• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
@Business plan
سربازيتو چيكار كردي؟ بروخودتو بزن به ديوونگي كارت معافيت قرمز بگير!

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,223
@Business plan
سربازيتو چيكار كردي؟ بروخودتو بزن به ديوونگي كارت معافيت قرمز بگير!
نتونستم، خودمو زدم به لکنت شدید زبان و ناشنوایی گفتن معاف از رزم بهت میدیم!! خلاصه به هر دری زدم از گرفتن زن معلول (اون هم کارت پایان خدمت لازم بود!!!) تا shemale شدن!! یکی گفت نامه گی از دکتر بگیر معافی میدن چون اگر بره ترتیب همه را میده و فلانی گرفته معاف شده! نرفتم ترسیدم به جرم *** بگیرن یونم بزارن چون قانون معافی یه چیز میگه قانون اساسی چیز دیگه
میخواستم گواهی ثبت/حق اختراع بخرم برای معافی، شانس من قانون اومد فقط مالک اولی معاف میشه! قبلا یه برگ گواهی ثبت حالا هر گواهی که باشه مثلا از گواهی شناور کولر آبی گرفته تا گواهی داروی فلان مرض ناعلاج میتونست بیشمار آدم مثل من رو معاف کنه!
نامه افسردی اساسی میخواستم بگیرم اون هم قانونش به ضد اجتماعی تغیر کرد برای نامه ضد اجتماعی هم باید چند ماهی بستری شد! ضد اجتماعی یعنی اگر به طرف ا س ل ح ه بدن میزنه همه را...
برای دیوانگی هم باید سند داشته باشم یعنی به همون مدت سربازی تو دیونه خونه بوده باشم مگرنه یه دیونه واقعی رو هم برای معافی ببری بدون سند معاف نمیکنن!!
راه های دیگه ای هم هست که تاثیر قطعی داره و بدون مشکل، مثلا پدرم خودشو بزنه به فلجی و هزار تا مرض دیگه که خیلی راحته و به اون گیر نمیدن یا اینکه طلاق بگیرن. ولی کسی همکاری نمیکنه من هم کار خودمو انجام میدم منت این و اون رو هم نمیکشم
راه دیگه ای باقی مونده؟!
خلاصه راه هایی که شیطان رجیم هم به ذهنشن نمیرسید من رفتم ولی آخرش به بن بست خوردم
الان چند تا کار انجام دادم منتظر پست دفترچه هستم وقتی هم برم نمیشه فرار کرد نمیشه انصراف داد باید تا آخر دو سال رو تموم کرد! به قول @amir7310 این شتریه که سوسیسش تو پاچه خیلی ها میره

Last edited:

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,223
سیستم همکاری در فروش کسی سراغ داره که خمیر دندون ذغالی داشته باشه؟ من برای این مورد صفحه یک گوگل بودم به لطفا حذف محصول توسط پایگان رتبه کار افت کرد

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,738
@Business plan
اگه میخای معافی بگیری، معافیت پزشکی نگیری خیلی بهتره
ممکنه بعدا یه شغل خوب بهت پیشنهاد بدن که به خاطر داشتن معافیت پزشکی نتونن استخدامت کنن

http://www.sarbazi.us/fa/news/639/معاف‌شدگان-پزشكی-بیكار-می‌مانند.html
http://jamejamonline.ir/online/929995763572559048/اشتغال-با-کارت-معافیت-پزشکی-ممنوع

در مورد معافیت با طلاق پدر مادر هم قاونو تغییر کرده و به همین راحتی نیست،‌ باید یه مدت از طلاق پدر مادرت گذشته باشه و یه جایی هم شنیدم که نمیتونن تا یه مدت بعد از معافیت هم ازدواج کنن
اینقد سخت نگیر، من خودم خیلی میترسیدم سر سربازی چون فکر میکردم نمیتونم دووم بیارم به خاطر اینکه اجتماعی نبودم و بیشتر با تنهایی حال میکردم (افسرده نبودما :D )
ولی رفتم، خیلی هم خوش گذشت، البته یه جای خوب خدمت کردم اونم شانسی

rezatak6

کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
@Business plan
اگه میخای معافی بگیری، معافیت پزشکی نگیری خیلی بهتره
ممکنه بعدا یه شغل خوب بهت پیشنهاد بدن که به خاطر داشتن معافیت پزشکی نتونن استخدامت کنن

http://www.sarbazi.us/fa/news/639/معاف‌شدگان-پزشكی-بیكار-می‌مانند.html
http://jamejamonline.ir/online/929995763572559048/اشتغال-با-کارت-معافیت-پزشکی-ممنوع

