• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
یه ادیتور ساده در حد windows movie maker ?

logofun

Registered User
لایک‌ها
1,115
شما میتونین از ساده یا تجاری شروع کنید.یه خوبی داره بعد خرید پنلی در اختیار شما قرار میگیره اگه هر کدوم از منابع شامل رم یا cpu کم بیاد داخل نمودار مشخص میشه و بهتون هشدار میده که مثلا رم کم آوردی میتونی ارتقا بدی.ارتقاء دادن هر یک از منابع هم در دست خودته و میتونی کم یا زیاد کنی .نمودار cpu من هست برا نمونه گزاشتم که ببینی.هر لحظه میتونی چک کنی هر یک از منابع رو.اگه دیدی به 100 رسونده اون منابع رو ارتقا بده.یه خوبی هم داره هیچوقت با کمبود منابع هاستت ساسپند نمیشه ولی در سایر هاستینگ ها سریع با پر شدن سی پی یو هاستت رو ساسپند میکنن
بازدید من بین 12 تا 14 هزار آی پی هست. رم هم 2 گزاشتم و سی پی یو 5 هسته گزاشتم(مصرف سی پی یو من بالاست)بازدید در لحظه هم 20.
cv.JPG
ما ار ووکامرس استفاده میکنیم انگار 70% منابع رو اون میگیره

الان 10 هسته سی پی یو خریدم با رم دو و 1 گیگ فضا
شد 40 هزار تومن :||||||||||||

چکار کنم برای کمتر شدن هزینه؟

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
خب شهریور ۸ میاد و آیفون ۶ میشه خیلی قدیمی
خوبی محصولات اپل نسبت به بقیه همینه که قدیمی شدن تو کارش نیست و اکثرا آخرین ورژن ios واس گوشی های 5 سال پیشش هم میاد !
همونی که گفتمو بگیر یه 7 مشکی مات 32 بگیری هم واست کافیه

بعد می گن درآمد سایت خوب نیست :general404:
درآمدش خوبه ؟
نه فقد وبمستری بلکه هر کاری وقت و زحمت بزاری روش درآمدش خوبه
امیر فک کنم چشاش داره کور میشه از بس پای سایتش نشسته اونوخ یه آیفون 7 گرفتن واسش سخت باشه ؟ :دی

نه درآمد مسافر کشی :|
منم از سایتم ماهی 9 میلیون فقط از بنر در میوردم الآن دنبال خریدن آیفون 7 بودم دیگه
چه ربطی داره خب؟ یعنی نمیتونم از بابام پول بگیرم؟
نه دیگه همه میشناسنت که تو از اون پسرایی نیستی که دست تو جیب بقیه باشه و همیشه رو پای خودت وایسادی :دی

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
خوبی محصولات اپل نسبت به بقیه همینه که قدیمی شدن تو کارش نیست و اکثرا آخرین ورژن ios واس گوشی های 5 سال پیشش هم میاد !
همونی که گفتمو بگیر یه 7 مشکی مات 32 بگیری هم واست کافیه

درآمدش خوبه ؟
نه فقد وبمستری بلکه هر کاری وقت و زحمت بزاری روش درآمدش خوبه
امیر فک کنم چشاش داره کور میشه از بس پای سایتش نشسته اونوخ یه آیفون 7 گرفتن واسش سخت باشه ؟ :دی

نه درآمد مسافر کشی :|
منم از سایتم ماهی 9 میلیون فقط از بنر در میوردم الآن دنبال خریدن آیفون 7 بودم دیگه

نه دیگه همه میشناسنت که تو از اون پسرایی نیستی که دست تو جیب بقیه باشه و همیشه رو پای خودت وایسادی :دی

1- نع..آیفون سون 128 رنگ red
2-اون سالی که سایتمو بالا آوردم نمره 0.75 بود..الان شده 2.5:general503:
3- من اگه ماهی 9 میلیون در میاوردم که الان پورشه 911 سوار میشدم:general704::general703: نه 206 تیپ 2:general402:
4- دست تو جیب بقیه که نه...ولی دست تو کیف پول بقیه چرا:eek::D:D

mha1368

Registered User
لایک‌ها
1,033
کسی هس ممبر فیک برای کانال تلگرام بزنه؟
1کا لازم دارم ، عجله ای هم هس

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
@amir7310
گوشي رو اينترنتي ميخواي بخري يا از بازار؟

