• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
اگه درست کرده باشه که تلگرام هم میشه مثل یاهو
قبلا یکی چراغ خاموش میومد
تو سایت ایدیشو میزدی میگفت انلاینه یا نه
یادش بخیر خاطرات بچگی خخخخ
درست که مطمعن باش درست شده ولی این چیزا معمولا تا موقعی که برای نویسندش سود داشته باشه پابلیک نمیشه یا کلا یه نوع خساست هست که منتشر نمیکنن

یادش بخیر خاطرات بچگی خخخخ
یاهو :( اسمش میاد اشک در میاد :) ناخود آگاه یاد این جمله میفتم : آقا هزار بار گفتم منو بزار no sta
هههعی دنیا

دوستان راهی برای اینکه بفهمیم چه کسی از پروفایل تلگراممون دیدن کرده وجود داره؟
یا این تبلیغا همش کلاه برداریه؟

ممنون میشم در این مورد هم کمکم کنید:
https://forum.persiantools.com/threads/راهنمایی-برای-راه-اندازی-یک-سایت-آموزشی-ویدیویی.858929/

الکیه . نکته جالبتر اینه که میگن این روبات ر به n نفر معرفی کنید تا بهتون بگه کی از پروفایل تلگرامتون دیدن کرده:general602: دروغ محض
راسته :دی

یه جمله ای هست که میگن تا نباشد چیزکی ....
وجود داشتنش داره
البته اینی که هست به همین راحتیا نیست ( مگه اینکه مث یکی از آشناها دوس دخترت مجبورت کنه براش بنویسی ) و با تغییر سورس امکان پذیره ( راه حل : ذخیره لاگ های کاربر ، به همین راحتی )

همچین چیزی فکر نکنم امکان پذیر باشه
ایشون میگفت میخواد همچین چیزی بزنه @learndl

این یه کم سخت تر از بازدید پروفایله چون باید هر دو کاربر رو به عنوان کلاینت مجازی معرفی کنی که دارن چت میکنن که مشخص باشه لست سینش چه زمانی هست ( راه حل : مثل این تلگرام های فیک اندروید فک کنم اسمش موبوگرامه چیه از اونا که ویرایش شده هستن مثلا تیکدوم نمیخوره اینم مث همونه که غیر فعالش میکنی لست سینشو )

یادمه چند وقت پیش یکی از اعضای فروم میخواست سرویسی درست کنه که مشخص کنه افراد لست سین تلگرام آنلاین هستند یا نه . کسی خبر داره همچین سرویسی درست شده یا نه؟ امکانش هست فعلا یا نه ؟
قبل از پلیس فتا و عمل چشمام بود ولی نمیخواستم به عنوان سرویس ارائه بدم فقد ایده هایی که به ذهن میرسیدو بیکار بودنی پیاده میکردم
من خودم به خاطر عمل چشمام نمیتونم بنویسم اگر میخوای خرج کنی تلگرام بهم پی ام بده آیدی همین دوستمو بدم که برای دوست دخترش نوشته بود احتمالا هنوز هم داره
کارش هم راحت بود میرفت لست سین رو به صورت مد آف در میورد و مشخص میکرد آنلاینه یا نه

--= تلگرام عالی بود مخصوصا اپن بودنش ولی متاسفانه توی ایران به هیچ دردی نمیخوره
وگرنه میتونس کاری کنه که زندگیو کار آنلاینرو به طور کامل تغییر بده
چه پروژه ها و ایده هایی که داشتیم واسش ...
ولی حیف ما ایرانیا فرهنگ هیچیو نداریم ....
خدا کنه این تماس صوتیش زودتر بیاد و همراه اول و ایرانسل بزنن فیلترش کنن

Ehsan_king99

Registered User
لایک‌ها
6,516
درست که مطمعن باش درست شده ولی این چیزا معمولا تا موقعی که برای نویسندش سود داشته باشه پابلیک نمیشه یا کلا یه نوع خساست هست که منتشر نمیکنن

یاهو :( اسمش میاد اشک در میاد :) ناخود آگاه یاد این جمله میفتم : آقا هزار بار گفتم منو بزار no sta
هههعی دنیا

راسته :دی

یه جمله ای هست که میگن تا نباشد چیزکی ....
وجود داشتنش داره
البته اینی که هست به همین راحتیا نیست ( مگه اینکه مث یکی از آشناها دوس دخترت مجبورت کنه براش بنویسی ) و با تغییر سورس امکان پذیره ( راه حل : ذخیره لاگ های کاربر ، به همین راحتی )

