• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
امنیت تلگرام بالاست
به قول یه بنده خدایی جک سال در نظرش میگیریم :)
حالا فرض کنیم امنیش خودش اوکی هست دادن اطلاعات به ایران چی ؟
شما تو یه گروه چند روز پشت سر هم از س یاس ت و اون بالا بالاییا حرف بزن متوجه میشی :) البته قبلش بگو کمپوت چی دوس داری برات بیاریم تو اوین ؟ :)

hady1364

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
543
من سال 92 انجام دادم این کارو و کسی رو از مشهد کشیدمش اینجا تا رضایت بگیره حسابش باز بشه ( توی همین pt می خواست کلاهبرداری کنه از من جنس رو نمی فرستاد)
شما فکر کن مثلا 20 میلیون پول تو حسابت هست و مسدود بشه بی خیال میشی میری یه بانک دیگه حساب باز می کنی؟ (بی خیال هم بشه بهتر! بعد از مدتی که پیگیری نکنه شاکی براحتی می تونه حکم مصادره بگیره به پولش برسه)
ما تنهایی پاشیم بریم شکایت کنیم به جایی نمی رسیم چون اطلاع از چم و خم نحوه شکایت کردن نداریم برای همینه گفتم با یک وکیل صحبت کنه اونا دقیقا به ادبیات و روش های مختلف! آگاهی کامل دارن
گاهی یه کلمه یا یه جمله کل ماجرا رو تغییر میده! اینارو دیدم که دارم میگما! این قوانینی که من و شما میبینیم اونا پیچشش رو می بینن
بازم میگم به همه اونایی که چنین مشکلاتی دارن با سوال و جواب توی این محیط ها به چیز خاصی نمی رسید اقدام عملی نیازه اونم از طرف کسی که آگاهی کامل داشته باشه
البته باید توجه داشته باشید که سراغ هر وکیلی نرید. بعضی از وکلا اصلا کارشون درست نیست.
مثلا ما یه بار می خواستیم یه مستأجر که 4-3 سال نه اجاره داده بود و نه قرارداد تمدید کرده بود رو بیرون کنیم، ازش شکایت کردیم. بعد از 8-7 ماه پیگیری دادگاه حکم داد که 180 میلیون بدیم به این مستأجر تا بلند بشه!!!! حالا حساب کنین این وکیل ما چقدر مشنگ بوده که تونسته همچین حکمی بگیره!! یا وکیل اون طرف چه اعجوبه ای بوده که جریان شکایت رو اینجوری برگردونده!
یه مورد دیگه هم داشتیم دو نفر یکی از همکارا رو جلوی در پارکینگ خونه ش زده بودن، بعد این رفته بود شکایت کرده بود و حدود 5% دیه بهش تعلق می گرفت. اون دونفر هم با وجودی که اول کلا رویهم 0.05% دیه بهشون تعلق می گرفت جوری پرونده سازی کردن که 16% دیه بهشون تعلق بگیره!

برای اینکه وکیل خوب پیدا کنین یکی دو روز وقت بذارین برین جلو دادگستری و از کسانی که از دادگاه میان بیرون در مورد پرونده شون و کیفیت کار وکیلشون بپرسین. وکیل کسی رو انتخاب کنین که پرونده اش رو با موفقیت تموم کرده باشه و موضوع پرونده اش هم شبیه شما یا لااقل مربوط به اینترنت باشه. از پلیس فتا هم می تونین آدرس چند تا وکیل خوب رو بگیرین.

