• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
1- نع..آیفون سون 128 رنگ red
2-اون سالی که سایتمو بالا آوردم نمره 0.75 بود..الان شده 2.5:general503:
3- من اگه ماهی 9 میلیون در میاوردم که الان پورشه 911 سوار میشدم:general704::general703: نه 206 تیپ 2:general402:
4- دست تو جیب بقیه که نه...ولی دست تو کیف پول بقیه چرا:eek::D:D
حالا دوس دخترت گفته red باشه زیاد مهم نیس مهم خودتی که سورپرایزش کنی
ولی امیر بازم میگم هدیه تولدش بخوای آیفون بدی پررو میشه ها دفعه بعد حتما میگه باید ماشین بگیری :|
2 - به خاطر سایت نیس مشکل از جای دیگست عمویی :دی
3 - مدارک موجوده که گفتی این ماه 8 تومن در اومده ناراحتی اونوخ میگی 911 تداری ؟ اینم از سیاستته 206 سوار میشی گمراه کنی
4 - نه من میدونم تو پسر خوبی هستی از این کارا نمیکنی
اره همینجوری هندونه بذار زیر بغلش :D
این اگه هندونه میرفت زیر بغلش الان ... :دی

از این کم حجم تر هم داریم ؟
کم حجم ترینش VideoPad.Video.Editor.Pro

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,223
ارور SEO Friendly URLs
به معنی اینکه آدرس های سایت اصولی نیست. آدرس اصولی چیه؟ من لینک تمام فارسی دارم لینک اصولی چیه؟ حتما باید دسته بندی, تاریخ و... هم داخل لینک باشه؟

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,223
Last edited:

punisher_2008

Registered User
لایک‌ها
602
سلام دوستان وقت بخیر..
من چندساله فروشگاه اینترنتی دارم البته بهتره بگم ما چون خودم تک نفری کار نمیکنم
جدیداً اداره پست خیلی اذیت میکنه برای ارسال مرسولات چون در استان هرمزگان هستیم یکم شرایط به قول خودشون مرزی هست و از این حرفا
مثلا من امروز امدم یه پروژکتور برای دوستم ارسال کنم رئیس پست گیر داده این خارجی هست و نمیشه برو از کالا قاچاق نامه بیار، بهش میگم خب برات فاکتور میارم بازم قبول نمیکنه، خلاصه آخرش بهش گفتم من سایت دارم و نماد دارم ،نشان ملی دارم و از اینحرفا الا و بلا قبول نکرد، میگفت ارسال کالاهای خارجی کلا ممنوع هست از استان هرمزگان،خلاصه بهش گفتم ما با شرکت آرامکس همکاری میکنم بهش یکسری مدارک نشون دادم، گفتم میدونید شرکت حمل و نقل ارامکس کلا هر بسته ای از خارج کشور میاد اول میره گمرک بعدا میاد برای گیرنده ،این بسته رو ببین روش خورده ارزشش زیر 50دلاره طبق قانون معاف از گمرک هست، این بسته از خارج کشور تا اینجا امده بهش گیر ندادن از مجاری قانونی الان برای حمل داخلی گیر دادید ،خلاصه اینکه قبول نکرد آخرش گفت فردا کپی از نمادها بیار باید با پست قراداد ببندی و از این حرفا.
این چیزی که ایشون میگویند یعنی راسته؟ البته من همیشه تبلت، گوشی،ساعت هوشمند و.. ارسال میکنم، باجه پیشتاز خیلی کارمدنش ادم خوبیه ولی این رئیس پست ظاهرا ادم خشکی هست هروقت مارو میبینه یه گیری میده مثلا چندماه پیش یک هندزفری شیائومی امدم بفرستم رئیس پست میخواست پلمپشو باز کنه، گفتم اینکارو نکنی، گفت چرا باید ببینیم چی توشه، گفتم یعنی داخل هندزفری اونم با پلمپ شرکتی به نظرت امکان داره مواد مخدری چیزی باشه؟ گفت باشه پس کپی کارت ملی برام بیار، اصلی یه وضعیه با این رئیس پست..

