• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
دلت خیلی پره انگار! از همه چی گفتی!:D
وقتی شوما هم گیر یه سری آدم نفهم، جاهل، جاعل، دزد، بد قول، نامرد، زرنگ مثلا بیوفتی..اینجوری از همه چی بیزار میشی

آخر شب طرف میگه..شب بخیر عشقم نفسم ..آقایی...
صبح بلند میشی میبینی بلاکت کرده:general304::general304::general304::D:D:D:p:p:p:general402::general402::general402:

jj20

Registered User
لایک‌ها
112
میدونین ملت چقدر تو کف اینن که بدونن کی از پروفایل تلگرامشون دیدن کرده یا عکساشون رو نگاه کرده؟
تضمینی میگم فقط با یک برنامه ساده که بتونه اینکارو انجام بده و قرار دادن تو بازار میتونید یک شبه 5 میلیارد کاسب بشید
و بزاریدش تو بانک و تا آخر عمر سودش رو بگیرید و کار نکنید

این همه برنامه نویس و شرکت بزرگ هم تو ایران هست ولی هیچکدوم تا حالا نتونستن

@learndl

rezatak6

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
وقتی شوما هم گیر یه سری آدم نفهم، جاهل، جاعل، دزد، بد قول، نامرد، زرنگ مثلا بیوفتی..اینجوری از همه چی بیزار میشی

آخر شب طرف میگه..شب بخیر عشقم نفسم ..آقایی...
صبح بلند میشی میبینی بلاکت کرده:general304::general304::general304::D:D:D:p:p:p:general402::general402::general402:
داری دیوونی میشی باز خوبه من یه فحش میدم هی این @EmpireWorld یا یکی دیگه گیر میده :D
.
.
.
من امروز بعد کلی بررسی متوجه شدم علت اینکه بعد از 500 مطلب 2000 مطلب جدیدم اصن بازدید نمیگیرن یا کم میگیرن زمان ایندکس شدنشه یعنی مطلب من تو 4 ساعت ایندکس میشه ولی بین این بازه زمانی اسپمرا از من زودتر ایندکس میشن و باعث میشه بازدید اون مطالب بره برا اسپمرا.
یه سری از صاحبای اسپمر میگفتن ما براتون بک لینک میشیم منم مخالف بودم ولی باز فکر میکردم به نفع ماست که متوجه شدم نه به نفع نیست که هیچ آواره کرده مارو.
امتحانم کردم بعضی مطالب رو یکی در میان با فتچ گوگل وبمستر سریع ایندکس کردم دقیقا همون مطالب باعث شدن الان بازدید سایت من 4 برابر بشه :eek:
ولی خب از ترس اینکه گوگل به خاطر فتچ زیاد سایتمو پنالتی کنه دیگه فتچ نمی کنم.

پ ن : کسی میدونه اگه فقط فتچ کنیم تو گوگل وبمستر واقعا گوگل مشکلی داره یا نه باید بزاریم خودش ایندکس کنه؟ :general208:

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
داری دیوونی میشی باز خوبه من یه فحش میدم هی این @EmpireWorld یا یکی دیگه گیر میده :D
.
.
.
من امروز بعد کلی بررسی متوجه شدم علت اینکه بعد از 500 مطلب 2000 مطلب جدیدم اصن بازدید نمیگیرن یا کم میگیرن زمان ایندکس شدنشه یعنی مطلب من تو 4 ساعت ایندکس میشه ولی بین این بازه زمانی اسپمرا از من زودتر ایندکس میشن و باعث میشه بازدید اون مطالب بره برا اسپمرا.
یه سری از صاحبای اسپمر میگفتن ما براتون بک لینک میشیم منم مخالف بودم ولی باز فکر میکردم به نفع ماست که متوجه شدم نه به نفع نیست که هیچ آواره کرده مارو.
امتحانم کردم بعضی مطالب رو یکی در میان با فتچ گوگل وبمستر سریع ایندکس کردم دقیقا همون مطالب باعث شدن الان بازدید سایت من 4 برابر بشه :eek:

پ ن : کسی میدونه اگه فقط فتچ کنیم تو گوگل وبمستر واقعا گوگل مشکلی داره یا نه باید بزاریم خودش ایندکس کنه؟ :general208:

