• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
البته بستگی داره چه حرف سیاسی بزنید ....
شما روز و شب به ..... فحش بدید کاری ندارن.
حرفایی که روزمره هستو از ناله و این چیزاستو کاری ندارن
ولی بفهمن جدیه و ..... کارای خوب دارن باهات
البته باید توجه داشته باشید که سراغ هر وکیلی نرید. بعضی از وکلا اصلا کارشون درست نیست.
مثلا ما یه بار می خواستیم یه مستأجر که 4-3 سال نه اجاره داده بود و نه قرارداد تمدید کرده بود رو بیرون کنیم، ازش شکایت کردیم. بعد از 8-7 ماه پیگیری دادگاه حکم داد که 180 میلیون بدیم به این مستأجر تا بلند بشه!!!! حالا حساب کنین این وکیل ما چقدر مشنگ بوده که تونسته همچین حکمی بگیره!! یا وکیل اون طرف چه اعجوبه ای بوده که جریان شکایت رو اینجوری برگردونده!
یه مورد دیگه هم داشتیم دو نفر یکی از همکارا رو جلوی در پارکینگ خونه ش زده بودن، بعد این رفته بود شکایت کرده بود و حدود 5% دیه بهش تعلق می گرفت. اون دونفر هم با وجودی که اول کلا رویهم 0.05% دیه بهشون تعلق می گرفت جوری پرونده سازی کردن که 16% دیه بهشون تعلق بگیره!

برای اینکه وکیل خوب پیدا کنین یکی دو روز وقت بذارین برین جلو دادگستری و از کسانی که از دادگاه میان بیرون در مورد پرونده شون و کیفیت کار وکیلشون بپرسین. وکیل کسی رو انتخاب کنین که پرونده اش رو با موفقیت تموم کرده باشه و موضوع پرونده اش هم شبیه شما یا لااقل مربوط به اینترنت باشه. از پلیس فتا هم می تونین آدرس چند تا وکیل خوب رو بگیرین.

متأسفانه برای پیگیری کپی رایت مطالب غیرچاپی توی ایران راهی نیست. این کار خلاف قانونه ولی مجازاتی براش تصویب نشده برای همینم بازدارندگی نداره.
می تونین مطالبتون رو قبل از انتشار توی سایت برای یه مجله بفرستید و بعد اگه مطلبتون کپی شد، از طریق مجله اقدام کنید. اینجوری مجازات کپی برداری تا شش ماه زندان هست. البته اثبات اینکه کی اول کپی کرده و کی صاحب اصلی مطلب هست حتی برای مطالب چاپ شده خیلی سخته!
یه مورد داشتیم یه استاد دانشگاه کتاب یه استاد دیگه رو کپی کرده بود و به اسم خودش چاپ کرده بود. بعد هر دوشون هم مدعی شده بودن که اون یکی از روی کتابش کپی کرده! آخر سر هم ثابت نشد کپی کردن کار کی بوده. یکیشون میگفت من کتاب رو زودتر چاپ کردم پس مطلب مال منه، اون یکی می گفت من مطلب رو از قبل نوشته بودم ولی فرصت چاپ نداشتم.
برای کشورهای خارجی می تونین گزارش DCMA رو برای هاست اون سایت ارسال کنید.
https://www.dmca.com/FAQ/Report-copyright-infringement

قبلا اینجا در موردش صحبت کرده بودم
دقیقا من هم میخواستم همینو بگم ولی نخواستم مستقیم بگم
حیف که هیچ مدرک رسمی ای نمیشه رو کرد ولی منو که بردن البته برای سیاسی و اینا نبود برای نرم افزاری بود که پارسال همین موقع برای افزایش عضو نوشته بودم که حاظر نشدمبهیهنماینده مجلس بدمش و همون دردسر شدبرام بردن همونجا مشخص شد که پاول عزیز فقط نقش یه کارمند واس ایرانو داره و عملا همه چیز تلگرام دست ایرانه حتی اون موقع کلمه به کلمه چت های منو حتی تو سکرت چت رو هم داشتن !!
جدای از همه اینا رجوع کنیم به عقلمون میبینیم که تجربه ثابت کرده اگر ایران دسترسی نداشت مثل بقیه مسنجرها یه روزه فیل میشد :)
برای اینا چی بهتر ازاین که سیستمو روش کن و همه چی زیر دستت باشه پس چرا فیلترش کنن یا .... :)
هههعی دنیا ...