سلام
یک سوال : اگر بخوایم پیگیر حق کپی رایت مطالب بشیم ، میشه کااری کرد ؟ از کجا باید اقدام کرد ؟
فرضا شخصی مطالب سایت بنده رو کپی کرده و بنده میخوام پیگیری کنم
متأسفانه برای پیگیری کپی رایت مطالب غیرچاپی توی ایران راهی نیست. این کار خلاف قانونه ولی مجازاتی براش تصویب نشده برای همینم بازدارندگی نداره.
می تونین مطالبتون رو قبل از انتشار توی سایت برای یه مجله بفرستید و بعد اگه مطلبتون کپی شد، از طریق مجله اقدام کنید. اینجوری مجازات کپی برداری تا شش ماه زندان هست. البته اثبات اینکه کی اول کپی کرده و کی صاحب اصلی مطلب هست حتی برای مطالب چاپ شده خیلی سخته!
یه مورد داشتیم یه استاد دانشگاه کتاب یه استاد دیگه رو کپی کرده بود و به اسم خودش چاپ کرده بود. بعد هر دوشون هم مدعی شده بودن که اون یکی از روی کتابش کپی کرده! آخر سر هم ثابت نشد کپی کردن کار کی بوده. یکیشون میگفت من کتاب رو زودتر چاپ کردم پس مطلب مال منه، اون یکی می گفت من مطلب رو از قبل نوشته بودم ولی فرصت چاپ نداشتم.
برای کشورهای خارجی می تونین گزارش DCMA رو برای هاست اون سایت ارسال کنید.
https://www.dmca.com/FAQ/Report-copyright-infringement
دلمون خوش بود تلگرام کم کم داره اوت میشه که ویسپی فیلتر شد !!!

بعد موندم چطوری یه عده هنوز از امنیت تلگرام حرف میرنن :)
قبلا اینجا در موردش صحبت کرده بودم
تلگرام عملا دست ایرانه! غیرممکنه ایران توش نفوذ نداشته باشه! شما خودتون حساب کنین تلگرام بالای 100 میلیون کاربر داره! اگه فرض کنیم هر کاربر فقط 10 مگ به تلگرام اضافه کرده باشه، یعنی الان سرور تلگرام حداقل 1000 ترابایت حجم داره!! اگه برای هر ترابایت ماهی 300 دلار هزینه بشه، هزینه این دیتابیس میشه حداقل برجی 300,000 دلار!! این یه برآورد حداقلی هست! هزینه کارمندا و بقیه هزینه ها هم هست!
با این وجود هیچ نشونه ای از مشکل مالی توی تلگرام که نیست هیچ! بلکه تلگرام مدام داره سرویس های جدید ارایه میده! سرعتش هم یه ذره کند نشده! کسی که برای رضای خدا که اینقدر هزینه نمی کنه! معلومه یه اسپانسر قوی پشت تلگرامه!

مطمئن باشین تلگرام فیلتر نمیشه، اتفاقا دارن کاری می کنن که مردم به جای اینترنت برن سراغ تلگرام! مثلا توی رادیو، تلویزیون به جای تلگرام میگن فضای مجازی! این فضای باز هم که الان توی تلگرام گذاشتن و این سخت گیری هایی که مدام برای سایت های ایرانی می کنن و مدام فیلترشون می کنن، فقط برای اینه که تا میشه بیشتر مردم رو جذب تلگرام کنن و از اینترنت جدا کنن.
براشون از نظر امنیتی هم خیلی بهتره که مردم به جای اینترنت توی تلگرام باشن. هم نظارت روشون ساده تره و هم شناسایی افراد براشون خیلی ساده تره! (توی اینترنت بخوان کسی رو شناسایی کنن نهایتا یه ip ازش پیدا می کنن که همونو هم به هزار روش میشه عوض کرد ولی توی تلگرام شماره تلفن افراد رو در میارن)
سر قضیه 88 خیلی مشکل داشتن که بدونن راهپیمایی ها از کجا هماهنگ میشه! مجبور بودن هر چی سایت و شبکه سیاسی هست رو به قول خودشون رصد کنن ببینن مردم کجا هماهنگ میشن. ولی الان فقط می خواد تلگرام رو چک کنن!
اگه دقت کرده باشین تابستون هر سه تا اپراتور موبایل رو به سیستم احراز هویت ثبت احوال وصل کردن و از اون موقع تا حالا دارن سیم کارت ها رو احراز هویت می کنن. همین چند وقت پیش هم بود که بالای 6 میلیون سیم کارت احراز هویت نشده رو قطع کردن. سیم کارت خودم که سال 82 خریده بودم هم بخاطر فقط یه حرف ی اضافه توی فامیلیم قطع شد!! به نظرتون چی شده که بعد از این همه سال یاد احراز هویت افتادن؟
از اون طرف اگه اخبار شبکه ملی اطلاعات رو دنبال کرده باشین، توی فاز دوم این شبکه که قراره دهه فجر امسال راه بیفته، قراره سرعت اینترنت خارجی رو کم کنن و همه پورت ها و پرتوکل های اینترنت رو کاملا ببرن زیر این شبکه که بتونن کنترلش کنن و از فاز سوم که شهریور سال دیگه راه میفته، قراره تمام پورت ها و پرتوکل های فیلترشکن ها یا کلا بسته بشه یا سرعتش شدیدا کاهش پیدا کنه، جوری که عملا فایده ای نداشته باشه. یعنی اینا پیش خودشون نگفتن مردم قراره به جای اینترنت خارجی از چی استفاده کنن؟ معلومه که این کارها رو فقط برای استفاده بیشتر از تلگرام دارن می کنن.