فتچ کن بره
تا 500 تا در ماه میتونی..
من همه رو همون ثانیه فتچ میکنم...وگرنه این اسپمرا پست رو سرویس میکنن

بعد 13 میرم دادسرا از یه بنده خدایی شکایت کنم..طرف قالب مارو ریپ کرده..بعد میگه چرا هی میگی ریپ ریپ ریپ..این قالب خودم طراحی کردمo_O
یعنی با این حرفش سابقه طراح رو با :general502: یکی کرد:general509:

homayo0on

Registered User
لایک‌ها
620
یعنی پر رو تر از مدیران کپی کار سایت ها ندیدم...یعنی از ایر پر رو ترن!!!!
به طرف میگم کپی نکن برادر من..میگه ته سایتت نوشتی کپی با لینک مستقیم مجازه!
میگم عمو جان شما که لینک نذاشتی..اصلا من از شما خوشم نمیاد کپی نکن..
میگم شما راست کردید روی کپی رایت ما...همین الان ویرایشش میکنم ببینم بهانتون چیه
..
یه مدیر سایت اسپم بود چند هفته پیش میگفت اول متن کپی رایتتو ویرایش کن تا کپی نکنم..بهش گفتم برو خارتو ...:D:D:D

بعد میان تو پاتوق پی تی تاپیک میزنن که فحاشی فلانه فحاشی زشته...خب من طرف رو چیکار کنم ..پر رو هست ..داره ضرر میزنه به سایت و... جلوگیری نمیکنه از اعمال زشتش:general703:
والا به مولا
کارمون شده هر روزه سر و کله زدن با یه سری آدم نفهم:general306:

طرف واسه سر تبلیغ میاد چونه میزنه..چونه میزنه به توان n...بعد شماره کارت میگیره واریز کنه...آخرشم واریز نمیکنه:general210::general210::general210:فقط الکی وقت خودشو و مارو میگیره...سر هیچ چونه میزنه..

یه سری آژانس های تبلیغاتی هم هستن که خودشونو بزرگترین .... میدونن..اما پول ملت رو نمیدن میگن بعد تعطیلات عید صبر کن...یکی نیست بگه شوما که اینقدر بزرگی...چرا بست نشستی تا پایان تعطیلات؟ اصلا تعطیلات کجا بودش؟ الان 2 روزه بانک ها و ادارات باز شدن...:general710:
بهونه ی خوبیه...کلی سایت دستشونه...پول ها انباشته بشه میشه میلیون ها تومن..میذارن بانک سودشو میگیرن:general707:

یه سری کاربر هم هستن...واسش آموزش رو مبتدیانه نوشتم:general205:که بچه کلاس اول هم بخونه میتونه اوکی کنه مشکل رو...بعد کامنت میده داداش میخوام فلان کار رو کنم...چجوری انجام بدمش؟
داداش با DMCA کمک نمیگیری؟ خیلی سایت های بزرگ مثل چطور دات کام یا دیجیاتو و... مطالبشون وقتی کپی میشه سریع با DMCA اقدام میکنن.
.
.
.

درسته، خیلی از سایت های اسپمر چون حجم بالایی از ارسال محتوا دارن خزنده گوگل دائما بدون وقفه داخل سایتشون هست. بهترین کار برای شما اگر محتوا زیادی تولید نمیکنید. زمانبندی کردن ارسال مطالب هست. اگر صفحات سایتتون زیاده بهتره سرعت خزش صفحاتتون رو داخل گوگل بالا ببرید. گوگل با یک سری استاندارد تعداد خزش روزانه یه سایت رو که پارامترهای مختلفی مثل سرعت سرور و فواصل زمانی ایجاد صفحات تو سایت سایت رو از ده بار در روز تا یک میلیون بار در روز میخزه. شما خودتون میتونید این عدد رو دستی تغییر بدید. البته زیاد به درد سایت های کوچیک نمیخوره.

دوستانی که از سایت های خبرخوان گلایه دارن. RSS سایتتون رو ببندید. به پیر به پیغمبر گوگل هیچ کاری به RSS سایت شما نداره. اگر پاش نیفته حتی بهش سر هم نمیزنه. البته این فقط به درد خبرخوان ها میخوره. کپی کارها دیگه چاره ای براشون نیست.