این یه کم سخت تر از بازدید پروفایله چون باید هر دو کاربر رو به عنوان کلاینت مجازی معرفی کنی که دارن چت میکنن که مشخص باشه لست سینش چه زمانی هست ( راه حل : مثل این تلگرام های فیک اندروید فک کنم اسمش موبوگرامه چیه از اونا که ویرایش شده هستن مثلا تیکدوم نمیخوره اینم مث همونه که غیر فعالش میکنی لست سینشو )

قبل از پلیس فتا و عمل چشمام بود ولی نمیخواستم به عنوان سرویس ارائه بدم فقد ایده هایی که به ذهن میرسیدو بیکار بودنی پیاده میکردم
من خودم به خاطر عمل چشمام نمیتونم بنویسم اگر میخوای خرج کنی تلگرام بهم پی ام بده آیدی همین دوستمو بدم که برای دوست دخترش نوشته بود احتمالا هنوز هم داره
کارش هم راحت بود میرفت لست سین رو به صورت مد آف در میورد و مشخص میکرد آنلاینه یا نه

--= تلگرام عالی بود مخصوصا اپن بودنش ولی متاسفانه توی ایران به هیچ دردی نمیخوره
وگرنه میتونس کاری کنه که زندگیو کار آنلاینرو به طور کامل تغییر بده
چه پروژه ها و ایده هایی که داشتیم واسش ...
ولی حیف ما ایرانیا فرهنگ هیچیو نداریم ....
خدا کنه این تماس صوتیش زودتر بیاد و همراه اول و ایرانسل بزنن فیلترش کنن
ولی من هنوزم مطمئنم نمیشه:general609:

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
ولی من هنوزم مطمئنم نمیشه:general609:
هیچوخ از هیچ چیزی 100% حرف نزن
چون اعتقاد شخصی ای که دارم اینه که آدمیزاد به هرچیزی بخواد میتونه دست پیدا کنه دیگه تلگرامو اینچیزا که با چند تا انگشت نوشته شدن جای خود :)
به قول یه دوستم دوران دبیرستان که 90% چیزارو ازش یاد گرفتم :
هرجا قانونی هست مطمعن باش یه راهی هم واس فرار ازش هست :)
تلگرام که دیگه خز شد همه چیزش ریخته بیرون :دی
میخوای اگه 100% مطمعن بشی هست پول خوب بده ( که ارزش داشته باشه چشامو اذیت کنم بشینم پشت کام ) یه ساعته برات اوکی کنم باتشو تحویلت بدم ( سورس رو نمیدم فقد باتشو )

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,223

Ehsan_king99

Registered User
لایک‌ها
6,516
هیچوخ از هیچ چیزی 100% حرف نزن
چون اعتقاد شخصی ای که دارم اینه که آدمیزاد به هرچیزی بخواد میتونه دست پیدا کنه دیگه تلگرامو اینچیزا که با چند تا انگشت نوشته شدن جای خود :)
به قول یه دوستم دوران دبیرستان که 90% چیزارو ازش یاد گرفتم :
هرجا قانونی هست مطمعن باش یه راهی هم واس فرار ازش هست :)
تلگرام که دیگه خز شد همه چیزش ریخته بیرون :دی
میخوای اگه 100% مطمعن بشی هست پول خوب بده ( که ارزش داشته باشه چشامو اذیت کنم بشینم پشت کام ) یه ساعته برات اوکی کنم باتشو تحویلت بدم ( سورس رو نمیدم فقد باتشو )
یه کار دیگه هم میشه کرد که چشمای خوشگلت اذیت نشه :general105: راهشو با قیمت خوب بفروش خودم بنویسم

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,223
پایگان تو این روزای تعطیل نه جواب پیام ها رو میده نه سفارش ارسال میکنه الان هر چی دارم هنوز معلق هستند شماره تلفن های پایگان هم جواب نمیدن. شما هم این مشکل رو دارید؟ باید چی کار کرد نمیشه که تا آخر 15 فروردین صبر کرد...

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669

Mohsen Khan

Registered User
لایک‌ها
299
@amir7310 شما چقدر به نوینسنده های سایتتون بابت هر نوشته می دین ؟

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
یه کار دیگه هم میشه کرد که چشمای خوشگلت اذیت نشه :general105: راهشو با قیمت خوب بفروش خودم بنویسم
شد مث همون قضیه اد کردن یوزر از بانک شماره تو کانال
بعضی موقه ها لازمه یه سری چیزا دست همه نیفته یه جورایی حس غرور داری که کاری که تو میتونی انجام بدیو کسی دیگه نمیتونه
این کارو کنم و سورس رو بهت بدم 100 درصد که هیچی 10000000000 درصد یه هفته نشده صدها بات درست میشه برای اینکار
بعضی وختا لازمه احترام بزاریم به اونکسی که لست سینشو برداشته
شاید ما بدمون میاد ولی اون دوست داره کسی نبینه

