برگزیده های پرشین تولز

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
تبلیغات بنری یا PPM معرفی کنید

ادتیوب همچنان کار میکنه ؟

hdland

Registered User
لایک‌ها
1,015
سلام
دوستان مشکل سیستم وبلاگدهی فام بلاگم حل شد که قالب جدید نمی شد بذارم ، الان می تونید همه قالب های بلاگفا رو قرار بدید ....
درسته سیستم تازه تاسیس هست اما دامنه قدیمی بوده و پیج اتوریتی 34 هست ...می تونید از این مزیتش استفاده کنید و هرکس تا 10 وبلاگ می تونه ایجاد کنه فعلا ...
www.famblog.ir

hdland

Registered User
لایک‌ها
1,015
در ضمن یه دامنه قدیمی هم دارم با نام آهنگ تک کلمه ای و رند ، گذاشتم برای فروش و سایتی روش نیست ... اما اگر کسی هست که در زمینه سایت موزیک توانایی داره می تونیم با هم دیگه شراکتی بالا بیاریمش و با توجه به اسمش میشه خیلی زود رتبه بگیره .. پیشنهادی دارید بفرستید ...سپاس

hdland

Registered User
لایک‌ها
1,015
پاراسل اوضاع سایت فوتبالی من عالی بود گاها از پاپ لند استفاده می کردم شمارش و واریزیش خوب و درست بود .. مدیرش هم ادم خوبی بود ... نمی دونم چرا تعطیل شد ....

سيد عليرضا ..

Registered User
لایک‌ها
761
پاراسل اوضاع سایت فوتبالی من عالی بود گاها از پاپ لند استفاده می کردم شمارش و واریزیش خوب و درست بود .. مدیرش هم ادم خوبی بود ... نمی دونم چرا تعطیل شد ....
معمولا تو سیستم های تبلیغاتی ایرانی کسایی که درست کار میکنند بعد یه مدت دخل و خرجشون باهم نمی خونه

nader2015

Registered User
لایک‌ها
38
سلام

دوستان کسی کد تبلیغات ثابت موبایلی که توی فوتر 60*486 می ذارند با قابلیت close داره ممنون میشم

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936

A-L pc

Registered User
لایک‌ها
180
http://nextpopup.ir بالاخره واریز کرد، نمیدونم دوباره کدش رو بزارم یا نه :|
پول ما رو که خوردن یک أب هم روش ، چند دفعه اول رو واریز کردن ، بعد که مبلغ یک مقدار زیاد شد ، چهارتا قانون از خودشون درآوردن و پول ما رو ندادن.

متاسفانه این روزها حروم خوری برای مردم خیلی آسون شده.

farhadrohi

Registered User
لایک‌ها
209
دوستان تا حالا سابقه تعویض دامین نداشتم یکی که تخصص داره بی زحمت توضیح بده
من میخوام دامین ir رو به com تغییر بدم.تغییرات به چه صورته بتید ریدایرکت کنم؟؟
بعدش ایندکس های گوگل چی میشن اونایی که ir ثبت شدن چی میشه؟؟
با تعویض به دات کام بازدیدکننده پرپر نمیشه؟؟

crashday

Registered User
لایک‌ها
1,323
سلام
دوستان vps ایران جایی رو پیشنهاد میدیدن که کیفیت بالایی داشته باشه؟

asadira

Registered User
لایک‌ها
707
دوستان تا حالا سابقه تعویض دامین نداشتم یکی که تخصص داره بی زحمت توضیح بده
من میخوام دامین ir رو به com تغییر بدم.تغییرات به چه صورته بتید ریدایرکت کنم؟؟
بعدش ایندکس های گوگل چی میشن اونایی که ir ثبت شدن چی میشه؟؟
با تعویض به دات کام بازدیدکننده پرپر نمیشه؟؟
اگه تعویض دامین اجباری نیست توصیه میکنم این کار رو انجام ندید.
در هر صورت اگه نیاز به تعویض دامین دارید باید ریدایرکت 301 انجام بدید، توی وبمستر تولز هم آدرس جدید رو اد کنید و آدرس قدیمی رو از بخش Change address به دامین جدید تغییر بدید.
بعد از یک ماه نتایج جستجو با آدرس جدید جایگزین شدند.
تجربه‌ی من از تغییر آدرس این بود که چندتا از کوئری های پرطرفدار سایتم، که تا لینک اول صفحه دوم جلو اومده بودند تا صفحه ی 14 افت رتبه پیدا کردند هنوز هم دلیلش رو متوجه نشدم.
برای سایر کوئری ها هم یه افت چند روزه رخ داد که بعد از چند روز به جایگاه قبلیشون برگشتند.

