• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
پشتیبانی ضعیفی دارن و اینکه مثلا بعضی قسمت ا اپدیت نیست. و .... در کل سایتت برات مهمه ریسکش بالاست این هاست.
من که بکاپ گیری میکنم خودم..
به فنا هم رفت ریستور میکنم
ولی سرویسش خوبه

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
دوستان حدود یک ماهه که این nextpopup.ir مبلغ 1.200.000 درآمد ما رو زدن تو گوشش و پرداخت نمیکنن؟ راهکار چیه؟
زنگ زدم پشتیبانیشون میگم چرا در آمد مارو نمیریزید میگه نیاز به تایید فنی داره بعد یه ربع بعد زنگ زده شما سایتتو نمیفروشی؟ اسکریپتشو چی؟ اصن یه سایت برای ما بالا بیار هاستش مال خودت :|
تو پنلشونم کلا دیگه تیکت های مارو جواب نمیدن دایورتمون کردن رفته.

خدایی کسب در آمد از اینترنت خیلی سادست.
یه شرکت ثبت می کنی، چندتا کلاهبردار استخدام میکنی. دامنه های مختلفی مثل چنگیزپاپآپ، چنگیزآدز، چنگیزپایا، جاست چنگیز، چنگیز فریم، چنگیز تاوا، چنگیز پوش آپ و... رو بالا میاری و پول مردم رو میخوری.
ساده، شسته، رفته، چرا یه عده میگن سخته پول در آوردن از اینترنت؟
منم همین حس رو نسبت به صبا ویژن دارم..نمیدونم چرا حس میکنم میخواد بالا بکشه :|

سگ تو روح اونی که تبلیغات نمایشی رو خراب کرد :| داشتیم نون میخوردیم بی استرس..آجر کردن کار مارو :|

m4ni

Registered User
لایک‌ها
302
دوستان حدود یک ماهه که این nextpopup.ir مبلغ 1.200.000 درآمد ما رو زدن تو گوشش و پرداخت نمیکنن؟ راهکار چیه؟
زنگ زدم پشتیبانیشون میگم چرا در آمد مارو نمیریزید میگه نیاز به تایید فنی داره بعد یه ربع بعد زنگ زده شما سایتتو نمیفروشی؟ اسکریپتشو چی؟ اصن یه سایت برای ما بالا بیار هاستش مال خودت :|

یه شرکت ثبت می کنی، چندتا کلاهبردار استخدام میکنی. دامنه های مختلفی مثل چنگیزپاپآپ، چنگیزآدز، چنگیزپایا، جاست چنگیز، چنگیز فریم، چنگیز تاوا، چنگیز پوش آپ و... رو بالا میاری و پول مردم رو میخوری.
یه سوال چرا گذاشتی در امد اینقدر بالا بره؟
من باهاشون کار میکنم نمیزارم در امدم بیشتر بیست ت بره بالا زود درخواست تسویه میدم
دو بارم پرداختی داشتم

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990

از موجودیت اسکرین شات بگیر

برو دادسرای جرائم رایانه ای شکایت ثبت کن بعد شکایت رو همون روز ببر پلیس فتا

سر هفته طرف رو میارن پلیس فتا اگر نتونست شما رو راضی کنه میرید دادگاه جرائم رایانه ای

ضمنا توهین شما به برند چنگیز هم قابل پیگیری هستش

rapidleech

Registered User
لایک‌ها
1,261

سگ تو روح اونی که تبلیغات نمایشی رو خراب کرد :| داشتیم نون میخوردیم بی استرس..آجر کردن کار مارو :|

صبا ویژن بزرگتر از این حرفاست
مثل این می مونه بخوای شرکت "ممد سیبیل و برادران" و با شرکت سایپا مقایسه کنی

club4fun

Registered User
لایک‌ها
793
پشتیبانی ضعیفی دارن و اینکه مثلا بعضی قسمت ا اپدیت نیست. و .... در کل سایتت برات مهمه ریسکش بالاست این هاست.
پشتیبانی رو که موافقم مثل خیلی جاهای دیگه نیستش ولی ریسک رو نه چون مشکل جدی وجود نداره

mahmoodsoft

Registered User
لایک‌ها
186
ترافیک اینترنت رو ارزون کردن شده 3000 به جاش آپلود رایگان رو برداشتن :/ دزدی از این ساده تر ؟؟؟؟؟؟؟
های وبم فشفشه 50 گیگ رو برداشته کلا
وطنم پاره پاره ، تنم :(

