• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
من به خاطره خودت میگم فحش نده :D
چون پس فردا به یکی فحش میدی میره ازت شکایت میکنه و چوب تو ...ت میکنه :D
جریمش برای بار اول 100 تومن جریمه نقدیه فقط...چوب تو آستینت:Dنمیکنن

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,223
توی سایت وردپرسی ، چطوری آی پی هایی که حمله Brute Force انجام می دهند را بلاک کنم ؟
یا اینکه کلا با چه روشی از این حملات جلوگیری کنم ؟
افزونه آی پی بن نصب کن

m4ni

Registered User
لایک‌ها
302
وقتی شوما هم گیر یه سری آدم نفهم، جاهل، جاعل، دزد، بد قول، نامرد، زرنگ مثلا بیوفتی..اینجوری از همه چی بیزار میشی

آخر شب طرف میگه..شب بخیر عشقم نفسم ..آقایی...
صبح بلند میشی میبینی بلاکت کرده:general304::general304::general304::D:D:D:p:p:p:general402::general402::general402:
حرف اخرت منو دیونه کرد
الان میرم کل سرورمو پاک میکنم بای نت میدم
میرم تو یه جنگل زندگی میکنم بدون هیچ تکنولوژی :general304::general304::general304:

siavashx

کاربر فعال
لایک‌ها
6,667
آقا من خـــیلی از تو خـوشم میاد:rolleyes:نمیدونم چرا ولی خیلی دوست دارم:D از همون اول باهات حال میکردم، گفتم بگم که توی دلـم نمونه:D

پ.ن: در مورد اون ایـمیل که گفتی یه امکـانی یـاهو داره که هنوز هیچ سرویس ایمـیل دیگه ای اونو (به این صورت) ندیدم داشته باشه، و یه امکان خوب دیگه اش هم 1ترابـایت فضای ذخیره سازی واسه ایمـیلت هستش که هنوز یـاهو رو یه مهره اصلی توی این صنعت نگه میداره، هرچند قبول دارم که نسبت به جیمـیل و اینـباکس گوگل عقب افتاده، بیشتر توی زمینه های machine learningو NLPخصوصا توی زبـان فـارسی که واقـعا نسبت به گـوگل خیلی ضعیفتر عمل میکنه در نهایت توی Spam Detection

اون امکانی که میگفتم و بعضیا خبر دارن بعضی ها هم ندارن اینه که روی همون یک ایمـیل اصلیت میتونی 500 ایمـیل موقـت داشته باشی! در واقع 500 تا ایمـیل دائم، نه از اون موقتی های 10دقیقه ای که بعضی سایـت ها میدن.
میری توی قسمت تنظیمات یـاهو بعد یه جاش هستش باید یک ایمیل base واسه خودت درست کنی اول، بعد همیشه توی اون 500 تا ایمـیلت اوله آدرس ایمـیلت این کلمه base میاد بعدش میتونی 500 تا ایمیل که با این base شروع میشن بسازی، هر موقع هم خواستی حذف کنی، میتونی با همینا، هم ایمـیل دریافت کنی هم ارسال کنی.
مثلا ایمیل هات با انتخاب کلمه mybaseName به این صورت میشه:
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]

من خودم خیلی وقت هستش که توی هر سایـتی ثبت نام میکنم با این ایـمیل ها ثبت نام میکنم و هر موقع ایمیـلم رو بفـروشن متوجه میشم کـار کـدوم سایت بوده چون از هر ایمیل واسه 1سایت استفاده میکنم و اون قسمت اسم ایمیل رو هم واسه خودم یه حالـت رمزی در اوردم که حروف با هم عوض میشن مثلا a میشه j، که کسی شک نکنه این ایمـیل موقته واسه سایـت خودشون:D
مثلا ایمیلی که واسه پرشین تولز استفاده میکنم به جای [email protected] هستش [email protected] که خودم میفهمم این چیه ولی کمتر کسی حوصله داره فک کنه این چیه دیگه!
:general504::general504::general504:مرسی
ایمیل موقت هم جواب میده (اگه مثلا برای دانلود فایل ایمیل خواستن)
http://www.emeil.ir/
بعضی سایتا اجازه استفاده اینو نمیدن:general211:

Ali-Ahmari

Registered User
لایک‌ها
4,882
سلام دوستان سال نو مبارک
اسکریپت کوتاه کردن لینک چیزی سراغ دارید؟
من خودم از http://yourls.org/ استفاده میکنم ولی آمارهایی که میده زیاد جالب نیست!
پ.ن: منظورم این اسکریپت هایی که برای همه کاربران لینک کوتاه میکنه نیست، برای خودم میخوام و قرار نیست استفاده عمومی بشه.

mh_nox

Registered User
لایک‌ها
151
آقایون کسی جوابی نداره ؟

سلام

موقع ثبت نام در اینستاگرام ( چه از طریق سایت چه اپ اندروید ) وقتی اطلاعات تکمیل میشه میگه این یوزرنیم گرفته شده

وقتی به صورت instagram.com/username چک میکنم این پیغام رو میده :

Sorry, this page isn't available.
The link you followed may be broken, or the page may have been removed. Go back to Instagram.

