• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

zafarian

Registered User
لایک‌ها
112
آخر همین مقاله رو بخون نحوه دیکد هم نوشتن ( ی مقاله دیگه اس ته همین مقاله)
ممنون خوندم این مقاله رو اون اخر هم که معرفی کرده یه روش عمومی برای دیکد کردن فایل ها که باید بری تو سایت دیگه ای که معرفی کرده روششو بهت بده که به من اینو میده؛
Cerber 4.0
This ransomware has no known way of decrypting data at this time.

It is recommended to backup your encrypted files, and hope for a solution in the future.

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
ممنون خوندم این مقاله رو اون اخر هم که معرفی کرده یه روش عمومی برای دیکد کردن فایل ها که باید بری تو سایت دیگه ای که معرفی کرده روششو بهت بده که به من اینو میده؛
Cerber 4.0
This ransomware has no known way of decrypting data at this time.

It is recommended to backup your encrypted files, and hope for a solution in the future.
متاسفانه اشتباه بدی مرتکب شدین. به هیچ عنوان چه در ایمیل چه در نظرات سایت و چه در فرم تماس با ما لینکی ارسال میشه به هیچ عنوان کلیک نکنید.
یادمه چند سال پیش یه روشی بود که هکر میومد از طریق فرم تماس با ما و یا نظرات یه لینکی میفرستاد که اگه روش کلیک میکردی پسورد مدیریت سایت رو به راحتی به دست میاورد و سایت رو در دست میگرفت.

zafarian

Registered User
لایک‌ها
112
متاسفانه اشتباه بدی مرتکب شدین. به هیچ عنوان چه در ایمیل چه در نظرات سایت و چه در فرم تماس با ما لینکی ارسال میشه به هیچ عنوان کلیک نکنید.
یادمه چند سال پیش یه روشی بود که هکر میومد از طریق فرم تماس با ما و یا نظرات یه لینکی میفرستاد که اگه روش کلیک میکردی پسورد مدیریت سایت رو به راحتی به دست میاورد و سایت رو در دست میگرفت.
خریت که شاخ و دم نداره :general208::general208: من همیشه پوشه spam ایمیلمو نخونده پاک میکنم دیروز اصلا انگار مریض بودم:(
با چندتا لابراتور ویروس شناسی هم تماس گرفتم گفتن سربر 4 از اخرین تکنولوژی های روز دنیا برای کدگذاریش استفاده میکنه تا الان بجز افرادی که باج رو پرداخت کردن نتونستن فایلاشونو برگردونن فقط باید منتظر باشی ببینم راه حلی براش پیدا میشه یا خیر که بعید میدونم پیدا هم بشه چون گفت از بیش از 240 نوع باج افزار ، 70 گونه رمز گشایی شده اند!:(

ap3

کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
خریت که شاخ و دم نداره :general208::general208: من همیشه پوشه spam ایمیلمو نخونده پاک میکنم دیروز اصلا انگار مریض بودم:(
با چندتا لابراتور ویروس شناسی هم تماس گرفتم گفتن سربر 4 از اخرین تکنولوژی های روز دنیا برای کدگذاریش استفاده میکنه تا الان بجز افرادی که باج رو پرداخت کردن نتونستن فایلاشونو برگردونن فقط باید منتظر باشی ببینم راه حلی براش پیدا میشه یا خیر که بعید میدونم پیدا هم بشه چون گفت از بیش از 240 نوع باج افزار ، 70 گونه رمز گشایی شده اند!:(
لپ تاپ داری یا pc . سیستمت بک آپ گیری نمیکنه؟ اگه بک آپ گیری داره برو بک آپ چند وقت پیش سیستمتو ریستور کن.
توی گوگل بگردی توضیح داده که چطوری از بک آپ سیستمتون استفاده کنید. (البته اگه سیستمتون بک آپ گیری داشته باشه).

