• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

mahmoodsoft

Registered User
لایک‌ها
186
کسی موس سایز بزرگ می شناسه؟
من تا الان 3 تا موس خراب کردم همگی هم مشکل دابل کلیک دارند
موس ارزون قیمت ، سایز بزرگ اگر کسی می شناسه معرفی کنه

پ.ن : طبق این اموزش ها باز کردم موس رو ، روغن هم زدم بهش اما فایده نداشت
موسای ارزون قیمت همشون همینه زود شاسی هاشون خراب میشه
تنها موسی که تا الآن خوب برام کار کرده Razer هست البته گرون قیمته متاسفانه
https://www.digikala.com/Product/DKP-50649/Razer-Deathadder-Chroma-2014-Gaming-Mouse/ماوس-مخصوص-بازی-ریزر-مدل-دس-ادر-کروما-2014

پ.ن : ببین اگه شاسی موست با موس های قبلیت شباهت داره میتونی با هویه یه شاسی از موس قبلیت برداری لحیم کنی به موست

mahmoodsoft

Registered User
لایک‌ها
186
این افزونه Yoast SEO اعصابمو خورد کرده هر کلمه کلیدی می نویسم یا قرمز میشه یا نارنجی عاخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخه چرا؟
زیاد به سبز شدن اهمیت ندید نارنجی هم باشه خوبه

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
بهترین افزونه برای تبدیل وردپرس به وبسایت اگهی چیه

یه سری مطالب اموزشی بزنم خودم

و بعد به یوزر ها امکان ارسال اگهی بدیم

ارسال شده از ۱۱۰۰ توسط چنگیزتالک

AMIR0098

Registered User
لایک‌ها
2,554
دوستان تهرانی که از شاتل adsl دارن، از سرویستون راضی هستید ؟ وضعیت دانلود شبانه چطوره ؟
من یه خطم شاتل خط خراب بود مخابرات شخمی نمیدونم چی کارش کرد بدتر شد بیشتر از یک مگ نمیگیره! با این سرعت اصلا قطعی نداره... شبانه استفاده نکردم محدودیت داره. (1.2 سال پیش یه راه برای دور زدن محدودیت داشت که 2.3 ترا دانلود کردیم :D اونم فهمیدن بستن )
الان چند وقتی هست که بدجوری داره مشتری جذب میکنه ... فکر کنم کم کم باید افت کیفیت پیدا کنه.

stc91

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
52
سلام
درخواست بهترین سیستم پاپ از لحاظ شمارش راهنمایی کنید.
دوستان قبلا با لرد پاپ کار میکردیم شمارش نسبت به بقیه عالی تر بود ولی دیگه نمیشه باهاش همکاری کرد
الان سیستم میخوام بهم معرفی کنید که هم شمارش خوب باشه واینکه تو موبایل به اجبار به کانال های تلگرام هدایت نکنه که به سایت خیلی ضرر
بعضی از سیستم پاپ ها طوری تنظیم میکنن که کاربر اندروید به محض وارد شدن به سایت به اجبار به کانال های تلگرام هدایت بشه.
و میخوام با هر کلیک یک پاپ اپ باز بشه. و مثلا 5تا پاپ اپ معرفی کنید با هم بتونن کار کنن . و تو پ.خ راهنمایی و مشاوره خوب هم کنید زیرمجموعه میشم.
ممنون میشم دوستان هرکدومو استفاده کردن و صلاح میدونن معرفی کنن.

MR-S

Registered User
لایک‌ها
7,680
@l3est
مهدی داداشم یه توصیه برات دارم :D
ببین من درسته دیرتر از تو وارد برنامه نویسی شدم (حتی استارت کارم خیلی چیزهارو از تو یادت گرفتم) اما خیلی زودتر از تو این ایده هایی که داری پیاده سازی میکنی رو تست کردم.
مثلا از بین اونهایی که تو ذهنمه : رباتهای آپارات ، فایل سل ، ارسال پست و فید به وبلاگها و ... که الان یادم نیست.
اما در کل چیزی که میخوام بگم بهت اینه که در آخر اینا هیچکدوم به جایی نمیرسن و فقط وقتت تلف میشه (نهایت در حد یکی دو تومن مثلا...+ یکم تجربه ای که بدست میاری ارزش زیادی هم نداره)
اگه میخوای بجایی برسی به پروژه های بزرگتری فکر کن.

PER$IA

Registered User
لایک‌ها
971
دوستان سلام , یه سوال , چرا تو ادیتور وردپرس برای نوشتن بعضی از مطالب وقتی می خوایم بین 2 خط نوشته فاصله بندازیم و اینتر رو میزنیم این فاصله ایجاد میشه اما تو عمل و پست ارسالی بعد از بروز رسانی از فاصله خبری نیست ؟ حتما باید از کد استفاده کنم تا فاصله بیافته . این مشکل رو همیشه دارم

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,738
دوستان سلام , یه سوال , چرا تو ادیتور وردپرس برای نوشتن بعضی از مطالب وقتی می خوایم بین 2 خط نوشته فاصله بندازیم و اینتر رو میزنیم این فاصله ایجاد میشه اما تو عمل و پست ارسالی بعد از بروز رسانی از فاصله خبری نیست ؟ حتما باید از کد استفاده کنم تا فاصله بیافته . این مشکل رو همیشه دارم
"Shift+Enter" بزن ببین درست میشه

Milad._.R

Registered User
لایک‌ها
1,203
در حال حاضر کسی اینجا با صباویژن کار میکنه ؟

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
ای چی بیده ؟
Screenshot_20161027-140117.png

ارسال شده از ۱۱۰۰ توسط چنگیزتالک

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
دوستان آیا در جیمیل این قابلیت وجود داره که ما بفهمیم ایمیلی که برای طرف ارسال کردیم توسط طرف خونده شده یا نه؟

iranexplorer.net

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,153
دوستان آیا در جیمیل این قابلیت وجود داره که ما بفهمیم ایمیلی که برای طرف ارسال کردیم توسط طرف خونده شده یا نه؟

Request a read receipt
  1. Compose a message as usual while using the desktop version of Gmail at mail.google.com.
  2. Click the More options icon in the compose window.
  3. Click Request read receipt.
  4. Send your message.

• Like
Reactions: ap3

ozil20

Registered User
لایک‌ها
565
http://www.tabnak.ir/fa/news/403132/چگونه-از-خوانده-شدن-ایمیل-توسط-مخاطب-در-جی‌میل-آگاه-شویم
این رو بخون به کارت میاد
داداش سایت کلیکس برات واریز کرد؟

• Like
Reactions: ap3

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
کسی توی onlineservers اکانتش امروز هک شده ؟

بالا