• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
ما که پیر شدیم شما که جوونترید هنوز فرصت و انرژیشو دارید برید سراغ کارهای دیگه!
تو فکرش هستم..ولی با این وضع خراب اقتصادی هیچ کاری نمیشه کرد
وبمستر واقعی الان کارش رو کرده گرفته خوابیده یا کاراش اتوماتیکه یا کار گروهی

ما چس مستران شب بیدار که به جایی نرسیدیم

البته کامپیوتر و اینترنت همینه شبیه حلقه قدرت توی ارباب حلقه ها میمونه
ادم میره با اینترنت و گوشی و لب تاپش یه گوشه خلوت که کسی مزاحمش نشه
اخرش شبیه اسمیگل میشیم

smeagol-t2.jpg

منم کارامو میکنم اما تمومی نداره!

نیرو و نویسنده واسه حوزه کاری من کمه..هیچکس که بتونه خوب بنویسه و دانشش رو داشته رو پیدا نمیکنم!
باید خودم بهش آموزش بدم تا راه بیوفته و واسم طبق اصول کار کنه..اما اینم زمان و هزینه میبره..مجبورم خودم تک نفری + یه نویسنده روی دوتا سایت کارکنم
درضمن نویسنده هرچی خوب باشه و پول بهش بدی دل به کار نمیده..یعنی دل نمیسوزونه..
من فقط واسه دست گرمی نویسنده گرفتم..بیاد و یه دو تا پست روزی بذاره که سایت آپدیت باشه

• Like
Reactions: ap3

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
تو فکرش هستم..ولی با این وضع خراب اقتصادی هیچ کاری نمیشه کرد

منم کارامو میکنم اما تمومی نداره!

نیرو و نویسنده واسه حوزه کاری من کمه..هیچکس که بتونه خوب بنویسه و دانشش رو داشته رو پیدا نمیکنم!
باید خودم بهش آموزش بدم تا راه بیوفته و واسم طبق اصول کار کنه..اما اینم زمان و هزینه میبره..مجبورم خودم تک نفری + یه نویسنده روی دوتا سایت کارکنم
درضمن نویسنده هرچی خوب باشه و پول بهش بدی دل به کار نمیده..یعنی دل نمیسوزونه..
من فقط واسه دست گرمی نویسنده گرفتم..بیاد و یه دو تا پست روزی بذاره که سایت آپدیت باشه

شما الان در رده چس مستری هستی دیگه

موقعی که پاتو انداختی روی پات با روزی 2 ساعت کار کردن درامد کسب کردی میشی وبمستر

omidss3

Registered User
لایک‌ها
1,448
@javadth میبینی همه بچه های پی تی خوابن! :general402: فقط من و تو بیداریم
همسایه مون که اتاق خوابشون کنار اتاق منه هم توی تختشون هستن..فکر کنم مورچه رفته تو تختشون گازشون میکنه!..آخه صدای ناله میاد..هی دارن وول میخورن تا مورچه رو پیدا کنن.

منم که از صبح علی الطلوع تا بوق سگ کار میکنم روی دو تا سایت!
بعد یکی میاد میگه شوما درآمد مفت از نت درمیاری!
یا شوما 15 میل ماهی درآمد داری..فکر میکنن ما نشستیم روی مبل و داریم اینجا مسخره بازی در میاریم!

همش استرس..همش فکر و خیال!
صبح پا میشی با کلی صلوات بسم الله اول سایتتو چک کنی فیلتر نشده باشه، گوگل پنالتیت نکرده باشه..هاستت نپریده باشه! هک نشده باشی..شبکه های تبلیغاتی پولتو نخورده باشن! الکسات خراب نشده باشه!