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669

حیف که هیچ مدرک رسمی ای نمیشه رو کرد ولی منو که بردن البته برای سیاسی و اینا نبود برای نرم افزاری بود که پارسال همین موقع برای افزایش عضو نوشته بودم که حاظر نشدمبهیهنماینده مجلس بدمش و همون دردسر شدبرام بردن همونجا مشخص شد که پاول عزیز فقط نقش یه کارمند واس ایرانو داره و عملا همه چیز تلگرام دست ایرانه حتی اون موقع کلمه به کلمه چت های منو حتی تو سکرت چت رو هم داشتن !!
جدای از همه اینا رجوع کنیم به عقلمون میبینیم که تجربه ثابت کرده اگر ایران دسترسی نداشت مثل بقیه مسنجرها یه روزه فیل میشد :)
برای اینا چی بهتر ازاین که سیستمو روش کن و همه چی زیر دستت باشه پس چرا فیلترش کنن یا .... :)
هههعی دنیا ...
تا وقتی تلگرام هست باید تا میتونین ازش استفاده بهینه کنید
خیلی ها هستن میلیونی ازش در میارن

بزرگترین اشتباه من این بود..اون زمانی که کانال ها تازه راه افتادن...کانال نزدم واسه خودم...وگرنه الان یه 200 کایی واسه خودم داشتم...

الان پاپ کانال اجاره میکنن / ماهی 2 میل میگیرم ازشون

mohammad_r03

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
215

هههعی دنیا ...
این که تلگرام صد درصد دست ایرانه به نظرم نمیشه رد کرد نمیشه تایید. مثلا بحث سیاسی که مطرح میکنید. اگر اینها دستشون بودن حداقل یه کاری با کانال ها و گروه های فیلم و تصاویر مستحجن یه کاری میکردن!؟ یا گروه ها و کانال های ضد اسلام و یا ضد **** و انقلاب!؟ اگر دستشون بود کاری نمیکردن به نظرتون ؟ نمیدونم والا

ArAsH.DMA

Registered User
لایک‌ها
431
به یه مشکل برخوردم، قالب سایتم که تا چند دقیقه پیش درست بود، این شکلی شده :
http://www.javanha.ir/

ی مطلب که اسمش هم home هست میاد درحالی که مطلب زیار وارد سایت شده... توی جریده و صحیفه هم اینطوریه !

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
تا وقتی تلگرام هست باید تا میتونین ازش استفاده بهینه کنید
خیلی ها هستن میلیونی ازش در میارن

بزرگترین اشتباه من این بود..اون زمانی که کانال ها تازه راه افتادن...کانال نزدم واسه خودم...وگرنه الان یه 200 کایی واسه خودم داشتم...

الان پاپ کانال اجاره میکنن / ماهی 2 میل میگیرم ازشون
امیر مطمعنی ؟
فک نکنم الان هیچ کانالی درامدی داشتهباشه
یه دونه کانال گردشگری زدم برای یکی یوزراش همون کاربرای خبرنامش بودن که تو سایتش ثبت نام کرده بود نو ... اونا الان بعضی موقه ها یه تبلیغ میزاره نهایت 500 تومن ماهی در بیاره که اصلا نسبت به وختی که میزاره ارزش نداره
ساخت کانال محدودیت داشت با چند تا شماره انقدر ساخته بودم و از بانک شماره اد میکردم داخلش که الان حتی خیلی از کانالارو نمیدونم چی شدن حتی کانالایی که 600 کا هم اد کردم نهایتش 350 کا سین میخوردن که بد نبود ولی درآمدی نداشتن
اونقدر از تلگرام بدم میاد که مجبور نبودم یه ثانیه آن نمیشدم !!!

