• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
دوستان یک سوال فوری چرا سایتم کامپیوتر بالا نمیاد توتبلت بالا میاد؟
احتمالا تو تبلت هم بالا نمیاد ، چیزی که هست اینه که کش شده شما فک می کنی مشکلی نداره

PrMaster

Registered User
لایک‌ها
401
سلام
اخیرا دیدم بعضی سایتای وردپرسی با EDD لینک پرداخت رو به شکل فرم فایل سل در اوردن ، کسی راه حلی یا افزونه یا هک خاصی مد نظرش نیست برای این کار ؟

herkool2000

Registered User
لایک‌ها
393
سرعت وی پی اس به چی بستگی داره؟ یه وی پی اس ویندوز برای تست گرفتم خیلی کنده.البته کارت گرافیکی سیستم من هم پایینه. مشخصات وی پی اس:
Single Core | CPU : 512 Mhz | Ram : 512 Mb | HDD : 25G; Port 1Gbps

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,738
بچه ها
سایتی، برنامه ای، اسکریپتی چیزی نیست بشه باهاش چک کرد که ویدئوهایی که لینکشو تو سایتت گذاشتی (از یوتیوب و دایلی موشن) حذف شدن یا خیر؟
حدود ۱۰۰۰ تا لینک از دایلی موشن هست که بعضی موقع ها حذف میشن و من متوجه نمیشم و کاربرا بهم میگن و بعضی هاشم کاربرا نمیگن و باعث دردسر میشن
کسی راه حلی داره ؟

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,738
سرعت وی پی اس به چی بستگی داره؟ یه وی پی اس ویندوز برای تست گرفتم خیلی کنده.البته کارت گرافیکی سیستم من هم پایینه. مشخصات وی پی اس:
سرعت دسترسیتون به vps یا سرعت خود vps ؟
برای مورد اول باید سرعت نت خوب باشه یعنی حداقل سرعت باید ۲۵۰ یک به ۸ باشه (۳۲) با پینگ متوسط داشته باشید که توی این سرعت باید تنظیمات گزافیکی رو محدود کنید و البته بازم اذیت میشید ولی شدنیه چون خودم استفاده میکردم با این سرعت (من حداقل سرعت رو گفتم)
سرعت خود vps هم مثه کامپیوتر شخصی میمونه که بستگی به رم و cpu و هارد داره
معمولا یکی از مشکلاتی که توی سرعت vps برای من بوجود میومده خود هارد بوده که با تعویضش سرعت بر میگشته به حالت عادی که باید بدید پشتیبانی واستون چک کنه ببینه هارد مشکل نداشته باشه
به انصاف خود فروشنده هم بستگی داره که روی یه سرور تعداد زیادی vps ارائه نده و یا توی تخصیص منابع دزدی نکنه
اگه یه vps خوب برا دسترسی ریموت دسکتاپی میخاد باید یه vps با حداقل رم ۱ + حداقل 20 هاردssd + یه cpuخوب بگیرید که جوابتونو بده

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
به خود هاست پیام دادم گفت مشکل نداره
1- مودم رو یکبار ریبوت کن تا ای پی عوض بشه
اگه نشد
2- با قند شکن هم یه تست بزن
3- مرورگرتو عوض کن
4- یکبار ctrl+f5 بزن تو مرورگر

MOHAMMAD026_1

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,693
بچه ها
سایتی، برنامه ای، اسکریپتی چیزی نیست بشه باهاش چک کرد که ویدئوهایی که لینکشو تو سایتت گذاشتی (از یوتیوب و دایلی موشن) حذف شدن یا خیر؟
حدود ۱۰۰۰ تا لینک از دایلی موشن هست که بعضی موقع ها حذف میشن و من متوجه نمیشم و کاربرا بهم میگن و بعضی هاشم کاربرا نمیگن و باعث دردسر میشن
کسی راه حلی داره ؟
بعید میدونم همچین اسکریپت یا افزونه آماده ای باشه... (البته بسته به شرایط لینک هاتون داره)
اما در کل امکان همچین کاری هست و میتونید بدید به یه برنامه نویس بنویسه براتون
پ.ن: لینک ها بصورت مستقیم هست؟ در زمینه دلخواه؟