Mohsen Khan

Registered User
لایک‌ها
299
برنامه نویس برای آندروید و Ios برای تبدیل یک سایت وردپرسی به اپلیکیشن نیاز دارم
این سرویس های آنلاین که تبدیل می کنند کسی کار کرده ؟

behnamy

Registered User
لایک‌ها
463
آقایونی که سایت دارین و ایمیل کاربرا دستتونه .اون کاربرا بهتون اعتماد کردن و ثبت نام کردن (طبق اون جمله ی معروف "که تمام اطلاعات شما نزد ما محفوظ است ") .
ثبت نام نکردن که شما برین ایمیلشونو بفروشین بیچاره شون کنین.
از بس واسه م ایمیل تبلیغاتی اومده دیگه وحشی نمونده نثار فروشنده کنم.
تو این همه سایت ایرانی فقط یه سایت بود که تو قوانینش رک و راست نوشته بود که ممکنه به خاطر یه سری مسائل مالی مجبور بشیم ایمیل کاربرا رو بفروشیم اگه میلتونه ثبت نام کنید نخواستین هم ثبت نام نکنید.
آقا من خـــیلی از تو خـوشم میاد:rolleyes:نمیدونم چرا ولی خیلی دوست دارم:D از همون اول باهات حال میکردم، گفتم بگم که توی دلـم نمونه:D

پ.ن: در مورد اون ایـمیل که گفتی یه امکـانی یـاهو داره که هنوز هیچ سرویس ایمـیل دیگه ای اونو (به این صورت) ندیدم داشته باشه، و یه امکان خوب دیگه اش هم 1ترابـایت فضای ذخیره سازی واسه ایمـیلت هستش که هنوز یـاهو رو یه مهره اصلی توی این صنعت نگه میداره، هرچند قبول دارم که نسبت به جیمـیل و اینـباکس گوگل عقب افتاده، بیشتر توی زمینه های machine learningو NLPخصوصا توی زبـان فـارسی که واقـعا نسبت به گـوگل خیلی ضعیفتر عمل میکنه در نهایت توی Spam Detection

اون امکانی که میگفتم و بعضیا خبر دارن بعضی ها هم ندارن اینه که روی همون یک ایمـیل اصلیت میتونی 500 ایمـیل موقـت داشته باشی! در واقع 500 تا ایمـیل دائم، نه از اون موقتی های 10دقیقه ای که بعضی سایـت ها میدن.
میری توی قسمت تنظیمات یـاهو بعد یه جاش هستش باید یک ایمیل base واسه خودت درست کنی اول، بعد همیشه توی اون 500 تا ایمـیلت اوله آدرس ایمـیلت این کلمه base میاد بعدش میتونی 500 تا ایمیل که با این base شروع میشن بسازی، هر موقع هم خواستی حذف کنی، میتونی با همینا، هم ایمـیل دریافت کنی هم ارسال کنی.
مثلا ایمیل هات با انتخاب کلمه mybaseName به این صورت میشه:
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]

من خودم خیلی وقت هستش که توی هر سایـتی ثبت نام میکنم با این ایـمیل ها ثبت نام میکنم و هر موقع ایمیـلم رو بفـروشن متوجه میشم کـار کـدوم سایت بوده چون از هر ایمیل واسه 1سایت استفاده میکنم و اون قسمت اسم ایمیل رو هم واسه خودم یه حالـت رمزی در اوردم که حروف با هم عوض میشن مثلا a میشه j، که کسی شک نکنه این ایمـیل موقته واسه سایـت خودشون:D
مثلا ایمیلی که واسه پرشین تولز استفاده میکنم به جای [email protected] هستش [email protected] که خودم میفهمم این چیه ولی کمتر کسی حوصله داره فک کنه این چیه دیگه!

