• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
در مورد مثالت، منظورت اینه که یه تبلیغ خاص(یا یه کد یا هر چیزی) رو فقط در صفحات پست هایی نشون بده که در دسته بندی مثلا "تست" هستند؟
اگر آره، این نمونه کد رو میتونی توی single.php استفاده کنی:
بر اساس نام دسته بندی:
PHP:
foreach((get_the_category()) as $category) {
   if($category->cat_name = 'نام دسته بندی'){
        // true

break;
   } else {
        // false
   }
}
یا
PHP:
if (have_posts() && is_category('نام دسته بندی')) {
    // true
} else {
    // false
}

بر اساس آیدی دسته بندی: (عدد 3 در کد پایین، مثال آیدی هست)
PHP:
if (have_posts() && in_category('3')) {
    // true
} else {
    // false
}
بعضی قالب ها فایل مخصوص category دارن

از اون میشه استفاده ای کرد ؟

ارسال شده از ۱۱۰۰ توسط چنگیزتالک

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
در مورد مثالت، منظورت اینه که یه تبلیغ خاص(یا یه کد یا هر چیزی) رو فقط در صفحات پست هایی نشون بده که در دسته بندی مثلا "تست" هستند؟
اگر آره، این نمونه کد رو میتونی توی single.php استفاده کنی:
بر اساس نام دسته بندی:
PHP:
foreach((get_the_category()) as $category) {
   if($category->cat_name = 'نام دسته بندی'){
        // true

break;
   } else {
        // false
   }
}
یا
PHP:
if (have_posts() && is_category('نام دسته بندی')) {
    // true
} else {
    // false
}

بر اساس آیدی دسته بندی: (عدد 3 در کد پایین، مثال آیدی هست)
PHP:
if (have_posts() && in_category('3')) {
    // true
} else {
    // false
}

من میخوام توی صفحه دسته بندی x یه تبلیغ رو نشون بدم

فقط توی این دسته بندی

نه مطالب مربوط به این دسته بندی

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
کسی موس سایز بزرگ می شناسه؟
من تا الان 3 تا موس خراب کردم همگی هم مشکل دابل کلیک دارند
موس ارزون قیمت ، سایز بزرگ اگر کسی می شناسه معرفی کنه

پ.ن : طبق این اموزش ها باز کردم موس رو ، روغن هم زدم بهش اما فایده نداشت

herkool2000

Registered User
لایک‌ها
393
کسی موس سایز بزرگ می شناسه؟
من تا الان 3 تا موس خراب کردم همگی هم مشکل دابل کلیک دارند
موس ارزون قیمت ، سایز بزرگ اگر کسی می شناسه معرفی کنه

پ.ن : طبق این اموزش ها باز کردم موس رو ، روغن هم زدم بهش اما فایده نداشت
موس خوش دستسیه 6 7 ساله دارم ازش استفاده می کنم
http://kimiaonline.com/Detail/6801/mouse-a4tech-op-720/موس-ای-فور-تک-op-720

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
لایک‌ها
16,664
ربطی به آی پی سرور سایتها نداره اصلا.

با این وجود گوگل نظارتی روی 20 تا سایت که توسط یک فرد ساخته شده و به همدیگه لینک شدن هم نداره؟؟ ( منظورم مواقعی هست ) که محتوای سایت ها یکی نیست ..

PER$IA

Registered User
لایک‌ها
971
اره هستش هنوز ، از کلیکی ۱۰۰ سنت هستش به بالا ، اگر یه سایتی با ده هزار آی پی در روز داشته باشی میتونی ماهی ۲ تا ۳ هزار دلار درآمد از ادسنس داشته باشی
ایران هیچ وقت از تحریم ادسنس گوگل در نمیاد! اگر در بیاد یه روزه با این سایتای اسپم گوگل باید درشو تخته کنه بره [emoji23]
ولی شما یه سایت انگلیسی بزن محتواش کپی نباشه بعد آمار که گرفت راحت میتونی از ادسنس درآمد داشته باشی ، حداقل عمر سایتت باید ۶ ماه باشه ، البته اگر ورودی خوبی داشته باشی این شرط کمتر هم میشه ، محتوا هم کپی نباشه ، گوگل اکسپت میکنه

