• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

farhadrohi

Registered User
لایک‌ها
209
تشکر از پاسخت.
منتها فکر نمی کنم مشکل کلیکس شماره شبا و این حرفا باشه. چون امروز شنبه هست و هم چنان واریز نکردن
من چندین روز پیش هم تماس گرفتم باهاشون به من گفت مشکل بانک نیست
امروز در جواب پیغامم زده مشکل بانکیه!
این که هر روز یه چیزی میگن مشکوکه
واسه همه درآمد هفته قبل رو زده پرداخت شده ولی واریز نکردن.ولی شما میگین سه هفتس واریزی نداره نمیدونم چیه موضوعش ولی در کل واریزی های هفته قبل به حساب کسی واریز نشده.دوستان تماس گرفتن گفتن تا امروز فردا همه رو واریز میکنن.خدا کنه کلیکس مثل سایر سایت های مشابه نشه.چون واقعا بهترین سایت کلیکی هست.انشاالله تا فردا واریز میکنن.

rapidleech

Registered User
لایک‌ها
1,261
دوستان دنبال یک تیم طراحی و برنامه نویس وب مسلط هستم
برای طراحی یک سایت با قیمت معقول

کیو معرفی میکنید؟

sina_72

Registered User
لایک‌ها
164
سلام-عذر میخوام میخواستم از ایران خودرو ماشین بگیرم.من میخوام دنا بگیرم-اگر نمایندگی ها امانی داشته باشند که زودتر بگیرم چه بهتر-اگر هم که نه شما اشنا دارین من ثبت نام کنم زودتر بگیرم-شیرینی هم میدم-چون حقیقت هم فصل سرماست هم ما بی ماشین-اگر برام پ خ کنید ممنون میشم-سپاس
دنا آشغال خدایش از من میشنوی نگیر
این سایپا ماشیناش رو دستش باد کرده / اگر شرایطی بخوای که بدک نیست ، نقدی هم زیر قیمت چنتا مدل من سراغ دارم

oio

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
246
دوستان دنبال یک تیم طراحی و برنامه نویس وب مسلط هستم
برای طراحی یک سایت با قیمت معقول

کیو معرفی میکنید؟
سلام . چه سایتی ؟ توضیحاتش رو بفرستید من انجام میدم

ali_talebi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
نگس ادز که 3/4 پول رو کم کردند بقیش رو هم بعد 2 ماه واریز کردن
برا منم همین کارو کرده ، اگه 4نفر از دستش شکایت میکردن
جرات این کارو نمیکرد ، رسمآ کلاه برداری کرده !!
اون که دیگه هیچی... به من زنگ زد خواهش که "الان یه تبلیغمو بذار براتون مشاهده ای 100 تومن حساب می کنم." گفتم باشه و تبلیغشونو گذاشتم. دوروز گذشت با 70 تومن کلیکی حساب کرد!!! هر چی پیغام دادم هیچکی جواب نداد. شانس آوردم دیدم و زودتر برداشتم تبلیغشونو
به اینا زنگ هم میزنی شروع می کنن قصه گفتن... منظورم سایتایی مثل کلیکس و نکست ادز ه
متاسفانه عملشون با اون وعده هایی که تو صفحه اول سایتشون دادن خیلی فرق داره...

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
@Ir3eo
گوگل بطور رسمی اعلام کرد حکم ها و فرمان های لینک را از بین خواهند رفت.

در جدیدترین اعلامیه گوگل اعلام شده که وبمسترها و سئوکاران استفاده از فرمان های لینک را متوقف کنند چون این فرمان ها دیگر اثرگذار نیستند. سخنگوی گوگل در گفتگو با سایت های خبری سئو اعلام کرده که استفاده از این نوع روش ها به وبمسترها و سئوکاران کمکی نخواهد کرد و در صورت استفاده از دستور لینک و دامنه نتایج غیرمرتبط ارائه خواهد شد.

نشانه های این اتفاق از سال گذشته کمی نمایان شد اما در همان زمان گوگل در بیانیه ایی رسمی اعلام کرد که اپراتور لینک ها هنوز از بین نرفته است. اما در روزهای نخستین سال 2017 میلادی گوگل از بین رفتن این اپراتور را مخابره کرد.

استفاده از این اپراتور و عملگر ممنوع شده اما بسیاری از وبمسترها و سئوکاران از چند سال پیش می دانستند که استفاده از آن نتیجه طولانی و مثبتی ندارد اما به دلیل نتیجه های کوتاه مدت هنوز عده ایی از این روش استفاده می کردند که با این اعلام رسمی ممنوع شد.

برای بررسی وضعیت لینک های خود ابزارهای گوناگونی وجود دارد که می توانید از آن ها استفاده کنید و یا به حساب کاربری کنسول گوگل رفته و در گزارش های لینک به بررسی و تحلیل وضعیت لینک ها بپردازید.

