بقیه عوامل فقط گفتن اتفاق بزرگ بعدی در راه هس! یا چیز بزرگ بعدی جایگزینی نداریم برعکس به نظر من زیادم کلیشه ای نیست.
این سریال قرار بود به قول خودشون در سطح گیم اف ترونز باشه اما بنظرم من نیست چون اصلا تو 2 تا دنیای متفاوت هست و در ضمن گیم اف ترونز ی چیز دیگس :general711:
این سریال از اون سریال های فلسفه دار و به قول اون دوستمون در سبک فیلم های کریستوفر نولانه ، که خیلی سنگین و مفهومی هست و یک موضوع خاص رو می خواد به مخاطب برسونه
وست ورلد در حال حاضر هر قسمتی که پخش شده 3-4 میلیون بیننده داشته داخل امریکا ، به خاطر همین هفته پیش بعد از پخش اولین قسمت و دیدن باز خورد ها خیلی سریع اعلام کردند که فصل دوم سریال هم تمدید شده و میاد سال دیگه
سریال های مفهومی باید بهشون زمان داد تا موضوع مد نظرشون رو بهت حالی کنن ، به خاطر همین باید یکی دو قسمت صبر کرد
فقط امیدوارم فصلی 10 قسمت نباشه حیفه

پ.ن : چقدر صحنه سانسوری داره لامصب ، کانال HBO خیلی راحت می تونه ی کمپانی در حد برازرز بزنه با این سابقه ای که جمع کرده با سریال هاش :general304:

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990

saeid700

همکار بازنشسته
لایک‌ها
5,283
میگن اونم از hbo هستش ؟

چنتا اسچرین شات بزار

ارسال شده از ۱۱۰۰ توسط چنگیزتالک
بیشتر مفهمویه برای من که هم هیجان انگیزه هم عالی دوستان شاید ژانر دیگه دوست دارن داستان اینه که تو اینده ربات های میسازن که غرب وحشی رو بازسازی میکنه رباتا در حد ادمن! بعد پول میدی میری اونجا هر غلطی خواستی میکنی هر کاری دلت بخواد بعد این رباتا دارن بصیرت پیدا میکنن.

Last edited:

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,738
دوستان سریال west world رو از دست ندیدن واقعا معرکست.
من حوصله پخش هفتگی یا ماهانه رو ندارم چون اونقد مشغله میریزه سرم یادم میره ادامش بدم
سریال باید حداقل یکی دو فصل کامل تموم شده باشه تا با خیال راحت بشینی روزی ۱ قسمتشو ببینی

saeid700

همکار بازنشسته
لایک‌ها
5,283
من حوصله پخش هفتگی یا ماهانه رو ندارم چون اونقد مشغله میریزه سرم یادم میره ادامش بدم
سریال باید حداقل یکی دو فصل کامل تموم شده باشه تا با خیال راحت بشینی روزی ۱ قسمتشو ببینی
اره بعضی سریالارو اینطوری دیدم منم.ولی اونایی که بیشتر دوست داشتم از اول میبینم.

ozil20

Registered User
لایک‌ها
565
بیشتر مفهمویه برای من که هم هیجان انگیزه هم عالی دوستان شاید ژانر دیگه دوست دارن داستان اینه که تو اینده ربات های میسازن که غرب وحشی رو بازسازی میکنه رباتا در حد ادمن! بعد پول میدی میری اونجا هر غلطی خواستی میکنی میتونی بکشی چنگیز بازی در بیاری هر کاری دلت بخواد بعد این رباتا دارن بصیرت پیدا میکنن.
ارسال شده با تلفن ثابت چنگیز ینا
چند قسمت اومده؟و چند قسمتشو دیدی؟چه کنیم ببینیم یا نه؟

saeid700

همکار بازنشسته
لایک‌ها
5,283
چند قسمت اومده؟و چند قسمتشو دیدی؟چه کنیم ببینیم یا نه؟
دو قسمت فعلا زوده برا گفتن ولی من کلا با قسمت اول سریال میدونم به دردم میخوره یا نه! به نظرم خیلی بالاتر سریال های درحال پخشه البته نه همش از نصفش حداقل

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
جمع کنید برید تاپیک سریال.
والا
من در طول سال شاید یه دونه فیلم هم نبینم... بنظر من فیلم یه چیز مسخره و بیهوده هست! چون آدم هاش اون چیزی که واقعا هستن..نیستن:rolleyes:

MR-S

Registered User
لایک‌ها
7,680
اینطوری باشه که شمام باس بری تاپیک هاستینگ کهo_O
والا
من در طول سال شاید یه دونه فیلم هم نبینم... بنظر من فیلم یه چیز مسخره و بیهوده هست! چون آدم هاش اون چیزی که واقعا هستن..نیستن:rolleyes:
اتفاقا من خودم روزم بدون دیدن فیلم و سریال شب نمیشه ، این سریال هم تو لیست دانلوده ، اما حس کردم بحث داره خیلی کش دار میشه گفتم اون سمت پیگیری بشه بهتره.

saeid700

همکار بازنشسته
لایک‌ها
5,283
اتفاقا من خودم روزم بدون دیدن فیلم و سریال شب نمیشه ، این سریال هم تو لیست دانلوده ، اما حس کردم بحث داره خیلی کش دار میشه گفتم اون سمت پیگیری بشه بهتره.
بحث و گفتگوی ازاد همینه دیگه ممکنه 20 صفحه یه موضوع باشه سوال و جواب کوتاه نیس که.

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
والا
بیهوده :|
الان تو وقت ازادت چی کار می کنی؟ هسته اتم که نمی شکافی ، فیلمت رو نگا کن باو :D
پ.ن : بزرگ ترین بازیگران و کارگردان های دنیا ی عمر زحمت می کشن فیلم می سازن حداقل ی تکونی به خودت بده نگاش کنه مفتیه که پول نمی دی :general304::D بهتر از فیلم های اون سایت هایی که اکانت خریدی :general711::general707:
اینطوری باشه که شمام باس بری تاپیک هاستینگ کهo_O
لایک
میگن اونم از hbo هستش ؟

چنتا اسچرین شات بزار

ارسال شده از ۱۱۰۰ توسط چنگیزتالک
یس اچ بی او ساختش
ما دو قسمتش رو دیدیم هنوز هیچی نفهمیدیم با اسکرین شات چیزی متوجه نمی شی ، اما ژانرش وسترن و علمی تخیلی هستش + تم حال + تم گذشته
اتفاقا خوبی سریال به همین هست که با روح و روان ادم بازی کنه و گرنه دیدن دو فصل سریال پشت سر هم فقط برا پر کردن وقته ، اما هفته ای ی قسمت ادم رو درگیر داستان می کنه

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
دوستانی که با clix کار میکنند بعد از درخواست واریز چند روز طول میکشه بریزن؟

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
بیهوده :|
الان تو وقت ازادت چی کار می کنی؟ هسته اتم که نمی شکافی ، فیلمت رو نگا کن باو :D
پ.ن : بزرگ ترین بازیگران و کارگردان های دنیا ی عمر زحمت می کشن فیلم می سازن حداقل ی تکونی به خودت بده نگاش کنه مفتیه که پول نمی دی :general304::D بهتر از فیلم های اون سایت هایی که اکانت خریدی :general711::general707:
وقت آزاد اصلا ندارم :(
معمولا 2 شب تا 3 صبح وقتم آزاده - معمولا میرم تو اینستا و پست های ملت رو میبینم و به فکر فرو میرم!!!
---------
کل کارای سایت که ریخته رو سرم تنهایی دارم همشو انجام میدم// از اون طرف پروژه و کار های مربوط به تخصص خودمم هست // درس هم میخونم // دانشگاه هم دارم - همین الانش سه تا مقاله باید در مورد زلزله و ... بنویسم و ترجمه کنم

ولی در کل اصلا علاقه ای به فیلم ندارم..حتی همون سایته که فکر میکنی اکانتشو خریدم:general707:

m4ni

Registered User
لایک‌ها
302
anetwork.ir
تبلیغات و امار 24 مهر را برای من در پنل حذف کرده
برای شما هم همین مشکل پیش نیومده؟

وبمستر

Registered User
لایک‌ها
254
اینجا کسی تا حالا سایت فیلترو آزاد کرده؟

من از آدرس http://rafefilter.internet.ir/index.html برای این کار استفاده کردم

با اینکه کل محتوای سایت رو حذف کردم هنوز پیام میده که سایت شما دارای محتوای مجرمانه اس.

مثل اینکه سیستمشون کاملا اتوماتیکه

به نظر خودم به خاطر لینک های باقی مونده توی موتورهای جستجو این پیامو میده. نظر شما چیه؟

کسی نمیدونه چیکار باید کرد؟

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
اینجا کسی تا حالا سایت فیلترو آزاد کرده؟

من از آدرس http://rafefilter.internet.ir/index.html برای این کار استفاده کردم

با اینکه کل محتوای سایت رو حذف کردم هنوز پیام میده که سایت شما دارای محتوای مجرمانه اس.

مثل اینکه سیستمشون کاملا اتوماتیکه

به نظر خودم به خاطر لینک های باقی مونده توی موتورهای جستجو این پیامو میده. نظر شما چیه؟

کسی نمیدونه چیکار باید کرد؟
آدرس سایتت چیه؟

بالا