• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
اگر روی یه وبلاگ رزبلاگ دامنه ست بشه

ip عوض میشه یا نه همون خواهد بود

gilor

Registered User
لایک‌ها
18
خرید پاپ آپ برای افزایش امار و کسب درامد از سیستم های کسب درامد خارجی اشکال داره؟!!!

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,223
خرید پاپ آپ برای افزایش امار و کسب درامد از سیستم های کسب درامد خارجی اشکال داره؟!!!
روی سئو تاثیر مثبت نداره بانص بالا میره که خوب نیست

saeid700

همکار بازنشسته
لایک‌ها
5,283
برای یه سایت تازه تاسیس شده ....
ببین اگه حرفه ای نیستی بیا سمت نت افراز چون همه چی رو ساده کرده و هاست و ایزوله کرده و به بخش های که احتیاج نداری نمیزاره دسترسی داشته باشی تا خرابکاری نکنی برای شروع نت افراز مناسبه. ولی بعدها که میبینی سایتت بازدیدش بالا رفت یکم اذیت میکنه چون محدودیتش زیاده.

ArAsH.DMA

Registered User
لایک‌ها
431
دوستان یک سوال دیگه :
اینکه سئو یاست باید حتما سبز باشه درسته ؟ مثلا من دارم مدل مانتو میزارم، باید تعداد کلماتم رو 300 برسونم مگر نه سبز نمیشه.
من چگالی کلمات کیلیدی و حدودا 8 تا رو سبز می کنم ولی این که سبز نمیشه کلا مطلب رو زرد نشون میده.
حالا واقعا مهمه ؟ من خودم بررسی کردم برای سایت های بزرگ تفریحی که اون ها هم زرد هستند.
میشه ی راهنمایی کنید.

club4fun

Registered User
لایک‌ها
793
دوستان یک سوال دیگه :
اینکه سئو یاست باید حتما سبز باشه درسته ؟ مثلا من دارم مدل مانتو میزارم، باید تعداد کلماتم رو 300 برسونم مگر نه سبز نمیشه.
من چگالی کلمات کیلیدی و حدودا 8 تا رو سبز می کنم ولی این که سبز نمیشه کلا مطلب رو زرد نشون میده.
حالا واقعا مهمه ؟ من خودم بررسی کردم برای سایت های بزرگ تفریحی که اون ها هم زرد هستند.
میشه ی راهنمایی کنید.
این سئو یاست حتما نباید سبز باشه مثلا یه مورد مثال میزنم استفاده از h2 در متن از طرف سئویاست یه مزیت حساب میشه در صورتی که بعضی قالب این کار رو روی عنوان و .... انجام میدن و گذاشتن h2 در متن غیر ضروری هستش حالا در کل اگه بخوایم معیار رو گوگل بزاریم اتفاقا گوگل بعضی اوقات به مطالب رتبه های بالا میده که معیارهای سئویاست جزوشون نیست در نتیجه سئویاست لازمه اما کافی نیست

saeid700

همکار بازنشسته
لایک‌ها
5,283
دوستان یک سوال دیگه :
میشه ی راهنمایی کنید.
یاست کلا پیشنهاد میده که چکار کنی ، نکنی ام مشکلی خاصی پیش نمیاد ولی در کل نمیشه گفت مفیده بعضی گزینه هاش حتی ممکنه به ضررت باشه . زیاد گیر نده بهش پست بزن ازمون وخطا کن بهترین استایل برای پست هات که برات بازدهی زیادی داره انتخاب کن.

ArAsH.DMA

Registered User
لایک‌ها
431
این سئو یاست حتما نباید سبز باشه مثلا یه مورد مثال میزنم استفاده از h2 در متن از طرف سئویاست یه مزیت حساب میشه در صورتی که بعضی قالب این کار رو روی عنوان و .... انجام میدن و گذاشتن h2 در متن غیر ضروری هستش حالا در کل اگه بخوایم معیار رو گوگل بزاریم اتفاقا گوگل بعضی اوقات به مطالب رتبه های بالا میده که معیارهای سئویاست جزوشون نیست در نتیجه سئویاست لازمه اما کافی نیست

یاست کلا پیشنهاد میده که چکار کنی ، نکنی ام مشکلی خاصی پیش نمیاد ولی در کل نمیشه گفت مفیده بعضی گزینه هاش حتی ممکنه به ضررت باشه . زیاد گیر نده بهش پست بزن ازمون وخطا کن بهترین استایل برای پست هات که برات بازدهی زیادی داره انتخاب کن.

ممنون، خدم هم روی اینا نظر داشتم.
ببخشید اگر زیاد سوال می کنم:general108:

Web Man

Registered User
لایک‌ها
107
سلام
15 سالمه و از سال 90 در حوزه وب فعالیت دارم:D
و مثل بسیاری از دوستان از وبلاگ نویسی شروع کردم:)
یادمه یه وبلاگ داشتم به رتبه الکسای زیر 500 ایران رسید نمیدونم چی شد حذفش کردم :|
تازگیا دارم ++C و پایتون و html رو یاد میگیرم:android22:

club4fun

Registered User
لایک‌ها
793
سلام
یادمه یه وبلاگ داشتم به رتبه الکسای زیر 500 ایران رسید نمیدونم چی شد حذفش کردم :|
فکر نکنم مثل ما بوده باشی شما ... o_O

amir689

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
240
سلام
موفق باشی

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,738
دوستان
کسی میدونه HTML5 Boilerplate چیه؟
فریمورکه ؟ مثه بوت استراپ ؟

@l3est

بالا