مطمئناً ایران هرگز از تحریم گوگل ادسنس در نمیاد . فکر نمی کنم من اون روز رو به چشمم ببینم !
توی فروم ادسنس گوگل که مربوط به پرسش و پاسخ هستش ، خیلی از ایرانی ها اومدن گفتن چرا ما نباید اجازه ی استفاده از این خدمات رو داشته باشیم ، تنها پاسخشون اینه که کشورتون تحریم و تنها یه لینک از وزارت امورخارجه آمریکا میذارن که شما هرگز از تحریمها بیرون نیومدین !:general208:
در مورد سایت انگلیسی زبان هم ، باید خیلی هوشیار بود و تمام راه هایی که اونا از طریقش میتونن بفهمن که طرف داره از ایران سایت رو مدیریت می کنه رو باید بست ، چون واقعا رحم نمیکنن ، یه چند نفری که خارجی بودن گفتن ما از ایران بازدیدکننده داریم بهشون گفتن که خوش شانس هستین که اکانت شما مسدود نشده و گرنه ربات های گوگل به آی پی های ایران حساس هستن و سایتی که ورودی از آی پی ایران داشته باشن رو برای گوگل ادسنس ساسپند و بلاک می کنن

من خودم یه سایت آموزش زبان انگلیسی دارم ، هنوز کامل نشده ، بیشتر سعی کردم انگلیسی باشه تا فارسی ، دامنه ش هم از یه کشور دیگه هستش ، هنوز سایت رو هیچ جا تبلیغ نکردم بیشتر شخصی هستش ، اما از خیلی کشورها مثل آمریکا ،استرالیا ، ژاپن ، چین ، انگلیس روزانه بازدید کننده دارم ، بخصوص بیشتر از همه آمریکا ! همیشه هم حسرت می خورم که چرا ما نمی تونیم از گوگل ادسنس استفاده کنیم !! :general503::general503:

اما در حال طراحی یه سایت دیگه هستم که خیلی بین المللی هستش ، احتمال زیاد وصلش میکنم به اکانت ادسنس ، چون اینجور که من تجربه کردم بازدیدکننده بین المللی برای سایت میشه کسب کرد ، اما فقط دنبال راهی میگردم که بشه تبلیغات بین المللی بهتری کرد ، احتمالا سایت های روسی و هندی هم مثل ما ایرانی ها از این کارهای بک لینک و انواع شیوه های تبلیغات کم هزینه انجام میدن باید یکی رو پیدا کنم که بتونه این کار رو برام بکنه :rolleyes:

mg6

Registered User
لایک‌ها
1,627
با این وجود گوگل نظارتی روی 20 تا سایت که توسط یک فرد ساخته شده و به همدیگه لینک شدن هم نداره؟؟ ( منظورم مواقعی هست ) که محتوای سایت ها یکی نیست ..
گوگل تا وقتی که سایت ها فعالیت اسپم وار! :دی نداشته باشن باهاشون مشکلی نداره
خیلی ها هستن که ی مجموعه از سایت های مختلف دارن و همدیگرو هم لینک کردن
لینک تا زمانی که طبیعی باشه و محتوا سایت ها اسپم نباشه گوگل هیچ مشکلی باهاشون نداره