خلاصه شغل مزخرفیه..تازه جالبش اینه که فامیل هم فکر میکنن ما پول مفت درمیاریم.. طرف فرق راست کلیک و کلیک رو نمیدونه مگه دست مارو هم بند کن..ماوس رو چپه میگیره..روی تاچ پد با ناخن میزنه..فکر میکنن کامپیوتر انتخاب واحد دانشگاه هست

@ap3 نظر شما چیست؟ ما مفت پول درمیاریم؟

3980914876265442446_Screenshot%20(49).png
عاقا تقصیر خودت که بقیه رو با خبر کردی! من به شخصه هیچکسو از این که کار کامپیوتری انجام میدم با خبر نکردم حتی بابام هم نمیدونه!!
یه سایت بزرگ که مخصوص استانمون هس دارم...تقریبا سایت اول استانه! شیش هف نفر از فامیل توش ثبت نام کردن ولی خبر ندارن مال منه یبار یکیشون گف فلان سایت رفتی عجب چیزیه گفتم آره خوش به حال صاحبش خخخخ

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
عاقا تقصیر خودت که بقیه رو با خبر کردی! من به شخصه هیچکسو از این که کار کامپیوتری انجام میدم با خبر نکردم حتی بابام هم نمیدونه!!
یه سایت بزرگ که مخصوص استانمون هس دارم...تقریبا سایت اول استانه! شیش هف نفر از فامیل توش ثبت نام کردن ولی خبر ندارن مال منه یبار یکیشون گف فلان سایت رفتی عجب چیزیه گفتم آره خوش به حال صاحبش خخخخ
نه بحث اون نیست..
به قول پسر عمم توی این فامیل تو مثل معجزه ای:general206::general707:
----
بحث زحمت هست..همه فکر میکنن ما با سالار یه قول دوقول بازی میکنیم بعد پول میاد تو حساب

omidss3

Registered User
لایک‌ها
1,448
نه بحث اون نیست..
به قول پسر عمم توی این فامیل تو مثل معجزه ای:general206::general707:
----
بحث زحمت هست..همه فکر میکنن ما با سالار یه قول دوقول بازی میکنیم بعد پول میاد تو حساب
از اون لحاظ که نگو :| ملت اصلا از کامپیوتر سر درنمیارن
راستی شما که سایت فناوری داری فک کنم کامنتای زیادی از طرف اسکلا دریافت میکنی :| سرتو نمیکوبی به دیوار؟
مثلا من تو یه پست نوشتم قلا چیز مساوی 10 یارو میاد میپرسه تو کامنت فلان چیز مساوی چنده :|

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
از اون لحاظ که نگو :| ملت اصلا از کامپیوتر سر درنمیارن
راستی شما که سایت فناوری داری فک کنم کامنتای زیادی از طرف اسکلا دریافت میکنی :| سرتو نمیکوبی به دیوار؟
مثلا من تو یه پست نوشتم قلا چیز مساوی 10 یارو میاد میپرسه تو کامنت فلان چیز مساوی چنده :|
والا تو سایت شخصی هم دست از سر ما برنمیدارن :|:general402::general507::general507:

1552714876315743580_تت.png

hady1364

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
543
یه نفر هست کچله کاجه صداش هم مسخرس روی اینستا شاخ شده، اسمش چیه لینک پیجش چیه؟!
یه زنه هم هست خیلی خیلی زشته با موهای زشت تر شبیه یه عنتره اول اسمش طنازه هر چی سرچ میکنم # نمیاد یکی دو تا از فیلماش فقط میاد، لینک پیجش چیه؟
کاش زودتر پرسیده بودی، این چیزا رو یه کاربری به اسم Business plan خوب می دونست. اصلا در این زمینه استاد بود. حیف الان اخراج شده، یوزر جدید هم نساخته

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
کاش زودتر پرسیده بودی، این چیزا رو یه کاربری به اسم Business plan خوب می دونست. اصلا در این زمینه استاد بود. حیف الان اخراج شده، یوزر جدید هم نساخته
نه داداش
ایشون با کاربرا آشنایی نداره
گوگل این تاپیک پیشنهاد کرده

Mohsen Khan

Registered User
لایک‌ها
299
یه زنه هم هست خیلی خیلی زشته با موهای زشت تر شبیه یه عنتره اول اسمش طنازه هر چی سرچ میکنم # نمیاد یکی دو تا از فیلماش فقط میاد، لینک پیجش چیه؟
به استاد می گی مسخره ؟!!!!
عنتر چیه ؟مسخره کردن و اسم این طوری گذاشتن ، جالب نیست دوست عزیز !