@Ir3eo

rezatak6

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
من هر چی ورودی گوگلم بالاتر میره بازدیدم پایینتر میاد!
مثلا اگه قبلا 4 تا ورودی گوگل داشتم 8 بازدید الان 6 تا ورودی گوگل تا دارم 6 بازدید o_O

club4fun

Registered User
لایک‌ها
793
من هر چی ورودی گوگلم بالاتر میره بازدیدم پایینتر میاد!
مثلا اگه قبلا 4 تا ورودی گوگل داشتم 8 بازدید الان 6 تا ورودی گوگل تا دارم 6 بازدید o_O
مردم انگار دیگه مثل قبل توجه به محتوا نمیکنن دقیقا این مشکلات وجود داره ورودی بیشتر پیج ویو کمتر :(

M+J

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
4,011
محدودیت قراردادن آدرس دلخواه در گوگل پلاس و فیس بوک را چطور میشه برداشت؟

club4fun

Registered User
لایک‌ها
793
@Ir3eo
گوگل بطور رسمی اعلام کرد حکم ها و فرمان های لینک را از بین خواهند رفت.
@Ir3eo
دقیقا منظور از حکم ها و فرمان های لینک دار چیه ؟ میشه توضیح بدی ؟

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
کسی با پاپ کده کار میکنه؟o_O
@ap3 شما کار نمیکنین؟:general105:
من قبلا باهاشون کار میکردم. الان خیلی وقته دیگه با هیچ پاپ اپی کار نمیکنم چون یا کد مخرب دارن یا پاپ اپ اضافه باز میشه یا تبلیغ تلگرام باز میشه.

ali998

Registered User
لایک‌ها
779
دقیقا منظور از حکم ها و فرمان های لینک دار چیه ؟ میشه توضیح بدی ؟
فکر کنم منظورش دستور
link:domain.com است.
از وقتی پیج رنگ بروز نشد. این هم بروز نمی شد و از استفاده خارج شد.

farhadrohi

Registered User
لایک‌ها
209
دوستان یه نفر با یک دامین رایگان tk کاری کرده اون آدرس رو میزنی سایت من باز میشه.قضیه این کار چه جوریه?چ کنم برای جلوگیری از این کار؟هر پستی هم میزنم فقط هوم پیچ اون دامنه رایگان بالای آدرس بار میمونه

oio

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
246
دوستان یه نفر با یک دامین رایگان tk کاری کرده اون آدرس رو میزنی سایت من باز میشه.قضیه این کار چه جوریه?چ کنم برای جلوگیری از این کار؟هر پستی هم میزنم فقط هوم پیچ اون دامنه رایگان بالای آدرس بار میمونه
ریدایرکت میکنه به URL شما یا روی همون URL باز میشه ؟ اگه با زدن اون دامنه ی خاص تو مرورگر آدرس دامنه به دامنه ی شما تغییر پیدا میکنه از ریدایرکت استفاده کرده و اگه با همون آدرس tk در مرورگر سایت شما رو نشون میده احتمالا از iframe استفاده کرده و توش سایت شما رو لود میکنه
ضرری برای سایت شما نداره چرا میخای جلوگیری کنی ؟

farhadrohi

Registered User
لایک‌ها
209
ریدایرکت میکنه به URL شما یا روی همون URL باز میشه ؟ اگه با زدن اون دامنه ی خاص تو مرورگر آدرس دامنه به دامنه ی شما تغییر پیدا میکنه از ریدایرکت استفاده کرده و اگه با همون آدرس tk در مرورگر سایت شما رو نشون میده احتمالا از iframe استفاده کرده و توش سایت شما رو لود میکنه
ضرری برای سایت شما نداره چرا میخای جلوگیری کنی ؟
همون آدرس tk رو در سایت نشون میده.راستشو بخوای دوستم این کارو کرده فقط خواستم ببینم راهی داره برای جلوگیریش تا ضایع کنمش؟

gem-music.com

Registered User
لایک‌ها
499
کسی برنامه نویسی اندروید سایت انجام میده؟
یا کسی رو سراغ داره؟ :rolleyes:

amir689

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
240
n,sjh
دوستان یه سوال داشتم ؟
دوستان به نظر شما از چه شرکتی هاست بگیرم ؟
وب داده ؟ یا
انلاین سرور؟
ممنون میشم که تجربه تون در اختیارم بذارین...

باتشکر.....
دوستان کسی نیست راهنمایی کنه؟

AminArjmand

Registered User
لایک‌ها
281
کسی جوش نزده. مبلغ کم نیست. الانم 3 هفته هست که پشتیبانی کلیکس بهونه های مختلف و متناقض میاره و هنوز درآمد رو واریز نکرده
شما کار می کنی با کلیکس؟
آخرین بار کی براتون واریز کرده؟
اره منم هر هفته که برداشت میزنم بعضی وقتا چهارشنبه یا پن شنبه واریز میشن بعض وقتا هم شده تا دوشنبه هفته بعدش که واریز کردن!
الانم دو هفته قبل برداشته بودم که گفتن زیر پونزده نزار بعد که معلوم شد جهانیه مجدد گذاشتم و هفته پیش پنجاه نشده بود الانم امروز نود شده بود ،درخواست واریز زدم

AminArjmand

Registered User
لایک‌ها
281
n,sjh

دوستان کسی نیست راهنمایی کنه؟
سوالت خیلی کلیه نمیشه گفت که کدومشون خوبه یا خراب چون هر کدوم یه مشکلی دارن از هاست دی ال که اونقد پول میگیره برو تا نت افزار و ....
به نظر من یه سرور خودت بگیر ماهی سیصد چهارصد در میاد بعد دست خودتم هستش دیگه مشکلی چیزی پیش بیاد حداقل میدونی که مشکل چیه و هاستینگ دروغ میبافه یا نه ..‌.
اگرم نمیخوای اینقد خرج کنی یا از نظر فنی نمیتونی مدیریت کنی خب دیگه باید با هاستینگا بسازی [emoji16] هر هاستینگو میتونی راحت مشتریاشو پیدا کنی یا از خودشون بپرسی و بعد با مشتریاش صحبت کنی و بررسی و ....

بالا