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
یعنی پر رو تر از مدیران کپی کار سایت ها ندیدم...یعنی از ایر پر رو ترن!!!!
به طرف میگم کپی نکن برادر من..میگه ته سایتت نوشتی کپی با لینک مستقیم مجازه!
میگم عمو جان شما که لینک نذاشتی..اصلا من از شما خوشم نمیاد کپی نکن..
میگم شما راست کردید روی کپی رایت ما...همین الان ویرایشش میکنم ببینم بهانتون چیه
..
یه مدیر سایت اسپم بود چند هفته پیش میگفت اول متن کپی رایتتو ویرایش کن تا کپی نکنم..بهش گفتم برو خارتو ...:D:D:D

بعد میان تو پاتوق پی تی تاپیک میزنن که فحاشی فلانه فحاشی زشته...خب من طرف رو چیکار کنم ..پر رو هست ..داره ضرر میزنه به سایت و... جلوگیری نمیکنه از اعمال زشتش:general703:
والا به مولا
کارمون شده هر روزه سر و کله زدن با یه سری آدم نفهم:general306:

طرف واسه سر تبلیغ میاد چونه میزنه..چونه میزنه به توان n...بعد شماره کارت میگیره واریز کنه...آخرشم واریز نمیکنه:general210::general210::general210:فقط الکی وقت خودشو و مارو میگیره...سر هیچ چونه میزنه..

یه سری آژانس های تبلیغاتی هم هستن که خودشونو بزرگترین .... میدونن..اما پول ملت رو نمیدن میگن بعد تعطیلات عید صبر کن...یکی نیست بگه شوما که اینقدر بزرگی...چرا بست نشستی تا پایان تعطیلات؟ اصلا تعطیلات کجا بودش؟ الان 2 روزه بانک ها و ادارات باز شدن...:general710:
بهونه ی خوبیه...کلی سایت دستشونه...پول ها انباشته بشه میشه میلیون ها تومن..میذارن بانک سودشو میگیرن:general707:

یه سری کاربر هم هستن...واسش آموزش رو مبتدیانه نوشتم:general205:که بچه کلاس اول هم بخونه میتونه اوکی کنه مشکل رو...بعد کامنت میده داداش میخوام فلان کار رو کنم...چجوری انجام بدمش؟

behnamy

Registered User
لایک‌ها
463
ایمیل موقت هم جواب میده (اگه مثلا برای دانلود فایل ایمیل خواستن)
http://www.emeil.ir/
اره میدونم خیلی وقـته از اینا که گفتی استفاده میکنم ولی این یـاهو که من گفتم یه چیز دیگه اس، یه جورایی موقت دیگه نیست و قایل اعتماده، میتونی واسه کارهای اصلیت هم از این ایـمیل استفاده کنی، قابلیت ارسـال ایمیل رو هم داره برخلاف "اکثر" سرویـس های ایمـیل موقـت و خیلی امکانات دیگه...

behnamy

Registered User
لایک‌ها
463
یعنی پر رو تر از مدیران کپی کار سایت ها ندیدم...یعنی از ایر پر رو ترن!!!!
به طرف میگم کپی نکن برادر من..میگه ته سایتت نوشتی کپی با لینک مستقیم مجازه!
میگم عمو جان شما که لینک نذاشتی..اصلا من از شما خوشم نمیاد کپی نکن..
میگم شما راست کردید روی کپی رایت ما...همین الان ویرایشش میکنم ببینم بهانتون چیه
..
یه مدیر سایت اسپم بود چند هفته پیش میگفت اول متن کپی رایتتو ویرایش کن تا کپی نکنم..بهش گفتم برو خارتو ...:D:D:D

بعد میان تو پاتوق پی تی تاپیک میزنن که فحاشی فلانه فحاشی زشته...خب من طرف رو چیکار کنم ..پر رو هست ..داره ضرر میزنه به سایت و... جلوگیری نمیکنه از اعمال زشتش:general703:
والا به مولا
کارمون شده هر روزه سر و کله زدن با یه سری آدم نفهم:general306:

طرف واسه سر تبلیغ میاد چونه میزنه..چونه میزنه به توان n...بعد شماره کارت میگیره واریز کنه...آخرشم واریز نمیکنه:general210::general210::general210:فقط الکی وقت خودشو و مارو میگیره...سر هیچ چونه میزنه..

یه سری آژانس های تبلیغاتی هم هستن که خودشونو بزرگترین .... میدونن..اما پول ملت رو نمیدن میگن بعد تعطیلات عید صبر کن...یکی نیست بگه شوما که اینقدر بزرگی...چرا بست نشستی تا پایان تعطیلات؟ اصلا تعطیلات کجا بودش؟ الان 2 روزه بانک ها و ادارات باز شدن...:general710:
بهونه ی خوبیه...کلی سایت دستشونه...پول ها انباشته بشه میشه میلیون ها تومن..میذارن بانک سودشو میگیرن:general707:

یه سری کاربر هم هستن...واسش آموزش رو مبتدیانه نوشتم:general205:که بچه کلاس اول هم بخونه میتونه اوکی کنه مشکل رو...بعد کامنت میده داداش میخوام فلان کار رو کنم...چجوری انجام بدمش؟
دلت خیلی پره انگار! از همه چی گفتی!:D

بالا