• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,223
من از آذر پنچ گیگ گرفتم ده تا مطلب زدم نصف هاست پر شده! توابع هم اشکال داره وردپرس آپدیت خودکار نمیشه..

پس اینجا چیه نوشتی؟
نصفش پر شده بود برای چندتا بکاپ هایی که گرفته بودم. توابع هم تقریبا همهجا مشکل داره اگر سرچ کنی آپدیت دستی وردپرس میبینی که خیلی از سرویس های هاست با آپدیت مشکل دارن. الان آپدیت خودکار رو غیر فعال کردم هر روز که نمیشه آپدیت کرد چند ماهی یه بار باید آپدیت دستی انجام بشه

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,223

amir689

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
240
از دیگر دوستان هم راهنمایی میخوام..
ممنون می شم که تجربیاتشون در اختیارم بزارند....

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
از چه شرکتی هاست بگیرم؟
هر دفع این سوال رو پرسیدم یه جواب درست حسابی نشنیدم
خواهشا کمک ام کنید..
نظرتون در مورد وب داده چیه؟
واسه شروع کار نت افراز بگیر..یا میهن وب هاست
هردو مطمئن هستن
مخصوصا نت افراز!
اگه با دایرکت ادمین مشکلی نداری..از نت افراز

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
نصفش پر شده بود برای چندتا بکاپ هایی که گرفته بودم. توابع هم تقریبا همهجا مشکل داره اگر سرچ کنی آپدیت دستی وردپرس میبینی که خیلی از سرویس های هاست با آپدیت مشکل دارن. الان آپدیت خودکار رو غیر فعال کردم هر روز که نمیشه آپدیت کرد چند ماهی یه بار باید آپدیت دستی انجام بشه
کی همچین حرفی زده؟
"توابع هم تقریبا همهجا مشکل داره"
الان این هاستینگی که من ازش سرویس دارم هیچ مشکلی با توابع نداره
در ضمن آپدیت وردپرس هم هر روزی نیست. هر چند هفته یک بار آپدیت میدن که اونم به صلاح کاربراست که آپدیت کنن
مثل همین آخرین نسخه ای که دادن و 3 تا باگ حیاتی رو پچ کردن
خب همین کارا رو میکنی، بعدم که هک میشی میای میگی چرا هک شدم !!!

از دیگر دوستان هم راهنمایی میخوام..
ممنون می شم که تجربیاتشون در اختیارم بزارند....
من از وب داده الان یک ساله که سرویس دارم و تا الان مشکل خاصی نداشته
در کل شما اول باید ببینی به چه هاستی نیاز داری
مثلا ممکنه رم و CPU بالا بخوای یا ممکنه بک آپ گیری روزانه برات مهم باشه یا امنیت
مثلا بعضیا موقعیت سرور براشون خیلی مهمه بعضیای دیگه کنترل پنل و یه عده هم قیمت
ولی اینم بگم اگه سایتت معمولیه و آمار زیادی نداره خیلی تفاوتی نمیکنه که تو کدوم هاستینگ سرویس داشته باشی
چون حتی سرور های اورسل شده هم میتونن سایت های معمولی رو هاست کنن
این سوال هم هیچ وقت پاسخ درستی براش پیدا نمیشه چون تعداد ارائه دهنده ها خیلی زیاده
این دقیقا مثل همون سوالیه که میگه کدوم آنتی ویرویس بهتره؟

hamidjanbozorgi

Registered User
لایک‌ها
146
از چه شرکتی هاست بگیرم؟
خواهشا کمک ام کنید..