میخوام بدونم چاره ای هست برای ثبت اون یوزرنیم خاص یا نه ؟

در ضمن ثبت نام از طریق ایمیل ، شماره موبایل ، با قند شکن ، با موبایل ریست فکتوری شده ، با اپ اندروید ، با سایت , و برنامه oginstagram رو هم چک کردم

ممنون

Ehsan_king99

Registered User
لایک‌ها
6,516
آقایون کسی جوابی نداره ؟
وقتی شخصی اکانتشو دیلیت میکنه دیگه کسی نمیتونه با اون یوزرنیم ثبت نام کنه . احتمالن اون یوزرنیم مورد نظر شمام اینجوری شده
( مثلن اگه یارو یوزرنیمشو تغییر میداد میشد با یوزنیم اولیش ثبت نام کرد ولی وقتی حذف کرده دیگه هیچ راهی نداره )

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
میدونین ملت چقدر تو کف اینن که بدونن کی از پروفایل تلگرامشون دیدن کرده یا عکساشون رو نگاه کرده؟
تضمینی میگم فقط با یک برنامه ساده که بتونه اینکارو انجام بده و قرار دادن تو بازار میتونید یک شبه 5 میلیارد کاسب بشید
و بزاریدش تو بانک و تا آخر عمر سودش رو بگیرید و کار نکنید

@learndl
درود
چند تا چیز :
اول اینکه اینکار میشه تجاوز به حریم خصوصی
قبلا انجام دادیم و بازار تایید نکرد ( نقض قوانین حریم خصوصی ) البته بازار و .... اینجور برنامه هارو سریع حذف و برای خودشون به اسم دولوپرهای خودشون کش میرن و ....

این همه برنامه نویس و شرکت بزرگ هم تو ایران هست ولی هیچکدوم تا حالا نتونستن

@learndl

نتونستن ؟
مساله تونستن یا نتونستن نیست
چیزی تو این دنیا وجودن داره که نشه
وختی میگی بزرگ پس باید بتونه
وختی نمیتونه پس بزرگ نیست

ولی 99% اون بزرگایی که میگی نمیخوان وگرنه تونستن وختی منه فرد عادی میتونم پس برای بزرگان کاری نداره :)

برنامه من روی بازار اومد یه مدت ولی سریع حذف کردن حتی برای 10 نفر که بازدید کردن رایگان بود بعد میگفت هزینه فعال سازی بده ولی بازار تایید نکرد و هزاران بهونه آورد ( مخصوصا که پلیس فتا دستور قضایی داده و ازاین چرتو پرتا ) ولی وختی اسم دادن سورس اومد ( واس امتحان ) همه قوانین فراموش کردن :)

اینجا ایرانه عزیزم هنوز مونده با خیلی قانونای من در آوردیش آشنا بشی :)
من نمیدونم چرا انقد اینو بزرگش میکنید ساده ترین چیز همینه چون هرکاری که کاربر انجام میده لاگ میشه و از روی همون میشه فهمید
باز اون مشاهده لست سین رو میگفتی باز یه چیزی چون اون زیادتر کار میبره دردسر زیاد داره نسبت به این بازدید پروفایل

Milad._.R

Registered User
لایک‌ها
1,203
تو میتونی با @media print یه سری از کلاس ها و آی دی هایی که دلت میخواد رو از توی صفحه حذف کنی یا حتی ویرایششون کنی
من الان دقیق نمیدونم مشکلت چیه ولی مثلا میتونی کلاس هایی که بالای صفحه هستن و توی صفحه پرینت هم میفتن رو display: none کنی تا از حداکثر فضای صفحه برای پرینت استفاده بشه