میخواستم بدونم چطور میتونم دهن اینو ببندم، اگر داخل ebazar پست ثبت نام کنم ،به نظرتون دهنش بسته میشه؟ واقعا یعنی ما که در استان هرمزگان نمیشه چیزی رو ارسال کنیم؟ یعنی هر کالایی خارجی که در استان هست 100% قاچاق است؟ 1% امکان نداره قانونی امده باشه؟ کلا راه حل بهم بدید..

saam2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
143
دوستان انجمن ساز رایگان کدوم رو پیشنهاد میدید؟
انجمنی هست که کاملا رایگان باشه؟ نال شده نمیخام

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,223
دروپال رایگانه، میشه همزمان هم سایت ساخت و هم فروم. ولی زن فرو و بقیه فقط فروم.
اما زن فورو از همه چیز بهتره

mg6

Registered User
لایک‌ها
1,627
به نظر من موس و کیبورد و هدفون و اینا رو اورجینال نخر
چون اینجور وسایل خیلی استفاده میشن و اصطحلاک و صدماتشون بالاست
مثلا من یه هدفون خریدم 300 تومن یه سال ازش استفاده کردم بعد یه روز اومدم بذارمش رو میزم یه ذره با سرعت گذاشتم یه گوشی هاش شکست و کلا بلااستفاده شد
موس هم که دیگه هیچی. من به شخصه موس هام مفید 4 5 ماه میرن بعدش دیگه خرابی هاشون شروع میشه. مثلا الکی دابل کلیک میکنه یا کلیک اسکرول خراب میشه یا دو تا میزنه یا کلیک ها گیر میکنن برای همینه که چند سالی هست موس از 15 20 تومن گرونتر نمیخرم
با 30 تومن راحت میتونی یه موس بی سیم معمولی و نسبتا خوب بگیری. با 40 تومن هم یه هدفون خوب
هدفون 300 تومنی که هدفون نیست :D هدفون "خوب" تازه از حدود 300/400 دلار شروع میشه
یک توصیه ایمنی هم کنم هرگز از هدفون با صدای بلند استفاده نکنید حتی برای مدت کوتاه فوق العاده ضرر داره
بخصوص این مدلهای تقلبی تو بازار با بیس اغراق شده ملت رو گول می زنن طرف می زاره رو گوشش میگه ایییییییول چه می کوبه عجب کیفیتی!

من دقیقا برعکس تو فکر می کنم همیشه سعی می کنم چیزی بخرم که به قول معروف پدر مادر دار باشه
ست موس و کیبورد بیسیم logitech 710 خریدم حدودا 4 سال پیش هنوز که هنوزه مثل روز اول کار می کنن ( نزدیک 300 خریدم اون موقع! )
شاید هزینه اولش زیادی به چشم بیاد ولی حساب کنی می بینی طی چند سال خود تو الان بیشتر از من هزینه کردی برای این کالاها :general707:

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
هدفون 300 تومنی که هدفون نیست :D هدفون "خوب" تازه از حدود 300/400 دلار شروع میشه
یک توصیه ایمنی هم کنم هرگز از هدفون با صدای بلند استفاده نکنید حتی برای مدت کوتاه فوق العاده ضرر داره
بخصوص این مدلهای تقلبی تو بازار با بیس اغراق شده ملت رو گول می زنن طرف می زاره رو گوشش میگه ایییییییول چه می کوبه عجب کیفیتی!

من دقیقا برعکس تو فکر می کنم همیشه سعی می کنم چیزی بخرم که به قول معروف پدر مادر دار باشه
ست موس و کیبورد بیسیم logitech 710 خریدم حدودا 4 سال پیش هنوز که هنوزه مثل روز اول کار می کنن ( نزدیک 300 خریدم اون موقع! )
شاید هزینه اولش زیادی به چشم بیاد ولی حساب کنی می بینی طی چند سال خود تو الان بیشتر از من هزینه کردی برای این کالاها :general707:
برای بازاری که توش هدفون 10 تومنی وجود داره هدفون 300 تومنی یه جنس تاپ محسوب میشه و هدفون 300 دلاری یه جنس لاکچری :D