sina25

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
20
درخواست راهنمایی
دوستان بنده یه ایده منحصر به فرد دارم که میخوام در زمینه اندروید و آی او اس پیاده کنمش فقط مشکل اینجاست که در زمینه برنامه نویسی دانش به اون حد ندارم ،
فکر کنم این ایده پیاده سازیش کار هرکسی نباشه و از یه طرف هم میترسم لو بره ایده و سوِ استفاده بشه / کسی تیم یا شرکت حسابی در نظر داره برای نوشتن این اپ که بشه باهاشون قرار داد رسمی بست و مورد اطمینان هم باشن ؟ ترجیحآ در اصفهان ، البته باز هم میگم کار هر کسی فکر نمیکنم پیاده کردن این ایده ؟

sina25

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
20
سلام
دوستان vps ایران جایی رو پیشنهاد میدیدن که کیفیت بالایی داشته باشه؟
با این سایت زیر خیلی وقته من همکاری میکنم یک سالی میشه ، هاست های حرفه ای که داره بدک نیستن ، قیمت هاشون خیلی خوبه
ولی در زمینه وی پی اس و سرور مجازی عالی هست خدایش از لحاظ قیمت و سرعت و کیفیت ،
لینکشم : وب داده
نمیدونم ایران داره یا نه ببین خودت / من از سرور های آلمانش دارم

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,105
بچه ها برنامه نویسی برای اندروید کسیو میشناسید؟

hdland

Registered User
لایک‌ها
1,015
بچه ها برنامه نویسی برای اندروید کسیو میشناسید؟
سلام
من بعد از اینکه کلی از برنامه نویس هایی که در این انجمن ها پیدا کردم و کارم رو با وجود پرداخت هزینه ناقص و با کیفیت پایین تحویل دادند برای یه پروژه املاک که تقریبا دو هفته دیگر اماده می شود دو ماه پیش یه برنامه نویس نشستم تو شیپور و دیوار هرچی برنامه نویس تهران و کرج بود رو زنگ زدم و پیدا کردم برنامه نویس اندروید و طراح وب هست ...
کارش خوب هست و از همه مهم تر کاملا سالم و و منظم کار می کنه .. در این حد منظم هست که پیام بهش میدم مثلا می زنم سلام ، حالتون چه طوره ، دو دقیقه بعد فایل پی ادف گزارش پاسخ احوال پرسی من رو می فرسته !!! منظورم اینه هر مرحله از کار که انجام میده یک ساعت تا چند ساعت رو کامل گزارش رو هر روز یا روزایی که کار می کنه برام می فرسته و کامل در جریان مواردی که بهش گفتم قرار می گیرم ...
الانم داره اون سایت هایی که برنامه نویسی که از اینجا پیدا کردم و گند زد بهش رو پنلش رو کلا 0 تا 100 از نو می نویسه و اپ هاشون رو هم که خودش داره طراحی می کنه ... بچه کرج هم هست .. خواستید شماره تماسش رو براتون می فرستم . قیمتاشم کمی بالا تر نسبت به اینجا شاید باشه ولی میشه مذاکره کرد اما عوضش کار درست تحویل می گیرید ...
مهم ترین حسنشم این هست اصلا دنبال حضور تو این فروم ها و مشتری های این فروم ها نیست و یعنی نیازی نداره در اصل ....
البته باز سلیقه ای هست شاید شما نمونه ها و پنلش رو ببینید خوشتون نیاد !! ولی برای من بهترین و منصف ترین برنامه نویسی بوده که این سه چهار سال باهاش کار کردم

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,105
هزینه هاشون چطوریه ؟
سلام
من بعد از اینکه کلی از برنامه نویس هایی که در این انجمن ها پیدا کردم و کارم رو با وجود پرداخت هزینه ناقص و با کیفیت پایین تحویل دادند برای یه پروژه املاک که تقریبا دو هفته دیگر اماده می شود دو ماه پیش یه برنامه نویس نشستم تو شیپور و دیوار هرچی برنامه نویس تهران و کرج بود رو زنگ زدم و پیدا کردم برنامه نویس اندروید و طراح وب هست ...
کارش خوب هست و از همه مهم تر کاملا سالم و و منظم کار می کنه .. در این حد منظم هست که پیام بهش میدم مثلا می زنم سلام ، حالتون چه طوره ، دو دقیقه بعد فایل پی ادف گزارش پاسخ احوال پرسی من رو می فرسته !!! منظورم اینه هر مرحله از کار که انجام میده یک ساعت تا چند ساعت رو کامل گزارش رو هر روز یا روزایی که کار می کنه برام می فرسته و کامل در جریان مواردی که بهش گفتم قرار می گیرم ...
الانم داره اون سایت هایی که برنامه نویسی که از اینجا پیدا کردم و گند زد بهش رو پنلش رو کلا 0 تا 100 از نو می نویسه و اپ هاشون رو هم که خودش داره طراحی می کنه ... بچه کرج هم هست .. خواستید شماره تماسش رو براتون می فرستم . قیمتاشم کمی بالا تر نسبت به اینجا شاید باشه ولی میشه مذاکره کرد اما عوضش کار درست تحویل می گیرید ...
مهم ترین حسنشم این هست اصلا دنبال حضور تو این فروم ها و مشتری های این فروم ها نیست و یعنی نیازی نداره در اصل ....
البته باز سلیقه ای هست شاید شما نمونه ها و پنلش رو ببینید خوشتون نیاد !! ولی برای من بهترین و منصف ترین برنامه نویسی بوده که این سه چهار سال باهاش کار کردم

بالا