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936

تو که بازدیدت خیلی بالا هست باید زود به حدنصاب پرداخت صباویژن برسی.

homayo0on

Registered User
لایک‌ها
620
یه سوال چرا گذاشتی در امد اینقدر بالا بره؟
من باهاشون کار میکنم نمیزارم در امدم بیشتر بیست ت بره بالا زود درخواست تسویه میدم
دو بارم پرداختی داشتم
سایت پربازدید ثبت کرده بودم همون اول بهشون تیکت دادم تمایل به اجاره دارید گفتن چند روز بزارید برای تست. این مبلغ برای اون چند روزه :|

از موجودیت اسکرین شات بگیر

برو دادسرای جرائم رایانه ای شکایت ثبت کن بعد شکایت رو همون روز ببر پلیس فتا

سر هفته طرف رو میارن پلیس فتا اگر نتونست شما رو راضی کنه میرید دادگاه جرائم رایانه ای

ضمنا توهین شما به برند چنگیز هم قابل پیگیری هستش
ممنون از راهنمایی
برند چنگیز محبوب قلب هاست.

صبا ویژن رو با این ها مقایسه نکنید. صباویژن اگر بخواد وبسایتتون رو مسدود کنه قبلش بهتون تیکت میده، اطلاع رسانی میکنن، درخواست میکنن کدهاشونو بردارید بعد هم اگر به حد نصاب رسیده باشید براتون موجودیتون رو واریز میکنن، من تجربه دو بار رد شدن سایت هام در صباویژن رو دارم. علت هم این بود که بازدید موبایلی سایتم بالا بود اینا هم بنراشون دو مرحله ای نبود بازدهی تبلیغاشون اومده بود پایین +20 میلیون هم از صباویژن واریزی داشتم.

mg6

Registered User
لایک‌ها
1,627
میخوام نظرات مشتریان راه بندازم، با اینکه میدونم کیفیت کارم افتضاحه ولی نمیخوام معلوم بشه افتضاحم اگر نظرات خوب فقط تایید بشه طرف شک میکنه اگرم نظرات بد هم باشه باز هم خوب نیست. بنظرتون چی کار کنم یه سیاه نمایی خوب و بدون مشکل در نظرات مشتریان؟
به جای دنبای راه "در رو" گشتن کیفیت کارت رو بالا ببر باقی موارد اتوماتیک درست میشن

amir689

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
240
سایت پربازدید ثبت کرده بودم همون اول بهشون تیکت دادم تمایل به اجاره دارید گفتن چند روز بزارید برای تست. این مبلغ برای اون چند روزه :|
ماشاالله چه سایت هست فضولی نباشه چه سایت هست که چنین بازدیدی داره؟
خدا نگهداره سایتتو ایول داری...

farhadrohi

Registered User
لایک‌ها
209
این سه چار روز بازدید شما هم افت داشته؟ چن روزه هی بازدیدم کمتر میشه.چک کردم پنالتی هم نشده سایت.مطالبمم هم هر روز بروز میشه و پست جدید هم میزارم.

فرستاده شده از SM-N910Cِ من با Tapatalk

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
در مورد وب داده حواستو جمع کن . یه چیزای عجیب و غربی دیده میشه که واقعا مسخرست. کلا یه یه گ ..ز وابستست سایتت.
اتفاقا از 4 5 ماه پیش به این طرف سایت من حتی 1 دیقه هم داون نبوده
نمیدونم رو چه حسابی اینو میگی ولی در کل فعلا که هاست با کیفیت و خوش قیمتی رو داره ارائه میکنه
بعدم آدم باید از هاستش همیشه بک آپ بگیره. هیچ چیزی تضمینی و 100% نیست. بهترین هاستینگ های دنیا هم داون تایم دارن

m4ni

Registered User
لایک‌ها
302
این سه چار روز بازدید شما هم افت داشته؟ چن روزه هی بازدیدم کمتر میشه.چک کردم پنالتی هم نشده سایت.مطالبمم هم هر روز بروز میشه و پست جدید هم میزارم.

فرستاده شده از SM-N910Cِ من با Tapatalk
برا من اتفاق افتاده

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936

omidss3

Registered User
لایک‌ها
1,448
ادمین دیبا مووی اینجاس؟؟