دو هفته درگیر همین قضیه بودم چند جارو بهت پیشنهاد میکنم
اولیش پردیس هاستینگ که از یوزر های همین فروم و سرور های ایسلند که من تجربش رو دارم عالی بوده
نت افراز چندین سایت روش داشتم حرف نداره قیمتشم مناسبه (گرون شده)
هاست دی ال کمی قیمتاش گرونه و اینکه هر سایتی رو قبول نمیکنه وگرنه همه چیش عالیه
مستقیم از آسیاتک هم میتونی بخری اونم خوبه ولی بدیش اینه که سالیانه فقط ارائه میده

club4fun

Registered User
لایک‌ها
793
سلام دوستان.
من دارم روی کلمه مدل مانتو کار می کنم و به یک مشکل خوردم.
من سعی می کنم از اینستا مانتو ها رو پیدا کنم اما خب مگه روزی چند تا مدل میزنن این طراح ها ؟
منم دارم سعی می کنم حداقل روزی یک پست مدل بزارم. بنظر شما اگر من از سایت های همجوار عکس ها رو بگیرم (2-3 تاشون) رو و بین مدل ها بزارم. گوگل متوجه میشه ؟
یعنی اصلا گوگل رباتی داره که بتونه عکس ها رو بفهمه ؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.
باید اختصاصی کار کنید و روی لینک های داخلی و لینک سازی مانور بدید اگه اینا رو اوکی کنید به نتیجه میرسید

30r.sadegh

Registered User
لایک‌ها
82
نکست پاپ آپ
سلام
همونطور که عرض کردم و در پنل هم ذکر شده
برای پاپ اول 35 ریال ، پاپ دوم 20 ریال و پاپ سوم 15 ریال پرداخت میشه.که در مجموع 70 ریال پرداخت میشه
وقتی فقط یک پاپ از سیستم ما روی 2 سایت شما باز میشه.پس پرداختی باید حدود 0.20 درصد کل مبلغ باشه.

:| منطقش تو حلقم کسی میفهمه اینو ..
دعاش کنید

dezclub

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
146
از چه شرکتی هاست بگیرم؟
خواهشا کمک ام کنید..
سایتت حدودا چقدر بازدید داره؟
اولویتت چیه؟ قیمت/امنیت/پشتیبانی...
حداکثر هزینه ای که می خواهی بکنی؟

dezclub

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
146
سلام
برای پاپ اول 35 ریال ، پاپ دوم 20 ریال و پاپ سوم 15 ریال پرداخت میشه.که در مجموع 70 ریال پرداخت میشه
وقتی فقط یک پاپ از سیستم ما روی 2 سایت شما باز میشه.پس پرداختی باید حدود 0.20 درصد کل مبلغ باشه.

دعاش کنید
یا خود خدا
ترجمه : این چیزی که نوشتیم برای هر ای پی 70 ریال هست. اما چون خر تو خر هست و پول خیلی ها را بالا کشیدیم و مشکلی پیش نیومده 80% از پول شما را هم بالا می کشیم.

MOHAMMAD026_1

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,693
محمد داداش یه کد دارم
میخوام فقط توی موبایل نشونش بده..شناورم باشه..بهم میدی؟
مرسی

@MOHAMMAD026_1

با
سلام
دوستان یه کدی میدید که این کد را به صورت شناور و فقط در موبایل نمایش بده؟

<script src="http://click.iranpars1.in/tools.php?u=5rYHpk38Cw" type="text/javascript"></script>

@l3est و باقی اساتید
ازین کد میتونی استفاده کنی:
HTML:
<script type="text/javascript">
var pr = '<div style="position:fixed;right: 0px;left: 0px;bottom:2px;z-index:1000;border:1px solid #D6D6D6;padding:1px;width:471px;margin-left: auto;margin-right: auto;" id="ads_bottom_left"><div style="width:468px;padding:3px;line-height:20px;background:#e8e8e8;color:#C40000;cursor:pointer;font-size: 9pt;font-family: tahoma;text-align: right;direction:rtl;text-decoration:none;" onclick="document.getElementById(\'ads_bottom_left\').style.display=\'none\'"><b>X</b> بستن تبلیغات</div><div style="max-width: 100%;width: 468px;height: auto;"><' + 'script' + ' src="http://click.iranpars1.in/tools.php?u=5rYHpk38Cw" type="text/javascript"></' + 'script' + '></div></div>';
function detectmob() { if( navigator.userAgent.match(/Android/i) || navigator.userAgent.match(/webOS/i) || navigator.userAgent.match(/iPhone/i) || navigator.userAgent.match(/iPad/i) || navigator.userAgent.match(/iPod/i) || navigator.userAgent.match(/BlackBerry/i) || navigator.userAgent.match(/Windows Phone/i) ){ return true; } else { return false; } }
if(detectmob() !== false){ document.write(pr); }
</script>