zafarian

Registered User
لایک‌ها
112
لپ تاپ داری یا pc . سیستمت بک آپ گیری نمیکنه؟ اگه بک آپ گیری داره برو بک آپ چند وقت پیش سیستمتو ریستور کن.
توی گوگل بگردی توضیح داده که چطوری از بک آپ سیستمتون استفاده کنید. (البته اگه سیستمتون بک آپ گیری داشته باشه).
چی بگم از این ویروس لاکردار!
خیر سیستم بکاپ گیری نداشت ولی فرقی هم نداره لامصب این ویروس سیستم ریستور ویندوز رو کلا داغون میکنه. یکاری هم میکنه که فایلها ریکاوری هم نشن وگرنه فایلارو حذف میکردم مجدد ریکاوری میکردم.

saeid700

همکار بازنشسته
لایک‌ها
5,283
چی بگم از این ویروس لاکردار!
خیر سیستم بکاپ گیری نداشت ولی فرقی هم نداره لامصب این ویروس سیستم ریستور ویندوز رو کلا داغون میکنه. یکاری هم میکنه که فایلها ریکاوری هم نشن وگرنه فایلارو حذف میکردم مجدد ریکاوری میکردم.
شما دیروز گفتی این لینک اومده و کلیک نکردم منو بقیم گفیم که به هیچ وجه کلیک نکنید.چرا کلیک کردید پسo_O

amin94z

Registered User
لایک‌ها
224
کسی از cloudflare استفاده میکنه ؟ چند روزه استفاده میکنم یه سری فایل های تکست روی هاست ایجاد میشه با اسم ها شبیه تابع MD5 داخلشون هم یه ادرس comodoca هست کسی با این مشکل مواجه نشده ؟
پاک هم میکنم ایجاد میشه دوباره

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,738
کسی از cloudflare استفاده میکنه ؟ چند روزه استفاده میکنم یه سری فایل های تکست روی هاست ایجاد میشه با اسم ها شبیه تابع MD5 داخلشون هم یه ادرس comodoca هست کسی با این مشکل مواجه نشده ؟
من جواب سوالتو نمیدونم، ولی یه توضیح کوچولو درباره cloudflare میدی ؟ (واسه اطلاعات عمومی)

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
با آپدیت جدید تلگرام عملا بسیاری از سایتها نابود میشن. چون دیگه بازدید کننده به سایت مراجعه نمی کنه !

farhadrohi

Registered User
لایک‌ها
209
این فایل برای تایید comodo هست مربوط به ssl میشه.

farhadrohi

Registered User
لایک‌ها
209
خب چطوری میتونه توی هاست من چنین فایلی ایجاد کنه ؟؟
روزی یکی ایجاد میشه
auto ssl سی پنل هست .
میتونید تیکت برنید به مدیریت هاستی که خریداری کردی.این گزینه چیزی نیس و مشکلی به وجود نمیاره.یک سری کد هست که فقط برای تاییدیه ssl ساخته میشه.

amin94z

Registered User
لایک‌ها
224
من جواب سوالتو نمیدونم، ولی یه توضیح کوچولو درباره cloudflare میدی ؟ (واسه اطلاعات عمومی)
مثلا اگه شما در ساعت 10 تا بازدید کننده داشته باشه سایتتون
به جای اینکه 10 بار فایل style.css از هاستتون دریافت بشه و از پهنای باندتون کم بشه
1 بار در سرور cloudflare ذخیره میشه و از هاست شما پهنای باندی کم نمیشه و در عوض بازدید کننده از سرور های cloudflare این فایل رو دریافت میکنه
این یکی از کاربردهاش هست

amin94z

Registered User
لایک‌ها
224
auto ssl سی پنل هست .
میتونید تیکت برنید به مدیریت هاستی که خریداری کردی.این گزینه چیزی نیس و مشکلی به وجود نمیاره.یک سری کد هست که فقط برای تاییدیه ssl ساخته میشه.
باید خودم پاکشون کنم ؟

siavashx

کاربر فعال
لایک‌ها
6,667
مربوط به cloud نیس.واسه منم ساخته میشه پاکشون میکنم:D

farhadrohi

Registered User
لایک‌ها
209
باید خودم پاکشون کنم ؟
آره پاکشون کن مشکلی نیست.برای من هم بود تیکت زدم خودشون در حال برطرف سازی همین فایل ها بودند که خوشبختانه درست کردن.
ولی شل یا فایل مخرب نیست و هیچ مشکلی ایجاد نمیکنه بود و نبودش.پاک کنید

بالا