• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

zafarian

Registered User
لایک‌ها
112
روشش رو بگین چون نمی‌خوام آدرس سایت رو بفرستم. دوستان دیگر هم اگر کسی می‌دونه چجوری میشه سایت‌های اسپمر رو وادار کرد مطالب سایتم رو کپی کنند، راهنمایی کنند. ممنون.
هیچ روشی وجود نداره برای اینکه مجبورشون کنید!
ادرس سایت خواستم چون خودم سایت بازنشر دارم .

megalomaniac

Registered User
لایک‌ها
75
دوستان ما یک محصول داریم با موضوع تاریخی. اگر از عزیزان کسی وب‌سایت یا وب‌لاگ با بازدید بالا و موضوع تاریخ داره اعلام کنه هم برای تبلیغ و هم برای همکاری در فروش. ممنون.

30r.sadegh

Registered User
لایک‌ها
82
یادمه چند وقت پیش یکی از اعضای فروم میخواست سرویسی درست کنه که مشخص کنه افراد لست سین تلگرام آنلاین هستند یا نه . کسی خبر داره همچین سرویسی درست شده یا نه؟ امکانش هست فعلا یا نه ؟

m4ni

Registered User
لایک‌ها
302
یادمه چند وقت پیش یکی از اعضای فروم میخواست سرویسی درست کنه که مشخص کنه افراد لست سین تلگرام آنلاین هستند یا نه . کسی خبر داره همچین سرویسی درست شده یا نه؟ امکانش هست فعلا یا نه ؟
اگه درست کرده باشه که تلگرام هم میشه مثل یاهو
قبلا یکی چراغ خاموش میومد
تو سایت ایدیشو میزدی میگفت انلاینه یا نه
یادش بخیر خاطرات بچگی خخخخ

Mohsen Khan

Registered User
لایک‌ها
299
توی تلگرام راهی هست وقتی پست می گذاریم ، مثلا بالای پست ، تاریخ و ساعت به صورت اتوماتیک درج بشه ؟

mh_nox

Registered User
لایک‌ها
151
سلام

موقع ثبت نام در اینستاگرام ( چه از طریق سایت چه اپ اندروید ) وقتی اطلاعات تکمیل میشه میگه این یوزرنیم گرفته شده

وقتی به صورت instagram.com/username چک میکنم این پیغام رو میده :

Sorry, this page isn't available.
The link you followed may be broken, or the page may have been removed. Go back to Instagram.

میخوام بدونم چاره ای هست برای ثبت اون یوزرنیم خاص یا نه ؟

در ضمن ثبت نام از طریق ایمیل ، شماره موبایل ، با قند شکن ، با موبایل ریست فکتوری شده ، با اپ اندروید ، با سایت , و برنامه oginstagram رو هم چک کردم

ممنون

Ehsan_king99

Registered User
لایک‌ها
6,516
توی تلگرام راهی هست وقتی پست می گذاریم ، مثلا بالای پست ، تاریخ و ساعت به صورت اتوماتیک درج بشه ؟
راه هست . ولی نه راهی که از امکانات خود تلگرام باشه . با برنامه نویسی

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,223
دوستان برای یه دوره آموزشی طراحی و برنامه نویسی وب با این مشخصات چقدر حاضرید هزینه کنید ؟
دوره شامل مباحث php , html , css , javascript , طراحی ریسپانسیو که (نمیگم از صفر تا صد چون وب هر روز عوض میشه صدی وجود نداره) ولی در حدی یاد میگیرید که میتونید مشکلات طراحی و برنامه نویسیتون رو از طریق اینترنت حل کنید. یه جورایی میتونید خودتونو با مباحث جدید به روز کنید (نیازی به استاد ندارید)
زبان پریل هم یاد میدید؟!

Ehsan_king99

Registered User
لایک‌ها
6,516
همچین چیزی فکر نکنم امکان پذیر باشه
ایشون میگفت میخواد همچین چیزی بزنه @learndl

.omid.64

Registered User
لایک‌ها
32
کانکشن اینترنت vps غیرفعال شده.
الان به جز اینکه به پشتیبانی تیکت بزنم راهی هست؟

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
با ای پی خارج می تونید از تاینی چیزی دانلود کنید؟ از ظهر مشکل پیدا کرده

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,223
کلاه بردار های امروزی حال و حوصله چرب زبونی هم ندارن، پرداخت فقط واریز به کارت یا آنلاین! صحبت از اعتماد سازی هم بلوک میکنن !! من یه بار سرم کلاه رفت بار دوم دم به تله ندادم، سر شما کلاه نزارن...

jj20

Registered User
لایک‌ها
112

nelital

Registered User
لایک‌ها
204
دوستان من هر چی مطلب توی وبلاگم میزارم فقط صفحه اصلی سایت رو گوگل موقعه سرچ میاره. مشکل از چیه که لینک خود مطلب رو نمایش نمیده
bamilobon.blog.ir

Ehsan_king99

Registered User
لایک‌ها
6,516
با ای پی خارج می تونید از تاینی چیزی دانلود کنید؟ از ظهر مشکل پیدا کرده
جدی لاس وگاس هستی؟o_O
آواتارت چقدر تشنه و هاته:general504:
تو مگه نذاشته بودی کنار باز رفتی تو وبلاگ اقای نجفی؟ :general710:
دوستان راهی برای اینکه بفهمیم چه کسی از پروفایل تلگراممون دیدن کرده وجود داره؟
یا این تبلیغا همش کلاه برداریه؟

ممنون میشم در این مورد هم کمکم کنید:
https://forum.persiantools.com/threads/راهنمایی-برای-راه-اندازی-یک-سایت-آموزشی-ویدیویی.858929/
الکیه . نکته جالبتر اینه که میگن این روبات ر به n نفر معرفی کنید تا بهتون بگه کی از پروفایل تلگرامتون دیدن کرده:general602: دروغ محض

behnamy

Registered User
لایک‌ها
463
دوستان برای یه دوره آموزشی طراحی و برنامه نویسی وب با این مشخصات چقدر حاضرید هزینه کنید ؟
دوره شامل مباحث php , html , css , javascript , طراحی ریسپانسیو که (نمیگم از صفر تا صد چون وب هر روز عوض میشه صدی وجود نداره) ولی در حدی یاد میگیرید که میتونید مشکلات طراحی و برنامه نویسیتون رو از طریق اینترنت حل کنید. یه جورایی میتونید خودتونو با مباحث جدید به روز کنید (نیازی به استاد ندارید)
قیـمتی من نمیدم، خودت ببین چقدر کـارت نسبت به کار بقیه ارزش داره. ولی من پیشنهادم اینه هرچندبخشی رو یک فصل کنی و فصل فصل بفروشی با قیمت پایین. مثلا فصلی 15تـومن، 17تـومن و... مثلا کل PHP رو تـوی 5-6فصل جمع کن. وقتی قیمت کمه مـردم بیشتر راغب میشن حداقل چندفصل اول رو بخـرن. نمونه قیمتی هم اینجوری مثلا:
http://school.websima.com/downloads/category/کدنویسی-ربات-تلگرام/

.omid.64

Registered User
لایک‌ها
32
نیازمند یه vps برای انتقال چنتا فایل هستم.
فقط 1 روز میخوام.
کسی از دوستان vps بیکار نداره؟
هزینه اش پرداخت میشه...

saam2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
143
@Ehsan_king99
@l3est
@EmpireWorld
و......
دوستان سایت اینستاگرام با Angularjs ساخته شده؟ اگه با آنگولار نیست با چه فریم ورکی و زبانی ساخته شده؟

بالا