من خودمم جنس عالی رو بیشتر از جنس دره پیت دوس دارم
ولی خب با توجه به گرونی به صرفه تر و بهتر (نظر شخصی) اینه که جنس های پرکاربرد رو ارزون تهیه کنیم تا هم نگران خراب شدنش نباشیم هم بتونیم تنوع توی محصولات رو تجربه کنیم
مثلا تو چهارسال پیش ست لاجیتک رو خریدی 300 تومن که الان قیمتش حدودا 370 تومنه
حالا من هر شش ماه یه موس 15 تا 20 تومنی اگه بخرم و هر یکسال یه کیبورد 30 40 تومنی میشه چقدره؟
دست بالاش میشه 320 تومن تو چهار سال. تازه این در صورتیه که موس 6 ماه و کیبورد 1 سال کار کنه که قطعا بیشتر از اینا هم کار میکنه
ولی خب میبینی که با این پول میتونی تو چهار سال حداقل 8 مدل موس و 4 مدل کیبورد رو داشته باشی
این مسئله برای آدمای تنوع طلب خیلی مهمه گرچه خودم کیبورد فراسویی که دارم حدود 10 ساله داره زیر دستم کار میکنه و دو بار هم تعمیر شده و الانم مشکل خاصی هم نداره

mg6

Registered User
لایک‌ها
1,627
سلام دوستان وقت بخیر..
من چندساله فروشگاه اینترنتی دارم البته بهتره بگم ما چون خودم تک نفری کار نمیکنم
جدیداً اداره پست خیلی اذیت میکنه برای ارسال مرسولات چون در استان هرمزگان هستیم یکم شرایط به قول خودشون مرزی هست و از این حرفا
مثلا من امروز امدم یه پروژکتور برای دوستم ارسال کنم رئیس پست گیر داده این خارجی هست و نمیشه برو از کالا قاچاق نامه بیار، بهش میگم خب برات فاکتور میارم بازم قبول نمیکنه، خلاصه آخرش بهش گفتم من سایت دارم و نماد دارم ،نشان ملی دارم و از اینحرفا الا و بلا قبول نکرد، میگفت ارسال کالاهای خارجی کلا ممنوع هست از استان هرمزگان،خلاصه بهش گفتم ما با شرکت آرامکس همکاری میکنم بهش یکسری مدارک نشون دادم، گفتم میدونید شرکت حمل و نقل ارامکس کلا هر بسته ای از خارج کشور میاد اول میره گمرک بعدا میاد برای گیرنده ،این بسته رو ببین روش خورده ارزشش زیر 50دلاره طبق قانون معاف از گمرک هست، این بسته از خارج کشور تا اینجا امده بهش گیر ندادن از مجاری قانونی الان برای حمل داخلی گیر دادید ،خلاصه اینکه قبول نکرد آخرش گفت فردا کپی از نمادها بیار باید با پست قراداد ببندی و از این حرفا.
این چیزی که ایشون میگویند یعنی راسته؟ البته من همیشه تبلت، گوشی،ساعت هوشمند و.. ارسال میکنم، باجه پیشتاز خیلی کارمدنش ادم خوبیه ولی این رئیس پست ظاهرا ادم خشکی هست هروقت مارو میبینه یه گیری میده مثلا چندماه پیش یک هندزفری شیائومی امدم بفرستم رئیس پست میخواست پلمپشو باز کنه، گفتم اینکارو نکنی، گفت چرا باید ببینیم چی توشه، گفتم یعنی داخل هندزفری اونم با پلمپ شرکتی به نظرت امکان داره مواد مخدری چیزی باشه؟ گفت باشه پس کپی کارت ملی برام بیار، اصلی یه وضعیه با این رئیس پست..