در مورد معافیت با طلاق پدر مادر هم قاونو تغییر کرده و به همین راحتی نیست،‌ باید یه مدت از طلاق پدر مادرت گذشته باشه و یه جایی هم شنیدم که نمیتونن تا یه مدت بعد از معافیت هم ازدواج کنن
اینقد سخت نگیر، من خودم خیلی میترسیدم سر سربازی چون فکر میکردم نمیتونم دووم بیارم به خاطر اینکه اجتماعی نبودم و بیشتر با تنهایی حال میکردم (افسرده نبودما :D )
ولی رفتم، خیلی هم خوش گذشت، البته یه جای خوب خدمت کردم اونم شانسی
همه مشکلاتش به اون جاشه منم اگه مثل دوستم چون پارتی داره صبح میرفت رو تخت میخوابید ظهر برمیگشت بودم که دیگه داوطلبانه چند سال بیشتر میرفتم.

Arash365

Registered User
لایک‌ها
2,434
یوتوب برای ویدیوهای فارسی هم زیرنویس تولید میکنه اونم انگلیسی چرت و پرت :general210:
یکی از برق بکشه

021nima

Registered User
لایک‌ها
378
دوستان کسی از طراح قالب پرشین 3 خبر داره ؟

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,223
من تا حالا کاری با نت افزار نداشتم. این کد های تخفیفش ار کجا میادو مهمتر از همه برای دامین هم تخفیف حساب میشه یا فقط هاست؟

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,738
یوتوب برای ویدیوهای فارسی هم زیرنویس تولید میکنه اونم انگلیسی چرت و پرت :general210:
یکی از برق بکشه
بزا تولید کنه
فعلا آزمایشیه، از یه جایی باید شروع کنه دیگه
زیرنویساش برای ویدئوهای زبان انگلیسیش خیلی خوبه و کار راه انداز

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
ویندوزم رو عوض کردم

رمز عبور جیمیلم رو یادم رفته
البته هنوز توی کروم اندروید و اپ اندروید لاگین هستم
چیکار باید بکنم ؟
وقتی میزنم بازگردانی رمز عبور شماره موبایل میدم کد میفرسته بعد کد دوباره میگه به فلان ایمیل یه لینک فرستادیم برو تاییدش کن

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,223
ویندوزم رو عوض کردم

رمز عبور جیمیلم رو یادم رفته
البته هنوز توی کروم اندروید و اپ اندروید لاگین هستم
چیکار باید بکنم ؟
وقتی میزنم بازگردانی رمز عبور شماره موبایل میدم کد میفرسته بعد کد دوباره میگه به فلان ایمیل یه لینک فرستادیم برو تاییدش کن
باید تاریخ عضویت, تاریخ اولین استفاده از سرویس های گوگل تالک و..., تاریخ تولد, جواب سوال امنیتی و خیلی چیز های دیگه رو به گوگل تحویل بدی
برای من هم همچین مشکلی پیش اومد, هر کار کردم نشد در نهایت بیخیالش شدم الان از Live.com استفاده میکنم خیلی عالیه جیمیل فقط برای ثبت گوگل وبمستر

materam

Registered User
لایک‌ها
51
دوستان کسی قالب انفولد فارسی شده نسخه 4.0.5 رو داره یا اگر کسی هست که میخواد تهیه کنه به صورت شریکی تهیه کنیم؟

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
باید تاریخ عضویت, تاریخ اولین استفاده از سرویس های گوگل تالک و..., تاریخ تولد, جواب سوال امنیتی و خیلی چیز های دیگه رو به گوگل تحویل بدی
برای من هم همچین مشکلی پیش اومد, هر کار کردم نشد در نهایت بیخیالش شدم الان از Live.com استفاده میکنم خیلی عالیه جیمیل فقط برای ثبت گوگل وبمستر

چه میگویی ای سبک مغز
کل اطلاعات م از سال 2013 فیه ما فیه

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,223

ch6

Registered User
لایک‌ها
80
من تا حالا کاری با نت افزار نداشتم. این کد های تخفیفش ار کجا میادو مهمتر از همه برای دامین هم تخفیف حساب میشه یا فقط هاست؟

اگه منظورتون نت افراز هست ، توی پنل کاربری یه قسمت هست بنام بازاریابی که می تونید کد بگیرین

ArAsH.DMA

Registered User
لایک‌ها
431
سلام.
یک هاستینگ با پشتیبانی خوب و قیمت مناسب پیشنهاد بدید.

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,223
اگه منظورتون نت افراز هست ، توی پنل کاربری یه قسمت هست بنام بازاریابی که می تونید کد بگیرین
مشکلم اینه
22552-png.1009906

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,223
بالا