• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

rezatak6

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
شما الان خودت داری تهمت میزنی ولی بازم من کاری ندارم چون من معتقدم که نظرت رو داری میگی و میتونی که بگی
ولی وقتی مثه اون دفعه میری فحش ناموسی میدی به ملت دیگه نباید انتظار داشته باشی که بن نشی. درسته؟ :D
تهمت که نه شوخی کردم دی هم گذاشتم ولی اگه ناراحت شدی ببخشید، اون قبلی من به کی فحش ناموسی دادم؟

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
تهمت که نه شوخی کردم دی هم گذاشتم ولی اگه ناراحت شدی ببخشید، اون قبلی من به کی فحش ناموسی دادم؟
نه باو گفتم که ناراحت نمیشم :D
دفعه قبلی که بن شدی کی بود؟ :D
یه تاپیک زده بودی درباره فیلترینگ که دعوا شد آخرش :D
کلا تاپیک هات همیشه جنجالیه و آخرش گیس و گیس کشی میشه :D

dezclub

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
146
پاپ موزیک
تهران موزیک
اس موزیک
ابر فیلم ( abrfilm.کام )
ملی مدیا
فردا دانلود
هی دانلود
سلام دانلود
شهر زیرنویس
98 زیرنویس
+
فیلتر شدن کلش او کلنز

پ.ن : فک کنم به این می گن فیلتر گسترده نه؟

مشکل اس اس ال ، هماهنگ نبودن با سیستم های شرکت های تبلیغاتی و پاپ اپ هستش
البته بعضی سایت های محدود با اس اس ال هم سیستم دارن
+
subdl.ir
:general509::general208::general503::(:confused::general306:

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
@EmpireWorld
نگفتم دلیل بن کردنم شما بودید. گفتم الی ماشالله تا تونستی علیه ما پست زدی شما. نمی دون دقیقا با چه کسی مشکل داشتید یا چه مشکلی پیش اومده که اینطوری شده. ولی من آمادگی دارم مشکل رو بشنوم و اگر نیاز به توضیحاتی باشه پیگیر باشم و منتقل کنم به شما.

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
فیلترینگ میخواد ملت برن دنبال ایده های جدید و سایت های جدید

به خاطر همین سایت های تیکراری رو فیلتر میکنه

starshop

Registered User
لایک‌ها
595
سلام علیک و رحمته الله و برکاته یا اهل وب :D
اوضاع احوال ورودیتون از internet.ir چطوره مدتی نبودم ریپورتتون بدم الکساتون افت کرد دی:

AminArjmand

Registered User
لایک‌ها
281
میشه یکم در این مورد توضیح بدین؟ به چه دلیلی وقتی هاست ایرانه صفحه فیلترینگ نمایش داده نمیشه؟
خودمم دلیلشو هنوز دقیق نفهمیدم ولی یه عده میگن هاستای ایرانی چون روی اینترنت ملین یا همون اینترانت دلیلش اینه ، ولی خب وقتی دستور مسدود سازی میفرستن فرق نداره ایران باشی یا خارج

logofun

Registered User
لایک‌ها
1,115
درگاه فقط برای دریافت وجه استفاده میشه. برای کارت به کارت یکی از این موارد : اینترنت بانک / تلفن بانک / همراه بانک باید فعال باشه.
بانک ملت و سپه با یه فرم همه رو فعال میکنن بقیه رو خبر ندارم. صادرات آخرین باری که رفتم فعال کنم دستگاه رمز یاب میخواست!
صادرات علاوه بر دستگاه رمزیاب با *719# و اسمس هم میتونه رمز بفرسته منتها اینها هم هرکدوم یه مبلغی باید سالانه بدید

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
درگاه فقط برای دریافت وجه استفاده میشه. برای کارت به کارت یکی از این موارد : اینترنت بانک / تلفن بانک / همراه بانک باید فعال باشه.
بانک ملت و سپه با یه فرم همه رو فعال میکنن بقیه رو خبر ندارم. صادرات آخرین باری که رفتم فعال کنم دستگاه رمز یاب میخواست!
اونی که دستگاه رمزیاب میخواد موبایل بانکه
ولی اونی که از طریق اپ روی گوشی انجام میشه همراه بانکه
حالا دفعه دیگه بهشون بگو همراه بانکم رو میخوام فعال کنم احتمالا میفهمن