farhadrohi

Registered User
لایک‌ها
209
دوستان صباویژن مگه مبلغ کلیک ها رو روزانه انجام نمیده؟ من دیروز ظهر گزاشتم الان توی داشبورد کلیک ها رو شمرده ولی مبلغی ب اعتبارم افزوده نشده.

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
به قول یه بنده خدایی جک سال در نظرش میگیریم :)
حالا فرض کنیم امنیش خودش اوکی هست دادن اطلاعات به ایران چی ؟
شما تو یه گروه چند روز پشت سر هم از س یاس ت و اون بالا بالاییا حرف بزن متوجه میشی :) البته قبلش بگو کمپوت چی دوس داری برات بیاریم تو اوین ؟ :)
البته بستگی داره چه حرف سیاسی بزنید ....
شما روز و شب به ..... فحش بدید کاری ندارن.

m4ni

Registered User
لایک‌ها
302
حدایی از تلگرام
بگید سایت
30 نما
مال کیه
که ارشیوش کامل کامله حتی کامل تر از تاینی موویز
و هیچ تبلیغی هم نداره و وی ای پی هم نشده حدود 8 ماهه سایت همینطوره
زیرنویس اختصاصی و تبلیغات و ...
کل فیلم سریال ها را هم با کیفیت ها مختلف گذاشته
حساب کنید دست کم برای هر فیلمی حدود 30 گیگ فضا مصرف کرده برای انکودر های مختلف
حالا برید یه نگاه به ارشیوش هم کنید
هزینه این سرور را کی میده؟؟ :general710:
هزینه نویسنده :general710:
هزینه مترجم :general710:

afshin313

Registered User
لایک‌ها
3,767
حدایی از تلگرام
بگید سایت
30 نما
مال کیه
که ارشیوش کامل کامله حتی کامل تر از تاینی موویز
و هیچ تبلیغی هم نداره و وی ای پی هم نشده حدود 8 ماهه سایت همینطوره
زیرنویس اختصاصی و تبلیغات و ...
کل فیلم سریال ها را هم با کیفیت ها مختلف گذاشته
حساب کنید دست کم برای هر فیلمی حدود 30 گیگ فضا مصرف کرده برای انکودر های مختلف
حالا برید یه نگاه به ارشیوش هم کنید
هزینه این سرور را کی میده؟؟ :general710:
هزینه نویسنده :general710:
هزینه مترجم :general710:
وقتی سرمایه پشت سایت باشه نیازی نیست وقتی 500 ایپی شد پاپ اپ بیاد روش:D
سرمایه گذاری بلند مدت.وقتی که برند شد یه دفعه فعالیت هاش شروع میشه.

rezatak6

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,906

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
این اقای مهربون کیه هر داره ایمیل میفرسته برای من