میخواستم بدونم چطور میتونم دهن اینو ببندم، اگر داخل ebazar پست ثبت نام کنم ،به نظرتون دهنش بسته میشه؟ واقعا یعنی ما که در استان هرمزگان نمیشه چیزی رو ارسال کنیم؟ یعنی هر کالایی خارجی که در استان هست 100% قاچاق است؟ 1% امکان نداره قانونی امده باشه؟ کلا راه حل بهم بدید..
یکی از همون هدفون هارو بده بهش حل میشه
اخلاقی نیست اما متاسفانه مجبوریم برای اینکه کارمندای ادارات وظیفه شون رو انجام بدن هزینه کنیم

payam-nice

Registered User
لایک‌ها
3,274
ارور SEO Friendly URLs
به معنی اینکه آدرس های سایت اصولی نیست. آدرس اصولی چیه؟ من لینک تمام فارسی دارم لینک اصولی چیه؟ حتما باید دسته بندی, تاریخ و... هم داخل لینک باشه؟
کدوم سرویس این خطا رو میده؟
یک احتمال هم وجود داره که آدرس هات خیلی طولانی هست! تو برخی سایت های دیدم محدودیت اعمال نکردن و آدرس URL برای خودش یک جمله طولانی شده!

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,223
کدوم سرویس این خطا رو میده؟
یک احتمال هم وجود داره که آدرس هات خیلی طولانی هست! تو برخی سایت های دیدم محدودیت اعمال نکردن و آدرس URL برای خودش یک جمله طولانی شده!
محدودیت پیشفرض اعمال شده و لینک های کوتاه هستند
ارور آنالیز سئو LXRseo.com

payam-nice

Registered User
لایک‌ها
3,274
به کارِت اهمیت بده و روش سرمایه گذاری کن!
اسکریپت نال شده رو پیشنهاد نمی کنم(هرچند سایت های زیادی استفاده می کنند و مشکلی هم ندارند) اما تو رایگان ها همون mybb گزینه مناسبی هست.
دروپال رایگانه، میشه همزمان هم سایت ساخت و هم فروم. ولی زن فرو و بقیه فقط فروم.
اما زن فورو از همه چیز بهتره
با اینکه تا حالا یک سایت دروپالی هم کار نکردم، ولی خیلی ازش خوشم میاد! فقط حیف مثل وردپرس پشتیبانی و جامعه کاربری نداره

جداَ این همه هزنیه می کنید؟
من 6 سال پیش یه هدفون 10 هزار تومنی گرفتم الان اش هم کار می کنه. کیبورد هم که 8 ساله داره کار میکنه (فکر کنم 15 یا 20 تومن گرفته بودم) فقط موس رو هر دو سال یکبار عوض میکنم

orginalfilm

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,539
سلام. ما بخوایم یه فرم برای یه سایت خیریه بسازیم که آخرش اگه کسی عضویت افتخاری رو انتخاب کنه هیچی فقط اطلاعاتش ایمیل بشه برامون ولی اگه عضویت دائم رو انتخاب کرد منتقل بشه به سبد خرید و هزینه بپردازه . کسی اینجا میوتونه فرم رو برامون بسازه؟ هزینه و زمان لطفا . فایل مربوط اینجاااااااااااااس

mg6

Registered User
لایک‌ها
1,627
محدودیت پیشفرض اعمال شده و لینک های کوتاه هستند
ارور آنالیز سئو LXRseo.com
اگر کارکترهای فارسی در URL داری احتمالا این سایت با کاراکترهای فارسی مشکل داره

برای بازاری که توش هدفون 10 تومنی وجود داره هدفون 300 تومنی یه جنس تاپ محسوب میشه و هدفون 300 دلاری یه جنس لاکچری :D