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
داداش با DMCA کمک نمیگیری؟ خیلی سایت های بزرگ مثل چطور دات کام یا دیجیاتو و... مطالبشون وقتی کپی میشه سریع با DMCA اقدام میکنن.

درسته، خیلی از سایت های اسپمر چون حجم بالایی از ارسال محتوا دارن خزنده گوگل دائما بدون وقفه داخل سایتشون هست. بهترین کار برای شما اگر محتوا زیادی تولید نمیکنید. زمانبندی کردن ارسال مطالب هست. اگر صفحات سایتتون زیاده بهتره سرعت خزش صفحاتتون رو داخل گوگل بالا ببرید. گوگل با یک سری استاندارد تعداد خزش روزانه یه سایت رو که پارامترهای مختلفی مثل سرعت سرور و فواصل زمانی ایجاد صفحات تو سایت سایت رو از ده بار در روز تا یک میلیون بار در روز میخزه. شما خودتون میتونید این عدد رو دستی تغییر بدید. البته زیاد به درد سایت های کوچیک نمیخوره.

دوستانی که از سایت های خبرخوان گلایه دارن.
برادرای عزیزم RSS سایتتون رو ببندید. به پیر به پیغمبر گوگل هیچ کاری به RSS سایت شما نداره. اگر پاش نیفته حتی بهش سر هم نمیزنه.
سلام
چجوری باید با dmca کار کنم؟

rss میبندم خطای سرور توی وبمستر تولز ایجاد میشه و اخطار میاد!!!

rezatak6

کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
برادرای عزیزم RSS سایتتون رو ببندید. به پیر به پیغمبر گوگل هیچ کاری به RSS سایت شما نداره. اگر پاش نیفته حتی بهش سر هم نمیزنه.
من هیچی سردر نمیارم ولی باور کن چندین بار بستم پستای جدیدم در زمانی که قبلا ایندکس میشدن نمیشن

homayo0on

Registered User
لایک‌ها
620
سلام
چجوری باید با dmca کار کنم؟

rss میبندم خطای سرور توی وبمستر تولز ایجاد میشه و اخطار میاد!!!

من هیچی سردر نمیارم ولی باور کن چندین بار بستم پستای جدیدم در زمانی که قبلا ایندکس میشدن نمیشن
والا من برای یه پروژه رفتار خزنده گوگل رو بررسی میکردم اصلا به RSS اهمیتی نمیداد. ولی sitemap و robots.txt به کرار سر میزنه و چک میکنه.

شاید اگر حوصله داشتم یه پلاگین برای وردپرس نوشتم ای پی های ورودی به فایل rss رو لاگ بکنه تا بتونید اسپمرا رو بلاک کنید.

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
والا من برای یه پروژه رفتار خزنده گوگل رو بررسی میکردم اصلا به RSS اهمیتی نمیداد. ولی sitemap و robots.txt به کرار سر میزنه و چک میکنه.

شاید اگر حوصله داشتم یه پلاگین برای وردپرس نوشتم ای پی های ورودی به فایل rss رو لاگ بکنه تا بتونید اسپمرا رو بلاک کنید.
dmca رو هم بگو:D

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,223
میدونین ملت چقدر تو کف اینن که بدونن کی از پروفایل تلگرامشون دیدن کرده یا عکساشون رو نگاه کرده؟
تضمینی میگم فقط با یک برنامه ساده که بتونه اینکارو انجام بده و قرار دادن تو بازار میتونید یک شبه 5 میلیارد کاسب بشید
و بزاریدش تو بانک و تا آخر عمر سودش رو بگیرید و کار نکنید

این همه برنامه نویس و شرکت بزرگ هم تو ایران هست ولی هیچکدوم تا حالا نتونستن

@learndl
موبوگرام هست و این کار رو انجام میده هیچ چیزش رایگان نیست قیمت خریدش پنج هزار تومنه هر چی هم سرچ کردم دانلود نسخه پولی پیدا نشد باید نفری 5 تومن خرجش کنن

homayo0on

Registered User
لایک‌ها
620
خدایی اوضاع وب داره روز به روز داغون تر میشه. حالا یه سری سایت ها میان محتوا کپی میکنن.
اینایی که میان نتایج جستجو گوگل رو کپی میکنن دیگه خدایی ته بی انصافیه. یه حساب سر انگشتی کردم تقریبا 500 تا سایت فعال که نتایج گوگل رو کپی میکنن وجود داره.
یه مدل جدید هم داره مد میشه میان کلا با چهار خط کد کلا سایت مردمو میارن رو دامنه خودشون بالا :|

