• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

afshin313

Registered User
لایک‌ها
3,767
سلام
دوستان عزیز اطلاعاتی از نحوه قرارداد و درآمد زایی (مصرف ترافیک بالا) سایتهای دانلود با isp ها دارید؟ مستقیما قرارداد میبندن یا قرارداد با واسطه دیتاسنترها هست؟
چطور باید اقدام کنیم و چقدر میدن معمولا؟
تو وبهاستینگ تاک سوال کنید بهتره.
webhostingtalk.ir

mg6

Registered User
لایک‌ها
1,627
دوستان کسی می دونه ایمیل ها مدرک حساب می شه تو فتا؟
البته شماره تراکنش هم دارم.
اینقدر پیچیده اش نکن
کافیه از شماره حساب شکایت کنی اینجا نمی تونم بیشتر توضیح بدم ولی از یک وکیل بپرس بهت میگه عنوان شکایت رو چی بزنی که 2/3 روز حسابش مسدود بشه تا ایندفعه اون بیوفته دنبالت
نیازی هم به رفتن به شهر صاحب حساب نداره

afshin313

Registered User
لایک‌ها
3,767
دوستان کسی می دونه ایمیل ها مدرک حساب می شه تو فتا؟
البته شماره تراکنش هم دارم.
اول باید بری دادسرا شکایت کنی بعد اگه تو اس ام اس اشاره کرده باشه به ایمیل کارت راحت تره.

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
برای من واقعا عجیبه که هنوز وبمسترایی پیدا میشن که به این سئوکار!ها پول میدن
اینا دارن پکیچ های اشغالی سایت هایی مثل blackhatworld و... می خرن و چند برابر به قیمت به شما می فروشن
ی نگاه کنید قیمت پکیج هارو ببینید چه کلاهی سرتون می زارن
اینقدر پول به اینا ندید تنها کسی که ضرر می کنه خود شمایید باور کنید هیچ راه در رویی برای پیشرفت نیست یهو بری بالا یهو هم میای پایین
وبمستری شاخ غول نیست برنامه ریزی کنید پله پله پیش برید 100% به نتیجه می رسید
کسی که اینکارو میکنه حقشه
خدا به آدم عقل داده استفاده کنه نه اینکهدکوری بزاره
حتی 1 دقیقه پیش خودش فکر نمیکنه که اگر قرار بود این مدلی بالا بیام خب 99% اینترنت الان باید صفحه اول گوگل بودن چون راحت پول میدادن و میومدن بالا !! اونوخ مهمترین دلیل اینکه گوگل به اینجا رسیده همین رازهای اونه که یه عده خیلی باحالن میان میگن من تخصصم سئو هستشو فلانو فلان :)

سئو ، بک لینک و ... بزرگترین دروغای اینترنت هستن البته جای تعجب هم نداره همیشه یه عده هستن که از سادگی بقیه سو استفاده کنن

از ماست که بر ماست ...

• Like
Reactions: mg6

oio

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
246
اینقدر پیچیده اش نکن
کافیه از شماره حساب شکایت کنی اینجا نمی تونم بیشتر توضیح بدم ولی از یک وکیل بپرس بهت میگه عنوان شکایت رو چی بزنی که 2/3 روز حسابش مسدود بشه تا ایندفعه اون بیوفته دنبالت
نیازی هم به رفتن به شهر صاحب حساب نداره
دوست عزیز همینجوری الکی الکی نیست حساب یک نفر رو 2/3 روزه مسدود کنند . اول باید ایشون برن دادگاه و داداگستری به پلیس فتا بده و پلیس فتا بررسی کنه اگه ثابت شد طرف وافعا کلاهبرداره بازم باید به دادگستری ابلاغ بشه برای حکم دادن و اگه دادکستری نظرش این باشه حساب های طرف مسدود بشه به بانک اعلام میکنه اونم فقط یک بانک رو مسدود میکنه من ندیدم کلیه بانک ها یک نفر رو مسدود بکنند باز میتونه طرف از بانک های دیگه حساب باز بکنه و مشکلی براش نمیوفته

rezatak6

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
سلام
سیستم پاپ اپی که واقعا! پرداختش روزانه باشه چی معرفی می کنید؟