من خودمم جنس عالی رو بیشتر از جنس دره پیت دوس دارم
ولی خب با توجه به گرونی به صرفه تر و بهتر (نظر شخصی) اینه که جنس های پرکاربرد رو ارزون تهیه کنیم تا هم نگران خراب شدنش نباشیم هم بتونیم تنوع توی محصولات رو تجربه کنیم
مثلا تو چهارسال پیش ست لاجیتک رو خریدی 300 تومن که الان قیمتش حدودا 370 تومنه
حالا من هر شش ماه یه موس 15 تا 20 تومنی اگه بخرم و هر یکسال یه کیبورد 30 40 تومنی میشه چقدره؟
دست بالاش میشه 320 تومن تو چهار سال. تازه این در صورتیه که موس 6 ماه و کیبورد 1 سال کار کنه که قطعا بیشتر از اینا هم کار میکنه
ولی خب میبینی که با این پول میتونی تو چهار سال حداقل 8 مدل موس و 4 مدل کیبورد رو داشته باشی
این مسئله برای آدمای تنوع طلب خیلی مهمه گرچه خودم کیبورد فراسویی که دارم حدود 10 ساله داره زیر دستم کار میکنه و دو بار هم تعمیر شده و الانم مشکل خاصی هم نداره
آخه این خرت و پرت های فیک که ارزش تنوع طلبی ندارن :general707:
جداَ این همه هزنیه می کنید؟
من 6 سال پیش یه هدفون 10 هزار تومنی گرفتم الان اش هم کار می کنه. کیبورد هم که 8 ساله داره کار میکنه (فکر کنم 15 یا 20 تومن گرفته بودم) فقط موس رو هر دو سال یکبار عوض میکنم
کار دادن داریم تا کار دادن دیگه :دی
پراید آدم رو به مقصد می رسونه مرسدس بنز SLS black series هم همینطور اما این کجا و آن کجا :general206:
البته اگر موزیک رو با فرمت mp3 گوش میدی که واقعا ارزشی نداره هزینه کنی
ولی اگر فرمت flac گوش بدی اون موقع متوجه میشی که با اون دیوایس 10 تومنی تا الان داشتی به گوش و روح روانت خیانت می کردی :general105:

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,223
این روش مصداق بارز اسپم هست و سالهاست در لیست سیاه گوگل قرار داره و براحتی باعث پنالتی میشه
تصویر کوچک و اسمایل هم همینطوره؟

mg6

Registered User
لایک‌ها
1,627
تصویر کوچک و اسمایل هم همینطوره؟
بیش از حد کوچیک آره بازم مشکل داره ( احتمالا می خواستی یک تصویر 1 در 1 پیکسل رو لینک کنی)
گوگل باهوش تر از این حرفاس، بر اساس تجربه خودم میگم بهت دنبال میون بر و راه در رو نباش
گوگل رو چندتا بچه مدرسه ایی اداره نمی کنن که این چیزایی که الان دنبالش هستی خیلی وقته گوگل حلشون کرده و تقریبا همه می دونن که جز ارکان اصلی اسپم حساب میشن

لینک سازی عادی و طبیعی انجام بدی نتیجه بهتری میگیری
از لینک دادن به دیگران هم نترس برعکس چیزی که توی وب فارسی فکر می کنن لینک دادن مستقیم به سایت های معتبر نه تنها باعث افت نیست بلکه باعث افزایش رتبه هم میشه
وقتی مطلبی می نویسی که منابعش معتبر باشن گوگل مطلب ات رو جدی میگیره و رتبه بهتری بهش میده
البته حواست باشه اینم اسپم نکنیا! اگر قرار باشه هر مطلبی با این روش بالا بیاد سنگ رو سنگ بند نمیشه

گوگل رفتار طبیعی و عادی رو می پسنده. سایت رو برای بازدید کننده بهینه کن مطمئن باش گوگل هم بهت رتبه میده

نمونه سراغ دارم سایتی که بک لینک زیاد و خیلی قوی نداره اما به خاطر کیفیت مطالبش داره روز به روز میاد بالاتر از سایت هایی که بک لینک میخرن
نمی خوام بگم بک لینک کاملا بی تاثیر هست اما همچنان محتوا مهمترین عامل رتبه گرفتن حساب میشه
سئو اصولا چیز پیچیده و رمز و راز داری نیست همه چیز مشخصه همون راهنماهای گوگل رو بخونی از همه سئوکار!های ایرانی 3-0 جلوتری
اجازه بده گوگل روند رو به رشد سایت رو ببینه و درکش کنه رتبه میگیری
تا شب می تونم برات تایپ کنم ولی قدم اول اینه که باور کنی سئو به این شکلی که جا افتاده یه دروغ بزرگ فقط برای خالی کردن جیب وبمسترهای تازه کار

بالا