تغییری نکرد هم تو کامپیوتر خونه هم مغازه بالا نمیاد
تو مرورگر کامپیوتر، چه خطایی میده؟
ممکنه مثل گفته دوستمون، تو تبلت کش میشه
اگر با ست dns در کامپیوترتون اوکی نشد، dns هارو حذف کنید و dns دیگری هم قرار ندید بجاش
سپس تو cmd این دستور رو بزنید:
ipconfig /flushdns
و مجدد چک کنید

با این ابزار هم میتونید یه بررسی انجام بدید:
http://www.host-tracker.com/

Last edited:

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
طراح قالب حرفه ای کی پیشنهاد می دید؟
لیمو وب ، ای وحید یا ...؟

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
رم و سی پی یوت خیلی پایینه دوتا برنامه توش باز باشه به شدت سرعتت میاد پایین. حداقل رم رو یک میگرفتی.

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,738
بعید میدونم همچین اسکریپت یا افزونه آماده ای باشه... (البته بسته به شرایط لینک هاتون داره)
اما در کل امکان همچین کاری هست و میتونید بدید به یه برنامه نویس بنویسه براتون
پ.ن: لینک ها بصورت مستقیم هست؟ در زمینه دلخواه؟
لینک ها iframe ویدئویی از دایلی موشن هستن (Embed)
مثه این »
کد:
<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x4m225c" allowfullscreen></iframe><br /><a href="http://www.dailymotion.com/video/x4m225c_steven-universe-how-gems-are-made-cartoon-network_fun" target="_blank">Steven Universe - How Gems Are Made - Cartoon...</a> <i>par <a href="http://www.dailymotion.com/stevenuniversechannel" target="_blank">stevenuniversechannel</a></i>
توی دایلی موشن اگه ویدئویی حذف بشه دیگه ریدایرکت نمیشه به یه صفحه دیگه و URL اون ویدئو حذف نمیشه و نهایتا به پیام ۴۰۴ توی همون آدرس بزارن

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,738
طراح قالب حرفه ای کی پیشنهاد می دید؟
لیمو وب ، ای وحید یا ...؟
برو فامو، مثه ای وحید و ... گرون نمیگیره
همین ای وحید یه طرح معمولی نشونش دادم گفت زیر ۳ تومن کار نمیکنه

shiraz-boy

Registered User
لایک‌ها
350
سلام
میخوام یه دومین برای سایت مشاور املاک ثبت کنم ولی چیز مناسبی به ذهنم نمیرسه
ممنون میشم اگه بتونید راهنمایی کنید

M+J

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
4,011

MOHAMMAD026_1

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,693
ویندوز سرور چند هست؟
رو این مشخصات ویندوز سرور 2003 نبستا مناسب هست، ولی اگر مثلا وین 2008 باشه، کاملا هنگه و خیلی کند کار میکنه
البته این مشخصات خیلی پایینه و انتظار خاصی هم ازش نداشته باشید
در کل ممکن هم هست بخاطر سرعت نت شما و رزولوشن انتخابی تون در Remote Desktop باشه

لینک ها iframe ویدئویی از دایلی موشن هستن (Embed)
مثه این »
کد:
<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x4m225c" allowfullscreen></iframe><br /><a href="http://www.dailymotion.com/video/x4m225c_steven-universe-how-gems-are-made-cartoon-network_fun" target="_blank">Steven Universe - How Gems Are Made - Cartoon...</a> <i>par <a href="http://www.dailymotion.com/stevenuniversechannel" target="_blank">stevenuniversechannel</a></i>
توی دایلی موشن اگه ویدئویی حذف بشه دیگه ریدایرکت نمیشه به یه صفحه دیگه و URL اون ویدئو حذف نمیشه و نهایتا به پیام ۴۰۴ توی همون آدرس بزارن
در صورت تمایل میتونم مورد مدنظرتون رو با هزینه مناسب بنویسم. پ.خ بدید

Mohsen Khan

Registered User
لایک‌ها
299
عزیزان دل
یک طراح قالب PSD کنین که کارش خوب باشه

ممنون

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
کسی تو کار گرافیک هستش ما یه 10 تا عکس بهش بدیم باهاشون یه هدر برامون بزنه ؟

بالا