• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907

Milad._.R

Registered User
لایک‌ها
1,203
در صفحه پرینت، خطی که بین دو صفحه هست اینطوری میشه:

untitled-png.1001759

چکارش کنم ؟
وردپرسه

paydarweb

Registered User
لایک‌ها
567
نویسنده برای کانال تلگرام و پیج اینستا نیاز داریم یک یا دو نفر.
موضوع: اخبار و حواشی سلبریتی ها ، معرفی فیلم ، موزیک و ...

Milad._.R

Registered User
لایک‌ها
1,203
آدرس؟
از این افزونه هم میتونی استفاده کنی خوبه

این سایتت خودته؟
یعنی قالب سایتت این مشکل رو داره؟

قالب شهاب (فامو یا همون وبیت) استفاده کردم.
خودش یه صفحه print و css جدا داره
من هم فونت و ایناش رو طبق نظر خودم درست کردم، فقط نمیدونم چرا بعضی خط ها بین دو صفحه نصف میشه! باید کد خاصی به استایل متن بدم ؟ یا کادر بندیش مشکل داره ؟
کد کادر بندیش(همون قسمتی که تعداد صفحه و ادرس صفحه نوشته) هم معلوم نیست چجوریه ، ظاهرا به خود مرورگر مربوط میشه

ehsanina

Registered User
لایک‌ها
335
من تو موضوعات مختلف کانال دارم ولی حالا نمیدونم رو کدوم موضوع زوم کنم که بیاد بالا .
زناشویی خوب بالا میاد ولی یکمی یه جوریه پورتالی هم خوبه ولی خیلی سخته .
جالبه یه کانال دیدم خوب خودشو کشیده بالا اهنگ های هایده و مهستی رو میزاره فقط .
زیر شاخه های خوبی سراغ دارین که کانال با اون موضوع نباشه ؟
پ.خ بگین :D

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
قالب شهاب (فامو یا همون وبیت) استفاده کردم.
خودش یه صفحه print و css جدا داره
من هم فونت و ایناش رو طبق نظر خودم درست کردم، فقط نمیدونم چرا بعضی خط ها بین دو صفحه نصف میشه! باید کد خاصی به استایل متن بدم ؟ یا کادر بندیش مشکل داره ؟
کد کادر بندیش(همون قسمتی که تعداد صفحه و ادرس صفحه نوشته) هم معلوم نیست چجوریه ، ظاهرا به خود مرورگر مربوط میشه
تو میتونی با @media print یه سری از کلاس ها و آی دی هایی که دلت میخواد رو از توی صفحه حذف کنی یا حتی ویرایششون کنی
من الان دقیق نمیدونم مشکلت چیه ولی مثلا میتونی کلاس هایی که بالای صفحه هستن و توی صفحه پرینت هم میفتن رو display: none کنی تا از حداکثر فضای صفحه برای پرینت استفاده بشه

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936

betocheee

Registered User
لایک‌ها
53
دوستان برای یه دوره آموزشی طراحی و برنامه نویسی وب با این مشخصات چقدر حاضرید هزینه کنید ؟
دوره شامل مباحث php , html , css , javascript , طراحی ریسپانسیو که (نمیگم از صفر تا صد چون وب هر روز عوض میشه صدی وجود نداره) ولی در حدی یاد میگیرید که میتونید مشکلات طراحی و برنامه نویسیتون رو از طریق اینترنت حل کنید. یه جورایی میتونید خودتونو با مباحث جدید به روز کنید (نیازی به استاد ندارید)

سلام
بستگی به اموزش ها داره اگه میدونی میتونی اصولی و از صفر شروع کنی به اموزش دادن خیلی راحت میتونی پول در بیاری الان اموزش (html5/css3/bootsrtrap/sass) رو اگه کسی بتونی از صفر و با توجه به علم روز اموزش بده صددرصد فروش داره
شما اموزشهایی که وجود داره چه پولی چه رایگان نه کامل هستن نه اصولی هر کی به یه صورت اموزش میده میتونید یه سری به سایت w3c بزنید و متوجه حرف من میشید اکثرا نصف تگها و استایل هارو اموزش نمیدن و خیلی ها حتی تو اموزشهاشون نمیگند چجوری یه پروژه رو از صفر تا صد انجام بدی
به نظر من اگه بتونی یه اموزش درست کنی و اول بیای و تگ ها و استایل ها رو اموزش بدی و کاربردشون رو توضیح بدی و بعد بیای در قالب یه پروژه استفاده کنی ازشون خیلی برد داره مخصوصا اگه بیای چندتا قالب متفاوت رو اموزش بدی
در مورد قیمت گذاری باید سعی کنی بخش بندی کنی و روی هر ویدئو قیمت بزاری مثلا چندتا ویدئو رایگان بعد یکی دوتا پولی بازم چندتا رایگان بعد یکی دوتا پولی مطمئن باش که فروشت میره بالا و قیمت هر ویدئو نهایت نهایت 5000 تومن بزار و هر ویدئو رو هم بیشتر از 30 دقیقه به هیچ عنوان نزار بشه
مثل لینک زیر کار کن
https://goo.gl/7eazmr