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
وقتی سوسیس در اختیارت گذاشت..اون موقع دیگه به استاد باقری توهین نمیکنی:general210:

38336148767545134829_ییی.png

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
کد ریدایرکت 301 کلیه دامنه های بدون http به ادرس https بدون www چی بید

LordShadows

Registered User
لایک‌ها
843
کد ریدایرکت 301 کلیه دامنه های بدون http به ادرس https بدون www چی بید

کد:
RewriteEngine On
RewriteCond %{HTTPS} off
RewriteRule ^(.*)$ https://%{HTTP_HOST}%{REQUEST_URI} [L,R=301]

شما همون تو گودلایف و انیم پارک هم بودین؟

ArAsH.DMA

Registered User
لایک‌ها
431
@javadth @amir7310
ببخشید بچه ها، چون میدونم حتما اینو تجربه کردید تگ کردم.
من الا سایتم رو دارم به تفریحی تغییر میدم، اگه توضیحات و متاتگ ها رو یهو عوض کنم مشکلی پیش نمیاد تو ایندکس کردن ؟

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
@javadth @amir7310
من الا سایتم رو دارم به تفریحی تغییر میدم، اگه توضیحات و متاتگ ها رو یهو عوض کنم مشکلی پیش نمیاد تو ایندکس کردن ؟
کم کم عوض کن..به مرور

ArAsH.DMA

Registered User
لایک‌ها
431
کم کم عوض کن..به مرور
میشه یکم بیشتر توضیح بدی ؟ یعنی الان متاتگ رو عوض کنم ؟ هفته ای دیگه توضیحات هفته ای دیگه متا کیورد ؟ کلا نمیشه تیکه تیکه جلو رفت... چون قبت رو بزنی ثبت میشه...

club4fun

Registered User
لایک‌ها
793
در مورد وب داده حواستو جمع کن . یه چیزای عجیب و غربی دیده میشه که واقعا مسخرست. کلا یه یه گ ..ز وابستست سایتت.
والا داداش بعد از 20 روز هیچ مشکلی رو از وب داده ندیدم
اون چیزای عجیب و غریب چیست ؟

club4fun

Registered User
لایک‌ها
793
@javadth @amir7310
حرف دوستان کاملا صحیح هستش اگه یهویی عوض کنی تا 2 الی 3 ماه توسط گوگل تو نتایج افت شدید میکنی

LordShadows

Registered User
لایک‌ها
843
این [R=301,L,QSA] و [L,R=301] حروفش معنیش چیه
R=301 همون ریدایرکت 301
L هم Last که آخر حلقه رو نشون میده
QSA این یکی رو نمیدونم دقیق چه کاربردی داره ولی مخفف Qualified Security Assessor این باید باشه

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
میشه یکم بیشتر توضیح بدی ؟ یعنی الان متاتگ رو عوض کنم ؟ هفته ای دیگه توضیحات هفته ای دیگه متا کیورد ؟ کلا نمیشه تیکه تیکه جلو رفت... چون قبت رو بزنی ثبت میشه...
سایتت کلا چقدر بازدید داره؟
اگه بازدید در حد 2000-3000 عوض کن
طبیعتا نباید مشکلی پیش بیاد تا جایی ک من میدونم

homayo0on

Registered User
لایک‌ها
620
دوستان حدود یک ماهه که این nextpopup.ir مبلغ 1.200.000 درآمد ما رو زدن تو گوشش و پرداخت نمیکنن؟ راهکار چیه؟
زنگ زدم پشتیبانیشون میگم چرا در آمد مارو نمیریزید میگه نیاز به تایید فنی داره بعد یه ربع بعد زنگ زده شما سایتتو نمیفروشی؟ اسکریپتشو چی؟ اصن یه سایت برای ما بالا بیار هاستش مال خودت :|
تو پنلشونم کلا دیگه تیکت های مارو جواب نمیدن دایورتمون کردن رفته.

خدایی کسب در آمد از اینترنت خیلی سادست.
یه شرکت ثبت می کنی، چندتا کلاهبردار استخدام میکنی. دامنه های مختلفی مثل رجب پاپآپ، رجب آدز، رجب پایا، جاست رجب، رجب فریم، رجب تاوا، رجب پوش آپ و... رو بالا میاری و پول مردم رو میخوری.
ساده، شسته، رفته، چرا یه عده میگن سخته پول در آوردن از اینترنت؟

Last edited:
بالا