ArAsH.DMA

Registered User
لایک‌ها
431
ممنون از دوستانی که پاسخ داده اند.
یک سوال دیگه : من تونستم به روشی سایت های edu و gov و کلا سایت های با اتوریتی بالا رو که میشه به صورت کامنت میشه توشون لینک ساخت رو پیدا کنم.
حالا اگر هفته ای 10 تا لینک از این ها بسازم (در کنارش لینک نو فالو هم میزارم) برای سایت اکی هست و پنالتی نمیکنه ؟ ممنون میشم جواب بدید.

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
ازین کد میتونی استفاده کنی:
HTML:
<script type="text/javascript">
var pr = '<div style="position:fixed;right: 0px;left: 0px;bottom:2px;z-index:1000;border:1px solid #D6D6D6;padding:1px;width:471px;margin-left: auto;margin-right: auto;" id="ads_bottom_left"><div style="width:468px;padding:3px;line-height:20px;background:#e8e8e8;color:#C40000;cursor:pointer;font-size: 9pt;font-family: tahoma;text-align: right;direction:rtl;text-decoration:none;" onclick="document.getElementById(\'ads_bottom_left\').style.display=\'none\'"><b>X</b> بستن تبلیغات</div><div style="max-width: 100%;width: 468px;height: auto;"><' + 'script' + ' src="http://click.iranpars1.in/tools.php?u=5rYHpk38Cw" type="text/javascript"></' + 'script' + '></div></div>';
function detectmob() { if( navigator.userAgent.match(/Android/i) || navigator.userAgent.match(/webOS/i) || navigator.userAgent.match(/iPhone/i) || navigator.userAgent.match(/iPad/i) || navigator.userAgent.match(/iPod/i) || navigator.userAgent.match(/BlackBerry/i) || navigator.userAgent.match(/Windows Phone/i) ){ return true; } else { return false; } }
if(detectmob() !== false){ document.write(pr); }
</cript>

تشکر و سپاس فراوان:general504::general504::general504:

rapidleech

Registered User
لایک‌ها
1,261
یک سوال دیگه : من تونستم به روشی سایت های edu و gov و کلا سایت های با اتوریتی بالا رو که میشه به صورت کامنت میشه توشون لینک ساخت رو پیدا کنم.
حالا اگر هفته ای 10 تا لینک از این ها بسازم (در کنارش لینک نو فالو هم میزارم) برای سایت اکی هست و پنالتی نمیکنه ؟ ممنون میشم جواب بدید.

منظورتون لینک های edu و gov هستن که 1000 نفر دیگه داخلش کامنت میزنن؟
اگه اره پس بدونید که به هیچ دردی نمیخورن

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
نکست پاپ آپ
سلام

دعاش کنید
چه فرمولی داده
3 بار خوندم آخرش هم نفهمیدم چی میگه
مدیرش مهدی عدل ـه؟ :D
09670688732811683045.jpg

club4fun

Registered User
لایک‌ها
793
نگاه کن چون اینجور لینک ها به سایت خارجی و موضوع مرتبط با سایت شما نیست ( در بیشتر مواقع ) پس تاثیرش خیلی کمه البته انجام بدین بدک نیستش

club4fun

Registered User
لایک‌ها
793
نکست پاپ آپ
سلام

دعاش کنید
جالبه یاد چندتا از فرمول های ریاضی افتادم که اصلا کاربردی نداره و فقط برای انداختن دانشجوها استفاده میشه :D:eek:

ap3

کاربر فعال
لایک‌ها
2,936

shiraz-boy

Registered User
لایک‌ها
350
دوستان شب زنده دار سامانه بام واسه شما هم باز نمیشه ؟

بالا