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,223
میخوام شماره تلگرام تغیر بدم، اگر چنچ کنم برای بقیه اطلاع میده که شماره عوض شده اگر حذف کنم تا چتد روز دیگه نمیشه استفاده کرد، چی کار کنم؟ راهی هست که به بقیه اطلاع نده نمیخوام دیگران بدونن. راهی هست؟

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
میخوام شماره تلگرام تغیر بدم، اگر چنچ کنم برای بقیه اطلاع میده که شماره عوض شده اگر حذف کنم تا چتد روز دیگه نمیشه استفاده کرد، چی کار کنم؟ راهی هست که به بقیه اطلاع نده نمیخوام دیگران بدونن. راهی هست؟

آموزش تصویری تغییر شماره موبایل در تلگرام (Change number)
چنج نامبر اطلاع نمیده
اما اونایی که اکانت قبلیتو داشته باشن..جدید رو میبینن
برای اینکه کسی متوجه نشه باید دیلیت اکانت کنی و سپس با اکانت جدید رجیستر بشی

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,223
یه سوال خیلی فوری دارم ممنون میشم اگه کسی جواب بده
محصول لامپ هندی بالب 4 تایی. امکان استفاده از هر 4 لامپ بصورت همزمان وجود داره؟ این 4 تا با سرپیچ جدا هستند؟

siavashx

کاربر فعال
لایک‌ها
6,667
آقایونی که سایت دارین و ایمیل کاربرا دستتونه .اون کاربرا بهتون اعتماد کردن و ثبت نام کردن (طبق اون جمله ی معروف "که تمام اطلاعات شما نزد ما محفوظ است ") .
ثبت نام نکردن که شما برین ایمیلشونو بفروشین بیچاره شون کنین.
از بس واسه م ایمیل تبلیغاتی اومده دیگه وحشی نمونده نثار فروشنده کنم.
تو این همه سایت ایرانی فقط یه سایت بود که تو قوانینش رک و راست نوشته بود که ممکنه به خاطر یه سری مسائل مالی مجبور بشیم ایمیل کاربرا رو بفروشیم اگه میلتونه ثبت نام کنید نخواستین هم ثبت نام نکنید.

herkool2000

Registered User
لایک‌ها
393
آموزش تصویری تغییر شماره موبایل در تلگرام (Change number)
چنج نامبر اطلاع نمیده
اما اونایی که اکانت قبلیتو داشته باشن..جدید رو میبینن
برای اینکه کسی متوجه نشه باید دیلیت اکانت کنی و سپس با اکانت جدید رجیستر بشی

توی تلگرام دسکتاپ هم میشه شماره رو تغییر داد؟

club4fun

Registered User
لایک‌ها
793
ممنون
یعنی اگه تعداد مطالب زیاد تر بشه این مشکل حل میشه؟
به خاطر اینه که قدرت سرویس بلاگ دهی زیاده تعداد مطالبت هم کمه صفحه اصلی بالا میاد تعداد رو بالا ببری کیفیت مطالب رو هم ببری بالا مشکلت حل میشه

nelital

Registered User
لایک‌ها
204
به خاطر اینه که قدرت سرویس بلاگ دهی زیاده تعداد مطالبت هم کمه صفحه اصلی بالا میاد تعداد رو بالا ببری کیفیت مطالب رو هم ببری بالا مشکلت حل میشه
الآن به نظر شما همون مطالبی که هست از کیفی خوب نوشته شدند که توی عبارت " کد تخفیف بامیلو " با افزاریش پست جزء نتایج 1 تا 3 بشه در صفحه اول

بالا