گفتم دیگه...
https://forum.persiantools.com/threads/بحث-و-گفتگو-بین-وبمسترها.440895/page-8243#post-12145621
رو این لینک کلیک کن.

jj20

Registered User
لایک‌ها
112
موبوگرام هست و این کار رو انجام میده هیچ چیزش رایگان نیست قیمت خریدش پنج هزار تومنه هر چی هم سرچ کردم دانلود نسخه پولی پیدا نشد باید نفری 5 تومن خرجش کنن
من خودم موبوگرام رو خریداری کردم
ولی این قابلیت رو نداره
یعنی هیچ برنامه ای این قابلیت رو نداره

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,223

من rss غیر فعال کردم و به صفحه اصلی ریدایرکت کردم. آی پی چند تا اسپمر رو مسدود کردم گوگل ارور داد که زدی دسترسی چند نفر اسپمر بیچاره رو بستی ولی برای فید ارور نداد بیخیال فید الان دیگه کمتر از فید کپی میزنن شده اسپم از نتایج گوگل، با اون چی کار کنیم؟! بستن فید که برای این اثر نمیده...

homayo0on

Registered User
لایک‌ها
620
من rss غیر فعال کردم و به صفحه اصلی ریدایرکت کردم. آی پی چند تا اسپمر رو مسدود کردم گوگل ارور داد که زدی دسترسی چند نفر اسپمر بیچاره رو بستی ولی برای فید ارور نداد بیخیال فید الان دیگه کمتر از فید کپی میزنن شده اسپم از نتایج گوگل، با اون چی کار کنیم؟! بستن فید که برای این اثر نمیده...
این سایت ها مستقیما به گوگل وصل میشن نمیشه با کد خاصی نسبت به رفتار اینا جلوگیری کرد.
کاری که این سایت ها انجام میدن مصداق کلیک دزدی هست که توی قانون بهش اشاره شده.
داخل سایت پلیس فتا، بخش ارتباطات مردمی، صفحه گزارش سایت های کلیک دزد به این سایت ها اختصاص داده شده.
به گوگل هم به عنوان سایت اسپم میشه گزارششون داد.
با این حال فکر نمیکنم رسیدگی وجود داشته باشه...

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,223
این سایت ها مستقیما به گوگل وصل میشن نمیشه با کد خاصی نسبت به رفتار اینا جلوگیری کرد.
کاری که این سایت ها انجام میدن مصداق کلیک دزدی هست که توی قانون بهش اشاره شده.
داخل سایت پلیس فتا، بخش ارتباطات مردمی، صفحه گزارش سایت های کلیک دزد به این سایت ها اختصاص داده شده.
به گوگل هم به عنوان سایت اسپم میشه گزارششون داد.
با این حال فکر نمیکنم رسیدگی وجود داشته باشه...
روی گزارش فیلترینگ با کمی آه و ناله کردن سایت اسپمر رو فیلتر میکنن، فیگور سرچ که یکی از اسپمر های سمج بود را خودم گزارش دادم و فیلتر شد :)

Mohsen Khan

Registered User
لایک‌ها
299
توی سایت وردپرسی ، چطوری آی پی هایی که حمله Brute Force انجام می دهند را بلاک کنم ؟
یا اینکه کلا با چه روشی از این حملات جلوگیری کنم ؟

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
توی سایت وردپرسی ، چطوری آی پی هایی که حمله Brute Force انجام می دهند را بلاک کنم ؟
یا اینکه کلا با چه روشی از این حملات جلوگیری کنم ؟
روی پوشه wp - admin
رمز بگذارید

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
.
.
.

من به خاطره خودت میگم فحش نده :D
چون پس فردا به یکی فحش میدی میره ازت شکایت میکنه و چوب تو ...ت میکنه :D

بالا