mg6

Registered User
لایک‌ها
1,627
دوست عزیز همینجوری الکی الکی نیست حساب یک نفر رو 2/3 روزه مسدود کنند . اول باید ایشون برن دادگاه و داداگستری به پلیس فتا بده و پلیس فتا بررسی کنه اگه ثابت شد طرف وافعا کلاهبرداره بازم باید به دادگستری ابلاغ بشه برای حکم دادن و اگه دادکستری نظرش این باشه حساب های طرف مسدود بشه به بانک اعلام میکنه اونم فقط یک بانک رو مسدود میکنه من ندیدم کلیه بانک ها یک نفر رو مسدود بکنند باز میتونه طرف از بانک های دیگه حساب باز بکنه و مشکلی براش نمیوفته
من سال 92 انجام دادم این کارو و کسی رو از مشهد کشیدمش اینجا تا رضایت بگیره حسابش باز بشه ( توی همین pt می خواست کلاهبرداری کنه از من جنس رو نمی فرستاد)
شما فکر کن مثلا 20 میلیون پول تو حسابت هست و مسدود بشه بی خیال میشی میری یه بانک دیگه حساب باز می کنی؟ (بی خیال هم بشه بهتر! بعد از مدتی که پیگیری نکنه شاکی براحتی می تونه حکم مصادره بگیره به پولش برسه)
ما تنهایی پاشیم بریم شکایت کنیم به جایی نمی رسیم چون اطلاع از چم و خم نحوه شکایت کردن نداریم برای همینه گفتم با یک وکیل صحبت کنه اونا دقیقا به ادبیات و روش های مختلف! آگاهی کامل دارن
گاهی یه کلمه یا یه جمله کل ماجرا رو تغییر میده! اینارو دیدم که دارم میگما! این قوانینی که من و شما میبینیم اونا پیچشش رو می بینن
بازم میگم به همه اونایی که چنین مشکلاتی دارن با سوال و جواب توی این محیط ها به چیز خاصی نمی رسید اقدام عملی نیازه اونم از طرف کسی که آگاهی کامل داشته باشه

omidss3

Registered User
لایک‌ها
1,448
دوستان سرور واسه کارای وبمستری از کجا بگیرم؟ در حد 10 12 تومن

kyle

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
23,201
سلام دوستان معذرت میخوام که این تاپیک اینجا قرار دادم میدونم اینجا جاش نیست ...
خواستم بدونم از بامیلو خرید کنم یا از دیجی کالا ؟
تاالان کسی خرید نارضایت بخشی از بامیلو داشته؟

ممنون میشم که تجربیاتتون در اختیارم بذارید؟

باتشکر...
من از جفتش خرید کردم
فرقی نداره
تتازه بامیلو راحتتر کالارو مرجوع میکنه
و تو بازگشت کالا سختگیری کمتری نسبت به دیجی داره

khunires

مدیربخش کاروسرمایه *فروشنده معتبر
لایک‌ها
4,947
مدیر سایت shopfa.com توی پرشین تولز عضو هست؟
کاربریش رو کسی میدونه اطلاع بده متشکر خواهم شد

LordShadows

Registered User
لایک‌ها
843

M.B.N

Registered User
لایک‌ها
203
سلام
یک سوال : اگر بخوایم پیگیر حق کپی رایت مطالب بشیم ، میشه کااری کرد ؟ از کجا باید اقدام کرد ؟
فرضا شخصی مطالب سایت بنده رو کپی کرده و بنده میخوام پیگیری کنم

چنگیز گانگستر

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
عکس شاخص، گذاشتن از ادرس نداره نمیشه لینک عکس داد حتما باید آپلود شده باشه روی خودش، چی کار کنم که بشه عکس از لینک گذاشت؟

MOHAMMAD026_1

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,693
عکس شاخص، گذاشتن از ادرس نداره نمیشه لینک عکس داد حتما باید آپلود شده باشه روی خودش، چی کار کنم که بشه عکس از لینک گذاشت؟
تصویر شاخص روی وردپرس، حتما میبایست آپلود بشه
یه ترفندی میتونید بزنید، عکس شاخص رو توی زمینه دلخواه هر پست ذخیره کنید و موقع نمایش در قالب، آدرس رو از زمینه دلخواه بخونید و بجای قسمت تصویر شاخص، قرار بدید
یا میتونید قالب رو طوری ادیت کنید که اولین تصویر هر پست رو بجای قسمت تصویر شاخص، قرار بدید

ufont

کاربر حرفه ای گرافیک و انیمیشن
لایک‌ها
4,086
حدود يكسال ميشه كه ارائه خدمات انلاين بايد با صدور فاكتور انجام بشه من تعجم اون دوستمون كه سفارش دادن و در قبالش فاكتوري صادر نشده !!!

farhadrohi

Registered User
لایک‌ها
209
سلام.دوستان من یه کد بنری از شبکه تبلیغاتی دارم در سایز 468 در 60 میخوام اینو به صورت شناور و فقط در موبایل نشون بده .میشه راهنمایی کنید نمونش تو گت اندروید حالت موبایل هست

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
دلمون خوش بود تلگرام کم کم داره اوت میشه که ویسپی فیلتر شد !!!

بعد موندم چطوری یه عده هنوز از امنیت تلگرام حرف میرنن :)

بالا