684ad53a1d3ad.JPG

m4ni

Registered User
لایک‌ها
302
وقتی سرمایه پشت سایت باشه نیازی نیست وقتی 500 ایپی شد پاپ اپ بیاد روش:D
سرمایه گذاری بلند مدت.وقتی که برند شد یه دفعه فعالیت هاش شروع میشه.
لامصب کاشگی ما هم از این سرمایه ها داشتیم
نمیدونم چه سرمایه ای هست تموم شدنی نیست :general404::general404::general404::general404::general404:
ما وقت کافی خلاقیت و تمام چیزای سایت داری را بلدیم
ولی سرمایه زیاد نداریم
برای همین باید دهنمون اسفالت شه :general707:

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
دوستان صباویژن مگه مبلغ کلیک ها رو روزانه انجام نمیده؟ من دیروز ظهر گزاشتم الان توی داشبورد کلیک ها رو شمرده ولی مبلغی ب اعتبارم افزوده نشده.

هر شنبه ساعت 10 صبح به اعتبار افزوده میشه

m4ni

Registered User
لایک‌ها
302
برای کاربران موبایل تلگرام باز میکنه پاپ مستر، لطفا سیستم سالم معرفی کنید.
نکست پاپ اپ خوبه در هفته چند بار پرداختی داره
ایران پاپ اپ هم خوبه اخر هفته ها واریزی ها را انجام میده
شنبه یا یکشنبه پول تو حسابته

rezatak6

کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
نکست پاپ اپ خوبه در هفته چند بار پرداختی داره
ایران پاپ اپ هم خوبه اخر هفته ها واریزی ها را انجام میده
شنبه یا یکشنبه پول تو حسابته
ایران پاپ اپ یه هفته طول میکشه نکست پاپ هم همینطور پرداخت قبلیم تو هفته طول کشید این یکی پرداختیم 4 یا 3 روزه منتظر پرداختم.
دنبال سیستمی که واقعا روزانه پرداخت کنه مثل پاپ اپ پلاس که البته متاسفانه پاپ اپ پلاس 10 تا تلگرام باز میکنه بازدیدو میخوره اصن :|

m4ni

Registered User
لایک‌ها
302
ایران پاپ اپ یه هفته طول میکشه نکست پاپ هم همینطور پرداخت قبلیم تو هفته طول کشید این یکی پرداختیم 4 یا 3 روزه منتظر پرداختم.
دنبال سیستمی که واقعا روزانه پرداخت کنه مثل پاپ اپ پلاس که البته متاسفانه پاپ اپ پلاس 10 تا تلگرام باز میکنه بازدیدو میخوره اصن :|
همچین سیستمی پیدا کردی به ما هم خبر بده
تبلیغات تلگرامی نداشته باشه
و روزانه پرداخت داشته باشه
گشتم نیست نگرد نیست
واقعا این تلگرام از هر نظر نگاه کنی بهش
لطمه زده به سایت ها و وبسمتر ها
الهی ریشش کنده شه :general304::general304::general304::general304::general304::general304:

farhadrohi

Registered User
لایک‌ها
209
همچین سیستمی پیدا کردی به ما هم خبر بده
تبلیغات تلگرامی نداشته باشه
و روزانه پرداخت داشته باشه
گشتم نیست نگرد نیست
واقعا این تلگرام از هر نظر نگاه کنی بهش
لطمه زده به سایت ها و وبسمتر ها
الهی ریشش کنده شه :general304::general304::general304::general304::general304::general304:
من در حدی از تلگرام بدم اومده کلا اکانت و کانال سایتمو برداشتم دیلیت زدم.واقعا رو اعصابه.وقتی لوگو و اسمشو میبینم مو به تنم سیخ میشخ:D:D:D

afshin313

Registered User
لایک‌ها
3,767
من در حدی از تلگرام بدم اومده کلا اکانت و کانال سایتمو برداشتم دیلیت زدم.واقعا رو اعصابه.وقتی لوگو و اسمشو میبینم مو به تنم سیخ میشخ:D:D:D
تلگرام خودش خیلی خوبه.کانالاش خوب نیستن:D

rezatak6

کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
بالا