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,223

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
@EmpireWorld
نگفتم دلیل بن کردنم شما بودید. گفتم الی ماشالله تا تونستی علیه ما پست زدی شما. نمی دون دقیقا با چه کسی مشکل داشتید یا چه مشکلی پیش اومده که اینطوری شده. ولی من آمادگی دارم مشکل رو بشنوم و اگر نیاز به توضیحاتی باشه پیگیر باشم و منتقل کنم به شما.
من اصولا سعی میکنم از یه سوراخ دو بار نیش نخورم و سعی هم میکنم تجربیات خوب و بد م رو به دوستانم هم بگم که اونها دیگه حداقل دچار مشکل نشن

ali-tahmasb

Registered User
لایک‌ها
1,856
اینترنت بانک رمزیاب میخواد.
من الان از ملت بدون رمز یاب استفاده میکنم، وارد که میشم پیام میده رمز یاب باید بگیری (اس ام اسی هم میشه رمز گرفت) ولی میشه پیامش رو رد کرد.
همراه بانک سرعتش پایینه خوشم نمیاد :D
پ.ن : نمیدونم اسمش همراه بانکه یا موبایل بانک، منظور من اونیه که با sms کار میکنه که رمز یاب نمیخواد.

بانک صادرات کلا باید یه مبلغی بدی که استفاده کنی :D

تلفن بانک و همراه بانک (اونی که با sms کار میکنه) رو خیلی وقته استفاده نمیکنم فقط فعالشون کردم!
اینترنت بانک، امکانات و دسترسی هاش از بقیه راه ها بیشتره.
من با همراه بانک راحت ترم یکم جمع و جور تر و قابل دسترس تره. برو تو تنظیماتشون بزن با اینترنت کار کنه بعد دیگه سرعتش پایین نیست. اسمس هم نمیفرسته

ali-tahmasb

Registered User
لایک‌ها
1,856
با اینترنت adsl کار میکنه دیگه به شماره موبایل کار نداره ؟ چون من با ایرانسل عضو شدم الان رو گوشیم رایتل هست.
با sms که کار میکنی باید همون شماره باشه.
آره با هر نوع اینترنتی کار میکنه ولی اول کار یه اسمس به اون ایرانسل میفرسته یه کد باید وارد کنی بعدش دیگه نیازی به سیمکارت نیست.

ali-tahmasb

Registered User
لایک‌ها
1,856
اگه برای سایت چند تا پسوند داشته باشیم
مثلا site.ir و site.com
بخوایم همه به com ریدایرکت بشن بهتره از خود cpanel انجام بدیم یا طور دیگه ای؟

MNavidM

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
دوستان یک سوالی داشتم
من با وردپرس یک پستی رو ارسال میکنم که درون پست غیر از متن چندتا عکس هم با ادیتور(ckeditor) آپلود میکنم
حالا وقتی اون پست رو حذف کنیم اون عکس ها درون هاست میمونه یا حذف میشه ؟

اگه این کد رو بزاری توی فایل fucntions.php قالب، ضمیمه/عکس های اون پست هم پاک میشه:

PHP:
function delete_post_attachments($post_id) {
    global $wpdb;

$sql = "SELECT ID FROM {$wpdb->posts} ";
    $sql .= " WHERE post_parent = $post_id ";
    $sql .= " AND post_type = 'attachment'";

$ids = $wpdb->get_col($sql);

foreach ( $ids as $id ) {
        wp_delete_attachment($id);
    }
}
add_action('delete_post', 'delete_post_attachments');

MNavidM

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
سلام
دوستان من افزونه yost seo رو نصب کردمه برای نقشه سایت هم میخوام google-xml-sitemaps نصب کنم اموزش هایی که تو اینترنت هست یکم گمراه کنندست یکی میگه دو تا فایل با نوت پد بساز اپلود کن تو هاست و تمام یکی میگه فلان کار رو بکن
حالا به نظر شما بهترین کار برای یه سایت تازه تاسیس چیه کلا بعد از فعالسازی افزونه چیکار باید بکنم
@ap3

کدوم قسمتش مشکل داری؟

برای sitemap اگه اتوماتیک تولید نمیشه، می تونی پلاگین نصب کنی رو وردپرس و لینک urlی ک بهت میده رو بدی yost و گوگل آتلانتیک و ...

برای فعال شدن/وریفای شدن گوگل آتلانتیک هم باید طوری ثابت کنی ک سایت مال توه، ک چند روش داره، ساده ترینش اینکه گوگل موقع برای وریفای چند روش داره، ساده ترین اینکه یه فایل مثلا html بهت میده و اون رو میزاری تو سایت و مثلا میشه yoursite.com/asfjhadsjhjkasd.html

asfjhadsjhjkasd.html گوگل یه همچین فایلی بهت میده.

بعدش میری تو پنل گوگلت و وریفای میشه و ...

برای Yost هم تنظیمات اولیه رو کردی از این به بعد هر چی پست جدید بزنی می تونی کاستوم ترش کنی، و پست های قدیمی هم خودش یه کارایی کرده و می تونی بری کامل ترش کنی.

سوالی داشتی بپرس.

بالا