یکی از بزرگترین نمونه ها مجموعه سایت های تحت مالکیت CBS Interactive Inc هستن توی همشون لینک های زیادی به هم هست
http://www.cbsinteractive.com/brands

mg6

Registered User
لایک‌ها
1,627
مطمئناً ایران هرگز از تحریم گوگل ادسنس در نمیاد . فکر نمی کنم من اون روز رو به چشمم ببینم !
توی فروم ادسنس گوگل که مربوط به پرسش و پاسخ هستش ، خیلی از ایرانی ها اومدن گفتن چرا ما نباید اجازه ی استفاده از این خدمات رو داشته باشیم ، تنها پاسخشون اینه که کشورتون تحریم و تنها یه لینک از وزارت امورخارجه آمریکا میذارن که شما هرگز از تحریمها بیرون نیومدین !:general208:
در مورد سایت انگلیسی زبان هم ، باید خیلی هوشیار بود و تمام راه هایی که اونا از طریقش میتونن بفهمن که طرف داره از ایران سایت رو مدیریت می کنه رو باید بست ، چون واقعا رحم نمیکنن ، یه چند نفری که خارجی بودن گفتن ما از ایران بازدیدکننده داریم بهشون گفتن که خوش شانس هستین که اکانت شما مسدود نشده و گرنه ربات های گوگل به آی پی های ایران حساس هستن و سایتی که ورودی از آی پی ایران داشته باشن رو برای گوگل ادسنس ساسپند و بلاک می کنن

من خودم یه سایت آموزش زبان انگلیسی دارم ، هنوز کامل نشده ، بیشتر سعی کردم انگلیسی باشه تا فارسی ، دامنه ش هم از یه کشور دیگه هستش ، هنوز سایت رو هیچ جا تبلیغ نکردم بیشتر شخصی هستش ، اما از خیلی کشورها مثل آمریکا ،استرالیا ، ژاپن ، چین ، انگلیس روزانه بازدید کننده دارم ، بخصوص بیشتر از همه آمریکا ! همیشه هم حسرت می خورم که چرا ما نمی تونیم از گوگل ادسنس استفاده کنیم !! :general503::general503:

اما در حال طراحی یه سایت دیگه هستم که خیلی بین المللی هستش ، احتمال زیاد وصلش میکنم به اکانت ادسنس ، چون اینجور که من تجربه کردم بازدیدکننده بین المللی برای سایت میشه کسب کرد ، اما فقط دنبال راهی میگردم که بشه تبلیغات بین المللی بهتری کرد ، احتمالا سایت های روسی و هندی هم مثل ما ایرانی ها از این کارهای بک لینک و انواع شیوه های تبلیغات کم هزینه انجام میدن باید یکی رو پیدا کنم که بتونه این کار رو برام بکنه :rolleyes:
روش های کلاه سیاه برای وب انگلیسی اصلا مناسب نیستن
بازدید کننده از روسیه و چین و پاکستان و هند اصلا فایده ایی نداره
برای ادسنس کشورهای درجه یک اروپا و آمریکا و کانادا فقط کارایی خوبی داره
درسته که راه برای فعالیت در وب انگلیسی زبان خیلی بیشتر ولی از اونطرف رقابت و نظارت هم خیلی بیشتر هست
الان توی هر زمینه ایی که فکر کنی سایت انگلیسی زبان قوی حداقل 5/6 تا هست
مثل وب فارسی نیست که بتونی با 4 تا بک لینک و سایت خبرخون بیای بالای سایت هایی که محتوا تولید می کنن

کلا اگر قصد فعالیت درست حسابی در وب انگلیسی زبان داری تمرکز کن روی محتوا چون سایت های معتبر به هیچ وجه مطلب بدون ذکر منبع به صورت لینک منتشر نمی کنن ( اونم معمولا خلاصه )
محتوای خوب داشته باشی می تونی پیشرفت کنی بک لینک خریدن و این داستان مال وب جهان سوم برادر :دی