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
@amir7310
گوشي رو اينترنتي ميخواي بخري يا از بازار؟
دیجی کالا از بازار ارزون تره اینجا...
من تا حالا 2 تا گوشی از دیجی سفارش دادم..مشکلی چیزی نبوده
احتمالا اینترنتی بگیرم

miladgraph

همکاربازنشسته
لایک‌ها
6,018
دوستان یه موس بیسیم و یه هدفون خوب معرفی کنید بیزحمت

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
دوستان یه موس بیسیم و یه هدفون خوب معرفی کنید بیزحمت
به نظر من موس و کیبورد و هدفون و اینا رو اورجینال نخر
چون اینجور وسایل خیلی استفاده میشن و اصطحلاک و صدماتشون بالاست
مثلا من یه هدفون خریدم 300 تومن یه سال ازش استفاده کردم بعد یه روز اومدم بذارمش رو میزم یه ذره با سرعت گذاشتم یه گوشی هاش شکست و کلا بلااستفاده شد
موس هم که دیگه هیچی. من به شخصه موس هام مفید 4 5 ماه میرن بعدش دیگه خرابی هاشون شروع میشه. مثلا الکی دابل کلیک میکنه یا کلیک اسکرول خراب میشه یا دو تا میزنه یا کلیک ها گیر میکنن برای همینه که چند سالی هست موس از 15 20 تومن گرونتر نمیخرم
با 30 تومن راحت میتونی یه موس بی سیم معمولی و نسبتا خوب بگیری. با 40 تومن هم یه هدفون خوب

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
مثلا من یه هدفون خریدم 300 تومن یه سال ازش استفاده کردم بعد یه روز اومدم بذارمش رو میزم یه ذره با سرعت گذاشتم یه گوشی هاش شکست و کلا بلااستفاده شد
موس هم که دیگه هیچی. من به شخصه موس هام مفید 4 5 ماه میرن بعدش دیگه خرابی هاشون شروع میشه. مثلا الکی دابل کلیک میکنه یا کلیک اسکرول خراب میشه یا دو تا میزنه یا کلیک ها گیر میکنن برای همینه که چند سالی هست موس از 15 20 تومن گرونتر نمیخرم
با 30 تومن راحت میتونی یه موس بی سیم معمولی و نسبتا خوب بگیری. با 40 تومن هم یه هدفون خوب

هدفون tsco خریدم 180 ت...2 هفته از خرید که میخواستم شارژش کنم..دیدم ورودی میکروusb ش از روی برد کنه شد و افتاد داخل هدفون:Dبردم تعمیرات موبایل درستش کردن..ولی از اون موقع دیگه کیفیت صداش مثل اولش نشد:oops:

----
موس بی سیم اصلا داستان داره واسه خودش:rolleyes:یه طرح اپل دارم..هر هفته باید باتری جدید بندازم واسش..روی هر سطحی نمیشه باهاش کار کرد:general211:
یه مدت هم اسکرول که میکردم..مثلا به پایین اسکرول میکردم..دوباره برمیگشت بالا:Dگرفتم دل و رودشو ریختم بیرون و با الکل تمیزش کردم خوب شد:general703:

miladgraph

همکاربازنشسته
لایک‌ها
6,018
لاجیتک ها خوبه ؟
https://www.digikala.com/Product/DKP-141244/ماوس-بي‌-سيم-لاجيتک-مدل-M171
این مورد چطوره ؟
هدفون هم این
https://www.digikala.com/Product/DKP-35492/هدست-فراسو-بياند-مدل-FHD-959

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,223

MOHAMMAD026_1

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,693
منم دقیقا یدونه از همین که @Amirmob4u گفت، داشتم
از هر نظر عالی بود. با اینکه من روزی بالای 10 ساعت کار میکردم باهاش، بالای 1 ماه شارژ نگه میداشت(از همین باطری قلمی عادی مینداختم و نه باتری شارژی)
حدود 1 سال خوب کار کرد و بعدش پرش اسکرول گرفت و انداختم کنار
الان یدونه موس مایکروسافت گرفتم، هر هفته باتری خالی میکنه :general208:

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
هدفون tsco خریدم 180 ت...2 هفته از خرید که میخواستم شارژش کنم..دیدم ورودی میکروusb ش از روی برد کنه شد و افتاد داخل هدفون:Dبردم تعمیرات موبایل درستش کردن..ولی از اون موقع دیگه کیفیت صداش مثل اولش نشد:oops:

----
موس بی سیم اصلا داستان داره واسه خودش:rolleyes:یه طرح اپل دارم..هر هفته باید باتری جدید بندازم واسش..روی هر سطحی نمیشه باهاش کار کرد:general211:
یه مدت هم اسکرول که میکردم..مثلا به پایین اسکرول میکردم..دوباره برمیگشت بالا:Dگرفتم دل و رودشو ریختم بیرون و با الکل تمیزش کردم خوب شد:general703:
من تقریبا همه موس هام این مشکل پرش اسکرول رو داشتن و تقریبا همه شون رو باز کردم که درست کنم ولی آخره کار خراب تر شدن و مجبور شدم برم یه موس جدید بخرم :D
یکی اینه خیلی رو مخمه یکی هم همون دابل کلیک کردن کلیک اسکرول مخصوصا موقعی که میخوام تب های مرورگر رو ببندم وقتی دابل کلیک میکنه یهو تب های مهم رو هم میبنده

آره لاجیتک خیلی خوبه ولی خب گرونه
البته اگه از موس ت زیاد کار نمیکشی خوبه و میرزه

بالا