این که تلگرام صد درصد دست ایرانه به نظرم نمیشه رد کرد نمیشه تایید. مثلا بحث سیاسی که مطرح میکنید. اگر اینها دستشون بودن حداقل یه کاری با کانال ها و گروه های فیلم و تصاویر مستحجن یه کاری میکردن!؟ یا گروه ها و کانال های ضد اسلام و یا ضد **** و انقلاب!؟ اگر دستشون بود کاری نمیکردن به نظرتون ؟ نمیدونم والا
من نمیدونم وبمستر چیه هیچوختم دنبالش نبودم ولی داداش اگر وبمستری که میگن همین چیزاس خب پس از تو بعیده این حرفو بزنی
به نظرت مغز خر خوردن بیان جلوشو بگیرن ؟
وختی ساده ترین و بی دردسرترین راه رو خودمردم جلوی پاشون گزاشتنچرابیان جلوشو بگیرن ؟
فرض کنیم این کانالای سیاسی 99 درصدشون مردم عادی باشن ولی میدونی چرا مسدودش نمیکنن ؟
چون دامیه که پهن شده واس اون 1 درصد اصل کاریا :)
کثیفترین چیز دنیا سیاسته
اگر میبینی کاری ندارن چون نشستن دامو پهن کردن 24 ساعته رصد میکنن تا اون اصل کاریارو پیدا کنن و این یعنی همون سیاست :)

Last edited:

mohammad_r03

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
215
امیر مطمعنی ؟
یهدونه کانال گردشگری زدم برای یکی یوزراش همون کاربرای خبرنامشبودن کهتو سایتش ثبتنام کردهبودنو... اونالان بعضیموقهها یهتبلیغمیزارهنهایت 500 تومن ماهی در بیاره که اصلا نسبتبهوختی کهمیزارهارزش نداره
ساخت کانال محدودیت داشت با چند تا شماره انقدر ساخته بودم و از بانک شماره اد میکردم داخلش که الان حتی خیلی از کانالارو نمیدونم چی شدن حتی کانالایی که 600 کا هم اد کردم نهایتش 350 کا سین میخوردن که بد نبود ولی درآمدی نداشتن
اونقدر از تلگرام بدم میاد که مجبور نبودم یه ثانیه آن نمیشدم !!!

من نمیدونم وبمستر چیه هیچوختم دنبالش نبودم ولی داداش اگر وبمستری که میگن همین چیزاس خب پس از تو بعیده این حرفو بزنی
به نظرت مغز خر خوردن بیان جلوشو بگیرن ؟
وختی ساده ترین و بی دردسرترین راه رو خودمردم جلوی پاشون گزاشتنچرابیان جلوشو بگیرن ؟
فرض کنیم این کانالای سیاسی 99 درصدشون مردم عادی باشن ولی میدونی چرا مسدودش نمیکنن ؟
چون دامیه که پهن شده واس اون 1 درصد اصل کاریا :)
کثیفترین چیز دنیا سیاسته
اگر میبینی کاری ندارن چون نشستن دامو پهن کردن 24 ساعته رصد میکنن تا اون اصل کاریارو پیدا کنن و این یعنی همون سیاست :)
اره ممکنه به خاطر این باشه که بخوان اصلی ها رو بگیرن. اینم میتونه باشه. ولی از این طرفم دارن ضرر میکنن. من میبودم دسترسی میداشتم حتما میبسم کانال یا گروه رو به نظرم فایدش بیشتره ...
البته من با سیاست همراه با اخلاق موافقم.
به هر حال کاش میشد به یه طریقی سایت ها و کانال های مبتذل رو محدودیت سنی واقعی گذاشت. کاش میشد خیلی از فرهنگ های دینی و ایرانی خودمون رو که خیلی هم خوب و مفید هستن رو نهادینه کرد و ...

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
اره ممکنه به خاطر این باشه که بخوان اصلی ها رو بگیرن. اینم میتونه باشه. ولی از این طرفم دارن ضرر میکنن. من میبودم دسترسی میداشتم حتما میبسم کانال یا گروه رو به نظرم فایدش بیشتره ...
به هر حال کاش میشد به یه طریقی سایت ها و کانال های مبتذل رو محدودیت سنی واقعی گذاشت. کاش میشد خیلی از فرهنگ های دینی و ایرانی خودمون رو که خیلی هم خوب و مفید هستن رو نهادینه کرد و ...
دیگه من با چشمای خودم رفتم دیدم :)
هیچ ضرری نمیکنن شما هزینه مبارزه با همین ضد انقلابیارو بخوای حساب کنی 100 ها برابر بیشتر از ساپورت کردن تلگرامه
یه راه بی دردسر و راحتو عالی رو چرا حمایتش نکنن :)