PER$IA

Registered User
لایک‌ها
971
روش های کلاه سیاه برای وب انگلیسی اصلا مناسب نیستن
بازدید کننده از روسیه و چین و پاکستان و هند اصلا فایده ایی نداره
برای ادسنس کشورهای درجه یک اروپا و آمریکا و کانادا فقط کارایی خوبی داره
درسته که راه برای فعالیت در وب انگلیسی زبان خیلی بیشتر ولی از اونطرف رقابت و نظارت هم خیلی بیشتر هست
الان توی هر زمینه ایی که فکر کنی سایت انگلیسی زبان قوی حداقل 5/6 تا هست
مثل وب فارسی نیست که بتونی با 4 تا بک لینک و سایت خبرخون بیای بالای سایت هایی که محتوا تولید می کنن

کلا اگر قصد فعالیت درست حسابی در وب انگلیسی زبان داری تمرکز کن روی محتوا چون سایت های معتبر به هیچ وجه مطلب بدون ذکر منبع به صورت لینک منتشر نمی کنن ( اونم معمولا خلاصه )
محتوای خوب داشته باشی می تونی پیشرفت کنی بک لینک خریدن و این داستان مال وب جهان سوم برادر :دی

بدبختی اینه که سایت دومی که من میخوام بزنم حتی یدونه محتوا هم نمی خواد :general208: ، اصلا مدیریت هم نمی خواد :general601:، اما بالا آوردنش خیلی سخته منظور از بالا آوردن گرفتن بازدیدکننده و تبلیغاته، اما باتوجه به تجربه ی من که گفتم بازدید کننده از کشورهای درست حسابی مثل آمریکا و استرالیا داشتم ، شاید یک در هزار بتونه جواب بده :rolleyes:

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
اون هم مشکلی نداره. ممکنه روی یک آیپی شاید صدها سایت وجود داشته باشه.

MOHAMMAD026_1

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,693
بعضی قالب ها فایل مخصوص category دارن

از اون میشه استفاده ای کرد ؟

من میخوام توی صفحه دسته بندی x یه تبلیغ رو نشون بدم
فقط توی این دسته بندی
نه مطالب مربوط به این دسته بندی
قالب ها معمولا یه فایل دارند بنام:
category.php

از این نمونه کد میتونی تو فایل فوق استفاده کنی:
PHP:
if (is_category('دسته‌بندی نشده')){
    //Yes
} else {
    //No
}

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
قالب ها معمولا یه فایل دارند بنام:
category.php

از این نمونه کد میتونی تو فایل فوق استفاده کنی:
PHP:
    //Yes
} else {
    //No
}
کد تبلیغش ‌رو کجا بزاریم

ali56543

Registered User
لایک‌ها
542
این افزونه Yoast SEO اعصابمو خورد کرده هر کلمه کلیدی می نویسم یا قرمز میشه یا نارنجی عاخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخه چرا؟

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
این افزونه Yoast SEO اعصابمو خورد کرده هر کلمه کلیدی می نویسم یا قرمز میشه یا نارنجی عاخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخه چرا؟
خیرخواه شماست :دی
پدرکشتگی نداره که:دی
احتمالا خب یا از اون کلمه زیاد استفاده کردید یا یه مشکل دیگه داره مثل تعداد کم یا بالای اون کلمه در متن

ali56543

Registered User
لایک‌ها
542
خیرخواه شماست :دی
پدرکشتگی نداره که:دی
احتمالا خب یا از اون کلمه زیاد استفاده کردید یا یه مشکل دیگه داره مثل تعداد کم یا بالای اون کلمه در متن
با من دشمنی داره هر کلمه مینویسم حتی جدید اینجور میشه کلا سبز نشده تا الان:general208:

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
با من دشمنی داره هر کلمه مینویسم حتی جدید اینجور میشه کلا سبز نشده تا الان:general208:
خب توضیحاتش رو بخونید
مثلا محتوای بالای 300 کلمه ، لینک داخلی ، تصاویر با alt مناسب ، دیسکریپشن مناسب و به اندازه و....

MOHAMMAD026_1

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,693
کد تبلیغش ‌رو کجا بزاریم

داخل if
مثل نمونه زیر:
PHP:
    // صفحه دسته بندی
    echo '<span>کد تبلیغ</span>';