در این عکس بهتر مشخصه مشکل چیه
یک خط بین دو صفحه نصف میشه

123.png

ali998

Registered User
لایک‌ها
779
درود
چند تا چیز :
اول اینکه اینکار میشه تجاوز به حریم خصوصی
قبلا انجام دادیم و بازار تایید نکرد ( نقض قوانین حریم خصوصی ) البته بازار و .... اینجور برنامه هارو سریع حذف و برای خودشون به اسم دولوپرهای خودشون کش میرن و ....
نتونستن ؟
مساله تونستن یا نتونستن نیست
چیزی تو این دنیا وجودن داره که نشه
وختی میگی بزرگ پس باید بتونه
وختی نمیتونه پس بزرگ نیست

ولی 99% اون بزرگایی که میگی نمیخوان وگرنه تونستن وختی منه فرد عادی میتونم پس برای بزرگان کاری نداره :)

برنامه من روی بازار اومد یه مدت ولی سریع حذف کردن حتی برای 10 نفر که بازدید کردن رایگان بود بعد میگفت هزینه فعال سازی بده ولی بازار تایید نکرد و هزاران بهونه آورد ( مخصوصا که پلیس فتا دستور قضایی داده و ازاین چرتو پرتا ) ولی وختی اسم دادن سورس اومد ( واس امتحان ) همه قوانین فراموش کردن :)

اینجا ایرانه عزیزم هنوز مونده با خیلی قانونای من در آوردیش آشنا بشی :)
من نمیدونم چرا انقد اینو بزرگش میکنید ساده ترین چیز همینه چون هرکاری که کاربر انجام میده لاگ میشه و از روی همون میشه فهمید
باز اون مشاهده لست سین رو میگفتی باز یه چیزی چون اون زیادتر کار میبره دردسر زیاد داره نسبت به این بازدید پروفایل
این کجا لاگ می شه؟
تو سرور تلگرام.(منظورم در حالت استفاده از نسخه اصلی تلگرام است)
شما چطور می تونی به این اطلاعات تو سرور تلگرام دسترسی پیدا کنید؟
مگر این که کسی بتونه هکش کنه.. که یعیده..

harajiha.ir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
47
سلام دوستان سال نو مبارک
اسکریپت کوتاه کردن لینک چیزی سراغ دارید؟
من خودم از http://y ourls.org/ استفاده میکنم ولی آمارهایی که میده زیاد جالب نیست!
پ.ن: منظورم این اسکریپت هایی که برای همه کاربران لینک کوتاه میکنه نیست، برای خودم میخوام و قرار نیست استفاده عمومی بشه.
سلام.
از گوگل استفاده کنید، آمار کلیک ها رو هم بهتون میده
https://goo.gl/

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,223
با پایگان چی کار کنم؟ از اول عید نه جواب تلفن میدن نه پیام، هیچ سفارشی هم ارسال نشده تمام سفارشات معلق مونده . چی کارش کنم؟ شما هم این مشکل رو دارید؟؟

mh_nox

Registered User
لایک‌ها
151
وقتی شخصی اکانتشو دیلیت میکنه دیگه کسی نمیتونه با اون یوزرنیم ثبت نام کنه . احتمالن اون یوزرنیم مورد نظر شمام اینجوری شده
( مثلن اگه یارو یوزرنیمشو تغییر میداد میشد با یوزنیم اولیش ثبت نام کرد ولی وقتی حذف کرده دیگه هیچ راهی نداره )

ممنون از شما
حرفتون درسته
اما ۱۰ مین قبل ثبت نام ، آزاد بود !!!!!!!!

Last edited:

hady1364

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
543
روی هر گروه تلگرام اگه لینک یا @ بزارم یک ثانیه بعدش حذف میشه، دلیلش چیه؟
بات آنتی اسپم گذاشتن، هر جور تبلیغ لینک یا پست های تکراری یا کلمات غیرفارسی و اینچیزا رو خودکار حذف می کنه

تجارت جدیدی که این روزا راه افتاده اینجوریه که طرف میره بات تبچی درست می کنه و باهاش به گروه های تلگرامی حمله می کنه و براشون اسپم یا تبلیع می فرسته، از اونور بات آنتی اسپم درست می کنه و بهشون میفروشه که از شر این بات تبچی در امان باشن :general304:
خرج دو تا رباتش هم یه سرور مجازی با رم حداقل 1 گیگ و ابونتو 16 هست. هر چی رم بیشتر باشه، گروه های بیشتری رو پوشش میده.
+
بات سین چی هم اومده برای بالا بردن تعداد سین پست های کانال

m4ni

Registered User
لایک‌ها
302
سرعت سرور های خارج هم برای شما کم نشده؟

بالا