سیاست با اخلاق رو به هیچ عنوان نمیتونی کنار هم بزاری:)

به هر حال کاش میشد به یه طریقی سایت ها و کانال های مبتذل رو محدودیت سنی واقعی گذاشت

منو تو مسئول استفاده دیگران نیستیم هرکی میخواد استفاده کنه هرکی هم میخواد نکنه

به قول حسن جون دولت مسئول بهشت رفتن مردم نیست:)

کاش میشد خیلی از فرهنگ های دینی و ایرانی خودمون رو که خیلی هم خوب و مفید هستن رو نهادینه کرد و ..

دین و اسلام و ... از نظر من یه دروغ خیلی قشنگه
اینو یادت بمونه از طرف من :

آدم ، بودنه و انسان ، شدن

برای انسان بودن نیاز به هیچ دینو مذهبی نیست :)

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
امیر مطمعنی ؟
یه دونه کانال گردشگری زدم برای یکی یوزراش همون کاربرای خبرنامش بودن که تو سایتش ثبت نام کرده بود نو ... اونا الان بعضی موقه ها یه تبلیغ میزاره نهایت 500 تومن ماهی در بیاره که اصلا نسبت به وختی که میزاره ارزش نداره
اونقدر از تلگرام بدم میاد که مجبور نبودم یه ثانیه آن نمیشدم !!

نمیدونم من با یکی کار میکنم..میگه کانال خیلی درآمد داره..اونم واسه من تبلیغ جور میکنه پاپ آپ و پورسانتشو میگیره

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
نمیدونم من با یکی کار میکنم..میگه کانال خیلی درآمد داره..اونم واسه من تبلیغ جور میکنه پاپ آپ و پورسانتشو میگیره
والا چی بگم
عاقا معرفیش کن به ما بگو کانال 100 تا 630 کا هست ( اکثر اعاشقانه و از این ناله ها و ... )

mha1368

Registered User
لایک‌ها
1,033
کم کم دارم به اون مرحله از وبمستری میرسم که سایت هارو جمع کنم و اینترنتم خلاصه بشه تلگرام و اینستا... :D
فقط هزینه س..نه سودی و نه هیچی...
خراب اوضاع آقا..خراب..

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,766
کم کم دارم به اون مرحله از وبمستری میرسم که سایت هارو جمع کنم و اینترنتم خلاصه بشه تلگرام و اینستا... :D
فقط هزینه س..نه سودی و نه هیچی...
خراب اوضاع آقا..خراب..
فرومت هنوز سرپاس دیگه؟

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
دوباره مثل اینکه دارن یه .... میزنن توی نت
سرور های خارجی خیلی بد باز میشه :confused::general502:

rezatak6

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
از سبزگستر استفاده کنید اگه همکاری در فروش کار می کنید خیلی خوبه

m4ni

Registered User
لایک‌ها
302
یه نیم ساعت با وی پی اس ایران کار کردم
حالم بهم خورد
سرعت اشغال
هنگی زیاد
واقعا حالا فهمیدم دارید چی میگید که سرور و هاست از ایران بگیری اشتباهه محضه
فقط سرور های المان امریکا هلند فرانسه
همین و دیگر هیچ

meisam317

Registered User
لایک‌ها
78
ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴
تصویر شاخص روی وردپرس، حتما میبایست آپلود بشه
یه ترفندی میتونید بزنید، عکس شاخص رو توی زمینه دلخواه هر پست ذخیره کنید و موقع نمایش در قالب، آدرس رو از زمینه دلخواه بخونید و بجای قسمت تصویر شاخص، قرار بدید
یا میتونید قالب رو طوری ادیت کنید که اولین تصویر هر پست رو بجای قسمت تصویر شاخص، قرار بدید

ببخشید چطور میشه همچین کاری انجام داد. کدنویسی و ... توضیح بدین ممنون میشم ...

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669

alirezaseyfallahe

Registered User
لایک‌ها
130
سلام دوستان من فید رو بستم بازم میتونن کپی کنن؟

بالا